Rīga, Skola iela 21 - 511

KĀ REIKI MAINĪJIS MANU DZĪVI

reikimaja

Gadu pēc tam, kad es saņēmu Reiki 1. līmeni, es summēju iznākumu. Izmainījās visa apkārtējā vide. Vienkārši dzīve izšķīra tā viegli, bez konfliktiem, mēs joprojām sazinamies. Toties ir parādījušies jauni cilvēki, kuri sāka man parādīt, kā maziņam jaunajam Reiki, pavisam jaunu mijiedarbības aspektu vienam ar otru, ar enerģiju, ar sabiedrību. Viņi sāka rādīt citu dzīves jēgu vispār. Vienā no semināriem bija praktiski akls astoņdesmit divus gadus vecs cilvēks cilvēks, medicīniskā dienesta pulkvedis, un viņš teica: " Es tikai tagad sāku dzīvot. Es sapratu, kā patiesībā vajadzēja dzīvot". Otrā semināra dienā viņš sāka redzēt gaismu un aprakstīja, kā enerģija kustas ķermeņī un kādā krāsā tā ir. Tad lūk, tā dzīve, kura bija pirms Reiki, paldies Dievam, veiksmīgi pabeigta. Es ļoti daudz esmu zaudējis, bet...Es pazaudēju ļoti lielu biznesu, kurš veda mani nevis augšup, bet uz leju, kaut arī deva labu naudu. Ne to es gribēju, ne pēc tā tiecos. Un tas viss izzuda.

Es atrados uz "ielas" ar jauniem draugiem un iekšēja apmierinājuma sajūtu un sapratni, ka liktenis mani ved jaunā, man labākā virzienā, ka tas nerada nekādu problēmu. Viss bija harmoniski. Tad es cerēju, ka visi mani draugi, visi radinieki, visi darbinieki obligāti zinās, kas ir Reiki, iegūs izglītību, mēs sazināsimies, mīlēsim viens otru, labi sadarbosimies. Tāpēc, ka Reiki audzina pilnīgi citu savstarpējo attiecību līmeni. Bet, katram ir sava izvēle, katram savs ceļš. Nekas nekad manā dzīvē nenotiks, kamēr es to negribēšu, lai notiktu. Kautkas notiek tikai tāpēc, ka vai nu ļoti dziļi sagribēju, lai notiktu. Un tā burtiski viss. Mēs nolemjam iztīrīt zobus, iemīlēt kādu, apvainoties vai piedot, dzīvot vai nē. Mūsu lēmums dzīvot ļoti apzināti. Kā mēs nolemjam dzīvot, tā arī dzīvojam. Nav savādāk. Nekādi apstākļi, nekādi cilvēki, neviens nav vainīgs tajā, kā es dzīvoju. Neviens nav pelnījis to dzīvi tā, kā to pats nopelnījis. Tieši katrs no mums dara visu priekš tā, lai būtu tas, kas viņš ir, sazināties ar tiem, ar ko sazinies, mīlēt to, ko mīl vai dara visu priekš tā, lai kautko nedarītu vai nemainītu.

Kas tu esi Radītāja priekšā?

Kopš 1999.gada, pateicoties daudziem notikumiem, es pieņēmu lēmumu pilnībā pāriet uz to ceļu, kuru bieži nosauc skaistā vārdā par " garīgo", kurš patiesībā ir pats sarežģītākais process dzīvē. Tāpēc ka tu Dieva un cilvēku priekšā kļūsti cilvēks, kurš visu laiku apgaismots ar dievišķās Gaismas prožektoru. Viss, kas tevī nav tā kā vajag, kas neatbilst morāles principiem, garīgumam, dievišķīgumam - ir acu priekšā. Kad tas "izlien", tevī var parādīties dažādas emocijas, tieksmes, protesti vai dažādas apzinātības. Mēģinājumi krāpties, slēpties, apmānīt - bez rezultātiem. Vienmēr atklās. Tāpēc viens no īsta garīgā ceļa aspektiem - ir iekšējais godīgums. Ja tev nav taisnība- atzīsi, ja labi- lepojies, ja pareizi ej- atbalsti, ja nepareizi ej, atrodi sevī spēku, pat ja ir ļoti neērti, apstājies. Tas vienmēr ir ļoti grūti.

Pirmā līmeņa seminārs man ir vislielākie svētki. Tāpēc ka 2.,3. līmenis - tie ir cilvēki, kuri jau kautko zin. Kad redzi, kā pārmainās cilvēki pēc parasta 1.līmeņa semināra, tie ir dvēseles svētki! Pati enerģija, kura ir Reiki, viņa ir kā ūdens, un mēs tajā atrodamies. Kad mūsu paaudze sāka mācīties Reiki, vispār nebija nekādas informācijas... Es domāju, ka Reiki - tas ir kad uzliec rokas uz otra cilvēka. Viss. Tagad ir cita situācija. Ir daudz literatūras par Reiki, jums var daudz izstāstīt. Bet, visdrīzāk, jūs saņemsiet interpretāciju. Tāpēc labāk atnākt uz 1.līmeņa semināru ar minimālu priekšstatu no grāmatām un saņemt precīzu informāciju.

