Rīga, Skola iela 21 - 511

Usui Reiki 1.līmeņa seminārs

usuireiki1

Aicina Reiki Gaismas Skola! Katrā no mums snauž dziednieka talants.

Pamodini to sevī japāņu  tradīcijas Reiki seminārā!

To izdarīt  izrādīsies nepavisam ne grūti. Dabiskums, maigums, labestība un mīlestība - šīs īpašības piemīt Reiki enerģijai. 

Jūsu dziednieciskās rokas palīdzēs tikt galā ar daudzām dzīves problēmām, izmantojot pavisam vienkāršas atveseļošanās metodes.

Reiki prakses apmācība Jums nesīs tikai pozitīvas un dabiskas izmaiņas. Miljoniem cilvēku visā pasaulē pārvalda Reiki terapiju.

Reiki - tā ir dabiska atveseļošanās metode, kura palīdz organismam katru dienu paša spēkiem atjaunot ķermeņa veselību un nervu sistēmu. sasniegt harmoniju un laimi.

Palīdzi sev un saviem tuvākajiem dzīvot veselīgu un mierīgu dzīvi! 

Atklājiet sevī dabiskā dziednieka dāvanas sev un tuviniekiem!

Japāņu tradīcijas Usui Reiki apmācība sastāv no divām savstarpēji saistītām daļām:
1. Reiki iniciācija. Vienmēr tieša tikšanās klātienē ar Skolotāju.
Usui Reiki sistēmā netiek pielietotas distancētas iniciācijas.
2. Tiek rīkots seminārs klātienē vai attālināti tiešsaistē, kur Reiki apmāca praktiski.
Ja jaunai grupai ērtāks tiešsaistes variants, tad izvēlas mācīties attālināti ( tālu prom ārzemēs, nav citu iespēju laika ziņā).

 

 • Pirmajā Reiki līmenī jūs mācieties strādāt ar Reiki enerģiju, dziedināt sevi un citus ar savu roku pieskārieniem un jauno Prāta un Apziņas harmonisko stāvokli. Reiki ļaus jums sajust milzīgo Mīlestības spēku, kurš neizsīkstošā plūsmā plūdīs caur jums, piesātinot jūsu Ķermeņa un Dvēseles telpu ar savu Spēku un Mieru. Reiki enerģija nomierinās un harmonizēs enerģijas potenciālu jūsu ķermenī.
 • Apmācība Reiki enerģiju izmantošanai visu dzīvo radību Labā neprasa no jums iepriekšēju enerģētisko pieredzi vai kaut kādas jūsu enerģētikas īpatnības. Jebkurš cilvēks ar jebkādu enerģētiskā stāvokļa līmeni pēc pirmā līmeņa Reiki semināra apmeklēšanas var kļūt par īstu dziednieku.
 • Protams, jums nāksies papūlēties, izmantojot jaunās zināšanas, kuras jūs mīlošie Reiki skolotāji iemācīs seminārā. Regulāri veicot meditatīvas un dziednieciskas prakses, jūs dabiskā, vienkāršā un pieejamā katram cilvēkam izdziedināsiet prātu un ķermeni, apziņas emocionālo stāvokli.
 • Dziedinošo roku māksla - tas ir Reiki. Jūs būsiet pārsteigti, ka pēc nedaudzām apmācības stundām jūs atgriezīsieties mājās ar dziednieka talantu un  brīnišķīgo dzīvības enerģiju no Reiki semināra, no šīs dienas brīvi tekošas caur  Jūsu rokām.

 • Jums atklāsies cilvēka iedzimtā spēja, pašas Dabas dota, spēja pašdziedināties un palīdzēt citiem caur neierobežotu iegūšanu un papildinošo enerģiju un veselību nodošanu visam dzīvajam, dzīvību un veselību nesošu. Tas būs tik vienkārši un viegli kā elpot! Jau pirmajās stundās pēc semināra Jūs varēsiet palīdzēt dabiskā un vienkāršā veidā, neskrienot  pēc  tabletes vai ārsta palīdzības.

