Rīga, Skola iela 21 - 511

Seansi Mihaila no attāluma. Vēstule draugam.

vestule draugam2 660x205

Mihaila Mošenkova dziedinošie seansi no attāluma 

Dziedināšana ar Dzīves enerģiju 

https://www.facebook.com/groups/2650384788607305

Liktenis man ir devis iespēju palīdzēt cilvēkiem, jebkurā laikā, jebkuros apstākļos, tajā skaitā arī no attāluma.

Es esmu ļoti pateicīgs Dievam par šo lielo godu! Seansu laikā, ko veicu no attāluma, kurus es regulāri veicu visiem cilvēkiem uz Zemes kopš 2002. gada, caur Visuma Enerģiju un Augstāko Visuma Saprātu es sūtu cilvēkiem savu Enerģiju, Mīlestību, Līdzjūtību un to, ko apzīmē ar vārdu Reiki, - Visuma garīgo enerģiju.

Tas viss, kā rezultātā var tikt izdziedināts Tavs prāts un Ķermenis, dod Dzīvības enerģijas plūsmu, pateicoties kurai pastāv visa pasaule un mēs ar jums arī.
Es, seansa laikā, savienoju mūs visus kopā, - tas ir mans galvenais uzdevums.

Organisms un cilvēka apziņa, saņemot papildus enerģijas resursu, sāk pašizdziedināšanās procesu. Iespējams priekš jums tas izskatās nepierasti, tā kā nav tablešu un personiskas tikšanās.

Rūpīgi izlasiet "Vēstuli draugam", un saņemsiet visas atbildes. Ja nepieciešama palīdzība, vienkārši pasauciet mani palīgā.

Saite uz informāciju

  Sveiks, mans dārgais draugs! Mani sauc Mihails. Jā, tieši draugs, lai arī mēs varbūt pat neesam pazīstami, tomēr Dvēselēs mēs esam vienādi. Dvēseles, kurās nav vietas ļaunumam, nemieram, bailēm, nosodījumam, apjukumam un pasivitātei, Dvēselēs, kurās mājo vienīgi Mīlestība, Žēlsirdība un Līdzjūtība pret visu Pasaulē.

Paldies, draugs, par Tavu neierobežoto uzticēšanos, vispirms pret sevi un savām bezgalīgajām pašizdziedināšanās spējām. Mans Draugs, vairāk par visu man gribētos lai Tu notiekošo neuztvertu kā kaut kādu neizprotamu mistisku vai maģiju. Pat tas, kas ir šīs prakses pamatā, - Usui dabiskās dziedināšanas sistēma, aplūkojot uzmanīgi, ar saprātu un bez aizspriedumiem, apliecina, ka tā, kas notiek seansa laikā, pamatā ir pasaules uzbūves dabiskie Likumi. Pateicoties šiem Likumiem, mēs sajūtam viens otru, sevi, savu ķermeni, elpu, visu mūsu ar Tevi apkārtējo pasauli, kuru mēs redzam, dzirdam, sajūtam un varam ieelpot tās smaržu. Tāpat kā jebkurā mums zināmā telpā, cilvēka ķermenis un saprāts kaut kādā savā daļā var «iziet no ierindas». 

 

