Rīga, Skola iela 21 - 511

Reiki augstāko līmeņu festivāls 2025

reikifestivals

Mihaila Mošenkova starptautiskais alternatīvās medicīnas centrs «Reiki Gaismas Skola»

Turaties, draugi, jūtu un emociju virpulis gaida jūs Reiki augstāko līmeņu festivālā.

No 28.-30.martam atveram durvis brīnumainajai Harmonijas un Mīlestības pasaulei. Esat gatavi izbaudīt aizraujošo atmosfēru?

Jūs gaida Mihails Mošenkovs- cilvēks, kurš jau vairāk kā 30 gadus iedziļinās Reiki mākslas noslēpumos. Viņa raksti un nodarbības ir savaldzinājuši tūkstošiem siržu, un tagad viņš lūdz jūs pievienoties šim aizraujošajam ceļojumam.

Vairāk kā 6000 Usui Reiki apmācību dalībnieku ir iepazinuši viņa unikālās zināšanas un pieredzi. Tagad jūsu kārta.

Reiki augstāko līmeņu festivāls atver durvis iespēju un brīnumu pasaulē gan iesācējiem 2. un 3. līmenī, gan pieredzējušiem meistariem- skolotājiem. Tās nav vienkārši nodarbības, bet piedzīvojums, kas mainīs jūsu dzīvi un priekšstatu par sevi.

Nepalaidiet garām šo iespēju! Pievienojaties mums Reiki augstāko līmeņu festivālā un ļaujiet savai iekšējai gaismai iekvēloties spilgtāk! Usui Reiki sniedz jaunas iespējas!

  • Radīti visi apstākļi katra festivāla dalībnieka komfortam un ērtībām: dzīvošana komfortablos numuros. Kvalitatīva ēdināšana jaukā restorāna.
  • Avansa maksa - 50 eiro jāapmaksā ar pārskaitījumu biedrībai „Gaismas skola” līdz 15. martā. Kopējā dalības maksa - 150 eiro.
  •  Rekvizīti:     Biedrība «Gaismas skola»

     Reģ. № 40008068336 Swedbank A/S

    LV05HABA0551012188171
  • Dzīvošana viesnīcā un ēdināšanas apmaksa atkarīga no jūsu individuālām vēlmēm.

  • Obligāts iepriekšējs pieraksts pa telefonu - (+371) 20006245. Vietu skaits numuros ierobežots! 

Mazie solīši lielajā Pasaulē! ( Pārdomas pēc Reiki Augstāko līmeņu festivāla Tiešsaistē).

Gaismas un Mīlestības Pasaule manī atveras soli pa solītim. Tā ir kā krellīšu Apzināta savēršana - maigi, lēnām un uzmanīgi. Sevi patiesi sajust ,dzirdēt un mīlēt nemaz nav tik viegli, jo nemitīgi liekas, ka ir jāsteidzas, nav laika pat sevī ieklausīties, kur nu vēl sajust.  Un, jā vēl jau ir bailes sajust pašai sevi, jo tas ir kaut kas jauns un man nezināms. Un ir arī domas, kurām jau ir pieredze, kuras ir tik grūti Izmainīt. Bet Es cenšos, strādāju ar sevi, bet tā sapratne un Apzināšanās nāk pamazām....Skolotāji Mihails un Angeliņa, manī Gaismas un Mīlestības eņģeļi, mani atbalsta un palīdz.
   Gaismas Ceļš ir Bezgalīgs un Durvju tajā ir tik daudz, visas gribas atvērt, bet ne vienmēr ir īstais laiks un Sapratne, ka esmu tām gatava. Galvenais jau ir tās durvis ieraudzīt, un tad jāsāk domāt ,kā aizvērtās durvis atvērt un cik labi, ka ir durvis kuras jau ir atvērtas. Ir bijis pat tā, ka meditācijā lūdzu Skolotājam Mihailam atvērt man neaizsniedzamās durvis, jo viņas ir ļoti lielas un augstas. Bet Es jau saprotu, ka tās durvis pa kurām gribu ieiet, man ir jāatver pašai. 
    Garīgā apmācība ir Gaisma un Mīlestība manai Dvēselei. Tā ir dievišķa sajūta, ka spēj Apzināties, ka tevī ir kaut kas Augstāks par tevi pašu. Augstākais, kas dzird, sajūt, patiesi mīl un tevi vada. Tas Augstākais sajūt Vienotību ar Debesīm un Zemi. Tā ir Laime Apzināties un Sajust savu Dvēseli un mācīties patiesi mīlēt.
    Apzināšanās dod vieglumu un spārnus lidot augstāk par savām domām un sevi pašu. Man ļoti daudz ko gribas saprast, bet esmu nonākusi pie atziņas, ka arī sapratnei ir vajadzīgs laiks, palēnināšanas, jo ne visu var uzreiz saprast. Kad pienāk īstais laiks, nesaprotamais kļūst saprotams. Man dzīves Vērtības apzināties, saprast un sajust kā manis pašas palīdz mani Garīgie skolotāji. Skolotājs Mihails dāsni dala Garīgās Gaismas un Mīlestības pērlītes, kuras Es krāju un sargāju. Tās stiprina, izgaismo un izdaiļo Mani pašu un manu dzīvi. Un tas ir cītīgs un atbildīgs darbs šo man dāvāto Gaismu patstāvīgi uzturēt spožu, lai tā ne tikai ir, bet arī spīd un izgaismo mani un pasauli ap mani. Spožums ir atkarīgs no manis pašas un Es vēlos to patstāvīgi vairot Ticībā, Pateicībā un Mīlestībā.
   Esmu no sirds pateicīga saviem Skolotājiem par dziļo un  brīnumaino Reiki Augstāko līmeņu festivālu Tiešsaistē. Tas bija kaut kas Jauns, negaidīts un  Ļoti Vērtīgs. Likās ,ka tajā Skolotājs runā ar manu Dvēseli. Un manai Dvēselei tas bija ļoti nepieciešams, viņa to gaidīja. Neaizsniedzamais izrādījās tik tuvu un nesaprotamais tik saprotams! Izmaiņas maina mūsu dzīves kvalitāti un uztveri.  Uztvēru informāciju pavisam citā līmenī. Gribējās dziļi ieiet sevī un ieklausīties savās domās, sajust pašai sevi. Un Es tā arī darīju. Sakārtojās domas un sapratne par tām. Tās taču ir manas un Es pati varu tās apzināti vadīt. To palīdzēja Apzināties Elpošana ar acīm, sajutu to kā Apgaismību. Likās, ka manas domas to gaidīja, kā atbalstu pozitīvām Izmaiņām. Skolotāja viedie vēstījumi nostiprināja manu Ticību pašai Sev un palīdzēja saprast kā iegūt Iekšēju un Ārēju līdzsvaru.  Katra prakse bija kā dziedinoša dāvana ķermenim un Dvēselei. Viss bija ļoti, ļoti vērtīgs.  Sapratu, ka Iekšējā Taisnība un Izmaiņas dod iespēju lidot augstāk un redzēt tālāk!  Dzīve ir skaista un  brīnumaina, tikai tā ir jāierauga!
 Un tas mīļums ,ko varēju sajust no festivāla dalībniekiem bija apbrīnojams. Visi bija tik mīļi un patiesi. Un mēs visi bijām kopā! 
  
