Rīga, Skola iela 21 - 511

Ziemas klusēšanas retrīts / Зимний ретрит молчания

Reiki Gaismas skola
ziemasklusesanasretrits
  Piektdiena, janvāris 17, 2025 09:00 - Svētdiena, janvāris 19, 2025 16:00

Ziemas klusēšanas Retrīts "Klusuma apzināšanās" - unikāla garīgā prakse Draugi! Aicinām Jūs uz Klusēšanas retrītu  kopā ar psihoterapeitu un Reiki skolotāju Mihailu Mošenkovu, kur Jūs varēsiet aizmirst par pasaulīgo burzmu un sazināties bez vārdiem, iegremdēties sevī un satikties ar savu ēnu, aizmirst par ārējo novērtējumu un būt tādiem, kādi Jūs esat, savienoties ar dabu un vērot apkārtējo pasauli un  pasauli sevī, peldēties smalkās enerģijās, piepildīt savu sirdi ar Mīlestību un pateicību! Klusēšanas retrīts - ir unikāls garīgais ceļojums pie savas iekšējās Patiesības un Klusuma!

Reģiastrējoties Jums jāiemaksā 50 euro uz Reiki Gaismas Skolas kontu. Atlikušos 100 euro pēc vienošanās. 

Dzīvošana un ēdināšana nav iekļauta dalības maksā.


«Сознание Тишины» - уникальная духовная Практика. Друзья! Приглашаем Вас на Ретрит молчания с психотерапевтом и учителем Рэйки Михаилом Мошенковым, где вы сможете забыть о мирской суете и общаться без слов, погрузиться в себя и встретиться со своей тенью, забыть про внешнюю оценку и быть собой настоящим, соединиться с природой и созерцать мир вокруг и мир в себе, купаться в тонких энергиях, наполнять своё сердце Любовью и благодарностью! Ретрит молчания - уникальное духовное путешествие к своей внутренней Истине и Тишине!

 При регистрации необходимо внести 50 евро на счет Школы Рейки Свет. Остальные 100 евро по договоренности.

Проживание и питание не входят в стоимость участия.

 

 

Tel.
E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Vadītājs / Ведёт
Mihails Mošenkovs
Cena / Стоимость
Avansa maksa - 50 eiro jāapmaksā ar pārskaitījumu biedrībai „Gaismas skola” Kopējā dalības maksa - 150 eiro. , Dzīvošana un ēdināšana nav iekļauta dalības maksā.
Ilgums / Продолжительность
3 dienas
Norises vieta / Место проведения
Lilaste viesu nams Porto Resort

 

Datu saraksts (lapā pasākuma detaļas)


  • No Piektdiena, janvāris 17, 2025 09:00 līdz Svētdiena, janvāris 19, 2025 16:00

Uztur iCagenda