 • Viss, kas ar Tevi notiek mana seansa laikā, ir Tava un mana Nodoma, kas vērsts uz Tava Ķermeņa un Dvēseles «no ierindas izgājušo» sistēmu Harmonizēšanu un Mīlestības stāvokļa atgūšanu, Realizācija. Vēlreiz gribu atkārtot Tev šos vārdus -«Tava nodoma». Viss, ko esi sasniedzis savā dzīvē mīlestības ceļā, arī ir Tavu nodomu īstenošana, Tava Ticība un Pateicība sev un citiem cilvēkiem, kā Visuma Lielā Dievišķā Plāna sastāvdaļām. Es tikai palīdzu Tev to apzināties un noticēt tam, kā es to varu un protu. Iespējams, kaut kad arī Tu palīdzēsi man, un tas ir dabiski un normāli cilvēkiem – palīdzēt un atbalstīt vienam otru.
 • Ar katru gadu cilvēce arvien vairāk un vairāk uzzina par to, kā iekārtota šī apbrīnojamā pasaule, zeme, cilvēks, Visums. Un mēs redzam, ka šajā pasaulē pastāv pārsteidzoša harmoniska likumsakarība, un ka katra vismazākā šīs pasaules daļiņa zina: tā ir «visa» daļa. Mans uzdevums seansa laikā, mans Draugs, atgādināt Tev par to. Tu neesi vientuļš! Visa dievišķā pasaule gatava atbalstīt Tavas unikālās zemes dzīves skaistumu.
 • Tu vari dzīvot, kā Tev tīk, Visums atbalstīs JEBKURU Tavu izvēli. Tāpēc atceries, ka Tu pats izvēlies, kā dzīvot, ko domāt un ko rezultātā iegūt. Ļauj savai Dievišķajai Dvēselei un savam pašizdziedinošajam Organismam uzzināt, ko īsti Tu šobrīd patiesībā vēlies. Un «tas» zinās, kas jāizdara Tavā labā. Pasaule ir izausta no mūsu vēlmēm! Pasaule reaģē uz to, kas notiek! Cēloņsakarību Likums darbojas! Mēs kopā ar visu Cilvēci ievācam savas dzīves augļus un tikai mēs varam izmainīt Pasauli ap sevi.
 • Pastāv ļaužu savstarpējās mijiedarbības Pasaule, pastāv Dabas Pasaule, kas mijiedarbojas ar Cilvēci, mēs visi esam savstarpēji saistīti, mēs jūtam un ietekmējam viens otru. Palūkojies uz pasauli sev apkārt un uzņemies daļu atbildības. Atbildību par savu personisko dzīvi. Mīlestības pilnu atbildību! Tev šīs Jūtas – Mīlestība ir pazīstamas? Ja ne, apgalvoju Tev – lai kas Tu arī nebūtu, Tu tās pazīsti, dažreiz vienkārši tās VAJAG ATSAUKT ATMIŅĀ. Mīlestība nav atkarīga no sadzīves apstākļiem. Tā vienkārši ir. Ir ļoti, ļoti svarīgi iemācīties dzīvot mīlestībā. Ielāgo – Visums, kas Tevi radījis, dzird Tevi un tic Tev absolūti burtiski! Dzīvo ap­zināti! Viss, ko Tu patiešām vēlies, noteikti piepildīsies.

 

Ja esi gatavs pieņemt manu palīdzību caur dievišķo svētību, izvēlies vienu no iespējamiem variantiem:

 • PROFILAKTISKOS  BEZMAKSAS ATJAUNOJOŠOS ATVESEĻOJOŠOS SEANSUS  var saņemt katru piektdienu (plkst. 22.00) pēc vietējā laika (tavas laika joslas tekošā laikā). Tu saņemsi  distancēto seansu, kurš palīdzēs risināt tavus uzdevumus.  Ja tu nevari pieņemt seansu tieši plkst. 22.00, tad vari pieņemt seansu vēlāk, bet labāk un efektīvāk ir nosauktais laiks. Neaizmirsti padomāt, kam tu VELTI šo seansu, kur  tu gribi novirzīt enerģētiskos resursus. 

  Maksas seansi, pēc speciāla pasūtījuma un ar precīzi saskaņotu mērķi. KATRU PIRMDIENU 22.00. Šāds seansu veids, ar augstu realizācijas pakāpi, tiks veikti tikai pirmdienās plkst. 22.00 TIKAI TIEM cilvēkiem, kuri personiski saskaņos seansa mērķi ar Mihailu, ticis skaidrībā ar to daudzumu, no savas puses iedevis savu enerģētisko ieguldījumu (3 eiro - 1 seanss) biedrības ”Reiki Gaismas skola”  attīstības atbalstam, veicot apmaksu par seansu uz biedrības kontu. Stingri un precīzi, saskaņotā laikā, saņem seansu un novēro to realizāciju. Uzziņas pa telefonu +37120006247.

