Rīga, Skola iela 21 - 511

Atsauksmes par Reiki

WhatsApp Image 2024 06 25 at 20.24.20

Ikviens ir spējīgs iemācīties izmantot brīnumaino Reiki enerģiju. Ko sniedz šīs zināšanas un prasmes pēc Reiki semināra? Par to Jūs varēsiet izlasīt šajā nodaļā. Nenovērtējama dažādu cilvēku personīgā pieredze, kurus apvieno zināšanas par dziedinošo Reiki enerģijas Mīlestību un Spēku. Tā ir bezgalīga enerģija, kas sevī nes informāciju par Dzīvību. Varbūt, izlasot šīs atskārsmes, Jūs sapratīsiet, kāpēc mēs mīlam Reiki. Un kāpēc mēs esam pateicīgi Liktenim par satikšanos ar šo Brīnumu.

 vairaklidzcietibas

Vairāk līdzcietības

Kādas pārmaiņas notika jūsu dzīvē, pielietojot Reiki pirmā līmeņa prakses.
2016. gada 20. augusts.

 1. Pirmajā līmenī nokārtoju eksāmenu koledžā. Mani neievēroja kontrolieri transportā. Vēl sanāk piestrādāt programmētāja profesijā, un vēl atradu darbu veikalā, pārdevējs – kasieris. Man vadība saka, lai runāju latviski. Bet es runāju krieviski un nekādu pārbaužu nav bijis. Neesmu slimojis, esmu vesels!
 2. Daudz apzinātības, dzīvē notika un notiek pārmaiņas uz labu, uzlabojās veselība, attiecības ar cilvēkiem, dzīves finansiālā puse ir apzināta un izlabotas dažas kļūdas, kas pieļautas agrāk. Apzinājos, ka mans radošais potenciāls prasa realizāciju. Iepazinos ar vīrieti, meklēju savas dzīves partneri, pagaidām sarakstes veidā un foto. Viņš tagad nav Latvijā. Rodas, kā man šķiet, bezierunu mīlestības sajūta un pateicība. Esmu pārliecināta, ka esmu uz pareizā ceļa. Apzinos un jūtu nepieciešamību mīlēt, neko prasot pretī.
 3. Dziļāk sāku apzināties sevi kā Gaismas avots. Attīstīju sevī vairāk līdzcietības sajūtu, uzzināju atšķirību starp žēlumu. Labāk saprotu cilvēkus. Uzlaboju attiecības ar bērnu. Pieaugušie var piemānīt, bet bērni nē. Reiki sistēma – tas ir dzīves veids, kā elpot. Sistēma, par kuru varu teikt, daloties vairot.
 4. Izlasot forumā teikumu par asinsspiediena stabilizēšanas pēc Reiki iniciācijas, pieķēros tam kā salmiņam un pieteicos kursiem! Tiešām – meditācija +visas tehnikas +tehnika „kā atbrīvoties no bailēm 5 min.”, palīdzēja savest kārtībā veselību. Bet drīz piedzimstot mazmeita ar smagam veselības problēmas un pēc 1.5 gada aizejot no mums, dzīve bija apmetusi tādu kūleni, ka tikai tagad lēnām viss ieiet sliedēs.

Plusi:

 • Esmu kļuvusi mierīgāka;
 • Savā darbā, krīzes centrā, varu palīdzēt bērniem, kuri dažbrīd ir smagi, cietuši garīgi, fiziski, seksuāli;
 • Ārstēju savus un citus kaķus, suņus;
 • Ārstēju vīru, mazdēlu, mammu u.c.;
 • Darbā bieži nostrādā intuīcija;
 • Esmu atguvusi, pašpārliecinātību.

Mīnusi: 

 • Esmu sapratusi un redzu daudz ko tādu, ko gadu desmitiem neredzēju, vai negribēju redzēt ģimenes dzīvē un tas nav viegli.  Mierā stāvoklī gar acīm pazib ainiņas, kas ir atbilde pat uz 20-30 gadu veciem jautājumiem.
 1. Esmu kļuvusi mierīgāka, smaidīgāka. Vairāk uzklausu cilvēkus. Vispār smaidu visu laiku. Prieks un mīlestība ir mani pavadoņi. Esmu laimīga. Man pietiek enerģijas dažādiem dzīves procesiem. Sajūta, ka izstaroju gaismu. Darba apkārtējie arī kļūst mierīgāki, līdzsvarotāki. Ļoti labi aizmiegu čakru balansēšanas laikā, vai uzriez pēc tā. Verot ciet operācijas rētu, tiešam to jutu. Rētā vairs nav velkoša sajuta, tā ir kļuvusi mīkstāka. Veicot Mikao Usui 5 pozīcijas galvai seansus citiem – cilvēki aizmieg, nolieku viņu pēc tam pagulēt. No cita nāca liels karstums, cits dziedēja savu čakru griešanās vibrācijas, citam sāpes pārgāja, uzlabojās pašsajūtā. Es jutos spēcīga un vajadzīga, un pateicīga Visumam, Mihailam un Angelīnai!
  Ilva. Šajā laikā pārmaiņas ir notikušas ar mani – ar manu uztveri un domāšanu, attieksmi pret cilvēkiem un notikumiem. Esmu sajutusi tīru beznosacījuma mīlestību no Skolotājiem un cilvēkiem ar Reiki un esmu spējusi arī šādu mīlestību sniegt citiem. Par to esmu ļoti, ļoti laimīga. Esmu kļuvusi nosvērtāka, mierīgāka, pašapzinīgāka. Pamazām atbrīvojas no greizsirdības. Esmu pamanījusi, ka man mainoties, arī zudušas tādas situācijas, kuras iepriekš bija radījušas greizsirdību. Šajā steigas laikmeta, iespēju robežas, esmu iemācījusies dzīvot bet steigas, redzot un jūtot to, kas man ir visapkārt. Reiki manai dzīvei ir devis jēgu un mērķi. Es jutos stipra.
  G. Esmu daudz, daudz mierīgāka. Neitrālāk skatos uz savas dzīves situācijām. Esmu pārliecinātāka. Esmu fiziski veselāka, spēcīgāka. Sāku saprast, ko īsti es vēlos piedzīvot savā dzīvē. Vairāk apzinos sevi ikdienā.
  S. Sāku savādāk uztvert cilvēkus un attiecības. Paplašinājās uztveres formas. Sāku izjust citu cilvēku un dzīvnieku problemātiskas zonas, kā arī veikt izveseļošanos dažos konkrētos gadījumos.
  I. Ļoti ātri pēc pirmā līmeņa Reiki iniciācijas atbrīvojos no sāpēm kreisajā plecā un sprandas daļā. Vairākas reizes ir bijusi iespēja pārliecināties, cik labi Reiki strādā uz bērniem, gan palīdzēt slimības gadījumā, gan noņemt galva sāpes, gan palīdzēt vēdersāpju gadījumā. Pati kļuvusi mierīgāka, līdzsvarotāka.
  R. Pamazām sāka mazināties slimības izraisītie simptomi. Sāka rasties viegluma sajūta kājas, spēja vieglāk kustēties, mainījās domāšana. Izmainījās garastāvoklis. Vairāk laika vai gandrīz lielāko daļu dienas pavadīju saskarē ar dabu. Īpaši vieglāk kļūst, jo tiek apvienoties prakses arī ar dziednieciskajiem seansiem, kas ir Reiki Gaismas skolas spirit.lv mājas lapā.
  H. Mājas viss mierīgi, vakaros ar Reiki seansu noņemu vīram stresu. Ja saslimst mazbērni ar Reiki, tiekam galā bez sarežģījumiem. Darbā arī rāmas attiecības ar kolēģiem un klientiem, ja liekas, ka situācija kļūst nervoza atceros Reiki principus un nomierinos. Dažreiz atkārtoju pie sevis tās vairākas reizes kā mantru, tādā veida kļūstu mierīga, un arī apkārtējie cilvēki kļūst mierīgi un labestīgi.
  A. Manā dzīvē ienāca prieks un atslābināšanās, attālināšanās no problēmām, kuras likās tālas un nenozīmīgas. Meditēju, klausījos meditatīvo mūziku, baudīju dabas skaistumu, lasīju par Reiki un krāsoju mandalas. Pārāk lielas izmaiņas vairāk nenotika. Gatavojos Reiki 2. līmenim.

 sajutuzemesenergy

Sajutu zemes, gaisa, jūras, saules enerģiju

Reiki  Festivāls
03.06.2018

 1. Ļoti jaukas, brīnišķīgas dienas. Man patika prakses, kuras Mihails iemācīja, sevišķi mugurkaulam. Jūtos atpūtīsies, uzkrājusi spēkus, enerģiju, jutos vesela un piepildīta ar Reiki enerģiju un pozitīvām emocijām, kas pietiks ilgam laikam. Paldies, Angelīna un Mihail par jūsu darbu!
  A. Paldies par skaistajām Apšuciema dienām – Reiki Festivāla dienām. Paldies, par sirds siltumu un gādību, Jums mani mīļie – Angelīna un Mihail! Aizbraucot no festivāla sajutos vesela gan fiziski, gan garīgi. Šo sajūtu saglabāšu cik varēšu. Un ceru, ka varēšu. Paldies Mihailam par „apļa Mavasi” seansu. Esmu „uzlādēta”, ka baterija.
  R. Esmu sajutis:
  Enerģijas plūsmas dziedāšanas laikā. Līdz šim man šādas pieredzes nebija.
  Uzlabojās sporta laikā traumētā pēda, pat varu paskriet.
  Pirms festivāla iepriekšējās brīvdienās saslimu un ārstējos ar badošanos (dzeru tikai ūdeni) un Reiki. Pēc 5 dienu badošanās 6 dienā (festivāla 1 diena) sākot ēst tikai nedaudz augļu. Visas 3 dienas es nejutu palielinātu apetīti un iztiku ar dažiem nelieliem augļiem un sauju riekstu. Parasti es ēdu daudz. No ieteikumu – gribēju kādu konkrētu ieteikumu nodarbei brīvajā laikā, kas bija 2 dienā lielais pusdienas pārtraukums bija grūti koncentrēties meditācijai. Nedaudz dabūju atpūsties, lai varētu tālāk produktīvi strādāt.
  A. Festivālā fiziski un garīgi atpūtos, biju kopā ar skolotājiem un draugiem, ieguvu jaunas zināšanas, apguvu jaunus dziedināšanas procesus, baudīju dabu krāšņumu un burvību, vēja glāstus, saulītes siltumu un jūriņas pieskārienus. Biju kopā pati ar sevi, ieklausījos savā iekšējā pasaulē, strādāju un mīļoju sevi. Festivālā dziedinošā atmosfēra bija brīnumaina. Sapratu, ka „satraukums” vēl dzīvo manī, bet es esmu gatava no viņas atvadīties. Meklēju sevī – iekšējo mieru. Atradu un mācīšos saglabāt. Esmu priecīga par katru dienu kā Dieva dāvanu. Skolotājs mums palīdzēja atvērt savas sirsniņas laimīgai dzīvei, atbalstīja un mīlēja, sargāja mūs. Man daudz ar sevi jāstrādā –  jādzīvo ar atvērtām actiņām, jāmācās pašai sevi aizstāvēt, jābūt drošai. No sirds esmu pateicīga mīļajiem skolotājiem par šo Dievišķo dāvanu. Esmu bezgalīgi laimīga!
  I. Man festivāls ir izdevies! Lieliski cilvēki, vieta un laiks. Reiki Skolotāji sirsnīgi dalījās pozitīvismā, enerģijās un zināšanās. Jūtos patīkami atpūtusies, kā pēc lieliska atvaļinājuma. Paldies!
  S. Priecājos, ka esmu festivālā. Atbraucu, lai smeltos spēku, peldētos Reiki enerģijā. Esmu mierīga, nosvērta, bet ... tomēr izlīda kādas lietas, ar kuram jāpastrādā. Saņēmu no Mihaila padomu. Jaunas idejas, paņēmienus, veco lietu atkārtojumiem. Patika darbs, atveseļošanās ar traumu. Divatā jūrā! Atbalsts kosmosa mīlestība. Ļoti lika aizdomāties par sarunu par neobjektīvo galvu un objektīvo sirdi! Mācos meklēt resursus sevī.
  D. Angelīna un Mihail, mīļie Skolotāji! Liels paldies par brīnišķīgo dzimšanas dienas dāvanu – iespēju veselas 3 dienas Reiki enerģijās, atpūsties un uzkrāt spēkus turpmākajiem darbiem! Man ļoti svarīgi bija atkārtot 1. līmeņa Reiki prakses, lai nostiprinātu pašus pamatus! Esmu ļoti pateicīga, ka varēju šeit pastrādāt ar pašlaik aktuālo situāciju, saņemt skolotāja atbalstu un spēku šo situāciju droši risināt! Atpūta pie jūras šeit Apšuciemā vienmēr ir lieliska. Šogad pirmo reizi peldējos siltā jūrā! Vislabāk patika prakse, kad bija iespēja pie jūras stāvēt un saņemt sūtīto Reiki enerģiju. Tāpat arī zālē sēdēt apļa centrā un saņemt Reiki simbolu dziesmu! Paldies!
  J. Cien. Skolotāji, liels paldies par brīnišķīgo Reiki festivālu! Visas nodarbības un Reiki prakses ļoti patika. It sevišķi mani dziļi aizkustināja „Garīgās sirds” atvēršanas prakse, kuras laikā sajutu saikni ar savu dzimtu, vecākiem, vecvecākiem. Prakses gala rezultātā sirds atvērās beznosacījumu mīlestībai pret sevi, tuvākajiem, festivāla dalībniekiem, skats uz apkārtējo pasauli kļuva gaišāks un saprotošāks.
 2. Uz Reiki festivālu atbraucu ar nodomu uzlādēties ar Gaismas enerģiju, pabūt domubiedru kompānijā, rast sev atbildes uz jautājumiem. Ļoti paveicās ar laiku, kas priecēja mūs ar siltumu, sauli un maigo jūru. Apstākļi un noskaņojums festivālā bija ļoti draudzīgs. Sajūta, ka atgriežos mīļotā ģimenē pēc ilgas prombūtnes. Visu, pēc kā braucu uz Festivālu, es saņēmu. Ceru, ka spēju dalīties ar citiem savā pozitīvā enerģijā. Pateicos Mihailam un Angelīnai par Jūsu dzīves lielo darbu, pastāvīgi mūs iesaistot Gaismas Plūsmās un daloties savās zināšanās un bezierunu mīlestībā.
 3. Man bija trīs laimīgas dienas, tās bija ar Tevi ReikiJ Šodien esmu cita – spēcīga, skaista, pārliecināta par sevi, mīloša, mīlēta. Paldies Mihailam, Angelīnai, visai telpai, visiem, kas bija ar mani. Esmu Reiki enerģijā, Reiki ir manī.
 4. Festivālā biju pirmo reizi. Prakses laikā izdevās iegremdēties savā zemapziņā ļoti dziļi, daudzas lietas pārveidot no bērnības. Sajutu spēcīgu enerģijas plūsmu: mīlestību, labestību, brīvību. Kad esmu šajā stāvoklī (Reiki stāvoklī, pēc praksēm zālē) es izgāju ārā, skaidri sajutu un jutu zemes, gaisa, jūras, saules enerģiju … mans bioenerģētiskais ķermenis savienojās ar dabu kā viens vesels. Mantru dziedāšanas laikā, bija redzami Reiki simboli, kuri ieskāva mani no visām pusēm, dziedāšanas noslēgumā, pat klusumam bija savs blīvums. Pateicos jums Skolotāji, ka Jūs man esat un par iespēju iepazīt sirds atvēršanu, bezierunu Mīlestības pieņemšanu, sevis izzināšanu un manas dvēseles garīgo izaugsmi.
 5. Atbraucu uz Reiki Festivālu cerībā atslābināties, nomierināties, iemācīties pa jaunam risināt dzīves problēmas, pieņemt pareizus lēmumus ģimenes strīdos. Uzreiz ieniru siltuma, mīlestības un labvēlības atmosfērā. Pastaigājoties gar jūru pārdomāju savu dzīvi, un taisot meditāciju, radu neparastus risinājumus uz saviem jautājumiem, atbildes uz kuriem līdz šim nespēju rast. Gandrīz pilnībā atslēdzos no savām sadzīves problēmām. Paldies Skolotājam Mihailam par interesantām praksēm un noskaņojumiem uz labvēlīgu noskaņojumu. Daudz ko sapratu caur meditācijām vakaros pirms miega. Zinu, ka vajag strādāt vēl daudz, bet daudz kas noskaidrojies, pateicoties Skolotāja gudrajiem padomiem. Patika rīta vingrošana pie jūras, kas deva uzlādi visai dienai. Sapratu, ka jāuztur savs iekšējais balanss, taisot sev Reiki un rūpējoties par citiem. Neaizmirst par pieciem Reiki principiem un strādāt pie tiem. Galvenais, es sapratu, ka vajag sevi pieņemt tādu, kāda esmu, redzot savus trūkumus, izlabojot tos, mainot, tādā veidā mainās dzīve uz labu. Festivālā iemācījos daudz prakšu, kas ļauj ieklausīties sevī, savai sirdij, būt stiprai un censties mainīt to, kas nepatīk un traucē laimīgai un pilnvērtīgai dzīvei. Izdarīju secinājumu, ka nevajag stāstīt par savām problēmām tiem, kam to nevajag un dalīties ar tiem, kas tiešām spēj palīdzēt un dot noderīgu padomu. Pacentīšos mainīt savu attieksmi pret mūsu ģimenes problēmu. Kopīgo meditāciju laikā sajutu siltumu no apkārtējās atmosfēras, Festivāla dalībnieku un Skolotāja enerģiju. Centīšos pielietot visas iegūtās zināšanas un prasmes praksē, strādāt pie sevis un saviem trūkumiem. Pateicos visiem Festivāla dalībniekiem un saviem dārgajiem Skolotājiem Mihailam un Angelīnai! Paldies, ka Jūs bijāt, esat un ceru būsiet mans atbalsts visai turpmākai dzīvei.

