Rīga, Skola iela 21 - 511

Es esmu tik priecīga!

reikigaismasskola

Es esmu tik priecīga!

Katru dienu pārliecinies, ka pēc seansiem iestājas lieliski rezultāti. Ne vienmēr sanāk taisīt sev pilnos seansus, bet pat taisot īsu laiku, sajūtu uzlabojumu. Nelielas saslimšanas ļoti ātri pāriet. Pie hroniskām saslimšanām notiek pakāpeniska uzlabošanās.

Reizēm mana meita, kura mācās Anglijā, prasa uztaisīt distances seansu dēliņam, kuram 3 mēneši, lai viņš nomierinās, neraudātu un iemigtu. Un katru reizi pēc seansa viņa paziņo, ka dēliņš uzreiz nomierinās un guļ visu nakti mierīgi. Priekš sevis es zinu, ka vajag rast laiku taisīt pilnos seansus, rezultāts būs lielisks.

Es esmu tik priecīga, ka ar Reiki palīdzību manī notiek tādas pārmaiņas uz labāko pusi. Es esmu uz pareizā ceļa. Parasti Reiki seansus sev veicu: no sākuma Kenjoku, pēc tam uzlieku rociņas uz dažādām ķermeņa daļām. Bet dotajā brīdī tas tiek darīts reti. Bet, katru rītu pēc meditācijas, uzlieku rociņas uz vietām, kuras satrauc. Sāpes pāriet. Un katru vakaru pirms miega, jau guļus gultā, lieku rociņas dažādās vietās un tā uzreiz aizmiegu.

Katru dienu taisu Gasjo meditāciju. Parasti tas izdodas darbā un no rītiem. Iestājas tāds miers, vieglums. Bieži staigāju kājām un šajā brīdī arī meditēju. Pēdējos mēnešus neizjūtu aizkaitinājumu. Ej, visu apkārt novēro, priecājies, par visu pateicies. Attiecies pret visu ar mīlestību. Pievelkas pie tevis šajā laikā viss labais un cilvēki labestīgi attiecas un palīdzība nāk no malas. Es nesu šo mīlestību citiem un no viņiem arī saņemu.

Es skaidri zinu, ka visss atkarīgs tikai no manis un katru dienu arvien vairāk gribas dot pozitīvo apkārtējiem, apskaut, atbalstīt. Milzīgs paldies, Mihail un Angelīna, ka ar jūsu palīdzību notiek pārmaiņas tikai uz labu. Jeļena Š.