Rīga, Skola iela 21 - 511

Reiki aplis online

Ielūdzam Jūs uz Reiki Apli. 

Tā ka, ja jūs tālu dzīvojat, pat aiz Latvijas robežām, jums ir iespēja pieskarties ar savu Sirdi mūsu atvērtajām sirdīm šajā dienā.

Kas ir japāņu tradīcijas Reiki draugu aplis? Usui Reiki dabīgās dziedināšanas sistēmā pastāv tradīcija, kad Reiki skolotāji tiekas ar saviem skolniekiem un citiem cilvēkiem, kuriem interesē Reiki metode. 

Mūsu skolas Reiki aplī mēs mācamies parastas dzīves patiesības: mīlestību, labestību, sirdsmieru, žēlsirdību, līdzcietību, kā arī mācamies palīdzēt sev dažādās dzīves situācijās.

Mēs saskaramies ar vienkāršo un brīnumaino Reiki garīgās dzīvības enerģijas pasauli ,mācamies pievērst uzmanību ap mums plūstošajai  dzīves prānai, saprast to un pielietot par labu veselībai un pašai dzīvei.

 Esiet laipni aicināti Reiki Gaismas Skolā! 


 Reiki Aplis...

  • Reiki aplī ir iespējams vairāk uzzināt ,kas ir Reiki metode. Mēs parādam un taisām viens otram un ciemiņiem Reiki seansus. Mēs iepazīstamies, – veltam viens otram laipnus, labus atbalsta vārdus un sapratni.
  • Mēs mācamies dzīvot Saskaņā ar savu Būtību. Mēs mācamies dzīvot saskaņā ar citiem cilvēkiem. Mācamies saprast un ievērot dzīves likumus vienkārši un pareizi.
  • Katrā aplī mēs atkal un atkal pārliecināmies, ka mēs visi esam līdzīgi un vēlamies vienu un to pašu šajā dzīvē – mīlestību un līdzcietību. Mēs visi esam vienādi –  mēs  vienkārši esam cilvēki no vienas planētas Zeme.
  • Aplis apvieno visus, kas nāk šurp, vienotā, labestīgā stāvoklī, dievišķās mīlestības stāvoklī - normālā un dabiskā cilvēciskā stāvoklī. Pietiek naida, karu  un ienaidnieku meklējumu, pietiek -  jau ir laiks apstāties un saprast mūsu dzimšanas jēgu uz planētas Zeme.
  • Aplis māca dalīties ,ne tikai ņemt un pieprasīt no dzīves. Apļa uzdevums -palīdzēt cilvēkam tikt galā ar dzīves stresiem, palīdzēt atveseļoties Dvēselei un ķermenim.
  • Mēs atgriežamies pie pamatiem un Patiesības, kuru katrs no mums zina, un šī Patiesība ir bezgalīgi skaistā Dievišķā Dzīves Mīlestība.
      

 Kas drīkst nākt uz Reiki apļiem? Var nākt visi, kas vēlās – ierobežojumu nav

Lūdzam ierasties laicīgi!

 

Lai pierakstītos semināram, obligāti piezvaniet un piereģistrējieties iepriekš (+371) 20006245

MIHAILA MOŠENKOVA REIKI PROFESIONĀLĀS TĀLMĀCĪBAS SKOLA - www.spirit.lv

Mihaila Mošenkova starptautiskais alternatīvās medicīnas centrs - www.reikiriga.lv