Rīga, Skola iela 21 - 511

Vēstule topošajam Reiki skolniekam

Ja Jūs vēlaties iepazīt Usui Reiki dziedināšanas mākslu un kļūt par šīs senās tradīcijas daļu, tad Jūs esat nokļuvis pareizajā adresē!
Es, Mihails Mošenkovs, pasniedzu Reiki kopš 1996. gada un esmu viens no vecākajiem Reiki Skolotājiem Latvijā. Mana apmācība ir stingri pamatota Mikao Usui, Reiki dibinātāja, mācībā, un mēs rūpīgi saglabājam visu galveno un svarīgāko no šīs tradīcijas, kurai jau ir 100 gadu.
 
Kas padara mani īpašu? Tās ir manas Usui Reiki autormetožu izstrādes un milzīga,  30 gadu pieredze Reiki. Man Reiki izpēte un prakses nav hobijs, bet dzīvesveids un galvenā manas dzīves ikdienas prakse. Tas ir mans darbs ik minūti un iekšējais prieks, ka es to varu izmantot savā dzīvē un dalīties ar citiem ar šo bezgalīgo resursu katru dienu. Es paplašinu šīs senās prakses iespējas un rezultātus, pievienojot savas dziļākās zināšanas un milzīgo pieredzi. Esmu praktiķis, kurš pielieto Reiki, veic pacientu pieņemšanu, kur vienmēr būs pielietota Reiki enerģija lielisku rezultātu sasniegšanai! Rezultātā Jūs no manis saņemat pilnu komplektu zināšanu un iemaņu, kurš Jums ļaus pielietot Reiki jūsu un citu cilvēku dzīves dziedināšanai un harmonijai.
 
Apmācības pie mums - tas nav tikai īslaicīgs kurss, tā ir īsta, reāla un katram pieejama enerģētiskā prakse, kura Jūs pavadīs visas jūsu dzīves garumā. Jūs saņemat pamata zināšanas un intensīvu atbalstu, kurš palīdzēs jums pašattīstībai, pašdziedināšanai un palīdzībai jūsu tuviniekiem.
 
Mācīties Reiki pie manis nozīmē, ka Jūs saņemat īstu apmācību no Skolotāja ar bagātīgu pieredzi un dziļu Reiki sapratni. Mans pasniegšanas stils apvieno tradīcijas un mūsdienas, ļaujot jums apgūt enerģētisko dziedniecību un pielietot to mūsdienu pasaulē.
 
Usui Reiki apguve manā, Mihaila Mošenkova  starptautiskā alternatīvās medicīnas centrā Reiki Gaismas Skola, kļūs ne tikai par ievērojamu momentu jūsu dzīvē, bet iedvesmos jūs palīdzēt citiem cilvēkiem. Jūs iegūsiet dziedniecības iemaņas, kuras jūs pavadīs visa jūsu ceļa garumā.
 
Pateicos jums par jūsu lēmumu un sava Ceļa izvēli! Es dziļi cienu jūsu centienus iepazīt Usui Reiki mākslu, un es esmu gatavs dalīties ar jums ar savām zināšanām un pieredzi.
 
Iespējams, jūs jau kaut kur mācījāties Reiki, bet jums nav pietiekami zināšanu un pieredzes, vai jūs esat iekļuvis distancēto Iniciāciju lamatās, vai kā savādāk, bet ziniet, es vienmēr pasniegšu jums palīdzīgu roku un palīdzēšu visu sakārtot.
 
Mūsu Reiki Gaismas Skolā jūs būsiet apņemti ar atbalstu un iedvesmojošu atmosfēru. Mans mērķis - ne tikai nodot jums tehnikas un Usui Reiki zināšanas, bet arī palīdzēt jums atvērt jūsu potenciālu un kļūt par īstu enerģētisko dziednieku. Es turos pie principiem, kuri bija paša Mikao Usui ielikti, un tiecos nodot tos jums ar pilnu cieņu un uzticību.
 
Apmācības manā skolā neaprobežojas tikai ar vienkāršu zināšanu un iemaņu apguvi. Es aicinu jūs  īstā sevis iepazīšanas un attīstības ceļojumā. Šeit jūs atradīsiet harmoniju, sapratni un atbalstu, kuri palīdzēs jums atvērt jūsu patieso es un pārveidot savu dzīvi.
 
Es aicinu Jūs kļūt par daļu no mūsu brīnišķīgās un iedvesmojošās grupas,vairāk kā 6000 skolnieku no dažādām pasaules valstīm, kur mēs dalāmies ar zināšanām, pieredzi un Reiki enerģiju. Mēs atbalstām draudzīgu un uzticības pilnu atmosfēru, kur katrs var paust savas domas, uzdot jautājumus un dalīties savā pieredzē.
 
Mūsu Reiki Skolā jūs atradīsiet daudzveidīgas apmācības programmas, kuras atbilst jūsu vajadzībām un pieredzes līmenim. Neatkarīgi no tā, esat jūs iesācējs vai jau pieredzējis praktiķis, mums ir kursi un nodarbības, lai palīdzētu jums attīstīt jūsu meistarību un paplašināt savas zināšanas dažādās papildinošās tehnikās.
 
Es piedāvāju individuālu pieeju katram skolniekam, ņemot vērā viņu unikālās vajadzības un mērķus. Kopā mēs pētīsim dažādus Reiki aspektus, no pamata principiem līdz uzlabotām tehnikām, no sevis dziedināšanas līdz palīdzībai citiem. Es jūs jebkurā momentā atbalstīšu jūsu ceļā pie  šīs pārsteidzošās enerģētiskās dziedniecības, neko neuzspiežot un neko neprasot pretī. Brīvība un vieglums - svarīgi momenti Patiesības un savas dabas izpratnei. Katram ir savs ātrums un mērķis, kuru nepieciešams pieņemt un cienīt.
 
Pievienojaties mums un atklājat sev Usui Reiki dziļumu.  Kopā radīsim brīnišķīgu un harmonisku nākotni, palīdzot citiem un pilnveidojot sevi. Es būšu priecīgs kļūt par jūsu mentoru un atbalstu šajā enerģētiskās apgaismības ceļā.
 
Paldies Jums par mūsu, Reiki Gaismas Skolas, izvēli, kura bija radīta 2000. gadā, un par jūsu centieniem pašattīstībā un palīdzībai citiem. Kopā mēs varam mainīt pasauli sev apkārt, izplatot mīlestības un izdziedināšanās enerģiju. 
Laipni lūgti mūsu Reiki ģimenē!
 
Ar cieņu, Jūsu iespējamais Skolotājs Mihails Mošenkovs.