 • Garīgā Visuma enerģija sāks viegli plūst caur jūsu rokām pie visa, kam mūsu pasaulē tā nepieciešama. Mūsu nemierīgajā laikā katram cilvēkam ir nepieciešama Mīlestība, Miers un Atbalsts. Reiki dod jums iespēju atrasties šajos stāvokļos, neatkarīgi no citiem cilvēkiem un dzīves situācijām.
 • Galvenais cilvēks pirmajā Reiki līmenī - tas esat jūs, jūsu ķermenis un jūsu Garīgā Apziņa, kuri nekavējoties mainīs savu stāvokli uz augstāku vibrāciju līmeni. Jūs varēsiet palīdzēt citiem cilvēkiem pat tad, kad agrāk uzskatījāt sevi par bezspēcīgu. Atklājiet sevī Dziednieka Spējas, jūsos Radītāja ieliktās! Atveriet savu Sirdi Mīlestībai, bet ķermeni Veselībai! Tieši Jūs katru dienu veidojiet savu Dzīvi, un lai Reiki kļūst par jūsu reālo palīgu un draugu.

 

 • Reiki ( kā vārds) no japāņu valodas tulkojas kā  universālā garīgā dzīvības enerģija. Ilgajā cilvēces vēsturē ir bijuši daudzi dziedināšanas paņēmieni, kas pamatojās uz universālās dzīvības enerģijas atklāšanu  un nodošanu, kura rada un uztur visu dzīvo Visumā. Tādas zināšanas ir pazīstamas Indijā, dažādās formās tās pastāv Japānā, Ķīnā, Ēģiptē, Grieķijā un citās valstīs. Tādā veidā  daudzas tautas, kultūras un reliģijas pazina  dzīvinošo dzīvības enerģiju, spēku, visu dzīvo caurstrāvojošu, kaut gan pielietošanas pamatnoteikumi bieži ļoti atšķīrās cits no cita. Kas īsti ir universālā dzīvības enerģija? Tā - grandioza dzīvības aktivitāte, Dzīves dievišķā vibrācija, visu Visumu caurstrāvojoša.
 • Reiki – tā ir dabiskās dziedināšanas sistēma un savas dzīves sakārtošana harmonijā ar savu iekšējo pasauli un apkārtējo īstenību. Citiem vārdiem - Reiki tehnika – tā ir iespēja fiziski izdziedēt sevi un savus tuviniekus, atbrīvoties no bailēm, stresa, negatīvām domām, kaitīgiem ieradumiem, atbrīvoties no dzīves problēmām un atrisināt sarežģītas situācijas, bet  galvenais - tā ir laba iespēja izmainīt savu dzīvi uz labu!
 • Reiki – tā ir no jauna atklāta un atkal atdzimusi sena dziedniecības māksla ar roku uzlikšanas dziedināšanas metodi, kuras saknes stiepjas dziļā senatnē. Uzliekot rokas dziedināja arī Jēzus Kristus savā zemes dzīves periodā, Buda un citi agrāko laikmetu Iesvētītie. Daudz izdziedināšanas piemēru ar Reiki palīdzību pastāv arī mūsu dienās. Mūs aptverošais Visums ir piepildīts ar šo bezgalīgo izdziedināšanas enerģiju. Viņa koncentrētā formā plūst caur tā rokām, kas nodod Reiki, un vajadzības gadījumā tā tiek cauri arī dažādiem materiāliem: saitēm, apģērbam, ģipša pārklājumam utt. Nododošās enerģijas spēks ir orientēts uz konkrētā saņēmēja enerģijas vajadzību.
 • Reiki nenonāk pretrunā ar tradicionālo medicīnu, tieši otrādi, atbalsta un bagātina visdažādākos terapijas veidus, ārstniecisko masāžu u.c.
 • Reiki ir vesela metode un kompleksi iedarbojas  ķermeniskajā,  garīgajā un dvēseles līmenī. Pie tam, izejot caur cilvēku, tā veicina pašdziedināšanos, novērš blokādes, attīra no kaitīgajām vielām, atjauno harmoniju un veicina garīgo izaugsmi.
 • Reiki aptver visas eksistences formas un tiecas sakārtot būtni  kā kaut ko vienotu, veselu ar visiem tās aspektiem līdzsvarā. Tādā veidā Reiki ir dziedināšanas metode plašā nozīmē.
 • Pašlaik zināmā Usui Reiki dziedniecības metode ir atnākusi pie mums no japānās un sistēmas radītājs ir filologs Mikao Usui.
 • Reiki nav nekā kopīga ar okultismu, hipnozi vai ar jebkuru psihotehniku, ar kādu spiritisma formu, garu vai dēmonu izsaukšanu.
 • Dažās pasaules valstīs Reiki tiek izmantots mūsdienīgajos medicīnas centros kā alternatīvās medicīnas metode un to apmaksā medicīnas apdrošināšana.
 • Reiki ir ĪPAŠA, konkrēta dzīvības vibrācija Ki, kurai ir liels daudzums paveidu.  Reiki – tā ir Visuma Garīgās enerģijas vibrācija. Tāpēc cilvēki Reiki enerģiju allaž ir izjutuši kā Miera un Mīlestības enerģiju, cilvēka ķermeni un Dvēseli piepildošu.