  STEIDZAMAS UN NEATLIEKAMAS «SOS» PALĪDZĪBAS SEANSI dzīvības un veselības apdraudējuma gadījumā. Dievs man devis spēju nekavējoties sniegt palīdzību kritiskā situācijā nokļu­vušajiem pat bez tieša palīgā sauciena. Ja Tev klājas slikti vai arī noticis kas slikts, vienkārši iedomājies par mani un palūdz palīdzību. Palīdzību saņemsi nekavējoties! Protams, spējas palīdzēt citiem ekstremālos gadījumos nav mans nopelns un pamatnodarbošanās, tās realizējas dievišķā līmenī, pašam nezinot un neapzinoties notiekošo. Tomēr, kā liecina fakti, tās ir iedarbīgas, tāpēc esmu gatavs nākt palīgā pēc SOS sauciena. Ja kāds lūdz palīdzību, es to uztveru gan enerģētiski, gan fiziski, taču nezinu, kas ir lūdzējs un kas viņam atgadījies. Ja vari, mēģini man to paziņot, piemēram, pa tālruni, un tad, kad viss būs nokārtojies, lūdzu, dari man to zināmu jebkurā iespējamā veidā.
 • Sākoties seansam. Tātad seansa brīdis ir klāt. Apmēram 15-20 minūtes pirms seansa sākuma ierīkojies ērti, vislabāk tieši savā gultā, kur gulēsi, un pacenties maksimāli nomierināties, elpo mierīgi un dabiski. Pacenties sajust savu ķermeni. Vienkārši padomā par savām kājām, rokām, galvu, visu ķermeni ar cieņu, dažas minūtes ieklausies savās izjūtās. Tici, ķermenis būs Tev pateicīgs par uzmanību. Pēc tam padomā par mani un palūdz seansu ar saviem vārdiem – tā, kā Tu man teiktu, ja es atrastos Tev līdzās fiziskā ķermenī. Seanss uzreiz sāksies, pēc dažām sekundēm tu sajutīsi enerģijas plūsmu. Vienkārši pieņem seansu un priecājies par savām izmaiņām. Esi pozitīvs un labsirdīgs pret sevi, savās domās par nākotni.

 

 • Sajūtas. Tu vari izjust kādas sajūtas ķermenī, dažkārt rodas sajūta, ka kāds Tevi dziedina ar neredzamu roku, vai kādas tamlīdzīgas sajūtas, bet visbiežāk cilvēki jūt patīkamu un nomierinošu dzīvības enerģijas siltumu. Nebrīnies, ja Tu ļoti ātri aizmigsi, - tas ir normāli.
 • Katram cilvēkam seanss ilgst absolūti individuāli. Daži jūt enerģijas plūsmu no dažām minūtēm līdz stundai, citi – nepārtraukti pat vairākas dienas. Ikviens individuālā veidā risina savu dziedināšanas uzdevumu. Neko nesarežģī, vienkārši vēro savu Pašizdziedināšanās Procesu diendienā! Vēro ar pateicību sev!

 

Domāju, Tu visu saprati. Draugs, es Tev novēlu, lai Tavi mērķi būtu vienkārši un saprotami, attiektos vienīgi uz Tevi pašu un Tavām personiskajām attiecībām ar citiem, tai skaitā ar Tavu paša ķermeni.

Ļoti svarīgi, lai Tavi mērķi būtu tīri, gaiši, mīlestības pilni un palīdzētu gan Tev, gan cilvēkiem ap Tevi, dzīvot labāk, mierīgāk, dzīvot mīlestībā un harmonijā. Mērķiem jābūt vienkāršiem, saprotamiem un virzītiem uz turpmāku garīgo attīstību, Tavas fiziskās un garīgās veselības nostiprināšanu.

Vislabāk tuvoties ķermeņa un dvēseles veselībai mierīgi, soli pa solim. Saņemto seansu rezultātā Tavā dzīvē radīsies daudzas situācijas, kas atbalstīs Tevi ceļā uz pašizdziedināšanos.

Atceries: mīlestība uz sevi atspoguļo Tavu patieso mīlestību pret Pasauli, un ka īsti izdziedināts var justies tikai tas, kura sirdī allaž mīt Mīlestība, Labestība, Gara Spēks un Dievišķā Gaisma.

Novēlu tev ieraudzīt Radītāja Skaistumu un neierobežoto Mīlestību! Izmainīsies tu – izmainīsies visa Pasaule un mūsu Zeme!

Ar mīlestību, cerību un ticību tev, tavs Zemes un Visuma draugs,
Mihails Mošenkovs

Mihails

Uzziņas pa telefonu (+371) 20006245