 blank lielais

Tatjana D. Skolotājam Mihailam Mošenkovam.

Kādreiz ļoti sen, kad koki bija lieli un ceļš līdz skolai likās tik garš, kaut gan vajadzēja tikai pāriet pāri ielai un iziet cauri šo augsto papeļu alejai pa mazo Krievijas ciematu ar smieklīgo nosaukumu “Goliši” (tulkoj. -“Plikņi”), gāja maza meitenīte, ļoti patstāvīga, kura visu un vienmēr savā dzīvē izlēma pati. Šī meitenīte vienmēr juta, ka sastāv no divām pasaulēm. Viena iekšēja, kur dzīvo glāsti, maigums, mīlestība un labestība. Un otra ārpusē – dzēlīga, nesamierināma, gatava cīņai ar apkārtējo naidīgo pasauli. Un jau toreiz es sapratu, ka kaut kas nav tā manā un manu tuvinieku dzīvē. Nav harmonijas. Bet kaut kur eksistē brīnumaina pasaule, kur var būt pati par sevi.

Un kad es, 2002.gada novembrī, pirmo reizi atnācu uz Reiki centru uz Apli, pieaugusi sieviete ar sakārtotu dzīvi, es sajutu, ka tieši šeit varēšu saņemt atbildes uz man interesējošiem jautājumiem, ka tieši tas, ko es tik ilgi meklēju un gribu iemācīties visu, ko prot skolotājs. Mani pārsteidza labestība un mīlestība, ar kuru bija piesātināta visa centra telpa. Toreiz es vēl nevarēju saprast un noticēt, ka tas viss var nākt no tīras sirds. Mūs skolā mācīja, ka dzīve - tā ir cīņa, bet visi šie maigumi – tā ir vājības pazīme.

Pēc pirmā Reiki līmeņa saņemšanas es sajutu straujas pārmaiņas it visā: veselībā, attiecībās ar tuvākajiem, ar apkārtējo pasauli. Nodarbības, treniņi, saskarsme ar Jums, Skolotāj, ar Jūsu skolniekiem palīdzēja man saprast, ka man mani “dzeloņi” vairāk nav vajadzīgi, man ne pret vienu nav jāaizstāvas, nevajag cīnīties ar pasauli, ar “organismu”, kura daļa esmu. Daudzas problēmas atrisinājās pašas no sevis, parādījās iespējas palīdzēt sev un apkārtējiem. Kaut gan tieši no viņu puses, notikušās pārmaiņas ar mani, tika pieņemtas ļoti smagi. Es, kā ar trauslu dārgakmeni rokās, planēju ilūziju rozā mākoņos, cenšoties visiem pastāstīt par brīnumu, kas man uzradies, paskaidrot visiem, ka arī viņu dzīvē tas ir ļoti svarīgi un vajadzīgi. Bet vairums uz mani skatījās, maigi sakot, ar neuzticību un šaubām par manu psihisko veselību. Bet es nevarēju saprast kāpēc, jo cilvēki slimo, mokās, cieš. Kāpēc viņi negrib manu palīdzību un negrib vai nevar paši iemācīties sev palīdzēt?

Pēc otrā Reiki līmeņa saņemšanas es sajutu, ka sāka notikt vairāk dziļas pārmaiņas manā personībā, pasaules uztverē. Man tagad nav nepieciešamības nevienam neko pierādīt. Ja cilvēki vēršas pēc palīdzības, es cenšos izdarīt visu, ko varu, uzticoties visumam un Reiki. Paplašinājās manas mijiedarbības iespējas ar visumu. Un tas, ko mazā meitenīte dziļi slēpa sevī, es šodien izlaidu ārā. Man vairāk nevajag izlikties, es esmu tāda, kāda esmu patiesībā. Un tagad es saprotu, ka man apkārtējie cilvēki neizliekas, bet patiešām dāvā patiesu labestību un mīlestību. Mana sirds arī ir atvērta un ar prieku dāvā cilvēkiem mīlestību un gaismu.

Par lielu atklāsmi un atklājumu man kļuva 2003.gada septembris, kad Jūs, skolotāj, bijāt Japānā. Līdz šim braucienam es zināju, ka daļai no Jūsu skolniekiem ir Reiki trešais līmenis, es ar viņiem komunicēju. Jā, viņi ir labestīgi, atsaucīgi, kā arī daudzi citi, kas nāk uz centru, bet ar kaut ko atšķiras, kaut arī nav saprotams ar ko. Uzturas nedaudz atsevišķi no citiem, nesot sevī kaut kādu nepieejamību. Bet kad trešā līmeņa skolnieki sāka vadīt nodarbības skolotāja prombūtnē, es reāli ieraudzīju un sajutu citu, vairāk augstu iespēju līmeni, izaugušo prasmi un atdevi. Tieši tad nāca izpratne, ka tieši šīs harmonijas zināšanās, prasmēs un attiecībās es gribētu sasniegt, un to, ka Reiki man kļūst patiešām par sakrālu mākslu laimes sasniegšanā. Tāpēc es lūdzu atļauju atrasties trešā līmeņa treniņā.

No Mihaila arhīva 05.12.2003.

 blank lielais

Mīlestība un ziedlapiņas

Labs vakars! Steidzos padalīties ar panākumiem Reiki praksē.

Mani sauc Marina Ososova, izgāju 1.līmeņa iniciāciju 2010.gada oktobrī (Jekaterinburgā) un sāku dziedināt mājas puķes, pēc 4 mēnešiem, lapiņas naudas kokā sāka augt sirsniņu formā.

Fotogrāfiju pievienoju vēstulei. Paldies JUMS par brīnumiem!!!

Sīkāk par seansiem puķītei. Reiki seanss puķēm tika veikts sekojoši: noskaņojos uz Reiki, taisīju attīrīšanos un iezemēšanos, tālāk rokas paralēli liku uz poda un domāju ar mīlestību par puķi 15 minūtes reizi mēnesī. Pēc seansa noglāstīju auru. Uzlādēju ūdeni ar Reiki enerģiju puķu laistīšanai. Viss ļoti vienkārši.

Reiz bija apmācies pelēks februāra rīts, aplejot puķes es ievēroju savādu lapiņu formu, ieskatījos un tās ir sirsniņas. Apraudājos no apziņas, ka visuma sūtītā mīlestība atgriežas … tajā formā, kā es saprastu, ka tā ir mīlestība – vienkārši tāpat par to, ka es esmu.

Ar pateicību un cieņu Marina.

 blank lielais

 1. Jūtos laimīga, mierīgi reaģēju uz dažādām situācijām, kuras agrāk būtu izsaukušas nemieru, dusmas. Jūtos harmoniska un mīlu gan sevi, gan citus. Arī veselība uzlabojās pazuda galvas sāpes, muguras un sprandas sāpes. Jutos piepildīta, uzticos cilvēkiem, veidoju dziļas un patiesas draudzības. Iemācījos mīlēt dzīvi.
 2. Iegūstot Reiki, 1.līmeni pavērās cits skatījums uz dzīvi. Iemācījos domāt pozitīvāk. Sakārtoju sevi. Labāk izprotu citus. Palīdzu sev, tuvajiem pārvarēt ikdienas problēmas! Man patiess prieks, ka atnācu pie jums mācīties un vēlos to darīt arī turpmāk. Reiki dod spēku dzīvesprieku un gaišas domas. Paldies Mihailam un Angelīnai. Paldies, Reiki.
 3. Praktizējot 1. līmeņa Reiki, manā ģimenē sāka uzlaboties savstarpējās attiecības, vīrs pievērsās Reiki. Vīrs pārstāja lietot alkoholu.
 4. Cita dzīves uztvere, ienāca harmonija, dzīvesprieks, mīlestība. Cilvēka sapratne. Cilvēki nāk pēc padoma.
 5. Kopš apguvu Reiki 1.līmenis 2015.gada 26.septembrī, es daudz jūtīgāk uztvēru savu ķermeni un fiziskās sajūtas, enerģētiskos aizsprostojumus ķermenī, kur Reiki plūsma neplūst. Koncentrējoties meditācijai, ir patīkami sajust, ka rokas kļūst siltākas (parasti man it ļoti aukstas rokas, pēdas, deguns) un, ka ķermenī jūtams atvieglojums vietās, kur tās tiek uzliktas. Mana dzīve ir mainījusies tādejādi, ka vairs nav iespējams samelot sev, apmanīt sevi, ka ‘viss ir labi’ ka man nesāp (fiziski), jo ķermenis vienmēr parāda patiesību. Tādēļ – zināmā mērā ir kļuvis grūtāk, jo es vairs nespēju vienkārši „atslēgties” no ķermeņa, jo vairs nespēju ignorēt to, ko jūtu. Daudz saasinātāk uztveru savas emocionālās reakcijas dažādās situācijās un (kaitīgos) paradumus, ar kuriem agrāk esmu mēģinājusi novērst savu uzmanību no signāliem, ar kuriem mans ķermenis ar mani sazinās. Pagaidām man ir diezgan grūti uzturēt sevī Reiki stāvokli, jo emocijas, emocionālās svārstības „izsit” no līdzsvara, pārņem kontroli.
 6. Uzlabojās veselība. Jaunas zināšanas. Iespēja garīgi attīstīties.
 7. pa to laiku, kad pagāja Reiki pirmā līmeņa iniciācija, es sāku skatīties uz dažām lietām pozitīvāk. Kļuvu vairāk līdzsvarota. Sajutu svēto klātesamību ne tikai ikdienas dzīvē, bet arī grūtajos brīžos.
 8. Uzlabojās veselība! Pirms Reiki, likās, ka viss ķermenī sabrūk. Tagad es jūtos daudz labāk. Dzīve un noskaņojums ir izmainījušies. Neatkarīgi no manas vēlmes, es sāku dzīvot pēc Reiki principiem. Es, protams, zināju kā pareizi. Ne vienmēr izdevās. Tagad viss notiek pats no sevis. Taisu seansus tuvajiem un draugiem. Visi ļoti apmierināti! Viss strādā. Liels paldies par to, ka Jūs nodarbojaties ar vajadzīgu darbu. Viss ļoti interesanti – uzzināju daudz jauna.
 9. Uzlabojums it visā. Labi pagāja operācija. Es nebaidījos … biju pat kaut kādā mērā priecīga, pārliecināta … Darbā viss normāli. Kaut kā viss saliekas kā vajag. Vienīgā ievainojamā vieta – mana vienīgā meita. Gribu viņu redzēt laimīgu … viņu un mazmeitu!

 pastiprinajasintuacija

Ainārs. Iemācījos sev palīdzēt grūtās situācijas, kad trūkst spēka. Strādāju ar situācijām. Meditācijas nomierina.

