Rīga, Skola iela 21 - 511

Eksperiments par Reiki ietekmi uz asins sastāvu

reikigaismasskola

Pētījumi kā Usui Reiki seanss iedarbojas uz cilvēka asins sastāvu ar tumšā pola mikroskopu.

N.A.Balanovskaja -
Psihologs, sociologs,
Japāņu tradīcijas Usui Reiki meistars

Ieskats problēmā.

Pastāv daudz jau zināmi asiņu izmeklēšanas veidi. Viens no vispieejamākajiem veidiem šobrīd, kurš tiek veikts visās poliklīnikās - ir klīniskā asins analīze, kur ņem asinis no pirksta, veic iztriepi, izžāvē, iekrāso ar speciālu krāsvielu, pēc tam veic formelementu skaitīšanas aprēķinus. Kā arī ar speciālu reaktīvu palīdzību nosaka hemoglobīna daudzumu asinīs un eritrocītu grimšanas ātrumu. Dotajā gadījumā izmeklējums tiek veikts ar "dzīvām" t.i. svaigām asinīm, kuras tikko psņemtas no pirksta. Tiek ņemta tikai viena asins pile. To izmeklē uzreiz, pacienta klātbūtnē, zem ļoti liela mikroskopa palielinājuma( apmēram 1800 reižu).

Tas ļauj ieraudzīt, kādā stāvoklī atrodas formelementi: eritrocīti, to forma, kontūras, kustīgums, vai ir salipuši savā starpā vai nav. Var ieraudzīt trombocītu stāvokli, limfu - un leikocītus, kā arī kādā stāvoklī atrodas asins plazma, t.i. holesterīna kristālu klātiene, urīnskābes sāļi, ortofosforskābe; bakteriālo, sēnīšu, raugveida floras, helmintu kāpuru klātbūtni.

Pateicoties hemoskanēšanas metodei mēs varam spriest par imūnsistēmas aktivitāti un organisma spējām pašatjaun oties; par venozās nepietiekamības rašanās noslieci; hroniskā noguruma sindromu, akmeņu veidošanos un citām kaitēm.

Nevienam nav noslēpums, ka asinis - tā ir energoinformatīva struktūra, kura nes informāciju, ne tikai to, ko mums nodevuši mūsu senči: vecmāmiņas, vectētiņi, vecāki. Tā ir ne tikai izdzīvošanas pieredze, kura uzkrāta gadsimtu garumā, bet arī to informāciju, vai tā būtu fiziskā, vai garīgā - momentāli atainojas mūsu asins sastāvā. Ilgstoša negatīva iedarbība uz organismu ar dažādiem negatīviem kairinātājiem, pirmkārt atainojas mūsu asins šūnās un struktūrā.

Izmēģinājumi ar ūdeni, veikti psiholoģijas, valeoloģijas un ekoloģijas zinātniski - pētnieciskā centrā, parādīja, ka energoinformatīva iedarbība uz ūdeni ar Usui Reiki Ryoho sistēmas palīdzību kvalitatīvi maina fizikāli - ķīmisko ūdens sastāvu. It īpaši notiek ūdens sārmināšanās reakcija. Amerikāņu Usui Reiki Ryoho praktiķi, strādājot slimnīcās, konstatēja, ka atveseļojošie Usui sistēmas seansi noved līdz normai hemoglobīna rādījumus. Kā nākamais solis kļuva kvalitatīvu cilvēka asins stāvokļa izmaiņu pētījumi, Usui Reiki Ryoho atveseļojošo prakšu rezultātā.

1. Izmeklējuma priekšmets.
Mikro asins cirkulācijas aktivizācijas tehnika ( Kecueki Kokam - Ho), kā viena no pamata atveseļojošām japāņu tradīcijas Usui Reiki Ryoho praksēm.
Izmeklējuma objekts:
Pacients, kuram nav Usui Reiki Ryoho prakses;
Dzimums: sieviete
Vecums: 34 gadi.

Hipotēze:
Tika izvirzīts priekšlikums par to, ka pielietot asins mikrocirkulācijas aktivizācijas tehniku (Kecueki Kokan - Ho) kā vienu no japāņu tradīcijas Usui Reiki Ryoho prakses pamata atveseļojojošām praksēm, kura sniedz pozitīvu iedarbību uz cilvēka asinsrites sistēmu, palīdz normalizēt skābju - sārmu līdzsvaru asinīs un labvēlīgi ietekmē asins šūnas.

