Rīga, Skola iela 21 - 511

Iniciāciju Mistērija / Мистерия Инициаций

Reiki Gaismas skola
iniciacijumisterija
  Svētdiena, septembris 29, 2024 09:00

Iniciāciju Mistērija ir Reiki japāņu tradīciju Skolotāja Mihaila Mošenkova radīta Unikāla enerģētiskā prakse, kura tapusi vairāk kā 10 gadu laikā. Speciālas enerģētiskās iniciātiskā Reiki līmeņa tehnikas, garīgās meditācijas, retrīta Stāvokļa principi. Ja jums ir vēlme jau iepriekš, pirms semināra, saņemt 1., 2. vai 3. līmeņa Reiki Iniciāciju, tad tas arī ir iespējams šīs prakses laikā. To, kā tas notiek, nav iespējams izstāstīt, to vajag sajust. 


Уникальная энергетическая Практика учителя Рэйки японской традиции Михаила Мошенкова, которая создавалась более 10 лет. Специальные энергетические техники инициатического уровня Рэйки, духовные медитации, принципы ретритного Состояния. Если у вас есть желание заранее, до семинара, получить Инициации 1, 2 или 3 уровня Рэйки то это тоже возможно на этой Практике. О том, как это происходит невозможно рассказать, это нужно прочувствовать.

 

Tel.
E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Vadītājs / Ведёт
Mihails Mošenkovs
Cena / Стоимость
100 € . Atkārtoti 70 €
Ilgums / Продолжительность
7 stundas
Norises vieta / Место проведения
Rixwell Elefant Hotel, Kalnciema Iela 90, Rīga

 

Datu saraksts (lapā pasākuma detaļas)


  • Svētdiena, oktobris 01, 2023 09:00 - 16:00
  • Svētdiena, septembris 29, 2024 09:00

Uztur iCagenda