Rīga, Skola iela 21 - 511

Mihaila Mošenkova starptautiskais alternatīvās medicīnas centrs "Reiki Gaismas Skola"

  • Reiki Gaismas skola
    Reiki Gaismas skola
  • Reiki Gaismas skola
    Reiki Gaismas skola
  • Reiki Gaismas skola
    Reiki Gaismas skola

Usui Reiki 1.līmeņa seminārs

misterija

Praksei Usui Reiki - 100 gadi! Mēs aicinām jūs uz Usui reiki japāņu tradīcijas apmācību semināru, ko vada Reiki skolotājs ar 30 gadu pieredzi - Mihails Mošenkovs.

Katram no mums ir slēpts dziednieka potenciāls. Reiki apmācība palīdzēs jums to pamost un izmantot, lai atrisinātu daudzas problēmas dzīvē. Šī dabiskā dziedināšanas metode balstās uz Reiki enerģiju, kas slavēta ar savu maigumu, labestību un mīlestību.

Pēc apmācības jūs varēsiet izmantot savas dziedinošās rokas, lai palīdzētu organismam atjaunot ķermeņa un nervu sistēmas veselību. Reiki apmācība ir pozitīvs un dabiskais veids, kā mainīt savu dzīvi. Miljoni cilvēku visā pasaulē jau pārvalda šo terapiju.

 Lasīt tālāk >>>

Ziemas klusēšanas Retrīts 2024

reikigaismasfeivals2023

"Klusuma apzināšanās" - unikāla garīgā prakse 19-20-21 janvāri. Draugi! Aicinām Jūs uz Klusēšanas retrītu  kopā ar psihoterapeitu un Reiki skolotāju Mihailu Mošenkovu, kur Jūs varēsiet aizmirst par pasaulīgo burzmu un sazināties bez vārdiem, iegremdēties sevī un satikties ar savu ēnu, aizmirst par ārējo novērtējumu un būt tādiem, kādi Jūs esat, savienoties ar dabu un vērot apkārtējo pasauli un  pasauli sevī, peldēties smalkās enerģijās, piepildīt savu sirdi ar Mīlestību un pateicību!

Retrīts - tas ir garīgo un enerģētisko prakšu saskaņojums!

Lasīt tālāk >>>

Prakse "Dzimtas izdziedināšana. Mīlestības atgriešana"

39 660x205 dzimta2

Aicinām uz unikālu psihoterapeita un energoterapeita Mihaila Mošenkova autorteniņu! "Dzimtas izdziedināšana. Mīlestības atgriešana".

Galvenais katra cilvēka dzīvē ir atrast un sirdī saglabāt Mīlestību. Kad Jūsu priekšteči aizgāja no dzīves, viņi dzimtas atmiņā atstāja savu unikālo mīlestības un kļūdu pieredzi. Tagad tikai tie, kas dzīvo uz Zemes, var atdot šo vissvarīgāko enerģiju viņu dvēselēm un ar beznosacījumu Mīlestības enerģiju piepildīt tos, kas dzīvo līdzās. Tas kardināli pozitīvi izmaina Jūsu realitāti. Tas, kā mainās dzīve pēc dzimtas sakārtošanas, nevar nesajūsmināt.. Vecāku, vecmāmiņu un vectētiņu, un to, par kuriem Jums nav dokumentālas informācijas, Mīlestība kļūs par Jūsu realitāti.

 Lasīt tālāk >>>

Veselības meditācijas. Online.

meditacijasnew

Ārstnieciskās meditācijas ar Mihailu Mošenkovu - higiēna jūsu dvēselei.

Vai jūs esat noguruši no stresa un spriedzes? Vai vēlaties saglabāt iekšējo līdzsvaru un emocionālo stabilitāti? Tad ārstnieciskās meditācijas ir tas, kas jums nepieciešams!

Metode, kas izmanto tikai laika pārbaudītas tehnoloģijas, palīdzēs ievērojami samazināt negatīvo notikumu ietekmi uz jūsu dzīvi. Un labvēlīgais ietekme uz ķermeņa un nervu sistēmas veselību ir apstiprināts daudzos zinātniskos pētījumos un tradicionālajā medicīnā.

Katrs nodarbības reizi ir jauna meditācija, kas palīdzēs jums ieslīgt īpašā, dziedinošā smadzeņu stāvoklī. Ātra un dabiska atjaunošanās no stresa un spriedzes - garantēta!

 Lasīt tālāk >>>

生活 Seikatsu Reiki masāža. Apmācība.

39 660x205 dzimta2

Japāņu tradīcijas Reiki skolotāja, masāžas meistara Mihaila Mošenkova AUTORMETODE.

Ekskluzīvās apvienotas ar labākajām pasaules masāžas tehnikām un profesionālām Reiki terapijas iespējām. Seikatsu Reiki masāža - Reiki meistara un masāžas meistara Mihaila Mošenkova unikāla masāžas autora prakse pamatota uz ilggadīgiem empīriskiem integrētiem pētījumu rezultātiem.

 Lasīt tālāk >>>

MIHAILA MOŠENKOVA REIKI PROFESIONĀLĀS TĀLMĀCĪBAS SKOLA

meditacijasnew

Šeit atradīsiet ļoti interesantus Reiki sistēmas japāņu tradīcijas materiālus Reiki praktiķiem iespēju paaugstināšanai visos līmeņos, daudzas Skolotāja personiskās prakses, kuras ir unikālas pēc savas struktūras.
Paskaties uz Usui Reiki atvērtām acīm! Pārsteidz sevi ar savām iespējām!

Lasīt tālāk >>>