Rīga, Skola iela 21 - 511

Palīdzība no attāluma

Apgūstot dziedinošo enerģiju, kas cauršķērso katru šūnu jūsu būtnē, esmu saņēmis dāvanu no pašas liktenības. Mana misija ir palīdzēt cilvēkiem jebkurā situācijā, jebkurā laikā, pat attālināti. Kopš 2002. gada regulāri veicu attālinātus dziedināšanas sesijas, nosūtot spēcīgo Dzīves enerģiju caur Visuma telpām un Augstāko Prātu, lai tā sasniedz katru cilvēka sirdi uz Zemes.

Tajos brīžos, kad es dziļi sasaistos ar Visuma Enerģiju, manas domas un jūtas piepildās ar mīlestību un līdzjūtību. Es pārnesu šo dievišķo enerģiju, kas pazīstama kā Reiki, uz ikvienu, kas ir vajadzīgs dziedināšanai. Tā caurstaro caur laika un telpas šķēršļiem, apklājot jūs ar siltumu, spēku un svētību. Šī Visuma garīgā enerģija, ko es nododu, ne tikai atjauno un dziedē jūsu fizisko ķermeni, bet arī baro jūsu dvēseli. Tā atbrīvo bloķējumus, novērš negatīvas emocijas un atjauno harmoniju jūsu iekšienē. Tā ir enerģija, kas iedvesmo, stiprina un sniedz cerību. Reiki nav vienkārši metode, tas ir spēks, kas caurņem visu Visumu un ienes jūsu dzīvē dziedināšanas liesmu. Ļaujiet šai enerģijai jūs pilnībā piepildīt, ieelpot jaunu dzīvi un atvērt durvis harmonijai un labklājībai.

Tāpēc, pat attālināti es nosūtu jums šo dziedinošo Dzīves enerģiju. Atveriet savu sirdi un ļaujiet tai iekļūt jūsos, atjaunojot un dziedinot katru jūsu esības aspektu. Jūs pelnāt labklājību, veselību un mīlestību, un es vienmēr būšu šeit, gatavs jums palīdzēt šajā lieliskajā dziedināšanas ceļā.