Rīga, Skola iela 21 - 511

Emocionālās brīvības tehnika «EFT». Online.

eft

Emocionālās Brīvības Tehnika – tā ir psihosomatiska dziedināšanas metode kā atbrīvoties no fiziskām un emocionālām kaitēm, tā sauktā «adatu terapija bez adatām», kas izstrādātas ASV 90-tajos gados.

EFT ir kļuvusi plaši pazīstama visā pasaulē kā «universālais sadzīšanas veids» un ātri ieguva ļoti labu reputāciju.

«EFT often helps where nothing else will!» / «EFT – bieži palīdz, pat tad, ja nekas nevar palīdzēt!»

 

  • Cik viegli ir atbrīvoties no trauksmes, uztraukuma un bailēm? Jūs viesos pei mums aicina Mihails Mošenkovs - Emocionālās Brīvības Tehnikas veiksmīgas pielietošanas eksperts. Šī tehnika ir ļoti vienkāršs un efektīvs instruments lai atbrīvotos no bailēm un ierobežojošām iedomām, kas bieži stāv ceļā mūsu vēlmēm. Tikai iedomājieties kāda kļūtu Jūsu dzīve, ja Jūs paši spētu viegli un ātri novērst jebkuras savas bailes? Ir pienācis laiks reizi par visām reizēm atbrīvoties no visām jūsu bailēm. Jums būs iespēja redzēt kā to izdarīt. Atnāciet un uzziniet...
  • Kur rodās Jūsu bailes un kā ar tām strādāt? Kā pārvērst Jūsu bailes par enerģiju ar kuru Jūs maksimāli varat realizēt savu potenciālu. Un visbeidzot pats galvenais - jūs apgūsiet precīzu tehniku ar kuras palīdzību atbrīvoties no bailēm un praktiski iemācīsieties to lietot lai atbrīvotos no esošām bailēm.
  • Nepalaidiet garām iespēju mācīties vienkāršas metodes pamatus darbam ar savu emocionālo stāvokli, savām bailēm, nemieru, nepatīkamām atmiņām. Jums varat pats par par sevi parūpēties!
  • Vienkārša un pieejama metode ar psihosomatiskiem paņēmieniem dziedināt no emocionālām un fiziskām kaitēm. Tā kļuva plaši pazīstama visā pasaulē kā «universālais dziedināšanas paņēmiens» un ātri ieguva fantastisku popularitāti. Tagad tā ir pieejama arī Jums.

 

  • EFT – vienkāršas metodes, to jūs varat iemācīties ļoti īsā laikā, un pat iesācēji bieži sasniedz iespaidīgus rezultātus sākuma līmenī pēc vienas dienas apmācībām.
  • Jūs varat burtiski «dāvināt» garīgo brīvību radiniekiem, draugiem, pacientiem (klientiem), dažu minūšu laikā iemācot tiem EFT pamatus sevis dziedināšanai.
  • EFT seansu var veikt jebkurā vietā un laikā – mājās, birojā, kafejnīcā, parkā, metro, ielās, reizēm darbojoties tikai 1-2 minūtes.
  • EFT – ļoti maiga un dabīga pieeja dziedināšanai, kurai nav kontrindikāciju un nerada nepatīkamus blakus simptomus.
  • EFT ir efektīva pat sarežģītu un ilgstošu problēmu risināšanā. Piemēram alkohola vai narkotiku atkarība, pēctraumatiskais sindroms, dažādas neirozes, fobijas, depresija, hroniski negatīva domāšana, daudzas fiziskas saslimšanas, problēmas ar lieko svaru, alerģijas. EFT palīdz ne tikai Jūsu pacientiem, draugiem vai tuvākajiem, bet arī Jums pašam!

  Semināra «Atbrīvojies no bailēm un depresijas 5 minūtēs» dalībnieku anketas. 2010.gada 18.novembrī.

1. Uzvārds, vārds Б. Г.
2. Apraksiet to problēmu, ar kuru šodien strādājāt seminārā.
Mans saspringtā stāvokļa iemesls bija saistīts ar to, ka neesmu pārliecināta, vai man blakus ir īstais cilvēks.
3. Ar kādu saspringuma līmeni (ballēs) jūs sākāt un līdz kādam nonācāt beigās?
Sākumā 7 balles, beigās – 4 balles.
4. Apraksties izmaiņu procesu. Kā viss notika?
Visi strādāja pie citas dalībnieces līdzīgās situācijas. „Ilgu laiku nevaru atrast partneri…”. Strādājot, Mihails izteica domas, no kurām lielākā daļa arī ļoti tuvas man. Tāpēc atsaukšanās notika gandrīz uzreiz, un, ja sākumā saspringums izpaudās kā uztraukšanās un paātrinātu sirdsdarbību, tad ar katru EFT ciklu es jutos aizvien mierīgāka un līdzsvarotāka.
5. Kādi ir jūsu iespaidi par semināru?
Patika komforta sajūta dvēselē pēc semināra. Divas dienas pēc kārtas veicu šo tehniku un vienā ciklā ar otro, trešo reizi nonācu līdz nullei.
Paldies!

1. Uzvārds, vārds H. N.
2. Apraksiet to problēmu, ar kuru šodien strādājāt seminārā.
Attiecības ar mammu, kad nomira tētis. Mamma attālinājās. Man viņas ļoti pietrūka. Bija aizvainojums un sāpes.
3. Ar kādu saspringuma līmeni (ballēs) jūs sākāt un līdz kādam nonācāt beigās?
Sākumā 8 balles saspringuma, beigās palika 4 balles.
4. Apraksties izmaiņu procesu. Kā viss notika?
Es biju skatītāja, bet, kamēr Mihails strādāja ar citām meitenēm no grupas, es risināju nevis viņu problēmas, bet savējās. Pietam, ne tikai to, par kuru es uzrakstīju. Paralēli risinājās arī citas problēmas, kuras izteica meitenes, un es pat neaizdomājoties, vai esmu tās atrisinājusi, vienkārši palika labi ap sirdi.
5. Kādi ir jūsu iespaidi par semināru?
Brīnišķīgs seminārs! Paldies par gaismu manā dvēselē, maigumu sirdī un par to, ka tagad es zinu, cik daudz mīlestības man vajag un es varu sūtīt savai mīļotajai mammītei. Un par cik es šo rakstu dažas dienas vēlāk, es ar pilnu pārliecību varu teikt, ka tagad ir 0 balles. Tas ir, darbs turpinās pats no sevis, bet seminārā mēs ieslēdzām dzinēju. Es pat neatgriezos pie šī jautājuma, vispār. Vienkārši viss pats no sevis atrisinājās, un kā akmens no sirds nokritis. Es it kā no jauna piedzimusi, un tik labi un mierīgi iekšā, un gribas visus mīlēt, un dāvāt visiem mīlestību.
Vēlreiz liels, liels paldies, un tas ir vārdos neizmērojams! Ar mīlestību, pateicību un dziļu cieņu! 

Šis seminārs neapmāca metodes speciālistus. Semināra mērķis ir noderīgu prasmju demonstrācija un apgūšana. Tas, kuram paveiksies, varēs risināt savas problēmas tieši semināra laikā.

Ceļš uz brīvību sākās Tevī!

Nodarbības vada Profesionālās Psihoterapeitu Līgas loceklis, praktizējošs psihoterapeits Mihails Mošenkovs

Mihails

Zvaniet un obligāti pierakstieties uz semināriem un uzdodiet jautājumus pa telefonu (+371) 20006245