 

 • Kad dzīvības enerģija pareizi piepilda visas cilvēka iekšējā «Es» sfēras, viņš ir entuziasma un laimes, cerību un plānu pilns. Viņš veiksmīgi pārvar visas grūtības un ir gatavs pieņemt likteņa izaicinājumus. Viņš drosmīgi sagaida visādas problēmas, tāpēc ka ir pārliecināts, ka viņam pietiks spēka tikt ar tām galā. Nav iespējams uzveikt cilvēku, kas ir dzīvības enerģijas pilns.
 • Veselība, spēks, dzīvotspēja un izturība tiek tieši mērota saistībā ar cilvēka dzīvības enerģiju. Tā gādā to spēku rezervi, kas veido mūsu dzīvi – veiksmes pilnu un apbrīnojamu. Sievietes pievilcība, tas, cik viņa ir apburoša un viņas dzīvīgums, kā arī prāts un vīrieša mērķtiecīgums ir tiešā saistībā ar viņu dzīvības spēku.
 • Dzīvības spēks un fiziskā veselība ir iekšēji saistīti. Cilvēka ķermenis – tās ir sava veida bioloģiskā mašīna. Un dzīvības enerģija – to darbinošais spēks. Tomēr šās enerģijas ieguve, savukārt, atkarīga no cilvēka organisma funkcionālo sistēmu pareizas darbības. No plaušām un sirds asinis caur visaptverošu cirkulējošo sistēmu iekļūst katrā ķermeņa šūnā un piepilda tās ar attiecīgā veida dzīvības enerģiju. Ja kāds no orgāniem slikti strādā, asinis nesaturēs tos elementus, kas nepieciešami pilnvērtīgai dzīvības enerģijas iegūšanai. Jūsu kuņģim ir labi jāpārstrādā barība, jo gremošanas process – tas nav tikai ķīmisku reakciju kopums, bet arī enerģētisks un nodrošina transformāciju dažādām dzīvības spēka formām. Vairogdziedzerim, aknām un visiem asinsrades orgāniem jāstrādā saskaņoti, harmoniski. Ja jūs katru rītu pamostoties sajūtat nogurumu un apātiju, ja izjūtat, kā velkas gadi, ja nākotne jums liekas bezcerīga un jūs jūtaties nelaimīgi – tātad kaut kas neharmonisks notiek jūsu enerģētiskajā sistēmā. Tai nepieciešama palīdzība. Un šo palīdzību ir iespējams saņemt. Cilvēka enerģētiskā sistēma, kas saistījusies ar Visuma enerģiju plūsmām, kas pildīta ar universālo dzīvības enerģiju, cilvēku atmodina, dara viņa paša spēkus aizvien varenākus.

