Rīga, Skola iela 21 - 511

Ķīniešu filozofijas un medicīnas lietišķie aspekti. Tiešsaistē.

blank lielais 1

Lekciju cikls sevī ietver 7 savstarpēji saistītu moduļu bloku,

kurš ir pamats gan teorētiskā, gan praktiskā medicīnas tradīcijā, kurš atradis savu pienācīgo vietu veselības aizsardzības sistēmā vairāk kā 100 valstīs visos kontinentos samērā īsā vēsturiskā periodā (nepārsniedz 100 gadus!).

Kas ir par iemeslu tik augstam praktiskam nozīmīgumam un joprojām pieaugošai cilvēku interesei par šo " uz pacientu orientēto" medicīnu?

Atbilde uz tik retorisku jautājumu Jūs atradīsiet šajā aizraujošajā ceļojumā, kurš veidots no izvēlētām enciklopēdijas nodaļām, "Ķīniešu medicīna(domas katrai dienai)" atainojošām bagātu personīgo pieredzi klīniskā un akadēmiskā profesora N.Nikolajeva praksē.

Unikāla iespēja! Izmantojiet to!

Pie mums viesos Latvijas holistiskās Medicīnas un naturopātijas Asociācijas Prezidents, profesors, medicīnas zinātņu doktors Nikolajs Nikolajevs.

Profesors Nikolajevs ir visautoritatīvākais ķīniešu medicīnas speciālists rietumu pasaulē, atzīts visā pasaulē.

Katra viņa lekcija - unikāla, saprotama un ļoti interesanta.

Zināšanas, kuras jūs iegūsiet, palīdzēs jums, bez šaubām, dzīvot daudz kvalitatīvāku dzīvi un arī pielietot palīdzībai cilvēkiem.

Jums nav jābūt šīs jomas speciālistam, lai iegūtu šis zināšanas.

26.03. - daosiešu filosofija un tās evolucionāri - lietišķie aspekti

Vēsturiski - evolūcionārs ekskurss Ķīnas daosiešu filosofijā , kura ir platforma ķīniešu medicīnas rašanai, attīstībai un pilnveidei, un ir aksiāls jebkura Austrumu cilvēka dzīves kodols, dzīves kvalitāti, profesionālo un sociāli- sadzīviskos panākumus nodrošinošs, un, kā rezultāts, cilvēka aktīva ilgmūžība.

23.04. - nemirstības filosofija un tās reālijas

Autors analizē praktiski nozīmīgas veselīga dzīvesveida koncepcijas, kuras materiāli nodrošina pamata trīsvienību = cilvēka enerģētiskos aspektus: Gars- Dvēsele un Ķermenis.
Piedāvātas cilvēka psiho- fiziskās attīstības aspektu kritiskās analīzes tehnikas harmoniskas attīstības kultivēšanai, pamata kontekstā pielietojot ķīniešu medicīnas, homeopātijas un alķīmijas metodes.

28.05. - ķīniešu kulinārijas alķīmija

Dietoloģija un diētas terapija rodas un ir viena no pirmajām (un daudz pieejamākām)
profilakses līmeņos, kā arī efektīva un neinvazīva terapija pie jau esošiem veselības traucējumiem.
Tiks dotas praktiskas rekomendācijas, un doti pamatoti padomi veselīga dzīves veida nodrošināšanai, ņemot vērā ķīniešu dietoloģijas un filosofijas dogmāta Wu Xing nostāju.

17.09. - veselības un slimības izpratne Austrumu un Rietumu medicīnas tradīcijās

Slimība - ne vienmēr ir laboratorisko analīžu no t.s." normas" nobīdes sekas. Jēdzienu norma un patoloģija, veselība un slimība traktējums, kā arī termina "pirmsslimības sindroms" ieviešana Austrumu un Rietumu medicīnas tradīcijās atšķiras.
Iekš kā ir kardinālas atšķirības veselības nodrošināšanas stratēģijā, terapeitisko pieeju loģiskā pamatojumā, un harmoniska eksistence dinamiski mainīgā ekosistēmā?
Atbildes uz šiem jautājumiem Jūs saņemsiet šajā lekcijā.

29.10 - cilvēka konstitucionālā tipoloģija,(medicīniski- sociālā nozīme)

Cilvēki ir dažādi individuāli, arī kādā mērā unikāli.
Visi viņi var būt izteikti ar 4-ām vispārējām pamata populācijām- konstitucionālām tipoloģijām.
Šīm tipoloģijām ir savas, precīzas personiskās un medicīniski- sociālās īpatnības, nosliece uz noteiktām slimībām, var būt profesionāli veiksmīgi noteiktās darbības jomās, būt laimīgi laulībā tikai ar noteiktu tipoloģiskās konstitūcijas pārstāvi...utt.
Rezultātā, zinot savu tipoloģiju un tās mijiedarbības likumus ar citiem sociuma locekļiem, Jūs varat būt veseli un veiksmīgi dzīvē, vai... pilnīgi pretēji.
1 autora enciklopēdija, un šai svarīgai tēmai veltīts viss pirmais krājums no četriem...

26.11. - austrumu fitoterapija (teorētiskais pamatojums un lietišķās koncepcijas)

Austrumu fitoterapija (analoģiska pārtikas alķīmijai) ir viena no pirmajām profilakses un terapijas līmeņiem, nodrošinot cilvēka aktīvu ilgmūžību.
Tās īpatnības un loģiski pamatotas pielietošanas zināšanas nepieciešama jebkuram cilvēkam.
Ieinteresētam tajā, lai cienīgi un auglīgi dzīvotu un strādātu sabiedrības labā. Tās principi un noteikumi īsā ekskursā būs doti šajā lekcijā.

17.12. - dzīves etapi un esības transformācijas teorija (I Chin)

Ekosistēmas evolūcija (gan kā cilvēka dzīve, gan kā tās daļa!) pakļaujas Visuma objektīviem likumiem. Tos nepieciešams zināt un nedrīkst ignorēt.
Katram cilvēka dzīves periodam raksturīgi savi mērķi un uzdevumi, savas veselības problēmas...
Kā to zināt, ņemt vērā un praktiski pielietot saņemtās zināšanas pilnvērtīgai dzīvei - tas ir šīs lekcijas mērķis.


Lekcijas lasa Latvijas holistiskās Medicīnas un naturopātijas Asociācijas prezidents, profesors, medicīnas zinātņu doktors, (WFCMS) Nikolajs Nikolajevs (Latvija)

Dalība katrā lekcijā - 20 eiro. Lekciju ierakstus var skatīties jebkurā, sev ērtā laikā. Piekļuve bez laika ierobežojumiem.

Uzziņas un reģistrācija pa telefonu - ( +371)20006245

Nosacījumi apmācībai - jābūt reģistrētam Telegram un ZOOM

Biedrība "Gaismas Skola"
Mūsu lapa - www.reikilatvia.lv
Interneta apmācības - www.spirit.lv
e- pasts- Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.