Reiki enerģijas īpatnības.

Reiki nav nekādas saistības ar apzinātu vides izmainīšanu " pēc savas gribas". Mēs mijiedarbībojamies ar garīgo enerģiju, atrodoties šī brīnuma klātbūtnē un apstākļos. Tas ir, Reiki nelīdzinās ne bioenerģētikai, ekstrasensorikai, kad telpa mainās pēc cilvēka gribas, kurš apzināti rīkojas tā, kā uzskata par pareizu. Tāpēc Reiki var būt arī bērnam, kurš var nesaprast pieaugušo reālijas, un pavecam cilvēkam, un gan mācītam, gan neizglītotam. Sistēma ir droša visos virzienos, attiecībās. Viņa ir unikāli vienkārša, un ir radīta tā, ka ne kādā gadījumā neviens nekad nevar pat mazliet nodarīt pāri. Reiki nesatur neko citu kā tikai labumu un atbalstu. Ar to Reiki atšķiras no milzīga skaita citu dziedniecības sistēmu, kad ļoti daudz nozīmes ir cita cilvēka personībai. Arī Reiki cilvēka personībai ir nozīme, jo personība nozīmē citu mijiedarbības aspektu. Kāds jūs esat cilvēks, kādā stāvoklī jūs esat šajā mirklī, kad mijiedarbojaties ar citu cilvēku. Reiki ir Reiki, jūs esat jūs. Bet sistēma tā ir iekārtota, ka ir minimalizēta mana personiskā iedarbība uz procesu.

Reiki var nodot absolūti visam: cilvēkiem, dzīvniekiem, zālēm, ūdenim, ēdienam, telpai. Kad telpā ienāk cilvēks ar Reiki, ļoti jūtams īpašs aspekts, kuru viņš ienes ar sevi, kas viņam apkārt. Tie ir - Spēka, Mīlestības, un vissmalkākais - Gaismas aspekti. Interesanti, ka pēc 1.līmeņa saņemšanas, ja bija sarežģītas attiecības ar mājdzīvniekiem mājās, tās ļoti strauji mainās. Jūs kļūstat par lielu draugu, no jums neatiet ne soli. Bērni un dzīvnieki, tie ir būtnes, kuras nekad neapmānīsi. Viņi ir tik atvērti, viņi bez priekšstata, kā būtu jābūt, vienkārši jūt, kā ir. Un kā ir, tā viņi arī uzvedas. Ja viņiem ir slikti, viņi neteiks, ka ir labi. Tāpēc suns, pieņemot Reiki seansu, paņems tieši tik, cik tam vajadzīgs, un, luncinot asti, aizies. Bērns, sēžot rokās, pieņems, cik viņam vajag, pēc tam pateiks: " Pietiek." Tāpēc Reiki ir drošs visās attiecībās. Reiki mūsu dzīvē ir noderīgs visos mijiedarbības aspektos. Nevar teikt, ka "Reiki - tā ir sistēma, kurš māca cilvēkus ārstēt vienam otru ar roku uzlikšanu". Tā ir Reiki iespēju mazā daļa.....

Reiki - labais draugs, kurš vienmēr līdzās.

Kad notiek iniciācijas process, jums atveras milzīgas potenciālās iespējas nepārtraukti vadīt enerģiju, jebkurā laikā un jebkurā daudzumā. Līdz tam šie resursi ir it kā slēgti. Es nezinu, kāpēc dievišķais tā ir uztaisīts, ka tas neizpaužas visiem uzreiz, un rodas iniciācijas laikā. Acīmredzot, tajā ir kaut kāds dievišķais nodoms. Kad tas parādās, tas kļūst par jūsu iespēju, jūsu potenciālu uz visu mūžu. Jūs varat to lietot, varat nelietot. Reiki iziet no rokām, caur skatienu, caur elpošanu un caur visu dziednieka telpu, t.i., caur visu ķermeni. Cilvēka ķermenis tikai nosacīti ir fizisks. Ir vēl arī smalkie ķermeņi, kuru pietiekami daudz, un kuri aiziet bezgalībā. Mēs zinām, ka doma ir absolūti materiāla, un tā rada tādu realitāti, kādu mēs vēlamies, apzināmies mēs to vai nē.

Mihails Mošenkovs (Rīga, Latvija). Japāņu tradīcijas Reiki Skolotājs, psihologs, masāžas meistars, Reiki Gaismas Skolas radītājs.