 

 • Kā īsti notiek dziedināšanas seanss, izmantojot Reiki metodi? Dziedinošā seansa laikā dziednieka rokas mierīgi guļ uz pacienta ķermeņa. Drīz vien cilvēks sāk sajust kaut ko līdzīgu plūsmai, siltumu, kas reizēm atsevišķos ķermeņa punktos var pastiprināties; dažos gadījumos var sajust arī vēsumu vai aukstumu. Gan vienu gan otru, pacients bieži vien sajūt tikpat izteikti kā dziednieks. Reizēm pacienta apziņā var atgriezties neseni pārdzīvojumi. Atbrīvojas emocijas, līst asaras, var skanēt arī atbrīvoti smiekli. Iespējami arī spilgtu tēlu redzējumi, kuri dažos gadījumos var būt raksturojami kā preģojoši. Dziednieciska kursa laikā atslābst enerģētiskās blokādes, kas līdz šim kavējušas cilvēka attīstību. Kaut arī Reiki dziednieciskā kontakta gadījumā tiek izmantots cilvēka materiālais ķermenis, Reiki iedarbe neaprobežojas tikai ar fizisko līmeni. Tā sasniedz un iedarbojas visos cilvēka ķermeniskās un garīgās vienotības līmeņos. Ķermeniskās sāpes vai vājums vienmēr ir fiziska izpausme nepietiekamai harmonijai, kā zīme tam, ka esam zaudējuši iekšējo vienotību ar dzīvi. Tas, ko mēs pazīstam kā slimību, ir tikai pēdējā izpausmes stadija ļoti dziļi apslēptai iekšējai pretrunai.
 • Reiki pietuvina mūs sākotnējai harmonijai, kas kopš dzimšanas dabiski piemīt katram cilvēkam. Reiki enerģija, kas iekļūst ikkatrā ķermeņa šūnā, zina, lai cik tas nešķistu savādi, patiešām zina, kāda ir šūnas veselība, un arī kādā veidā to var izdziedēt. Šajā ziņā Reiki tiešām palīdz cilvēkam gūt izdziedināšanu tā veselumā, pilnībā, šā vārda visplašākajā nozīmē.
 • Universālajai dzīvības enerģijai piemīt pašai sava loģika, kur un kādā līmenī tā ir nepieciešama. Tādēļ, lai izdziedētu ar Reiki palīdzību, ne vienmēr nepieciešams uzstādīt diagnozi, un tas pasargā mūs no daudzām kļūdām. Pēc izdziedēšanas pacientam uzlabojas garastāvoklis, darbaspējas, kas, acīmredzot, ir gana būtiski kompleksā dziedināšanas procesā. Gadās, ka kāds slimības simptoms izzūd pavisam negaidīti, pat tad, kad mēs tam neticam un nemaz uz to neceram. Piemēram, uz dziedināšanu ieradās pacients ar sūdzībām par stiprām sāpēm ceļgala locītavā. Šīs sāpes bija viņu mocījušas daudzus gadus un no tām viņu nespēja izārstēt neviens ārsts. Iepazinies ar simptomiem, Reiki dziednieks paskaidroja, ka 100% izdziedēšanas rezultātu negarantē, tomēr pēc dažiem seansiem sāpes izzuda. Jāpiebilst, ka Reiki nekad nespēj kaitēt, jo tā tiek sniegta tikai tādos apjomos, kas ir nepieciešami tieši konkrētajam pacientam.

 