Daiga. Vēl vairāk izmainījās apkārtējo cilvēku attieksme. Citi draugi atgriezās, kas bija attālinājušies pēc 1.pakāpes. Pati esmu kļuvusi stiprāka savās emocijās, savos lēmumos. Ļoti darbojas nodoms vai intuīcija. Domu sūtīšana radiem, bērniem. Aizsūtu domās – jautājumu un jau piezvana. Spēcīgāk darbojās nojausma vai gaišredzība. Esmu it kā sagatavojusies dzīves pārbaudījumiem. Spēju tikt galā ar ļoti smagākām darba un dzīves situācijām. Protu sakoncentrēt spēkus un mobilizēties ekstrēmās situācijās. Savas veselības uzlabošanai esmu stipri samazinājusi medikamentus. Kad esmu nogurusi darbā, uzlieku Reiki un varu strādāt vēl garas stundas. Pacienti saka, ka pēc seansiem paši jūtas spēcīgi un var risināt savas veselības vai dzīves problēmas.

Inga. Harmonija manā dzīvē. Katru dienu lietoju simbolus. Šī prakse rada drošības sajūtu, mieru, harmoniju. Skaidru prātu. Koncentrēšanos uz mērķi. 

Ingrīda. Atklāja manī manu es. Mainījās attiecības ar cilvēkiem. Uzlabojās veselība, stabilizējas sejas ādas stāvoklis.

Agita. Reiki man palīdz dzīvot mierā, atbalsta, laimes sajūta. Reiki ir manas Dvēseles ceļš.

Katerīna. Dziļāk saprotu un sajūtu jušanas procesus. Attīstījās jutīgums. Jūtu cilvēkus, vietu, enerģētiku.

Svetlana. Pastiprinājās intuīcija, parādījās gaišzinības pazīmes, man ir spēja palīdzēt sev un citiem cilvēkiem tikt galā ar jebkādām problēmu situācijām, palīdzēt ar veselību. Kļuva interesantāk dzīvot, jo saproti, ka spēj tikt galā ar daudzām sarežģītām lietām – ir “instruments”.

Ilona. Parādījās vairāk enerģijas, izpratnes.

Viktorija. Parādījās pārliecība par sevi, harmonija, miers. Situācijas ātri atrisinās, viegli. Milzīgs pateicības stāvoklis!

Natālija. Man kļuva labāk dzīvot, risināt problēmas, nomierināt sāpes, taisot seansu. Kļuvu mierīgāka, pārliecinātāka.

 dzivesizpratne

Kādas pārmaiņas notika dzīvē Reiki prakses laikā pirmajā līmenī?

Ilze E. Ļoti maz problēmu ar veselību (4 gados nebiju ne vienā slimnīca). “Labie” cilvēki nemanot pameta mani līdz ar to paradījās jauni draugi un paziņas. Esmu kļuvusi nedaudz piesardzīgāka un uzmanīgāka.

Ilze L. Lielas! Izmainījās sapratne par dzīvi, cilvēkiem. Sāku labāk, kvalitatīvāk strādāt. Liela atbildība, strādājot ar pacientu! Intuīcija pieauga, varu paredzēt, ko cilvēki runās. Harmonizējas mana dzīve mājās.

Gunta M. Miers!

Mihails L. Miers, harmonija, līdzsvars jebkurās situācijās. Sākās apzināta ietekme uz notikumiem.

Natālija K. Uzlabojās pašsajūta, noskaņojums. Esmu kļuvusi mierīgāka, enerģiskāka. Dzīvē parādījās daudz mērķu.

Inna L. Pieauga pašvērtējums, pārliecība, ka reāli spēju palīdzēt un ir acīmredzami rezultāti. Palīdzība maniem tuviniekiem ir regulāra. Pati kļuvu mierīga, pārliecināta, iemācījos pašregulāciju un gūt priekšrocības no grūtas situācijas. Visas dzīves situācijas – tā ir dzīves pieredze. Vairāk gribas filozofēt un analizēt. Apskatīt visas situācijas sev apkārt.

Arīna I. Esmu kļuvusi iecietīgāka pret cilvēkiem un vairāk izrādu žēlsirdību pret mammu, ar kuru man ir problēmas attiecībās no bērnības. Veselībā ir izmaiņas, mācos sevi disciplinēt, Reiki palīdz noņemt sāpes un uzlabojās kopīgā pašsajūta. Mēģināju veikt Reiki seansu mājdzīvniekam, kaķim sāpēja vēders, pēc seansa kaķis bija apmierināts, palīdzēja. Esmu kļuvusi uzmanīgāka pret cilvēkiem un visu, kas apkārt. Ievēroju, ka cukura līmenis asinīs pārstājis strauji lēkāt (man ir diabēts no 10 gadu vecuma). Vispār, mans diabēts ir kļuvis savādāks. Mēs ar viņu sākam vienoties.

Lidija P. Pārmaiņas uz pozitīvo domāšanu, miers, apzināts stāvoklis.

Lidija S. Uzlabojās veselība, nopirkām dzīvokli, piedzima dēls (nu jau divi gadiņi).

 blank lielais

Jeļena B. Veselība – burtiski 4 dienās apturēju sev saaukstēšanos. Vieglāk tikt gala grūtībām (pareizāk, to kļuvis mazāk). Ir lielāka vēlēšanās palīdzēt cilvēkiem ar dziedināšanu. Sāku vairāk ievērot zīmes. Reizēm ķermenī jūtu enerģijas kustību un vietas, kur tā bloķējas. Noteicu savus pamat mērķus un pakārtotos.

Valentīna A. Jūtos pārliecinoša. Kļuvusi mierīgāka. Saņēmu darbā paaugstinājumu. Redzu savus mērķus skaidrāk. Ieklausos savā intuīcijā.

Margarita A. Kad izgāju pirmo līmeni kļuvu daudz mierīgāka, pārliecināta par sevi. Pazuda neapmierinātības sajūta. Visu cenšos saskatīt pozitīvi. Izmainījās attieksme pret cilvēkiem, kurus ne visai cienīju, uz labo pusi. Kļuvis interesantāk dzīvot. Reizēm labi izdodas noņemt sev sāpes. Cenšos palīdzēt tuviniekiem, draugiem. Izjūtu neparastu auru, kad savācamies visi mūsu istabā.

Žanna S. Reiki ienesa manā dzīvē vairāk harmonijas un pozitīvu attieksmi pret dzīvi. Dažas nomācošās problēmas sāka likties ne tik asas un it kā paralēlas manai dzīvei, nevis galvenās tajā. Kolēģi ievēro, ka esmu ārēji mainījusies – uzvedībā kļuvusi mierīgāka. Man ir vairāk interešu dzīvē, agrāk nomāktas ar nepārtrauktu “pārdzīvošanu” domās par vienām un tām pašām problēmām. Daži, Skolotāja Mihaila praktiskie padomi, palīdz rast pareizo atbildi sarežģītām dzīves situācijām (semināri internetā www.spirit.lv). Nodarbošanās ar Reiki man deva jaunus paziņas, saskarsmē ar kuriem gūstu nenovērtējamas pozitīvas emocijas.

Larisa F. Mēdz būt galvas sāpes no rītiem. No 2022.gada 18.novembra galvas sāpes bijušas 3 reizes. Tās noņēmu ar Reiki seansu palīdzību. Vietām attīrījās āda (psoriāze), pat negaidīju. 2013.gada 4.janvārī saņēmu laimestu, kuru negaidīju. Izloze notika vēl 2012.gada septembrī.

Natālija D. Man izmainījās pasaules redzējums. Sāku redzēt pasauli pilnīgi citādāk – dziļāk, smalkāk. Reiki man palīdzēja izturēt slimības diagnozi, smagu, 6 mēnešus. Ārstēšana ar ķīmiju. Es beidzot satiku savā dzīvē cilvēku, satiku Mīlestību. Es sajutu, ko nozīmē mīlēt un būt mīlētai!!! Es realizēju savu sapni, man ir savs darba kabinets, kur es jūtos ērti un komforti.

Ludmila E. Varu viegli atslābināties, kļuvu pašpārliecināta. Palīdzu sev veselības problēmu ārstēšanā.

F.B. Es kļuvu mierīgāka un harmoniskāka. Sāku apzināties, ka varu sakārtot savu dzīvi un palīdzēt citiem.

Gita. Satiku lieliskus skolotājus Angelinu un Mihailu. Satiku jaunus domubiedrus. Ieguvu iekšēju mieru, pozitīvas emocijas un drošības sajūtu. Pamazām dzīvē ienāk pozitīvas pārmaiņas.

Anita L. Tūlīt pēc pirmā līmeņa iniciācijas bija milzīga eiforija un vēlēšanās visus dziedināt. Saskaroties ar reālo dzīves situāciju, tas palēnām noplaka. Bet tad tikai sākās īstās pārmaiņas manā dzīvē. Kāpumi mijās ar kritumiem un pat ļoti dziļām bedrēm. Man nācās pārvērtēt visu manu dzīvi, attiecības, prioritātes. Visus šos trīs gadus es lūdzu tikai vienu, lai man tiktu rādīts pareizas ceļš un tā arī notika. Pār mani nāca viena atklāsme pēc otras. Es pilnībā paļāvos uz Dievu sevī un izturēju. Es beidzot biju atradusi sevi un savu vietu šajā dzīvē. Par to es varu pateikties tikai Reiki! Tagad es to saprotu. Tāpēc pilnīgi loģiski likās iegūt lielāku Reiki izglītību. Paldies maniem mīļajiem Skolotājiem Angelinai un Mihailam, kuri neredzami palīdzēja man noiet šo ceļu! Patiesā cienā un mīlestībā.

Z. Kad apguvu Reiki biju palikusi bez darba. Bet jaunu darbu, kas pašai patīk dabūju 2,5 mēneša laikā. Sakumā pasliktinājās, bet drīz vien strauji uzlabojās attiecības ar vīru un vīramāti. Pati kļuvu daudz mierīgāka, līdzsvarotāka, nestresoju par sīkumiem. Bija pārgājis nogurums un bezspēks. Ātrāk tieku vaļa no iesnām un klepus. Sāka veikties darbā, dabūju paaugstinājumu un algas pielikumu! 2012. gada otrajā pusē sāku domāt par Reiki 2. līmeni, jo vēlējos palīdzēt saviem vecākiem, kuri nedzīvo blakus. Kopš pieteicos Reiki 2. līmenim – no decembra sāka neveikties darbā, netiku galā ar uzdotajiem projektiem, pasliktinājās attiecības ar priekšnieku, kurš atkal samazināja algu. Uz darbu sāku braukt ar nepatiku un pēc vienas vārdu apmaiņas uzrakstīju atlūgumu (pāris dienas pirms šī semināra). Šobrīd īsti nesaprotu kas tas ir par pārbaudījumu, bet ticu, ka ejot tālāk kopā ar Reiki – man veiksies un es un mana ģimene dzīvosim saticībā, mīlestībā un labklājībā!

Inga T. Dzīves ritms kļuva sakārtotāks, harmoniskāks, mierīgāks. Vairāk un biežāk cilvēkiem izpaudās mīlestība un maigums. Veselība uzlabojās. Dzīves prieks ieplūst dzīvē. Paldies Jums!

Inga T. Mana Reiki iniciācija 27.01.2013 2.pakāpe. Atrodoties mācību telpā, pirms iniciācijas, mani pārņēma milzīgs miers un harmonija. Tikai neilgi pirms ieiešanas iniciācijas telpā sajutu patīkamu nemieru, kā uztraukumu pirms lieliem svētkiem. Iniciācijas laikā Mihaila un Angelinas mīlestība apņēma manu būtību un tad sākās iniciācija. Šai laikā bija sajūta, ka pār mani nolaižas balts lotosa zieds no debesīm un novieto mani šai lotosa centrā, kam sekoja balta gaismas enerģija, kura apņēma un ieskāva mani līdz pēdējai šūniņai. Šī gaisma mani izveda cauri manam dzīves posmam no dzimšanas līdz šo dienai it kā mani radītu no jauna. Jaunā enerģijas plūsmā, kura manā dzīvē rāda ceļu. Liela mīlestība, aizsardzība mani apskāva. Tā es jūtos arī šobrīd. Paldies Jums liels par sniegtajām zināšanām, iniciāciju un mīlestību šajās divās dienās.

 blank lielais

Retrīti – tie ir mana Mīlestība!

2016.gada ziemas Retrīts

Tatjana M. Retrīti – tie ir mana Mīlestība! Žēl, ka reizēm tie nav savietojami ar pamat darbu. No šī Retrīta es gaidīju atpūtu, klusumu un iekšējo monologu ar savu ES. Tas izdevās, un vēl, kā brīnumu dāvana, es pēkšņi saņēmu instrumentu – apgaismību, kā noņemt dzīvē lielāko daļu no konfliktiem – bez novērtēšanas stāvokļa, kas agrāk tiecās izsisties caur un pateicoties intuīcijai. Liels Taņas paldies, Jums, mūsu Skolotājiem! Ar nepacietību gaidu jaunos Retrītus un pierakstos uz vasaras Retrītu!

