Rīga, Skola iela 21 - 511

Vasaras klusēšanas retrīts 2023

Reiki Gaismas skola
vasarasklusesanasretrits
Datums: Piektdiena, Jūnijs 09, 2023 10:00 - Svētdiena, Jūnijs 11, 2023 10:00

«Klusuma radīšana» - unikāla garīgā Prakse. 9-10-11 jūnijā. Psihoterapeits un Reiki skolotājs Mihails Mošenkovs ielūdz Jūs unikālā ceļojumā savas iekšējās garīgās patiesības meklējumos. Garīgas nodarbības un atpūta kopā ar psihoterapeitu un Reiki skolotāju Mihailu Mošenkovu «Hotel SPA Arkadia» pie jūra. Šis garīgais atvaļinājums pašam pie sevis dod unikālu iespēju atjaunot savu iekšējo veselumu, atbrīvoties no stresa, dziļiem pārdzīvojumiem, ķermeņa un prāta noguruma. Skolotāja Mihaila Mošenkova retrīti - tas vienmēr ir jauns un svaigs skatiens uz Jūsu prāta un ķermeņa apslēptajiem resursiem, kā arī atbalsts Jūsu dvēselei.


«Сознание Тишины» - уникальная духовная Практика. 9-10-11 июня. Приглашаем Вас в уникальное духовное путешествие к своей внутренней Истине и Тишине с психотерапевтом и учителем Рэйки Михаилом Мошенковым. Духовная практика и отдых рядом с морем в «Hotel SPA Arkādija»! Этот отпуск, к самому себе, имеет уникальную возможность, восстановив внутреннюю целостность, избавиться от стрессов, глубоких переживаний и усталости тела и ума. Ретрит учителя Михаила Мошенкова — это всегда новый и свежий взгляд-поддержка, на ваши скрытые ресурсы ума и тела.

 

Tel.
E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Vadītājs / Ведёт
Mihails Mošenkovs
Cena / Стоимость
200 euro
Ilgums / Продолжительность
3 dienas
Norises vieta / Место проведения
Hotel SPA Arkadia

 

Visi datumi


  • No Piektdiena, Jūnijs 09, 2023 10:00 līdz Svētdiena, Jūnijs 11, 2023 10:00

Uztur iCagenda