 • Reiki ne tikai izdziedē fizisko ķermeni. Šī enerģija iedarbojas tieši, uz slimības cēloni, vienlaikus novēršot negatīvās sekas, kuras izraisījusi saslimšana.
 • Reiki var sekmīgi savienot ar citām dziedniecības metodēm vai arī ārstēšanu ar tradicionālajiem paņēmieniem.
 • Reiki nav pretrunā mūsdienu ticībām, un ikviens cilvēks var brīvi turēties pie savas reliģiskās pārliecības.
 • Reiki nav tikai metode, ar kuras palīdzību dziedēt fizisko ķermeni, bet gan īpaša sistēma, kas stimulē cilvēka garīgo atdzimšanu.
 • Reiki veicina cilvēka dabisku atbrīvošanos no kaitīgiem ieradumiem, tādiem kā tabaka, alkohols, narkotikas, smags raksturs.
 • Reiki enerģija iedarbojas uz cilvēka emocijām, piepilda dvēseli ar mīlestību un līdzcietību pret tuvāko. Pielietojot Reiki, cilvēks pakāpeniski atbrīvojas no tādām negatīvām emocijām kā dusmas un aizkaitinājums, un dvēselē rodas dabiska un veselīga miera sajūta.
 • Reiki ir saprātīga enerģija, kas koncentrējas uz vietām, kurās ir lielākais disbalanss, atbrīvojot šo vietu no slimās enerģijas uzkrājumiem.
 • Reiki ir lielisks līdzeklis lai izdziedētu ķermeni vai radītu dzīvē veiksmīgākus nosacījumus.
 • Reiki dziedinošo metodi var pielietot gan lai palīdzētu dzīvniekiem, augiem, bērniem, gan vispār visām dzīvajām radībām, tāpēc, ka visam šajā pasaulē nepieciešama dzīvības enerģija.
 • Reiki noņem negatīvo sasprindzinājumu, palīdz atbrīvoties no bailēm un neitralizē negatīvu emociju iedarbību, tostarp arī to, kas nāk no citiem ļaudīm.
 • Reiki – visaugstākā dievišķās, garīgās, dziedinošās enerģijas forma. Tajā nav nekā, kas varētu kaitēt cilvēkam, par to ikviens var pārliecināties pats uzreiz pēc pirmās saskares ar šo apbrīnojamo enerģiju.
 • Lai Reiki sistēma strādātu un palīdzētu pārvarēt grūtības, tai nav obligāti jātic. Reiki nav reliģija, tā darbojas neatkarīgi no tā, vai jūs ticat tai vai nē. Pat ja jūs esat skeptiski vai neticīgi noskaņoti pret Reiki, jūs vienalga varat rēķināties ar pozitīvu rezultātu.
 • Pēc Reiki apmācības un iniciācijas, Reiki enerģija jums ir pieejama 24 stundas diennaktī. Tā nekur nepazūd un vienmēr ir jūsu rokās. Jūsu labākais ārsts tagad – jūsu pašu rokas!
 • Pat ja jūs pret dziedināšanu ar Reiki palīdzību izturaties skeptiski, Reiki tik un tā sniegs savu pozitīvo iedarbi. Tomēr, ja jūs būsiet atvērti un bez aizspriedumiem, tad Reiki iedarbība izpaudīsies daudz pilnīgāk. Ikkatrs, noskaņojoties pozitīvi, var vairāk palīdzēt pats sev un pastiprināt Reiki dziedinošo efektu.
 • Noslēgumā vajadzētu pieminēt, ka Reiki enerģija būs funkcionāla un palīdzēs arī bez ticības tās spēkam un iespējām. Tāpēc, ja jūs esat nolēmuši dziedēt sevi ar Reiki palīdzību, un tomēr līdz galam neesat pārliecināti par šās metodes efektivitāti, ieņemiet, pēc iespējas, vismaz neitrālu pozīciju. Izrādiet vienkāršu zinātkāri un pavērojiet, kas ar jums notiks.

Apkopojot iepriekš pausto, īsumā varētu izdalīt šādus Reiki iedarbības rezultātus:

 • Veicina dabisko spēju pašizdziedināties;
 • Atdzīvina garu un ķermeni;
 • Atjauno dvēselisko harmoniju un uzlabo garīgo pašsajūtu;
 • Iedarbojas visos līmeņos: ķermeniskajā, gara, dvēseles un emocionālajā;
 • Izlīdzina un līdzsvaro, atjauno enerģētisko balansu;
 • Atbrīvo no noslēgtības un veicina pilnīgu atslābināšanos;
 • Attīra no toksīniem;
 • Piemērojas pacienta dabiskajām vajadzībām.

Semināru vada japāņu tradīcijas Reiki skolotāji:
Angelina un Mihails Mošenkovi

mihails angelina 1lim

 • Vairāk informācijas par saviem Reiki skolotājiem meklējiet sadaļā "Kontakti"
 • Ja Jums jau ir Reiki apmācība, ko esat ieguvis mūsu skolā, tad Jūs bez maksas varat nākt un noklausīties semināru.
 • Maksa - 100 €, nestrādājošiem pensionāriem un invalīdiem – 60 €.  

 

Lai pierakstītos semināram, obligāti piezvaniet un piereģistrējieties iepriekš (+371) 20006245

MIHAILA MOŠENKOVA REIKI PROFESIONĀLĀS TĀLMĀCĪBAS SKOLA - www.spirit.lv

Mihaila Mošenkova starptautiskais alternatīvās medicīnas centrs - www.reikiriga.lv