Rīga, Skola iela 21 - 511

Мантры. Онлайн.

32 660x205 mantras

Мантры для исцеления. 
...священные звуки. Специальные занятия арт-терапии, для всех желающих познать еще одну часть мира, в которой мудрость и опыт предков. Мантра на санскрите означает "освобождения ума". Это звуковая вибрация, которая включает в себя огромную положительную энергию снаряда, который может освободить наш ум от хаоса. 

Мантры...

  • На каждой встрече мы, все вместе, учимся петь самые разнообразные мантры (священные звуки) разных народов мира, на санскрите и на современных языках.
  • Каждое занятие уникально и никогда больше не повторяется. Попробуйте сами!
  • Ваш опыт и ваш возраст не имеет значения.

 

  • Mani mīļie - Mihail un Angelina! Gribēju jums aprakstīt manas šodienas sajūtas SO HAM meditācijas laikā. Neko tādu es savā mūžā vēl nebiju piedzīvojusi. Tik vienreizēju... Biju Visumā iekšā. Tieši zvaigžņoto debesu daļiņa, kas elpoja vienotā ritmā ar visu Galaktiku. Bet dažreiz es biju kāda planēta, dažreiz-vismazākais atoms. Bet tam nebija nekādas nozīmes. Tā varēja būt ari vienota ieelpa-izelpa, sajūtot sev blakus citas planētas, kosmosus un viņi bija tik dzīvi, jūtīgi... mēs sapratāmies, kā vienoti organismi... Un tai pat laikā es varēju sajust arī pati sevi, savu iekšējo būtību. Gan savu pulsu, gan kopīgo... Es biju kaut kas ļoti liels-varbūt pats Dievs, kurš ieelpoja "iesūca" Visumu sevī. Un uzreiz pēc tam - Radītājs, kas izelpo, rada visu no jauna. Gan ņēmējs, gan devējs. Es varēju būt gan idivīds, gan-viss kopā. Vienu brīdi man gribējās smieties, rotaļāties un sajūta-kā spēlē. Tik viegla. Bet tajā pat laikā - ne vieglprātīga. Es biju arī milzīgs pārdabiska spēka avots. Kā pati izvēlējos. Un visu laiku sapratne ir tikai viena - nav ne laika, ne telpas, ne kādi citi ierobežojumi. Ka viss ir viens... vienots... Dievišķā mīlestībā... Mīļš paldies par šo ceļojumu!

Практики проводит действительный член Профессиональной Психотерапевтической Лиги,
практикующий психотерапевт Михаил Мошенков

Mihails

 Запись - тел. (+371) 20006245