Izpētes mērķis:
Šī izmeklējuma mērķis ir efektivitātes parādīšana asins mikrocirkulācijas tehnikas (Kecueki Kokan - Ho) pielietojumam asins atveseļošanas nolūkā.

Pētījuma uzdevums:
Energoinformatīvas iedarbības noteikšana cilvēka asinīs, pielietojot asins mikrocirkulācijas aktivizācijas tehnikau (Kecueki Kokan - Ho) kā vienu no japāņu tradīcijas Usui Reiki Ryoho prakses pamata atveseļojojošām praksēm.

Pētījuma metodes:
1. Veikt eksperimentāli atveseļošo seansu.
2. Instrumentārs izmeklējamā asins parauga pētījums ar tumšā lauka mikroskopu.

Izpētes etapi:
1. Savākt izmeklējamā asins paraugu.
2. Instrumentāra izmeklējamā asins parauga izmeklēšana ar tumšā lauka mikroskopu.
3. Veikt atveseļojošo asins mikrocirkulācijas aktivizācijas tehniku (Kecueki Kokan - Ho).
4. Atkārtoti paņemt izmeklējamā asins paraugu.
5. Atkārtoti izpētīt izmeklējamā asins paraugu ar tumšā lauka mikroskopu.

Izpētes rezultāti un to interpretācija.

Konkrēto eksperimentu veica psiholoģijas, valeoloģijas un ekoloģijas zinātniski pētnieciskā darba grupa, piedaloties Usui Reiki Ryoho meistariem N.S.Balanovskai un O.P.Samogulovai, piedaloties augstākās kategorijas ārstam L.J.Averčenko. Izmeklējamā asins provju izpēte notiek ar tumšā lauka mikroskopa palīdzību.

Asinis - tā ir vesela pasaule, kuru var salīdzināt ar kosmosu. Mēs viscaur sastāvam no dažādām šūnām, kuras sastāda mūsu organismu kopumā - tās ir mūsu orgānu šūnas, audi, limfas šūnas, asinis. Katrai šūnai nepieciešama noteikta vide, kurā viņa labi jutīsies. Piemēram, asins šūnām nepieciešams skābju - sārmu līdzsvars, kurš ir 7,43 vienības. Šajā vidē asins šūnas jūtas komfortabli, bet dažādas baktērijas, vīrusi, kāpuri- pilnīgi pretēji, nemīl šo vidi.

Bet kā tikai mūsu organismā notiek līdzsvara izjaukšana( bet tā notiek nelabvēlīgi iedarbojoties uz mums arī no tā, ka esam atmācījušies dzert vienkārši tīru ūdeni) un asinis sāk saskābt, lūk tad šī vide kļūst labvēlīga dažādiem "viesiem", kuri nokļuvuši mūsu organismā, bet asins šūnas sāk ciest un izmainās to kvalitatīvais sastāvs. Notiek noteikta baktēriju, vīrusu, sēnīšu "teritorijas ieņemšana".
Par organisma stāvokli un predispozīciju noteiktām slimībām uzskatāmi var uzzināt no svaigas asins analīzes. Tā taču ir organisma iekšējā vide, caur kuru tiek realizēta vielmaiņa, iekļūst šūnās skābeklis, tiek izvadīti no šūnām to galaprodukti (toksīni). Ne tik sen zinātnieki nonāca pie secinājuma, ka daudz precīzāku raksturojumu var sniegt nevis kvantitatīva, bet kvalitatīva asins un limfas formelementu vērtēšana.

Pamatojoties uz svaigu asiņu skenēšanu tiek noteikts eritrocītu stāvoklis, to kustīgums plazmā, agregācija, salipšana. Analizējot trombocītu, limfocītu un leikocītu stāvokli, var noteikt imūnās sistēmas aktivitāti un organisma spējām pašatjaunoties , kā arī asins sastāva patoloģiskām izmaiņām, kuras noved pie daudzu slimību attīstības. Tādas asins un plazmas šūnu analīzes pamatā tiek noteiktas dažādas jau eksistējošas veselības novirzes un/ vai predispozīcijas jaunu rašanai.

Izmeklējamā pirmās asiņu proves paraugs parādīja sekojošu asins raksturojumu:
- plazma mazkustīga, asinis neaktīvas;
- paaugstināta eritrocītu agregācija;
- ievērojams daudzums bojātu eritrocītu, poikilocitoze;
- leikocīti nomāktā stāvoklī;
- olbaltumvielu savienojumu klātiene eritrocītos;
- slimību izraisošu baktēriju klātbūtne lielā apmērā;
- helmintu kāpuru aktīva klātbūtne;
- holesterīna kristālu klātbūtne.