Elizabete F. Retrīta mērķis – uzlabot veselību. Tas ir mans pirmais klusēšanas Retrīts. Esmu ļoti pateicīga Angelīnai, ka nokļuvu vismaz uz kādu daļu. Pirmā mana atbraukšanas diena padevās ar grūtībām, bet es ticēju, kas slikti sākas, labi beidzas. Savādāk nemaz nevarēja būt. Man izkrita pacietības Eņģelis – fermeris. Es izanalizēju savu dzīvi un saņemu labu norādi dzīvē. Daudz kas noskaidrojās. Otrā kārts man izkrita – Vienkāršības Eņģelis! Tas viss nav sakritība. Ir par ko padomāt. Man ļoti patika pieskārienu prakse – atvērās mans apslēptais potenciāls.

 1. Es iemīlēju sevi, kas tik ilgi man neizdevās.
 2. Meditācijas laikā pie jūras ar ūdeni man noskaidrojās situācija ar meitiņu.
 1. Kad dalījos iespaidos, divus cilvēkus pirms manis, mana dvēsele burtiski mira, bija ļoti sāpīgi, bet kad pienāca mana kārta, es atdzīvojos. Pirmā doma, kas ienāca, es atkal piedzimu. Tā ir atdzimšana. Uzradās stabilitāte, pārliecība par sevi.
 2. Notika vērtību pārskatīšana.
 3. Es iepazinos ar brīnišķīgu cilvēku.

Milzīgs paldies Mihailam un Angelīnai par Jūsu labestību, pacietību un Mīlestību! Es – laimīga! Ar nožēlu aizbraucu, ka viss tik ātri beidzās! Es Jūs mīlu! Veiksmi Jums!

Ludmila Z. Lieliska iespēja Dvēseles un ķermeņa attīstībai! Laimīga iespēja aizmukt no megapoles un pietuvoties dabai, nomainīt steigu un burzmu uz klusuma un miera svētkiem. Līdz laimes stāvoklim nav tik tālu, kā reizēm liekas, bet šis stāvoklis ir maigs un trausls. Vajag strādāt nepagurušiem, lai to uzturētu. Vēl viens solis izpratnei (apziņai) par to, ko vajag mainīt, mainīt pasauli uz labo pusi, mainīt sevi uz labo pusi. Laime – ir iekš manis! Laime nav vakar, un nav rīt, bet šodien! Apzināties to katru mirkli! Paldies par rīta vingrojumiem! Daudz vieglāk strādāt pie Dvēseles pilnveidošanas, kad jūti ķermeņa atbalstu, dvēseles templis harmonijā, tīrībā. Tā ir laime, kad jūti ķermeņa dzīvību! Tas ir pateicīgs! Paldies! Aiciniet uz nākošo Retrītu! Gribas vēl vairāk klusuma sajūtu. Ar cieņu un mīlestību, Ludmila.

Anna L. Paldies par brīnišķīgo praksi. Man viss ir labi un es gribu dzīvot. Atcerējos, ka sen neesmu smējusies un muļķojusies. Obligāti sākšu smieties regulāri. Ieviesīšu to dienas režīmā: no 7:30-8:00 smieties kopā ar bērniem. Sapratu, ka mani interesē cilvēki. Daudzi starp mums vēl nav pilnīgi laimīgi un priecīgi, bet tas ir lēmums un to var izmainīt. Ļoti svarīgs atbalsts, ko cilvēki gatavi dot tikai vajag dot mājienu (pat nevajag prasīt).

Valērija Z. Sveiks un uz redzēšanos, mans 11., vispār, Retrīts un 6.ziemas Retrīts! Kāds tas bija man?! Kā parasti, noderīgs un īpašs! Šodien, 4.Retrīta dienā jau varu teikt, aizvedīšu sev līdzi divas ļoti interesantas prakses, enerģētisko atbalstu un pārliecību pareizā virziena izvēlē. Šodien, pēdējā Retrīta dienā, ar milzīgu pateicību atminos katru nodarbību, praksi, satikšanos, jaunas pazīšanās. Jūtu sevi par šūniņu, kas savienojas ar citām, pārvēršas milzīgā organismā, bet pēc tam uz laiku nāksies atrauties, iet savu ceļu, iegūt jaunu pieredzi un atvest sev līdzi uz nākošo “lielo” satikšanos. Mīlu, visus skauju. Un uz tikšanos nākošajā gadā. Atzīmēju sev, ka varu nosaukt sevi par laimīgu cilvēku no pagājušā 2015.gada Retrīta. Man ir komforti pašai ar sevi, esmu samierinājusies. Un kā sekas, komforti ar apkārtējiem. Mans nodoms, cik vien iespējams maksimāli saglabāt stāvokli. Sarunā noskaidroju sev kustības virzienu profesionālā plānā. Obligāti praktizēšu meditācijas. Milzīgs Mīlestības mākonis un pateicība Angelīnai un Mihailam!

Vienmēr saņemu to, pēc kā braucu! Uz tikšanos!

Viktors Š. Pateicos par tik dziļu iegremdēšanos klusumā sevī. Daudz ieguvu dziļas izpratnes par pagātni kā maksimumu. Kad netērē enerģiju pagātnei, ir spēks tagadnei. 19.01. Es sajutu dziļumu, kad biju pie jūras, viss tādā harmonijā, burzma lieka. Pazuda vēlme nosodīt, vienkārši pieņemt cilvēku, pat nesaprotot viņa rīcību. Varbūt tas ir tikai darba sākums pie sevis. Esmu pilnīgi atvēries, ko centīšos saglabāt. Pateicos par šo dziļumu un gaismu!

Jekaterina Š. Milzīga pateicība visiem ziemas 2016.gada Retrīta dalībniekiem, pateicība organizatoriem par procesu un Retrīta izvēlēto vietu. Milzīga pateicība Mihailam un Angelīnai par viņu darbu, sapratni un Mīlestību! Tā ir mana pirmā pieredze Retrīta dalībā un tā ir satriecoša. Kārtējo reizi saproti, ka Reiki tas ir lielisks instruments sevis izpratnei, bet tas ir arī pastāvīgs darbs pie sevis “nedrīkst ļauties slinkumam”, atslābināties jā, bet ne slinkot! Dzīves apzināšanās, katru mirkli – tas ir ļoti svarīgi, un ka bez visa notiekošā apzināšanās, tu neko sevī neizmainīsi. Visspēcīgākais iespaids no tehnikas “acis acīs”, dziļa iegremdēšanās, un ir par ko padomāt. Vēlreiz milzīga pateicība!

Tatjana L. Liels paldies organizatoriem un Skolotājiem par 2016.gada ziemas Retrītu. Tas ir mans 4.Retrīts un pieci gadi kā esmu Reiki. Katru reizi un pēc Retrīta ir lielas pārmaiņas manā dzīvē uz labo pusi. Vispār, tas ir liels darbs, atbraucot uz Retrītu, īpaši pēc tā, kad pašai jāpārvar reālās dzīves teorētiskās mācību stundas. Šajā reizē man viss izdosies. Vēlme un iespējas ir, tātad viss ir manās rokās. Paldies par iespēju iegremdēties savā Dvēselē. Kas nav vajadzīgs atlaist, bet labo izcelt no dziļumiem un pielietot ar prieku un mīlestību dzīvē. Ikreiz, atbraucot uz Retrītu, es apzināti apceļos pa pakāpienu augstāk, bet varbūt augstāk un tuvāk sev. No šodienas izpratnes par sevi un pret sevi, es gāju piecus gadus. Tikai šajā reizē notika sevis meklēšana. Iepazīšana vēl priekšā. Tas ir mans lielais sasniegums. Esmu par to ļoti priecīga. Paldies visiem Retrīta dalībniekiem, to izdevumiem, atklāsmēm. Man palīdzēja saprast sevi, kāda esmu, savādāk bez viņiem nespētu atvērties un saprast. Paldies visiem, visiem!

Jūlija U. Mans 2.klusēšanas Retrīts. Priekš manis tas ir ļoti svarīgs, ilgi gaidīts notikums. Kā brīnums!!! Bez tā, ka es šeit labi atpūtos un uzņēmos spēkus, es ieguvu daudz svarīgu iekšēju apzināšanos, kas izmainīja mani uz labo pusi. Šajā Retrītā man bija nospraust skaidrs un precīzs mērķis. Es jūtu, ka esmu to sasniegusi! Ar apbrīnojamu mieru es to apzinos. Mans mērķis – Mīlestība pret sevi! Pateicos Jums Angelīna un Mihail par pacietību, par burvību un par mīlestību, ko Jūs dāvājat cilvēkiem!

Antoņina G. Tas ir mans 14.Retrīts (7 vasaras un 7 ziemas). Mērķis: Retrīts norisinājās vislabākajā veidā. Es kļuvu smalkāka, dziļāka, klusāka. Strādāju ar ļoti labiem dziednieciskiem rezultātiem.

Gints. Izbaudīju šo laiku. Dzīvoju “šeit un tagad”, apslāpējot domas par vakar/rīt. Tas deva, sniedza mieru. Retrīta laikā līdz pirmdienai augu, pirmdien, otrdien – kritums, šodien esmu gaišās, fantastiskās vibrācijas. Ļoti baudīju apkārt esošo cilvēku individualitāti, dažādību. Ļoti liela mīlestība. Priekšā liels darbs augstāka ES sasniegšana. Paldies.

Ingrida K. Retrīts… ? Es to sajutu kā pilnīgu mieru, atbalstu un mīlestības okeānā. Dodoties šurp bija sajuta, ka vēlos būt, bez īpaša mērķa, ļaujoties, kas notiks. Pirms došanās ceļā palasīju iepriekšējo Retrītu dalībnieku atsauksmes. Radās jautājums – kā tu tā, Ingrīda, brauksi bez mīļā konkrētā mērķa? Radās doma – papildināt to iekšējo mieru, darīt to noturīgāku, šo gūstu meditācijās, pēc jogas, pēc Reiki Gaismas skola semināriem. Jau pirmajās dienās jutu uzreiz mieru. Otrajā dienā salūzu, semināra laikā pēkšņi sāka birt asaras, vēlāk tam pievienojās liels raudiens. Paldies, mīļā Angelīna par atbalstu tā laikā!!! Tas notika it kā nesaprotamu iemeslu dēļ, līdz pati sev neuzdevu jautājumu par ko, kāpēc…. Un nāca arī atbilde par iepazīšanos ar vīrieti pirms daudziem gadiem, par attiecībām, notikušo, ka neizvērtēju kā biju iecerējusi. Šķita, ka ar prātu jau to visu biju apzinājusies, sakārtojusi, ar sirdi izsāpējusi un nolikusi sevī kaut kur ļoti, ļoti dziļi, jo izmest kaut ko tik ļoti mīļu un dārgu nevēlējos. Un ko tālāk? Ļaut izsāpēt un atlaist, nodomāju. Tā nenotika. Tas pārvērtās vēl grūtākā mīļumā uz šo cilvēku, tajā radās drosme pateikt, ko jūtu – vienkārši tāpat, negaidot atbildi, brīdī ar skatu raugoties rītdienā. Līdztekus pamazām piepildījās arī pašas nospraustas mērķis, ar daudz vairākām lietām kā biju plānojusi: sajust sevi, pievērsties savām vajadzībām, lūgt palīdzību, kad vajag. Piedzīvot un sajust, kā ir kad pati saņem mīlestību. Ir ļoti laba sajūta par notikušo, pateicības, mīlestības cerību skats nākotnē! No sirds pateicos visiem cilvēkiem ar kuriem biju kopā, jums Mihail un Angelīna!

Aija U. Paldies Jums mani mīļie skolotāji Angelīna un Mihail. Šis bija mans trešais Retrīts un visspēcīgākais. Mana atziņa: 

 1. Man nav absolūti nekādu tiesību kādam kaut ko pārmest. Katrs iet savu attīstības ceļu un attīstās sev iespējamā maksimumā. Tik cik grib un var!
 2. Man jāpārtrauc salīdzināt sevi ar citiem un bezjēdzīgi tērēt savu enerģētisko potenciālu. Es esmu es un ar to arī mēs esam unikāli, atšķirīgi.
 3. Iespējams, ka esmu sevī iekustinājusī kādu dziļu, vēl līdz galam neapzinātu problēmu. Vesels domu kopums ar rīcību, kas tik dziļi gadu gaitā bija manī iesakņojušies. Piemēram būt patiesai pret sevi, nest stabili savu enerģētisko stāvokli, novērtēt sevi, neizplūst ikdienas rutīnā. Domāju, ka tas ir tikai sākums šim “palaistam procesam”. Mans svarīgākais uzdevums – šo visu noturēt. 

Zanda B. Pati galvenā diena šajā Retrītā bija pirmā diena un mana pirmā meditācija, kad es uzrakstīju vārdu MAMMA. Sākās process. Enerģētiski saprotu, ka vecāki manā bērnībā ir visu izdarījuši pa maksimumu, jo viņiem paralēli tam, ka viņu dzīvē ienācu es kā mazulis, bija arī savi personīgie dzīves procesi. Sapratu, ka man ir problemātiski noturēt vienmērīgu, nepārtrauktu attīstību. Grūti apstāties kustībā. Pārāk viegli ieslīgstu pasivitātē. Paldies, Skolotāj, ka Jūs esat un ka ir tāda iespēja mācīties Dzīvi un tās likumus.

Inga Z. Sapratu savu dzīves mērķi, virsuzdevums – palīdzēt cilvēkiem. Tikai pagaidām vēl nezinu kā! Pēc šīs sapratnes palika viegli un silti. Zinu, ka man ļoti daudz jāstrādā ar sevi, lai būtu tādā stāvoklī, kad varu palīdzēt citiem, par ko man arī norādīja Skolotājs. Šis, šķiet, ir pirmais Retrīts, kad jutos mierīga, līdzsvarota, bez sasprindzinājuma, par ko esmu ļoti pateicīga Uģim, jo arī viņš ir daudz mierīgāks nekā tas bija agrāk. Šā Retrīta laikā atnāca daudz atklāsmes, atziņas gan par sevi, gan par mūsu ģimeni, gan par savu vīru, šķiet, ka atklāju viņu atkal un atkal no jauna. Man ir visbrīnišķīgākais vīrs! Ļoti svarīga atklāsme – man nav ne vismazākās tiesības kādam palīdzēt, kad cilvēks man to nav prasījis, lūdzis!

 blank lielais

Brīnums un ar sunīti arī!

