Rīga, Skola iela 21 - 511

Vasaras klusēšanas retrīts 2025 / Летний ретрит молчания 2025

Reiki Gaismas skola
vasarasklusesanasretrits
  Piektdiena, jūnijs 06, 2025 10:00 - Svētdiena, jūnijs 08, 2025 10:00

«Klusuma retrīts» - unikāla garīgā Prakse. Psihoterapeits un Reiki skolotājs Mihails Mošenkovs ielūdz Jūs unikālā ceļojumā savas iekšējās garīgās patiesības meklējumos. Garīgas nodarbības un atpūta kopā ar psihoterapeitu un Reiki skolotāju Mihailu Mošenkovu «Hotel SPA Arkadia» pie jūras! Šis garīgais atvaļinājums pašam pie sevis dod unikālu iespēju atjaunot savu iekšējo veselumu, atbrīvoties no stresa, dziļiem pārdzīvojumiem, ķermeņa un prāta noguruma. Skolotāja Mihaila Mošenkova retrīti - tas vienmēr ir jauns un svaigs skatiens uz Jūsu prāta un ķermeņa apslēptajiem resursiem, kā arī atbalsts Jūsu dvēselei. Klusēšanas retrīts Jums būs pilnīgi jauna pieredze. Šīs atpūtas un iekšējā darba rezultāti Jūs piepildīs ar reālu optimismu, jauniem spēkiem un skaidru izpratni par Jūsu tuvāko nākotni.


Приглашаем вас на удивительное духовное путешествие к вашей внутренней Истине и Тишине вместе с психотерапевтом и Сиханом Усуи Рэйки Михаилом Мошенковым. А ещё, все это произойдет в окружении морского побережья в «Hotel SPA Arkādija»! Ваш отдых станет уникальной возможностью восстановить внутреннюю гармонию, избавиться от стресса, глубоких переживаний и усталости тела и разума. Ретрит, проводимый Михаилом Мошенковым, всегда предлагает свежий взгляд и поддержку для ваших скрытых ресурсов ума и тела. Каждый ретрит уникален и отличается от всех предыдущих, и его результаты наполняют вас реальным оптимизмом, новыми силами и ясным пониманием вашего будущего.

 

Tel.
E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Vadītājs / Ведёт
Mihails Mošenkovs
Cena / Стоимость
Avansa maksa - 50 eiro jāapmaksā ar pārskaitījumu biedrībai „Gaismas skola” līdz 1. aprīli. Kopējā dalības maksa - 220 eiro.
Ilgums / Продолжительность
3 dienas
Norises vieta / Место проведения
Hotel SPA Arkadia

 

Datu saraksts (lapā pasākuma detaļas)


  • No Piektdiena, jūnijs 06, 2025 10:00 līdz Svētdiena, jūnijs 08, 2025 10:00

Uztur iCagenda