Konkrētā analīze parādīja augstu organisma skābināšanās pakāpi. Ja samazina asinīs pH līmeni, tad tiek atklāts lielāks daudzums t.s. salipušo eritrocītu. Tas notiek tāpēc, ka eritrocītu membrānas skābes, kuras atrodas asinīs, iedarbības rezultātā, maina lādiņu no negatīva uz pozitīvu. Jo augstāks skābuma līmenis asinīs, jo daudz vairāk pozitīvi lādētas kļūst membrānas, eritrocīti salīp ķēdītēs. Pie tam ļoti samazinās eritrocītu spēja pārnēsāt skābekli. Eritrocīti, kuri kuri ir t.s. monētu stabiņu daļa, spēj nest tikai 20% no tā skābekļa daudzuma, kuru nes atsevišķi atrodošies veselie eritrocīti. Jo garāki salipušo eritrocītu stabiņi, jo lielāks skābes saturs asinīs. Dotajā gadījumā aina pasliktinās ar to, ka stabiņi salīp, veidojot plašas agregācijas laukumus.
Paaugstināta eritrocītu agregācija noved pie asins sabiezēšanas un bloķē leikocītu darbību. Rezultātā tie izrādījās burtiski iesprostoti dažādos eritrocītu slāņos. Normālam leikocītam darba stāvoklī jābūt divas- trīs reizes lielākam, nekā eritrocīts. Bieži var redzēt kādas granulas leikocīta iekšienē, kuras pastāvīgi kustas. Dotajā gadījumā, skābju - sārmu līdzsvara izjukšanas rezultātā uz skābo pusi, skābe iekļūst leikocītu iekšienē, šis granulas pārstāj kustēties. Asinis saskābināšanās noved pie tā, ka daudzi leikocīti kļuva izmēros mazāki. Izmeklējamā asinīs leikocīti atrodas nomāktā stāvoklī, tie nav aktīvi, tas liecina par to, ka imūnā sistēma dotajā gadījumā ir nomākta.
Poikilocitozes klātbūtne liecina par to, ka asinīs atrodas liels daudzums eritrocītu ar bojātām malām. Skaitās, ka tāda veida bojājumi, kurus rada brīvie radikāļi, kļūst par pamatu vairāk kā 60 deģeneatīvām slimībām, ieskaitot priekšlaicīgu novecošanos, alerģijas, sirds- asinsvadu sistēmas slimības, vēzi, diabētu, aterosklerozi, acu slimības, aknu, nieru slimības un daudz citu. Dotajā gadījumā poikilocitoze lielā mērā ir radusies, jo izmeklējamā daudz laika pavada pie datora.
Liela daudzuma olbaltumvielu savienojumu klātbūtne eritrocītos izskaidrojama ar to, ka izmeklējamā daudz lieto olbaltumvielas un taukus, kas ļauj spriest par palēninātu vielmaiņu. Mikrolipīdi īpaši izteikti.
Atrasts liels daudzums slimību izraisošu baktēriju. Ja organisma skābums paaugstināts, tad šis baktērijas var aktīvi vairoties un novest pie pašsajūtas pasliktināšanās. Piecpadsmit minūšu laikā izmeklējamai bija veikts atveseļojošais Usui Reiki Ryoho seanss, pamatā sastāvošs no asins mikrocirkulācijas aktivizācijas tehnikas(Kecueki Kokan- Ho). Pēc atveseļojošā seansa izmeklētai personai tika veikta jauna asins parauga noņemšana.

Otrās proves analīzes uzrādīja sekojošu izmeklējamās asins raksturojumu:
- plazma kustīga, asinis aktīvas;
- eritrocītu monētu stabiņu klātbūtne;
- poikilocitoze nav atrasta;
- leikocīti aktīvā stāvoklī;
- eritrocītu olbaltumvielu savienojumi nav atrasti;
- slimības izraisošās baktērijas mazāk aktīvas.
Otrās proves analīzes uzrādīja pozitīvas izmaiņas, kuras notika izmeklējamās asinīs. Plazmai normāls kustīgums, asinis kļuva aktīvas. Plašā eritrocītu agregācija izšķīda līdz ar eritrocītu īso monētu stabiņu rašanos. Parādījās daudz brīvu, nesalipušu, apaļīgas formas eritrocītu. Tas liecina par būtisku skābuma samazināšanos asinīs. Eritrocītu krāsa kļuva piesātināta un spilgta, kas liecina par to darbības aktivāciju skābekļa transportēšanā.
Atbrīvotie leikocīti atmodās un sāka aktīvi kustēties. Granulas to iekšpusē sāka kustēties un plūst. Ir iespēja novērot leikocītu aktīvai darbībai makrofāgu stāvoklī.
Poikilocitoze jaunajā paraugā nav atrasta, un spilgtā piesātinātā krāsa un ieapaļā forma liecina par eritrocītu, iepriekš brīvo radikāļu bojāto, reģenerāciju.
Olbaltumvielu savienojumu klātbūtne eritrocītos nav atrasta, kas liecina par apmaiņas procesiem organismā, aktivizāciju. Mikrolipīdi maz izteikti.
Slimības izraisošo baktēriju spēja kustēties ievērojami samazinājusies. Bez tam, skaidrs, ka, ja cilvēka organismā ir sārmaina vide, šīs baktērijas nevar vairoties.

