Rīga, Skola iela 21 - 511

Art-terapijas nodarbība "Smadzeņu pusložu sabalansēšana"

artterapija

«Galvas smadzeņu pusložu sabalansēšana»

    Nodarbībā tiek izmantotas art-terapijas metodes spontānas zīmēšanas veidā un speciālas enerģētiskas tehnikas, kuras ļauj sabalansēt un trenēt galvas smadzeņu bioenerģētisko līdzsvaru un attīstīt jūsu radošās spējas.

Īpašas tehnikas galvas smadzeņu pusložu sabalansēšanai...

  • Visi ir pieraduši pie tā, ka vajag attīstīt atmiņu, uzmanību, intelektu, pilnveidot savu ķermeni. Taču pietam, nezin kāpēc, maz kas pievērš uzmanību pašām smadzenēm, no kurām tas viss ir atkarīgs. Visiem ir labi zināms, ka smadzenes sastāv no divām daļām: kreisās un labās. Nodarbojas tās ar atšķirīgām lietām. Un pie tam, kādam labāk funkcionē kreisā, kādam labā, bet pašiem laimīgākajiem abas. Uzvar, protams, tie, kuri izmanto savu smadzeņu bagātības maksimāli efektīvi.
  • Kreisā puslode domā loģiski. Labā palīdz radīt jauno, ģenerēt idejas. Taču var būt matemātiķis ar labi attīstītu kreiso puslodi un pie tam neko jaunu neizgudrot. Bet var būt radošs cilvēks, kuram ir daudz ideju, un nevienu no tām nerealizēt dēļ secīguma trūkuma un savām neloģiskām darbībām. Šādi cilvēki arī ir. Viņiem pietrūkst tikai viens: darba, lai pilnveidotu savas smadzenes, to harmoniska darbība.
  • Smadzeņu pusložu disharmonija – tā ir problēma, no kuras, par to nezinot, cieš daudzi cilvēki. Papildus tiek izmantota spontāna zīmējuma metode, kas ļauj atklāt iekšējā radošā potenciāla resursus. Vai jūs mākat, vai nemākat, nav svarīgi! Galvenais ir tas, kas notiks ar jums šīs radošās pasāpināšanās burvības rezultātā.
  • Jūs iegūsiet zināšanas, kuras manāmi uzlabos jūsu dzīves kvalitāti.
  • Paņemiet līdzi akvareļus, otiņas, glāzi ūdenim, vaskadrānu vai dvieli un… labu noskaņojumu.

 

Nodarbību vada Profesionālās Psihoterapeitu Līgas loceklis,
praktizējošs psihoterapeits Mihails Mošenkovs

Mihails

Dalībnieku skaits ierobežots, tāpēc reģistrējieties laicīgi!

Zvaniet un obligāti pierakstieties uz semināriem un uzdodiet jautājumus pa telefonu (+371) 20006245