Rīga, Skola iela 21 - 511

Atsauksmes par Reiki

reikigaismasskola

04.07.15. Atbildes uz jautājumiem, ko deva apmācības japāņu tradīcijas Reiki seminārā:

Valentīna S. 1.līmenis. Pārliecība par sevi. Emancipācija. Palīdzība savam organismam cīņā ar kaitēm.
Sāku vienkāršāk attiekties attiecībās uz apkārtējiem.

Nadežda S. 1.līmenis. Veselības stāvokļa uzlabošanās. Palīdzība sev un citiem.

Jeļena Ž. 1.līmenis. Dzīve izmainījās uz labo pusi, palīdzu saviem tuviniekiem. Sajūtu sevi enerģētiskā plūsmā.

Anna B. 2.līmenis. Attiecības ar tuviniekiem un radiniekiem sāka mainīties uz labo pusi. Bērni sāka labāk saprast un palīdzēt. Sajutu, ka varu ar savu enerģiju palīdzēt (viņa man ir!!!)

Irina Č. 2.līmenis. Pārmaiņas dzīvē, apziņā. Izdodas palīdzēt cilvēkiem! Aizgāja depresija! BALTĀ JOSLA dzīvē!

Uļjana D. 2.līmenis. Apmācības Reiki seminārā deva SPĒCĪGĀKĀS izmaiņas dzīvē un enerģētikā labā nozīmē! Es par to esmu ļoti priecīga!

Aleksandrs L. 1. līmenis. Tagad pat iedomāties nevaru, kā līdz šim dzīvoju bez Reiki... Dalībnieku atsauksmes pēc semināriem. Pagājis gandrīz mēnesis pēc treniņa.

Svetlana Petrova (25. gadi) Ļoti pastiprinājušies REDZĒJUMI) Daudz redz un sajūt... Sveta arī līdz šim ir redzēja.... sajūtas no seansiem " iet kā viegla un plūstoša GAISMAS enerģija".
Strādāja ar vecākiem ( tētis aizmiga), un vecmāmiņu... Harmonizējās caur darbu ar cilvēkiem..... GALVENAIS ka stabilizējās EMOCIJAS!!! Svetas mamma pastāstīja par "brīnumiem"! ...jaunai ābelītei vasarnīcā peles apgrauza mizu, koks mira nost. Sveta 3 dienas pēc kārtas veica Reiki seansus, un ābelītei nesen sāka parādīties jaunas lapiņas!!!!

Daniels Tarasenko (16.g.): Kļūst vieglāk Dvēselē pēc Reiki seansiem.

Svetlana Jefremenko: Sāka REDZĒT tēlus...pēc ilgstoša sastinguma.... enerģijas plūsma aizgāja!!!!

Nadežda Smovž ļoti priecājas, ka atnākusi uz Reiki.... sākusi labāk gulēt! " tagad pa naktīm neskaita papagaiļus".... veselība kļuvusi labāka. Taisās uz 2.līmeni.

Ļena Žigaļova priecājas, ka izgāja prakses. Tas viņai palīdzēja pārdzīvot zaudējumu ( no vēža nomira znots). Palīdzēja sev un meitai.

Uļjana Rjagina skatās lekcijas mājaslapā un ....raud. Tagad nāk vairāk cilvēku uz Reiki. Kļuvis vieglāk ar vīru un bērniem.

Ludmila Jekimovs " kā kardiogrammā"... tagad stabilizācija.

Irina Tarasenko Reiki plānā - pārstartēšanās! Sāka redzēt enerģiju ... spilgtāk, spēcīgāk! Tiesa, staigāju kā bez ādas... kautkur varbūt pat labi... bet ne vienmēr... dzīvoju taču pasaulē))

Oksana Guaņ. Veica Reiki seansus kursabiedrenei, sāka pāriet psoriāze (bija pleķi pa visu ķermeni) Reiki katru dienu,7 dienas pēc kārtas. Laimīga, ka ir Reiki))) Saka, ka Reiki viņai ļoti palīdz Dzīvē!

Aleksandram L maziņa mazmeitiņa, nevar ielikt gulēt, kliedz... guļ tikai viņam uz rokām ( viņš Reiki stāvoklī iemidzina mazulīti).