Secinājumi:
1. Veiktā eksperimenta rezultāti uzskatāmi pierāda, ka, neskatoties uz īslaicīgu iedarbību uz cilvēka organismu, asins mikrocirkulācijas aktivizācijas tehnika( Kecueki Kokan - Ho) būtiski novirza skābju - sārmu līdzsvaru asinīs sārmainuma virzienā un noved pie eritrocītu, kuri bojāti ar brīviem radikāļiem, reģenerācijas.
2. Asins mikrocirkulācijas aktivizācijas tehnika aktivizē leikocītu darbību, kas noved pie imūnās sistēmas aktivizācijas un organisma spējām pretoties.
3. Asins mikrocirkulācijas aktivizācijas tehnika aktivizē eritrocītu spēju transportēt skābekli, kas noved pie hipoksijas parādības likvidācijas.
4. Asins mikrocirkulācijas aktivizācijas tehnika noved pie slimību izraisošo baktēriju aktivitātes samazināšanās, arī pie to spējas vairoties.
5. Asins mikrocirkulācijas aktivizācijas tehnika aktivizē vielmaiņu organismā.

Slēdziens:
Kopējam pH cilvēka organismā vajadzētu būt - 7,4. Tieši pie tāda pH mūsu organismā apmaiņas procesi atrodas maksimāli augstā līmenī, arī enerģijas līmenis ir augsts, maksimāls. Tieši tādā stāvoklī imūnā sistēma atrodas savā augstākajā punktā. Nobīdes uz skābo pusi nozīmē ceļu pretī slimībām. Tie ir bāzes jēdzieni Iņ un Jaņ. Tādā veidā, ja atgrieztu cilvēka organismu pie normāla pH līmeņa un noturētu skābju - sārmu līdzsvaru tajā līmenī, tad iestāsies izdziedināšanās. Mēs esam radīti sārmaini, bet esam skābi izstrādājošs organisms. Tāpēc vislielākā problēma ir tā, kā noturēt nepieciešamo skābju - sārmu līmeni līdzsvarā. Tieši tajā var palīdzēt Usui Reiki Ryoho atveseļojošā sistēma.
Eksperimenta veikšanas laikā izmeklējamajai bija atklāts paaugstināts skābuma līmenis asinīs. Tas izraisīja imūnsistēmas nomākumu, eritrocītu bojājumus ar brīviem radikāļiem, vielmaiņas procesu palēnināšanos, aktīvas slimību izraisošo baktēriju, vīrusu, sēnīšu, helmintu kāpuru savairošanās, līdz noveda pie būtiski pazemināta hipoksijas līmeņa.
Mūsu izmeklējuma otrajā daļā mēs novērojām, kā burtiski acu priekšā mainās asinsaina. Atlīmējas savā starpā salipusie eritrocīti, tie kļūst kustīgi, aktīvi; pamostas " snaudošie" leikocīti, tie aug un iegūst spēku burtiski acu priekšā un tūlīt pat sāk cīņu ar nelūgtiem viesiem. Palēninās slimību izraisošo baktēriju aktivitātes.
Tādā veidā izvirzītā hipotēze par to, ka asins mikrocirkulācijas aktivizācijas tehnikas (Kecueki Kokan - Ho) pielietojums, kā pamats viena no japāņu tradīcijas Usui Reiki Ryoho atveseļojošām praksēm, rada pozitīvu iedarbību uz cilvēka asinsrites sistēmu, it īpaši palīdz normalizēt skābju - sārmu līdzsvaru asinīs un labvēlīgi ietekmē asins šūnas, pilnībā apstiprinājās ar veikto izpēti.