Mani rezultāti pēc atnākšanas Reiki.

“Dvēseles attīrīšana” – tā ir pašsajūtas pārmaiņas prakse, gan fiziskā, gan arī psihiskā līmenī. No sākuma pastiprinājās sāpes tajās vietās, kur nav jūtīguma (rokās un labajā kājā). Pēc tam notika uzlabojums (apstiprināja ārsts un analīzes). Apvienojums praksei “Dvēseles attīrīšana” un Reiki seansiem radīja roku un kāju koordinācijas uzlabojumu. Organismā notiek ļoti spēcīgs iekšējs process. Ja agrāk rokas un kājas sala, tad tagad ir karstuma sajūta, rokas ir tik karstas, ka cilvēks, kas tām pieskaras, uzreiz par to saka ar izbrīnu! Reiki dod manai Dvēselei mieru.

Par manu palīdzības praksi citiem. Vīramātei un viņas draudzenei uzlabojās pašsajūta. Vīramāte tagad iztiek bez zālēm, viņas draudzene samazināja daudzumu.

Veicu divus seansus sunītim Amālijai, viņai bija paralizētas kājas (aizmugurējās). Tagad viņa skrien, kā jaunībā. Piedalos darbā Reiki klīnikā. Pārsteidzoši rezultāti pēc katra seansa gan pacientiem, gan arī man. Ar ko pārsteidzoši? Kad pacients atnāk noguris, bet pēc seansa jūtas kā no jauna piedzimis. Viņa sejā mirdz smaids un pats cilvēks staro un kļūst atvērts un runātīgs. Pazūd stīvums un spriedze, bet tā vietā ir pateicība.

Mana tante Emīlija, slimoja ar vēzi, 2 reizes bija uz seansiem mūsu klīnikā un saņēma 2 manus Reiki terapijas seansus. Tagad deguntiņš pilnībā attīrījies no onkoloģijas un tante jūtas labi, viņai 79 gadi!

Atnākot Reiki mana dzīve ir PILNĪBĀ mainījusies, gan veselībā, gan arī attiecībās ģimenē un ar bērniem. Līdz Reiki man bija buķete ar saslimšanām (siringomielija, siringobulbija, spondiloze, podagra, hipertonija, paaugstināts cukurs, paaugstināts holesterīns, pazemināta dzirde labajā ausī, atrofēts labās acs nervs, pilnīgs jutības zudums rokās un labā kājā, muskuļu distrofija, nieru skleroze, zarnu traktā un žultspūslī polipi, iedzimta smadzenīšu patoloģija un plus vēl daudzas ādas problēmas). Tagad es tieku galā ar bijušām nepatikšanām. Līdz Reiki es nevarēju bez spieķa palīdzības vai cilvēka atbalsta piecelties no gultas, no krēsla. Tagad es vienkārši pieceļos un staigāju pati. Uzlabojusies redze un dzirde. Dzīvē notikušas lielas pārmaiņas. Beidzot izšķīros ar vīru, pēc 33 gadiem …

Apprecējos vēlreiz, arī nav bez problēmām, bet tās tiek risinātas. Sāku mainīt savu dzīvi – sākās pārmaiņas manu bērnu dzīvēs. Meita 8 gadus dzīvoja civillaulībā, apprecējās, sāka mācīties par medmāsu, pabeidza, dzemdēja dēlu, iestājās universitātē. Dēls izšķīrās ar pirmo sievu, 11 gadus nebija bērnu un veiksmīgi apprecējās no jauna, laimīgs un arī mācās institūtā. Mana dzīve mainās, mācos dzīvot, un mācās dzīvot mani bērni un mazbērni. Mainās veselība man – un mani bērni mazāk slimo, bet ja saslimst, tad ātri izveseļojas. Paldies skolotāji! Paldies Reiki!

 blank lielais

2015.gada vasaras retrīts

Ksjuša. Cienījamie Mihail un Angelīna! Liels Jums paldies par šo retrītu. Kā parasti, notika brīnums! It kā šeit nekas nenotika, vienā brīdī kā vilnis noklāja un ienesa manas Būtības dziļumā, ļaujot ieraudzīt Patiesību. Transformējot pa ceļu uz augšu, dažādas ne vajadzības, šis vilnis iznesa Gaismā manu dabiskumu, un Mīlestība plūda bezgalīgā plūsmā uz visu apkārtējo. Manās acīs iemirdzējās dzirksteles un uz lūpām parādījās smaids, piepildot ar Spēku, ko sauc par Mīlestību. Tagad vajag saglabāt šo jauno Vīziju uz mūžīgiem laikiem. Liels, liels paldies! Mīlu Jūs, mani mīļie. Manas dvēseles plašums nezina Pateicības robežas par šo visu, ko Jūs man Radījāt.

Valērija Z. Tas ir jau mans 10. klusēšanas retrīts. Neesmu palaidusi garām nevienu retrītu, kopš “piedzimu” Reiki. Ikreiz braucu ar noteiktiem nodomiem un nekad neesmu bijusi vīlusies ar saviem sasniegumiem. Mans šī brauciena mērķis – pabeigt iesāktās transformācijas pārvērtības un saņemt vēstījumu “paātrinājumu” nākošajām pārmaiņām. Nospraust jaunus mērķus un uzdevumus. Kas pēc būtības man izdevās. Atklāju sev jaunus resursus. Nomierinājos, attīrījos. Iepazinu daudzas jaunas meditācijas, kuras man patika un esmu nolēmusi tās pielietot. Iepazinos ar jauniem cilvēkiem, idejām, raksturiem, emocijām. Ieguvu jaunus draugus. Uzlādējos nākošajām pārvērtībām. Uzlaboju veselību. Atpūtos svaigā “gaisā” tiešā un pārnestā nozīmē. Domāju, ka galvenais impulss bija, ka zaudēju vēlmi “buntoties”. Vienkārši mierīgi eju un daru. Bez novērtēšanas, ilgām apspriedēm, iekšējām šaubām. Šī Retrīta devīze priekš manis: uzticēšanās, solījums, brīvība. Un vēl iemācījos neatlikt uz “vēlāku laiku” un nekavēt! Milzīgs visiem paldies, Angelīnai, Mihailam, Reiki un man mīļotai. Es visus mīlu!!!

Mihails L. Transformācijas stāvoklis, spēka iegūšana, sevis atjaunošana. Atbrīvošanās no nevajadzīgā, liekā, uzkrātā manā dzīvē pēdējos gados. Atgriešanās pie sākuma, pie saknēm, saulainām un skaidrām dienām manā dzīvē. Globāls samierināšanās process ar pasauli un apmaiņa mīlestībā. Mīlestības stāvokļa rašanās pret visu dzīvo. Attīrīšanās, zemes (pamatu) nostiprināšana zem kājām. Solis pagātnē, kad dzīvoju spēcīgā enerģijas plūsmā. Paldies par pirmo soli un virziena parādīšanu. Par dzirksteli sirdī. Paldies par svētkiem un mazo atvaļinājumu jaunā ģimenē.

Jolanta. Tas bija mans 6.vasaras Retrīts. Esmu ļoti priecīga un laimīga, ka mana 45.Dzimšanas diena sakrita ar pirmo Retrīta dienu. Viss Retrīts bija vienkārši pasaka, un tā pagāja 5 dienas, pilnas ar mīlestību, harmoniju, laimi, piepildījumu un atlikušās 7 dienas (līdz 12 dienām, jo katra diena ir tavs mēnesis līdz nākošai dzimšanas dienai) bija piepildītas ar tīrību, harmoniju, mīlestību un laimi. Milzīga pateicība par lieliskiem apstākļiem, pasakainu vietu un protams, par prakšu dziļumu un spējām, iespējām iegremdēties savā patiesajā Es. Ar nepacietību gaidīšu nākošo Retrītu, lai atvērtu vēl vienu savu lappusi, izzināt vēl nezināmo un atklāt apslēpto. Es domāju, ka man izdosies saglabāt šo stāvokli, cik vien ilgi iespējams. Es ceru, ka nākošajā reizē man izdosies atbraukt uz Retrītu ar dēlu, kas saņēma pie Jums, Mihail un Angelīna, savu 1.līmeni. Man trūkst pateicības vārdu, lai izpaustu Jums savu Mīlestību, atzinību. Paldies!

Vadims V. Retrītā biju pirmo reizi. Diezgan patika. Bija atšķirīgas (un jaunas tajā skaitā) meditācijas un iestrādes. Ceturtajā dienā sajutu ļoti spēcīgu enerģijas plūsmu, kad veicu seansu Ludmilai (viņai sāka tecēt asaras). Bija ļoti spēcīga sajūta. Manas rokas un galva sāka spēcīgi degt un praktiski iestājās eiforijas stāvoklis. Tālāk sajūtas tikai pastiprinājās, arī pēc seansiem. Kopumā viss bija superīgi! Kaut gan ir viens mīnuss – Retrīts pagāja nemanot …J Ar prieku paliktu vēl uz nedēļuJ Milzīgs paldies organizatoriem Mihailam un Angelīnai par dāvāto sajūtu svētkiem, kā arī visiem šī starptautiskā Retrīta dalībniekiem, kas notika Līgo svētkos.

 Maša K. Paldies katram Retrīta dalībniekam par šo brīnišķīgo laiku, pavadītu kopā. Par katru pasniegto stundu. Neviens vārds, neviens žests nebija tāpat vien. Nevaru teikt, ka man kas pietrūka, kad šurp atbraucu. Nē. Man viss ir. Es sāku elpot ar pilnu krūti, sāku noņemt no sevis visus ierobežojumus, es sajutos ļoti dzīva un kaislīgi vēlējos dzīvot tagadnē. Man notika daudz brīnumainu notikumu. Un no tā visa man sagriezās galva. Dzīvot tagad. Just tagad. Baudīt tagad. Paveikt muļķības tagad. Pēkšņi sajutu rūgtumu un sāpes. Es domāju, ka tas arī ir labi. Es to jūtu, tātad esmu dzīva. Neesmu nedzīvs robots. Sāpes kļuva aizvien spēcīgākas un neļāva man mierīgi veikt meditāciju. Reiki seansos ar Oksanu es sapratu, ka neskatoties uz visu šo neprātīgo virpuli, kurā es iekļuvu, es pilnīgi nedzirdēju savu sirdi, kas bija vienīgais tiesnesis un spogulis manai rīcībai. Muļķības var un drīkst darīt, bet tikai tad, kad šīs muļķības nāk no sirds. Bet puse no manām – nāca no prāta. Es pati sev radīju problēmu, sadzejojot traģēdiju, izplānojot un ieviešot dzīvē. Drāmas aktrise. Tāpat skumīgi, kad viss ir labi! Un Valērija pareizi pateica manas domas, kad visi veica man ar Daigu seansu. Man ir viss. Pietiek ciest! Nevajag izlikties labākai, nekā esi. Tu jau esi labākā. Daudzi dalībnieki turpināja apstiprināt manas domas:

Esmu maiga

Esmu gaiša

Esmu labestīga

Man nevajag kautrēties par kaut ko prasīt

Man nevajag slēpt savu patieso stāvokli (savu sirdi)

Vajag ticēt sev, uzticēties sev

Vajag priecāties tam, kas izdevies un viegli atlaist neveiksmes

Vajag būt pašai par sevi. Ne vienmēr pielāgošanās citiem nāk mums par labu

Reizēm vajag vienkārši atslābt un necensties darīt visu pēc noteikumiem

Manā sirdī – mana daļiņa

Manā brīvībā – mans magnētisms

Manā uzticībā – mans miers

Manā mīlestībā – mans spēks

Manā apkārtnē – mans prieks

Manās rokās – mans maigums

Manā pārliecībā – mans neizsmeļamais avots

Es pavadīju 5 gaišas dienas vislabsirdīgāko, vismaigāko, visgādīgāko, visspēcīgāko un visgudrāko cilvēku sabiedrībā. Paldies katram!

Daiga. Liels paldies par šīm 5 piepildītām Retrīta dienām! Meditācijas, dziedniecības seansi un prakses palīdzēja man atvērties, atbrīvoties no daudziem iekšējiem pārdzīvojumiem, palīdzēja piedot sev. Praksē “ar ko tu gribētu aprunāties, pateikt neizteikto …”, izdevās lieliski. Es parunāju ar savu meitu un pateicu viņai tos neizteiktos mīlestības vārdus, kurus kautrējos vai nespēju pateikt viņai bērnībā! Es cieši, cieši piespiedu viņu pie manas sirds! Tagad es sevi jūtu par labu māti! Es atklāju, ka tas ir viens no maniem resursiem – atmiņas par tām dienām, kad es kļuvu par māti, par manu dvīnīšu dzimšanas dienu: jūtas, stāvoklis, ko izjutu viņu dzimšanas dienā. Es biju tika laimīga! Esmu laimīga tagad, es mīlu viņus abus! Paldies Mihailam par norādēm dzīvē, ka dzīves kvalitāti nosaka iekšējais stāvoklis! Tas taču ir tik svarīgi dzīvot pilnvērtīgu dzīvi! Šis Retrīts man ļoti palīdzēja pietuvināties manai patiesībai. Paldies, Angelīnai! Viņa ar savu dzīvi, uzvedību māca dzīvot un mīlēt. Mīlestība, kas plūst no viņas acīm, sasilda mani un dod spēkus. Paldies Mihailam un Angelīnai, par brīnišķīgiem Līgo svētkiem un Jāņa apsveikšanu. Viņš bija tik laimīgs. Tie bija vislabākie Līgo svētki! Paldies visiem Retrīta dalībniekiem par mīlestību un atbalstu!

