Rīga, Skola iela 21 - 511

Usui Reiki 2. līmenis

Atveriet durvis meistarības un apgaismības pasaulē! Sagatavojieties brīnumainam ceļojumam, kurš jūs gaida Reiki 2. līmeņa meistarības video nodarbībās. Svarīgas zināšanas un vērtīgas prasmes gaida jūs uz sliekšņa, lai atvērtu jūsu apziņu un padziļinātu jūsu saikni ar Visuma enerģētisko plūsmu. 
Pievienojieties Mihailam Mošenkovam, Reiki sensejam starptautiskajā centrā Reiki Gaismas Skola. Viņa meistarība un dedzība mācīt, palīdzēs jums atklāt jūsu iekšējās dziedināšanas potenciālu un sasniegt harmoniju ar sevi un apkārtējo pasauli. 
Šie mācību video - tie ir iedvesmas, gudrības un praktisko prasmju avots, kas palīdzēs jums saprast Reiki būtību. Mihails Mošenkovs nodos jums padziļinātās Reiki tehnikas, lai jūs varētu ienest  dziedināšanu un labklājību savā dzīvē un to cilvēku dzīvēs, kuri ir jums līdzās. 
Nodarbību un pasākumu grafiku var atrast mūsu oficiālajā mājas lapā www.reikiriga.lv. Tur jūs varat iegūt detalizētu informāciju par kursiem un saņemt piekļuvi citiem vērtīgiem resursiem un materiāliem, kuri palīdzēs jums padziļināt jūsu izpratni un Reiki prakses. 
Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju kļūt par dziedinošās kopienas daļu un ieiet Reiki pasaulē. Baudiet mācību video, kuri pārveidos jūsu enerģētiskā darba izpratni un palīdzēs jums kļūt par gaismas un dziedināšanas avotu sev un citiem.