Lai mūsu domas un darbi izgaismo mūsu dzīvi! 

Dziļā mīlestībā un pateicībā, Agita.

Bija fantastiski!

Labdien, vēlos pateikties par festivālu augstākajiem līmeņiem, kas notika 10.04-12.04.2020. Proti, mums bija unikāla iespēja piedalīties Reiki online apstākļos. Līdz ar to, pateicos gan Angelīnai par ideju, gan Mihailam par uzdrošināšanos realizēt šo ideju, jo iespaidi bija fantastiski. 2.Reiki līmeni ieguvu tikai apmēram pirms pusgada, bet mana dzīve vairs nav iedomājam bez Reiki simboliem. Ikdienā izmantoju pārsvarā 2.simbolu, katru rītu sāku ar noskaņošanos harmoniskai dienai un mana ikdiena arī paiet mierā un harmonijā. Vakarā pirms gulēt iesanas vēlreiz noskaņojos uz 2.simbolu, vēlot savam ķermenim harmonisku atpūtu. Festivāla laikā apguvu daudz jaunu tehniku, tajā par laikā atkārtojot arī pārējos Reiki simbolus, ar kuriem ikdienā darbojos mazāk. Sajutu simbolus savā aurā un sirds centrā - 1.simbols karsts un enerģisks, sarkanā krāsā, 2.simbols mierīgs un harmonisks zilā krāsā, 3.simbols paplašinošs dzeltenā krāsā. Tāpat uz mani atstāja iespaidu otrās dienas meditācija, kuru veicu par attiecību tēmu un atnāca daudz atbilžu, tomēr arī daudz jautājumu, uz kuriem atbildes vēl jāmeklē - kā piemēram, vai es pati ļauju ienākt attiecībām savā dzīvē, kāpēc pretojos tām, no kā es baidos - pazaudēt brīvību, kāpēc, vai ir iespējamas attiecības, bez nepieciešamības zaudēt brīvības sajūtu, kas priekš manis ir brīvība?
Vēlos pievienot vienu attēlu no neortogrāfiskas zīmējuma pielikumā, kurš tika veidots par tēmu - uguns manās rokās. Manuprāt izdevās ļoti dziedinoši, dominē gan sarkanā, gan zilā, gan dzeltenā krāsa, un man atnāca zīmējuma nosaukums "Reiki dziedinošā enerģija manās rokās". Festivāla noskaņās radās vēlēšanās ar to padalīties. Lai izdodas arī turpmāk!

Ar cieņu, Dina.

 

7.paaudzes japāņu tradīcijas Reiki skolotājs
Mihails Mošenkovs 

Zvaniet un obligāti pierakstieties uz semināriem un uzdodiet jautājumus pa telefonu (+371) 20006245