Ludmila T. Tas ir mans pirmais Retrīts. Satriecoša vieta – pilnīga vienotība ar dabu. Pats par sevi rodas līdzsvars dvēselē un harmonija. Dziļās prakses ļāva ieskatīties savā dvēselē, līdz pašiem dziļumiem un saprast, kur tad es sevi esmu pazaudējusi. Kad es sāku dzīvot, izpatīku apkārtējiem, pielāgojos situācijām. Kur es esmu. Īstā ?! Kas es esmu? Kāpēc esmu šeit? Šajā skanošā klusumā, putnu balsu fonā, vēja šalkoņas iespaidā nāk atziņas, atklāsmes. Meditācijas un prakses dod nepieciešamo virzienu, sajūtas un mēs apgūstam sevi.

Mežs ir burvīgs, mistisks. Ļoti spēcīgi izjutu koku enerģiju. Saņēmu mežonīgu uzlādi. To sajutu ne tikai es, bet arī mans seansa partneris. Mežā devāmies lietū. Teica, ka ir taciņa. Šī šaurā, līdz viduklim zālē. Slapjš, bet es eju. Zālē margrietiņas, plūcu pušķī – taču Līgo svētki. Nonāku līdz nospraustam mērķim – avenāja, pie ieejas mežā, pie tā ved nevis taciņa, bet celiņš, izpļauts un plats. Es saprotu, kā es pati sev sarežģīju dzīvi, pieņemot pārsteidzīgus lēmumus. Ir mērķis, bet ir dažādi ceļi uz to. Plats, brīvs ceļš – ņem. Vai līkumains ceļš, bet ar patīkamiem (margrietiņas) un nepatīkamiem pārsteigumiem (slapjas kājas). Klusums, klusi līņā lietus pa zariem. Es iekrītu vieglā transā. Bieži sevi iedomājos par kaķēnu, iedzītu stūrī, nedaudz izbiedētu. Spriedze … Mājās karājas plakāts ar tīģerēnu (dzimusi Tīģera gadā). Es – Tīģeris. Manī mostas spēks un varenība. Es stingri stāvu uz kājām (es to sajūtu fiziski). Pārliecība ieplūst manā sirdī. Atjaunota, es atgriežos. Varenie ozoli piepilda katru manu šūnu. Māte – Daba dāsni dalījās ar savu enerģiju. Ejot atpakaļ, pa celiņu apaugušu ar āboliņu, gribēju atrast 4 lapu. Galvā radās frāze: “Nemeklē laimi zem kājām, tā ir tavā dvēselē”. Saules zaķīši lēkā pa zariem. Šeit mēs varējām pieskarties Brīnumam. Šajā pasakainā vietā dienu skaits zūd. Mēs aizbrauksim, lai atgrieztos atkal … Milzīgs jums paldies, dārgie Skolotāji, par brīnišķīgo atmosfēru, iespēju ieskatīties savā dvēselē, sirdī. Mīlu jūs.

Viktorija P. Uz šo Retrītu braucu ļoti lielā noguruma stāvoklī un iekšējā spriedzē vienlaicīgi. Gan ķermenis, gan Dvēsele kliedza, pieprasot apstāties. Tāpēc pirmais uzdevums bija nepieciešamība vienkārši atpūsties. Atgūt līdzsvaru un uzņemt spēkus. Ieelpoju, katru šūnu piesātināju ar simtgadīgu ozolu un liepu varenību. Basām pa mīksto atsperīgo Zemi. Kāja praktiski nesāpēja. Nožēloju tikai par vienu – nepietika laika iziet visu taku, visus 4 km. Gribas ticēt, ka būs vēl tāda iespēja. Sirsnīga pateicība visiem dalībniekiem! Šis Retrīts klusumā bija līdzīgs pirmajam, kuru uzsāku apmeklēt 2005.gadā. Visiem Mīlestību un Gaismu!

Anna R. Paldies Angelīna un Mihail! Jūsu mērķis ir padarīt mūsu uzturēšanos Retrītā maksimāli ērti, komforti, produktīvi un ražīgi! Jūs visu darāt priekš tā! It visā jūtams Jūsu dvēseles siltums un dalība! Ļoti ātri, un ļoti maigi pilnīgi nejūtot jebkādus šķēršļus, prāts pārskrien pa saviem “karstajiem” atslēgas punktiem, problēmām un kā laiviņa burās rāmā klusā ūdenī, iegrimst meditāciju viļņos. Nabaga nogurušais, pārslogotais prāts klusuma ritmos un vibrācijās un apkārtējās dabas rāmā klusumā. Lai mēs ērti sajustos sadzīvē par mums rūpējas Angelīna! Lai mēs justos labi vienatnē ar sevi, par mums rūpējas Mihails! Milzīgs Jums paldies! Mīlu, skūpstu 100 reizes!

Zanda. Šis ir mans 8. Retrīts. Paldies par iespēju būt kopā ar cilvēkiem un vienlaikus pabūt vienai ar sevi. Šī Retrīta atziņa –Pateicība cilvēkiem, kas ir manā dzīvē. Paldies katram satiktajam cilvēkam. Tā ir brīvības sajūta. Ar pateicību un mīlestību skolotājiem Angelīnai un Mihailam.

Māra D. Mīļie skolotāji! Liels paldies par šo fantastisko lielo un sirsnīgo dāvanu – piedalīties Retrītā un vēl Līgo svētku laikā. Paldies par ārkārtīgi skaisto izvēlēto norises vietu ar tik daudzām enerģētiskām vietām, ar simtgadīgiem kokiem, pastaigu taku un pasakaino burvību mežā. Līgo vakarā lietus “gāza kā ar spaiņiem”, bet mums bija jautri, sirsnīgi un mīļi. Mums bija Jānis, ko aplīgot, varēju izdziedāties no sirds, to sen nebiju darījusi. Man liels sasniegums bija peldēšanās Jāņu dienas rītā un vēl nākošajā rītā! Ārā auksts, ūdens auksts! Brr! Bet pēc tam kāda fantastiska sajūta! Pārvārēts slinkums un liela nepatika peldēt aukstā ūdenī. Paldies Zandai! Lielas emocijas manī izraisīja sirsnīga saruna ar vedeklu, ko parasti ikdienā nav iespējams izdarīt! Visspēcīgākā meditācija bija kulminācijas dienā ar mantru “Atbrīvošanās” un akcentu uz 3. aci un nabu. Bija liela pulsācija 3. acs rajonā, karstums vēderā, bet kājas smagas, kā zemē ieaugušas. Vārdu “atbrīvošanās” redzēju kā balti mirgojošu uzrakstu rokrakstā. Likās, ka vibrē katra ķermeņa šūniņa un enerģijas pulsācijā no galvas līdz kājām, un (iziet) organisms atbrīvojas no liela un nevajadzīga smaguma. Paldies!

P.S. Esmu atpūtusies emocionāli un enerģētiski pozitīvi uzlādējusies un varu lidot atkal!

 blank lielais

Rezultāti pēc Reiki saņemšanas

Ilona P. Uzlabojās attiecības ģimenē, kļuvis vairāk mierīgi. Mazulīte mazāk slimo un ātrāk izveseļojas ar manu seansu palīdzību. Apmeklēju dzimtas dziedināšanas treniņu. Nākošajā dienā piezvanīja tētis, kas ilgus gadus cieš no alkoholisma, izteica vēlēšanos ārstēties. Jau trīs mēnešus nelieto alkoholu. Par to esmu bezgalīgi pateicīga Reiki, Jums un protams, Visumam! Paldies, par to, ko Jūs darāt!

Valērijs B. Kļuvu vairāk mierīgs, vairāk labvēlīgs, noturīgs pret stresu, pieaug interese un vēlme iedziļināties praksē.

Genādijs P. Uzreiz pēc 1.līmeņa iniciācijas, es katru dienu taisīju čakru balansu, aptuveni divu mēnešu laikā, vēlāk – retāk. Tagad vidēji 2-3 reizes nedēļā pirms gulēt iešanas aktivizēju Reiki un turu rokas uz problēmu vietām pa 3-5 minūtēm, uz 1-3 vietām. Reiki “neizslēdzu” – tā arī aizmiegu. Var sevi paārstēt, neko nopietnu neesmu mēģinājis, jo esmu vesels, bet sīkas slimās vietiņas, tādas kā nogurušas kājas, sasitums, neliels sastiepums, pietiekami ilgā seansā pilnībā izdziedinās. Uz citiem cilvēkiem neesmu mēģinājis, jo darbs komandējumos, pēc otrā līmeņa saņemšanas sākšu palīdzēt tuviniekiem un radiniekiem attālināti.

Noticis izrāviens garīgā izaugsmē, izpaudās pamatā attiecībās ar cilvēkiem, labsirdība, piekāpība, netiesāju, neapvainojos, attiecos ar izpratni pret cilvēcisku rīcību bez nosodījuma. Kļuvis stingrāks personīgo domu filtrs. Interesants fakts, kad ieeju telpā, gandrīz visi cilvēki pagriežas uz manu pusi, daudzi pēc tam turpina skatīties uz mani vēl kādu laiku, vienkārši skatās bez intereses, bez emocijām, vienkārši skatās it kā uzsūc enerģiju (vēlāk, kad es pārdomāju šo faktu, es atcerējos kā cienītā Angelīna nosauca mani par saulīti, tad es sapratu kāpēc …). Cilvēki tiecas būt pēc iespējas tuvāk, ja atļauj pazīšanās līmenis, tad pat tiecas man pieskarties.

Kopumā iespaidi patīkami, izmaiņas ļoti interesantas, saskaņā ar manu garīgo tieksmi, gribu turpināt mācības. Reiki tas ir daudz vairāk, plašāk un nopietnāk, nekā dziedināšana fiziskā līmenī.

Inta B. Vislielākās pārmaiņas notiek tieši manā dzīvē un ar mani. Man mainās attieksme pret cilvēkiem un arī viņiem pret mani. Esmu kļuvusi ļoti mierīga, cenšos nedusmoties, neraizēties un attiekties pret cilvēkiem labi. Neielaižos nekādos strīdos, cenšos vienkārši aiziet prom.

Aija N. Es, pēc pirmā līmeņa, kļuvu mierīga, nosvērta, priecājos par dzīvi. Sapratu, ka spēju palīdzēt citiem, ne tikai tuvā kontaktā, bet arī no attāluma. Šajā laikā esmu caur mācībām ieguvusi izpratni par pateicību, mīlestību, harmoniju. Sapratu, ka nevaru iedot otram to, kad nav tieši pašā. Ir man jāmīl, lai mīlestību varētu dot citiem.

Zane K. Miers. Arvien biežāks miera stāvoklis. Miera stāvoklis pēc manas izvēles. Atbrīvošanās no satraukuma (iespēju robežas).

Margarita M. Sāku palīdzēt cilvēkiem un distancē situācijām. Kļuvu vairāk mierīga, apgarota. Kad bija sarežģītas dzīves situācijas, izmantoju Reiki to veiksmīgai atrisināšanai.

Inna B. Apzinājos sava rakstura īpašības, kuras jāmaina. Miers, iecietība – tas man pilnīgi iztrūkst. Izmainījās vide – tagad ar mani ir citi cilvēki – vai arī es esmu ar citiem cilvēkiem.

 blank lielais

Atskaite par veiktajiem Reiki terapijas seansiem.

Sveiciens no Išimas! Labu laiku Mihail!

Ar milzīgu pateicību Jums Meistar-Skolotāj!

Mēs ar Liliju novadījām grupu terapijas akciju Išimā 2014.gadā no 12.-22.augustam.

Nosūtu nelielu atskaiti par novadīto REIKI TERAPIJU:

Vera, 58 g. (matemātiķis)

Atnācu pēc palīdzības, jo slikti jutos: vājums, sāpes kājās.

Pēc diviem seansiem sajutos labāk. Parādījās dzīvības spēki, sāpes ceļgalos izzuda. Noslēdzošajā seansā (“Eņģeļa spārni”) parādījās vieglums visā ķermenī.

Sagribējās “lidot”. Liels paldies!

Es jūs mīlu!

Nataļja, 54 g. (menedžeris)

Atnācu ar smagu nastu uz pleciem, apjukums domās, kā dzīves krustcelēs. Bija vajadzīga palīdzība, atbalsts, nepieciešamība pēc dzīvības spēkiem.

Atradu, palīdzēja. Atslābinājos, piecēlos un gāju tālāk Dzīvot – mīlēt! Elpot kļuva vieglāk! Pateicos!!!

Olga, 49 g. (filologs)

Mani atveda (pie Irinas un Lilijas) draugi, vissmagākā psiholoģiskā stāvoklī. Es pastāvīgi raudāju, man sāpēja sirds, neko negribējās, visu darīju piespiedu kārtā, visu laiku notika iekšēja cīņa, viss kaitināja. Nāca domas par nāvi … Vienu vārdu sakot – depresija.

Pirmajā seansā nokļuvu aptumšotā apziņas stāvoklī, bet jutu, ka nokļuvu spēcīgās, dvēseli un ķermeni dziedinošās rokās.

Sajūtas bija dažādas: siltums, gaisma, visa ķermeņa trīsas, patvaļīgi plūstošas asaras, bez iemesla. Jutu, ka reizēm kritu kādā bezdibenī. Pēc seansa kļuva vieglāk.

2-4 seansi pagāja tāpat caur satraukumu, asarām, nākošu no rokām siltumu. Elpošana kļuva vienmērīgāka, vēlme raudāt un sāpes aizgāja. Svarīgākais, es sajutu sevī spēku un pat neievainojamību pret negatīvo dzīves pieredzi.

Ceturtajā seansā, burtiski migla nokrita no acīm, atgriezās spēki un vēlme dzīvot. Ļoti pateicos visiem, kas man palīdzēja sevi atrast un atgūt dvēseles līdzsvaru un sajust dzīves prieku! Galvenais – atgriezās mīlestība pret cilvēkiem, prasme atzīt vājības. Sāku smaidīt, smieties.

P.S. Es, protams, biju pūkaina materiāliste, tas ir neticēju tam, ko nevar ieraudzīt ar acīm un pataustīt ar rokām. Un tās visas … ir izdomas. Tagad sapratu, kā es kļūdījos un patiesi visiem iesaku sarežģītā situācijā (gara un ķermeņa) iziet šādu kursu. Izrādās, ir tāda dziedināšana.

