Rīga, Skola iela 21 - 511

生活 Seikatsu Reiki masāža. Apmācība.

seikatsumasaza

生活 Seikatsu Reiki masāža. 

Apmācības offline! Apmācības veido 4 atsevišķi semināri (moduļi).

Japāņu tradīcijas Reiki skolotāja, masāžas meistara Mihaila Mošenkova  AUTORMETODE.

Ekskluzīvās apvienotas ar labākajām pasaules masāžas tehnikām un profesionālām Reiki terapijas iespējām.

Seikatsu Reiki masāža  - Reiki meistara un masāžas meistara Mihaila Mošenkova unikāla masāžas autora prakse, pamatota uz ilggadīgiem empīriskiem integrētiem pētījumu rezultātiem.

Seikatsu Reiki masāža  atšķiras no citiem zināmiem masāžas veidiem ar psihosomatisko saslimšanu dziedināšanas efektivitāti, iedarbojoties uz cilvēka ķermeni un enerģētikas harmonizāciju.

Seikatsu Reiki masāža ir ideāla un nepieciešama pie pārpūles, hroniska noguruma, neizgulēšanās un bezmiega, ilgstošām prāta un fiziskām pārpūlēm, nervu spriedzes ,ideāls paņēmiens, lai atslābinātos un noņemtu stresu.

Fizioloģiska iedarbība notiek ar maigiem un smalkiem pieskārieniem pacienta ķermenim, kā rezultātā notiek nervu sistēmas nomierināšanās, pateicoties tam tiek sasniegts stāvoklis, kas līdzinās veselīgam un atjaunojošam miegam.

Masāžas laikā organismā notiek liels daudzums ķīmisku reakciju, organisms sāk izstrādāt endorfīnus, serotonīnu un dopamīnu. Endorfīni ,izdalījušies pēc Seikatsu Reiki masāžas ,palīdz mums uzveikt nemiera stāvokli un sajust sevi laimīgu. Kā arī endorfīni piedalās sāpju sindroma mazināšanā, normalizē asinsspiedienu un noņem galvassāpes. 

Galvenais orgāns uz kuru iedarbojas masāža - ir mūsu āda caur kuru notiek  iedarbība uz nervu un asinsrites sistēmu ,uzlabojot sirds asinsvadu sistēmas darbību. Kopā ar to Seikatsu Reiki masāža veicina apmaiņas procesu paātrināšanos un imunitātes paaugstināšanos.
 Visa Seikatsu Reiki masāžas kursa garumā un  arī pēc tā klients sajūt dzīvības tonusa paaugstināšanos un harmonizāciju ar pasauli.

Pateicoties smalkajai Seikatsu Reiki masāžas iedarbībai, cilvēka organismā notiek psiholoģiska līmeņa izmaiņas - izzūd dziļas zemapziņas bailes  un negatīvi uzstādījumi transformējas pozitīvajos. Tāds integrācijas process intensīvi parāda sevi miegā. Sapņi kļūst priecīgi un patīkami.

Kam ir piemērota šī masāža? Seikatsu Reiki masāža ir piemērota jebkura vecuma cilvēkiem, neatkarīgi no veselības stāvokļa. 

Semināru vada metodes autors, praktizējošs masāžas meistars Mihails Mošenkovs

 Pieraksts uz semināru - (+371) 20006245