Kā palīdz Reiki
Kad Jūs ejat pie ārsta, viņš vispirms uztver Jūsu sūdzību, angīna, kuņga darbības traucējumi, bezmiegs, lai vai kas Jūs būtu atvedis pie viņa. Kad Jūs ejat pie Reiki praktiķa, viņš Jūs uztver kā cilvēku, kurš cieš no kādas slimības (vai kā cilvēku, kuram nav nekādas slimības, bet kurš zin, ka tās būs, ja viņš par sevi nerūpēsies).
Reiki praktiķis, visticamāk, novietos rokas uz tās ķermena daļas, kur sāp (ar Jūsu atļauju, protams). Bet viņš neapstāsies tur. Lielākā daļa Reiki praktiķu izmanto dažādus roku stāvokļus uz galvas un uz Jūsu rumpja.
Jūs varat izjust dažādas sajūtas tajās vietās, kur praktiķis novietojis rokas. Cilvēki bieži to jūt. Augsta temperatūra un viegla kustība, to parasti jūt visi. Vai arī Jūs ievērojat, ka ķermeņa daļa ir kļuvusi vairāk atvērta, jūtas daudz komfortāk. Ja Jūs cietāt sāpes, tās ,visticamāk, samazināsies vai izzdusīs pavisam, pat ja Reiki praktiķis vēl nav pat pieskāries sāpīgajai vietai.
Reiki dziedināšana ir sabalansēšana.
Kā tas ir iespējams, ka sāpes vienā ķermeņa daļā samazināsies, neskatoties uz to, ka praktiķa rokas atrodas citā vietā?
Nav svarīgi, kur atrodas Reiki praktiķa rokas, nav svarīgi cik brīnišķīgas sajūtas ir no šī vieglā kontakta, pati svarīgākā Reiki izdziedināšanas jēga ir tā, kas notiek un ir dziļi apslēpta Jūsu personīgajā ķermenī, kur ķermenis atceras to, kas pats zina kā izdziedināt sevi. Atšķirībā no tradicionālās medicīnas pieejas, kura mērķtiecīgi iejaucas, lai mērķtiecīgi cīnītos pret konkrēto problēmu, Reiki izdziedināšana netiek nozīmēta, lai noņemtu slimības simptomus vai mazinātu to izpausmi.
Parasimpatiskais, kas?
Tā vietā, lai iedarbotos uz konkrēto problēmu ( pieeja, kura bieži dod nevēlamus blakus efektus), Reiki prakse sabalansē visas jūsu sistēmas kopumā. Kad jūsu ķermenī valda harmonija un līdzsvars, Jūsu personīgais pašizdiedināšanās funkciju mehānisms strādā vislabākajā veidā. Tai laikā, kad Reiki praktiķa rokas ar maigumu atrodas uz konkrētas Jūsu ķermeņa daļas, jūt to vai nē, notiek absolūta Jūsu ķermeņa atbildes reakcija, kad Jūsu ķermenis pāriet pilnīgā parasimpātiskās nervu sistēmas valdījumā.
Kāpēc tas svarīgi?
Kad parasimpātiskā nervu sistēma kļūst dominējošā, Jūsu ķermenis atrodas pašanalīzē un atpūtā. Tas nozīmē, ka viņa prioritātes ir pilnībā atjaunoties un atveseļoties, masimāli uzpildīt un atjaunot sevi. Ķermenis labi zin, kā to izdarīt, bet mūsu aktīvais dzīves veids aktivizē simpātisko nervu sistēmu, kur par prioritāti kļūst cīņa bet ne atveseļošanās.
Mūsu ķermenis nevar cīnīties un atveseļoties vienlaikus. Vai nu vienu, vai otru...
Pamela Mailz ( Amerika, Ņujorka). Usui, Šiki, Rioho Reiki Meistars.Veselības aizsardzības integrālais konsultants. Komplimentāro ārstēšanas metožu veicināšanas institūta direktors-dibinātājs Ņujorkā.