Priecājos šādam atklājumam savā dzīvē.

Uz ceturto seansu nācu deju solī J

Alīna, 40 g. (uzņēmēja)

Līdz seansiem: zaudējuma sajūta, nav pārliecības, šaubas par nākotni, baiļu sajūta.

Pēc: vieglas eiforijas stāvoklis, viegluma sajūta dvēselē. Parādījās pārliecība par rītdienu. Pozitīvs skatījums uz notiekošajiem notikumiem. Gribas dzīvot un sapņot!

Sveta, 42 g. (uzņēmēja)

Atnācu intereses pēc. Noguruma sajūta.

Pēc 4 seansiem: “PILNĪGS ATSLĀBUMS!!! Nevarēju rakstīt, domāt, adekvāti atbildēt. Pilnīga relaksācija! Neatceros, kad pēdējo reizi tā atslābinājos …” (pierakstīts no klienta vārdiem)

Pēc katra seansa nespēju atmosties minūtes 20.

Jevgēnijs, 41 g. (uzņēmējs)

Atveda sieva.

Pēc otrā seansa gulēju kā zīdainis, pārstāja sāpēt plecs.

Stāvoklis uzlabojās. (Es “skaistulis”)

Aizmigu visos 4 seansos.

Irina, 44 g. (bibliotekāre)

Atnācu dziļā depresijā: (pirms 4 gadiem apglabāju 11 gadīgu dēlu, pirms gada 5 dienu vecu meitu)

Neko negribēju, ne redzēt, ne dzirdēt, nevienu un lai neviens neaiztiek.

Pēc 2. seansa pie manis atnāca sapnī mirušais dēls un uzdāvināja rožu pušķi.

Viņas četrrinde pēc 3.seansa:

Ar karstu vilni, piepildot trauku.

Saules enerģija caurstrāvo elpu.

Pa viļņiem plūsma, reizēm viļņojas

Brīvību nes no bezjēdzīga apjukuma …

Svetlana, 48 g. (skolotāja)

Es atnācu uz Reiki seansiem iegūt iekšējo harmoniju, sava iekšējā “Es” vadīta, ļāvu vaļu savai intuīcijai.

Pēc 1-2 seansiem aizgāja spiedošās bailes, parādījās pārliecība par sevi.

3-4 dienas PRIEKA, KOMFORTA, HARMONIJAS sajūta. Gribas raudāt no laimes, priecāties kā bērnam, visus apskaut! Tur, kur dzīvoja bailes, smagums un panika, iemitinājās: prieks. Kaut kā gaiša un priecīga sajūta.

Es ļoti gribu iziet Reiki apmācības.

P.S. Izsūtīju uz Jūsu saiti. – “Milzīgs paldies! Paskatījos fotogrāfijas no semināriem. Aizkustināja līdz asarām. Man Meistars Mihails iepatikās, no viņa nāk siltums, pie viņa gribas piespiesties” …

Irina Tarasenko

 blank lielais

21.05.2012.
Ivars
Manas izjūtas: Siltums, skudriņas, gurnu rajonā stipra pulsācija. Pēc kāda laika – rokās viegls siltums, pazuda skudriņas, pazuda pulsācija gurnu rajonā. Likās, ka rokās ir maza gaiša bumbiņa.
Ivara izjūtas: Juta visā ķermenī karstumu.
28.05.2012.
Iveta (1.līmenis Reiki)
Manas izjūtas: Rokās karstums, vēlak viegls siltums. Likās, ka enerģija apstājas kaklā, plecu zonā, gurnos. Ar otro un trešo reizi (enerģiju domās vadīju pa visu ķermeni) – enerģija caur visu ķermeni plūda vienmērīgi. Vizuāli centos būt viņai līdzās.
Ivetas izjūtas: Juta, ka enerģija iespiedās kaklā, kājās siltums. Rokās karstums, kuras pati sev lika uz ķermeni. Seansa laikā pabija četrās vietās – apstaigāja savas attiecības. Seansa beigās pamanīja ēnu.
29.05.2012.
Evija- sūdzības - sāpes kuņģī.
Seansā izmantoju mīksto lācīti Vudiju.
Manas izjūtas: Rokas uzliku uz Vudija vēderu.Viegls siltums un skudriņas. Sākas lauzt labās rokas pirkstus. Pēkšņi liels karstums rokās, kurš pārgāja uz seansa beigām, vieglā siltumā.
Evijas izjūtas: Vēders burbuļoja.
31.05.2012.
Evija-sūdzības par sāpēm kuņģī.
Manas izjūtas: Rokās karstums. Jutu sirds pukstus. Kuņģa rajonā – durstošas sajūtas. Uz seansa beigām rokās bija vienmērīgs siltums.
Evijas izjūtas: Likās, ka turu rokas uz vēdera. Tirpoņa vēdera lejas daļā.
16.06.2012.
Arita- sūdzības uz muguras sāpēm
Manas izjūtas: Rokās kļuva karsti. Redzēju zilu gaismu muguras krustos, tuvāk pie mugurkaula. Vizuāli enerģiju virzīju pa mugurkaulu. Seansa beigās rokās viegls siltums.
Aritas izjūtas: Juta, ka enerģija plūda pa mugurkaulu un iziet caur kājām. Nepatīkama sajūta galvā. Juta siltumu. Un vēlāk bija ļoti laba sajūta. Muguras sāpes viņai atbalalsojas muguras krustos, kur redzēju zilu gaismu.
28.06.2012.
Mārtiņš (1.līmeņa Reiki) – izrauta zoba sāpes
Manas izjūtas: Enerģiju vizuāli virzīju pa visu ķermeni – sūtot mieru un harmoniju, jo viņam nomira vecmāmiņa – mana mammīte, bet koncentrējos pamatā uz zobu. Rokās bija ļoti liels karstums, īpaši galvas rajonā, kas uz seansa beigām kļuva vienmērīgs un silts.
Mārtiņa izjūtas: Sajūta, ka zobs sācis augt. Sāpes pastiprinājās. Spiedošas sāpes izrauta zoba rajonā. Sāpes norimās. Seansa laika aizmiga.
29.06.2012.
Aiga- sūdzības uz galvas sāpēm, pastāvīgas ekzēmas rokās – plaukstās.
Manas izjūtas: Ļoti ilgi rokās bija durstošas sajūtas, tas pārsteidza, jo parasti šīs sajūtas pazūt ātrāk (pat paskatījos pulkstenī). Tikai seansa vidū durstošās sajūtas beidzās un ieplūda vienmērīgs siltums. Seansa laikā enerģiju vizuāli sūtīju uz galvu un plaukstām. Vizuāli centos būt viņai līdzās.
Aigas izjūtas: Gribējās smaidīt. Smaguma sajūta visā ķermenī – it kā spiestu iekšā gultā, bet pēc laika smagums pazuda. Plaukstās siltums – īpaši labajā, kur ekzēma ir lielāka. Siltuma sajūta kājās – sajūta, ka kaut ko izvelk caur kājām laukā. Enerģiju juta ķermeņa kreisajā pusē. Es esmu stāvējusi pie gultas kreisā pusē.
Mani īpašie attāluma seansi mammītei
Manu mammīti 01.06.2012. pa nakti jau komā aizveda uz slimnīcu – insulsts.
Padomu, ko darīt, kā palīdzēt mammītei, jautāju skolotājai Lijai.
02.06.2012.
Nadedžda- mammīte, 80 gadi, bezsamaņa, koma.
Pajautāju mammītei vai varu viņai sūtīt ārstējošo seansu, viņa atbildēja, ka nē.
Sūtīju viņai harmoniju, mieru un mīlestību.
Manas izjūtas: Rokās durstoša sajūta.Vēlāk viegls siltums. Jutu sirds pukstus – gurdenus, ar pārsitieniem.
Mammīte 02.06.2012. plkst.:23:30 nomira.
03.06.2012.
Sūtu mammītes dveselītei mieru, harmoniju un mīlestību, lai viņa vieglāk un ātrāk varētu aiziet pa gaismas ceļu uz MŪŽĪGO MĪLESTĪBU.
Manas izjūtas: Rokās kluss, vienmērīgs siltums.
Harmonijas, miera un mīlestības seansu mammītes dvēselītei sūtu katru vakaru (sūtīšu līdz 11.06.2012. – 40 dienas)
Manas izjūtas: Ar katru seansu rokās siltums samazinās. Pēdējos seansos vispār nav siltuma, tukšuma sajūta plaukstās.
Attāluma seansi sev
27.05.2012.
Manas izjūtas: Plaukstās iesākumā jutu siltumu, bet vēlāk karstumu. Seansa beigās plaukstās viegls siltums. Sajūtas bija īpatnējas: jutu ķermenī siltumu, sirds neprātīgi dauzījās, vēlāk normierinājās. Sajutos pasargāta, samīļota. Jutos drošībā, it kā gulētu kokonā. Es sajutu vārdu nozīmi „Es mīlu sevi” . Burvīga sajūta.
03.06.2012.
Sūtīju sev mieru, harmoniju un mīlestību
Manas izjūtas: Rokās karstums, vēlāk viegls siltums. Jutu enerģijas plūsmu caur galvu pa visu ķermeni. Vēlēk it kā gulēju enerģijā. It kā pati iztaroju enerģiju. Aizmigu mierā.
Seansus sev veicu arī 10.06.2012., 18.06.2012., 24.06.2012., bet izjūtas nepierakstīju.
Nezinu, kura seansa laikā, man škiet, ka tomēr 03.06., pēc seansa beigām, sajutu virs galvas tādu kā enerģētisko kupolu, tāda sajūta bija, ka kāds man kau ko bloģē, pasargā mani. Es visu apzinājos un sapratu, jutu skumjas, bet nebija izmisuma, kad nezini ko darīt. Šis kupols pazuda pēc bērēm (07.06.) apmēram 17.jūnijā.
Paldies, Reiki, paldies, Jums skolotāj, ka ienācāt manā dzīvē!
Paldies, skolotājai Lijai!
Sarmīte Vidovska /dzim.Rupeiko/

 engelisa

Baltā Gaisma piepildīja visu telpu, no Debesīm bira daudz Reiki simboli zelta krāsā. Drošības sajūta visapkārt. Tad nez no kurienes parādījās maza eņģeļu meitenīte, ļoti bezgala mīļa un skaista. Viņa bija no Debesīm. Meitenīte bija tērpusies garā, baltā kleitiņā, kuru rotāja Reiki simbols sirds centrā. Meitenītes matiņi bija gari un skaisti. Actiņas no prieka mirdzēja, sirsniņa smaidīja, jo Laime bija to apskāvusi. Spoža, zeltīta saulīte apspīdēja visu telpu. Eņģeļu meitenīte no šī žilbinošā spīduma apmulsusi stāvēja, sajūtas bija savādas. Pēkšņi meitenīte saprata, ka kaut kas šajā brīdī ir mainījies, viņa sajuta un ieraudzīja zelta staru vainadziņu uz savas galviņas. Tā bija Dieva dāvana - īpaša un bezgala mīļa. Meitenīti pārņēma īpašas mīļuma sajūtas. Es esmu, Es spēju mīlēt un mani mīl!
Sacēlās ļoti stiprs vējš, mazā eņģeļu meitenīte knapi varēja noturēties uz savam kājiņām. Vējš bija nejauks, tas purināja skaistos matiņus un gribēja noraut vainadziņu. Meitenīte ticēja un nepadevās, vējam tas nebūs pa spēkam, lai arī viņš ir tik stiprs! Viņai bija ļoti bail, bet viņa paļāvās uz Augstākiem spēkiem un savu ticību, ka viņa to izturēs. Es esmu maziņa, bet stipra, jo manī dzīvo Mīlestība, Ticība un Prieks par Dzīvi! Un viņai tas izdevās.
Vējš pierima. Visa telpa atkal kļuva Balta. No debesīm sāka krist lielas, baltas, mīkstas, pūkainas sniegpārsliņas. Un atkal mazulīte priecājās - Cik Balta un Skaista ir šī Pasaule, kurā Es dzīvoju! Mīļums un Prieks mazajā sirsniņā! Pēc kāda laika eņģeļu meitenītei palika auksti.... Es varu nosalt, kur lai meklē atbalstu? Un atkal meitenīte nepadevās, atrada sevī spēkus un pa Baltu Ceļu devās tikai uz priekšu...... Ļoti stipri sniga. Eņģeļu meitenīte bija pārsalusi. Lielā Mīlestība sildīja mazo sirsniņu. Smaids parādījās mazajā sejiņā, kad viņa ieraudzīja lielu zaru kaudzi. Es esmu drošībā! Man ir kur paslēpties un sasildīties, viņa nodomāja. Baltās sniega pārsliņas izrotāja lielo zaru kaudzi un tā acumirklī kļuva balta un skaista. Cik skaisti, eņģeļu meitenīte priecājās! Debesis mani sargā!


Eņģeļu meitenīte ielīda zaru kaudzē. Tā nebija tikai nolauztu zaru kaudze, tur iekšā bija paslēpies Balts Tunelis ..... Tikai kurp viņš ved, prātoja eņģeļu meitenīte.....Un viņa sajuta, tas ir mans nezināmais Brīnumu pilnais Ceļš un droši devās uz priekšu! Smaidīga un priecīga, nedaudz nobijusies gan..... Viņa nezināja uz kurieni ved Ceļš un kas viņu sagaida. Sākumā tunelis bija tumšs, bet ar katru maziņās solīti tas kļuva arvien gaišāks un baltāks. Mans Baltais Ceļš! Un Ceļojums turpinājās... Eņģeļu meitenīte lidoja un gāja. Noguruma nebija, tikai piepildījuma sajūta. Ceļš bija balts un garš!
Beidzot saules gaismiņa iespīdēja tunelī. Esmu nonākusi Mājās.....Izejot no tuneļa eņģeļu meitenīte sajuta Lielas Izmaiņas sevī. Ceļojuma laikā mazā eņģeļu meitenīte bija izaugusi par Lielu, Skaistu un Pārliecinātu Eņģeli! Es esmu pieaugusi! Es apzinos pati sevi!
Eņģelītis izpleta spārnus un devās apciemot citus eņģeļus Debesīs. Cik Visums ir neparasts! Zvaigznītes ir tik krāsainas! Viss ir tik skaists! Sajūsma...
Debesis ir bezgalīgas, bet mani gaida uz Zemes, atkal došos Ceļā! Eņģelītis nolaidās pie liela ūdenskrituma. Skaistums neaprakstāms! Daba apbūra Eņģelīti ar savu skaistumu - krāšņas puķes, zaļa zālīte, lieli akmeņi un putnu dziesmas. Šeit ir labi, bet jūtu, ka man ir jādodas tālāk.
Cik brīnišķīga vieta! Daudz, ļoti daudz zaļu koku! Kāds neparasts un liels kalns ar smiltīm! Sajūtu, ka Es esmu piekususi. Kur tagad Es īsti esmu?
Atbildi dzirdu savā sirsniņā! TU ESI JAPĀNĀ!

Paldies, Skolotāj, par Ceļojumu man pašai pie sevis!

Ar pateicību un mīlestību, Agita

 saulainasizmainas

Saulainās Izmaiņas piepilda manu dzīvi ar Gaismu, Mīlestību, Pateicību un Cieņu. Ir tāda sajūta, ka neesmu viena un kāds mani vada. Patiesībā Reiki Mīlestība mani vada. Reiki – tā ir Brīnumaina dāvana, kas izmaina dzīvi. Kopš manā dzīvē ir Reiki esmu patiesi laimīga un mierīga. Dievišķā Mīlestība dziedina un harmonizē mani un manu dzīvi.
Par šo Brīnišķīgo dāvanu un savām saulainajām izmaiņām esmu pateicīga saviem Garīgajiem skolotājiem Mihailam un Angelinai Mošenkoviem. Skolotāji ir Gaismas un Mīlestības eņģeļi uz Zemes, kuri saviem skolniekiem nodod dziļas garīgās zināšanas, mīl un atbalsta. Esmu pateicīga Dievam par mūsu satikšanos. Katra nodarbība ir Mīlestības, prieka, jaunu zināšanu un pārsteigumu pilna. Skolotāji man palīdz arī sakārtot manu Iekšējo Pasauli. Un tas ir ļoti liels atbalsts! Agrāk pat iedomāties nevarēju, cik daudz būs pašai ar sevi jāstrādā. Dažkārt tas nemaz nav tik viegli. Bet man ir drošības sajūta, jo skolotāji vienmēr palīdz.
Es ticu Brīnumiem! Un skolotājs Mihails ir Brīnumu Radītājs!

Manas pirmās Saulainās Izmaiņas.

Pirms vairākiem gadiem man sākās veselības problēmas saistībā ar muguru. Es skaidri zināju ,ka tradicionālā medicīna man palīdzēt nevarēs. Uzticējos tikai Garīgajai dziedināšanai.
Pēc datortomogrāfijas izmeklējuma, neirologa slēdziens bija – darba nespēja, invaliditātes noformēšana, atteikšanās no fiziskās slodzes, tabletes un injekcijas mūža garumā. Daktere vēl informēja par to, kas mani sagaida. To klausīties bija ļoti nepatīkami.
Uzreiz sev skaidri pateicu- Tas nav par mani! Ticēju, ka Man Dievišķā Mīlestība palīdzēs! Nevienu pretsāpju tableti neizdzēru, kaut gan izjutu ļoti lielas sāpes. Cietu sāpes un ticēju, ka Brīnums notiks!
Notika liels Brīnums! Manā dzīvē ienāca Reiki Mīlestība. Un viss sāka mainīties, pilnīgi viss! Es pati sāku mainīties.

Mana darba slodze vēl palielinājās, ieguvu papildus darbu, sāku nodarboties ar vingrošanu un daudz, daudz mācījos, ar sevi strādāju, apmeklēju dziedināšanas seansus un Hidžamas procedūras pie skolotāja Mihaila.
Un muguras problēmas jau ir pagātne.
Es dziedināšanas Brīnumu piedzīvoju pateicoties skolotājam Mihailam!
Visi dziedināšanas seansi un Hidžamas procedūras bija Dieva dāvana.
Skolotājs Mihails atvēra durvis manai Laimīgajai dzīvei!
No sirds esmu pateicīga Skolotājam par Dievišķīgo dziedināšanu!

Agita S.

 dzivibasspeks

Vienmēr esmu rūpējusies par savu Garīgo un fizisko labsajūtu. Piedomāju pilnīgi par visu. Meklēju labāko tieši sev pašai. Informācijas tik tiešām ir ļoti daudz. Man likās, ka visu daru pareizi.

Bet tagad, mācoties pie skolotāja Mihaila, saprotu, ka esmu pieļāvusi daudz kļūdu un nepareizas rīcības attiecībā pret sevi pašu. Tagad man vairs nav jāmeklē papildus informācija par dzīves kvalitātes uzlabošanu, par sevis pilnveidošanu, jo Skolotājs saviem skolniekiem sniedz visas nepieciešamās zināšanas un iemāca daudz dažādas prakses, lai varētu dzīvot laimīgi un kvalitatīvi. Tikai atliek viedajās zināšanās ieklausīties un tās pieņemt, ieaicināt savā Dzīvē. Bet tas jau ir darbs ar Sevi pašu!

Vienmēr esmu domājusi, ka tas, ko daru ir pareizi. Skolotāji, redzot, ka rīkojos bezatbildīgi pati pret sevi, centās man palīdzēt. Es Skolotājus ļoti cienu, bet viņu ieteikumus sākumā nevarēju pieņemt, jo man likās, ka Es pati zinu kā ir labāk man pašai. Tikai tagad saprotu, cik svarīgi ir ieklausīties savos Garīgajos Skolotājos, jo dažkārt mēs paši neredzam to, kas īsti ar mums notiek. Skolotāji ļoti centās man palīdzēt un viņiem tas izdevās!

Reiki ir manas Dzīves Mīlestība. Domāju, ka man pietiek ar Garīgo barību un nepievērsu uzmanību fiziskā ķermeņa labsajūtai. Likās, ka regulāra ēšana nav svarīga. Un tikai kādas neveiksmīgas procedūras rezultātā, sapratu, ka man ir radušās kuņģa problēmas. Skolotājs Mihails uzreiz ieteica konsultēties ar ārstu un pārbaudīt kuņģi. Es neņēmu to vērā, jo uzskatīju, ka pati tikšu galā. Skolotāji ļoti uztraucās par mani, bet Es domāju, ka viss ir labi. Es nespēju un negribēju pieņemt realitāti. Tikai tagad saprotu, cik tas ir bīstami. Bija pagājis jau vairāk kā mēnesis, un nekas nemainījās, stipras sāpes kuņģī bija pie katras ēšanas un labāk nepalika, pat ūdens dzeršana sagādāja grūtības. Un tad kādu dienu paaugstinājās temperatūra. Skolotāji nekavējoties ieteica braukt uz slimnīcu. Ar lielu Mīlestību un Pacietību Skolotājiem izdevās pierunāt mani meklēt palīdzību pie speciālistiem . Tagad tikai saprotu, ka šādi rīkojoties varēju sevi izpostīt gan garīgi, gan fiziski. Skolotāji mums māca, ka fiziskajam ķermenim ir jābūt harmonijā ar garīgo ķermeni. Pateicoties saviem Skolotājiem, tagad to saprotu! Par sevi ir patiesi jārūpējas. Un iegūtās zināšanas ir jāpielieto savā dzīvē. Es pati piedzīvoju to, ka visa mana ķermeņa struktūra atteicās ar mani sadarboties. Pati nevarēju sev palīdzēt. Esmu pateicīga Dievam par saviem Garīgajiem Skolotājiem! Viņi vienmēr mani atbalsta un no sirds sniedz vislabākos ieteikumus.

Slimnīcā veiktās procedūras bija pirmais solis fiziskās labsajūtas atjaunošanai. Tā bija fiziskā ķermeņa Dievišķā dziedināšana! Es sajutu Dzīvības spēku sevī!

Un tad sekoja Garīgā un Fiziskā dziedināšana Augstāko līmeņu Festivālā. Un tas bija Brīnums! Jau pirmajā Festivāla dienā sajutu spēku pieplūdumu un garīgo atbalstu. Dzīves kvalitāte mainījās acumirklī! Es sāku garīgi un fiziski atjaunoties. Prakses bija dziļas un dziedinošas. Pēc katras prakses jutos arvien labāk un ticība saviem spēkiem atjaunojās! Paldies manai draudzenītei Santiņai par atbalstu un rūpēm! Cik labi, ka ir draugi! Trešajā Festivāla dienā sajutu, ka esmu dziedināta. Un tā arī bija! Tagad tikai atliek ar patiesu cieņu un mīlestību izturēties pašai pret sevi! Un atcerēties, ka arī ķermenis ar mani runā! Gaisma un Mīlestība ir piepildījusi manu Iekšējo Pasauli!

Skolotāju rīkotie Festivāli un Retrīti ir Dievišķīgas dāvanas! Tajos var piedzīvot visu, kas mums nepieciešams – dziedināšanu, atjaunošanu, atbalstu, iegūt garīgas zināšanas, iemācīties brīnišķīgas prakses, būt kopā ar draugiem un mīlestības pilnā gaisotnē atpūsties. Mīļie Skolotāji rūpējas par mūsu Garīgo attīstību!

Ceļš ir viens, bet pagriezienu ir daudz!

Mēs dzīvojam Brīnumainas Mīlestības pilnā Pasaulē! Skolotāja Mihaila dziedināšana ir Dievišķīgas mīlestības piepildīta. Skolotājs arī mums iemāca būt pašiem savas Dzīves Radītājiem. Lai Mīlestība, Cieņa, Pateicība un Prieks dzīvo mūsu Brīnumainajā pasaulē!

Esmu no sirds pateicīga saviem Skolotājiem par mīlestību, atbalstu un Dievišķīgo dziedināšanu!

 blank lielais

Reiki un manas dusmas

Šodien sajutu, kā darbojas dusmas. Dienas gaitā uzkrājās nogurums. Beigās nokļuvu zem zvanu preses. Sajukums ar papīriem, nespēja ātri aptvert pielika savu. Un, protams, neiztikt bez cilvēciskā faktora. Neievēroju, kā iekšā pamodās dusmas. Tās, pat likās bija attaisnotas – cilvēks periodiski nedara to, ko vajag darīt darba pienākumos. Kā pašaizsardzības nolūkos paaugstināju balsi. Pēc tam iekšā vēl ilgi viss vārījās.

Jā, ievēroju, ka tieši tajā laikā pie acīm radās spēcīgs karstums. Jāteic, ka agrāk tādas situācijas arī bija. Parasti man pēc tam bija iekšējas trīsas līdz vakaram. Tagad viss pāriet daudz .. nē, nevis vieglāk … vienkārši jūtu, ka esmu kļuvis stiprāks. Enerģētiski. Mājās atnācu kā samīcīts. Vajadzēja atpūsties. Aizmigu. Pamodos ar smaguma sajūtu sirdī. Noliku rokas uz saules pinuma un kakla čakru, kur jutu vislielāko spiedienu. Un … tā nogulēju Reiki plūsmā 2 stundas!

Plūsmā vienmēr saasinās jūtīgums. Man bija sajūta, ka ar to dusmu lēkmi tika traumēta ķermeņa daļa no aknām līdz kaklam! Protams, iespējams, ka šie apvidi jau sen ilgojās pēc atjaunošanas, bet šī krīze bija kā katalizators – netiesāšu. Tāpat, neuzstāšu uz to sajūtu, ka atjaunošanās notika vairākos līmeņos – es it kā sajutu, ka darbs notiek dažādos “slāņos”. Bija gan asaras, gan nožēla. Galvenokārt, par sevi – ka nodarīju sev tik sāpīgi (bet sāpes, galvenokārt, garīgas es sajutu Reiki plūsmā – kā atšķirību starp dusmu graujošo efektu un pārsteidzošo Reiki gaismu, kas veica atjaunošanu), protams, arī citiem cilvēkiem, ar kuriem notika energoapmaiņa. Domās bija: “cik dziļi un cik sāpīgi” … Ļoti grūti aprakstīt notikušo. To var salīdzināt ar ugunsgrēka dzēšanu, kad liesmu plūsmās iejaucas ūdens strūklas, un ar karstumu uzkarsētās virsmas sajūt temperatūras izmaiņas, notiek deformācija … Lūk, šādā līdzīgā veidā tumšie, īdošie apgabali slānis pēc slāņa piepildījās ar siltumu, gaismu, dzīvību … Tieši tobrīd man nāca izpratne, kas priekš manis ir Reiki. Priekš manis tā ir Dzīvības Enerģija no augšas.

Kādā brīdī es sajutu, ka viss mans ķermenis pilnībā piepildījies ar siltumu un gaismu. Interesanti bija tas, ka šīs gaismas fonā daži orgāni vai pat ķermeņa daļas palika tumšas. Es sapratu, ka tur vēl jāstrādā. Nedaudz vēlāk es mēģināju uzlikt rokas uz tiem apgabaliem, bet efekta nebija.

Man jau radās tāds priekšnojauta, ka Reiki – tā ir saprātīga enerģija, kas veic darbu secīgi, tas nav haotisks process. Gribu vēl pateikt, ka tagad parādījušies diezgan daudzi ārstniecības aparāti, kas strādā uz impulsu pamata. Tāpat esmu nedaudz pazīstams ar bioenerģētiku.

Bet tādu efektu, ko rada Reiki (galvenokārt, garīgo) neesmu nekur un nekad saticis. Man nepatīk patoss, bet nevaru neuzrakstīt, ka izjūtu milzīgu pateicību liktenim par satikšanos ar Reiki.

Vēlreiz paldies, visu labu vēlot jums un ģimenei. R.