Rīga, Skola iela 21 - 511

Mihaila seansi «Dzī-Vi». Online.

29 660x205 dzivo

Izdziedinošais Dzīvības Vilnis «Dzī-Vi». Mihaila enerģētiskie dziednieciskie seansi. Mihaila Mošenkova enerģētiskās terapijas seanss dabiskā veidā atjauno maksimāli iespējamu organisma enerģētisko veselumu. Seanss līdzinās meditācijai bez vārdiem. Tikai mūzika un izdziedējoša enerģija, kas līdzinās gaisa viļņiem. Veselības pieplūdums - problēmu atkāpšanās. 

  Sarmīte. Uz seansu esmu bijusi divas reizes. Pirmajā reizē enerģijas vilnis bija liels un atrs. Šodien maigs, lēns un mīļš. Paldies!

/___/ Ļoti mierīga un patikama enerģija, sajut visā ķermeni pulsējot, gan fiziski gan mentāli. Ļoti pozitīvas iekšējās domas un emocijas.

Inga. Seansa laikā jutu viļņi veidīgu enerģijas plūsmu, kas gāja cauri visam pkūsmu, kas gāja cauri visam ķermenim. Bezsvara stavokļa sajūta, it kā peldot maigā, šupojošā, bet vienlaicīgi spēcīgā enerģijā. Pirms seansa uzstādiju sev mērķi – pārpilnība visās manas dzīves jomās. Dažās pietrukst nedaudz, citās vairak – tāpēc saņēmu katrā tiesi tik daudz cik man vajadzīgs. Harmonijas sajūta. Paldies.

Inga. Sensa laikā uzstādīju afirmācija „Mana galva ir vesela, viegla un skaidra”. Jutu galvā tādu kā pulsāceju, it kā visa galva pulsetu. Seansa laikā galvas sapes mazinājas.

Vaira. Šo izbaudu jau 3. reizi, un esmu ieteikusi daudziem. Sākumā ienaca siltums, pēc tam spēcīgas sajūtas plaukstās. Enerģija viļņveidīga vienāda, sūtīju vispirms savam ķermeniem, pēc tam dzīves situācijām, kuras redzu bagatinātas un stiprinātas ar šo Mīlestību. Paldies, skolotājam Mihailam.

Vineta. Skolotājs pacēla roku, mums bija jānoskaņojās un jāsavienojās ar šo roku sirds līmenē. Saskatīju šo savienojās, un no skolotāja rokas plūda ļoti daudz balti pavedieni, kas savienojās ar citu sirdīm. Manā mērķis atrasties šeit, lai uzlabotu savu fizisko veselību un „atvērt” savus dzirdes kanālus, kuri ir iekaisuma procesa rezultātā ciet, tādēļ mani skaņa plūst kā „mucā”.  Sajutu mierīgu pulsāciju sirds līmenī. Ir tagad neliels karstums vaigas iz pulsē abās ausīs. Ir Dievišķā piepildījums. Paldies!

/___/ Esmu 1. reizi uz Dzi –vi. Lūdzu enerģijai harmonizēt visas jomas – veselībā, garīgajā dzīvē, ģimenē, darbā un apkartnē ar kuru esmu saistīts, lai tas būtu saskaņā ar gaismas un dabas likumiem. Jutu vairākus viļņus ceļgalu augstumā, arī plūstam gaismu mugurkaulā, ķermenī caur kroņa čakru. Jutu, ka mans lūgums, aicinājums tika uzklausīts. Bija enerģija un dažādas patīkamas sajūtas ķermenī – dažādās problemātiskās daļās. Tad redzēju daudz priecīgu cilvēku manas bērnības un dzimtajās vietās. Daudz saules, gaismas, prieka.

/___/ Dziļa atslābināšanās sajūta. Jutu. Kā tiek „izskalots” no manas būtības viss, kas man vairs nebūs vajadzīgs – tas, kas manai attīstībai vairs nevajag. Viļņveidīga aukstuma sajūta līdz ar karu ieslājas daiļš miers. Negribas ne runāt, ne kustēties. Tagad pēc seansa es jūtu mieru, patiesu uzticību pasaulei, kurā dzīvoju. Jūtu, ka esmu kas vairāk kā šis ķermenis un pāts. Paldies.

/___/ Meditācijas laikā ļoti mainījās krāsas. Absolūts miers. Skudriņos pa ķermeni un siltums. Vienu mirkli pat parādījās laimes asarina. Paldies par jauno meditāciju.

/___/ Uz Dzīvības vilņi bija pirmo reizi. Jutu ļoti spēcīgu gaismu un enerģiju. Drusku nobijas, jo vienu brīdi bija ļoti spēcīgs vilnis. Bija sajuta, ka pazūd telpa, es saplūdu ar gaismu. Domāju jau savu problēmu un sūtīju vilni citiem cilvēkiem, kas ir iesaistīti. Piedevu cilvēkam, kas darījis ļaunu. Novēlēju viņai labu veselību, laimi un mieru.

Daiga. Jutu siltumu, mieru, drošības sajūtu. Bija labi. Laikam pārcēlos citā dimensijā un it kā iemigu. Pamodos no silto vilņu pieskārieniem. Bet atgriešanās ķermenī bija strauja  - kā liels spēcīgs straujš vilnis. Atgrieztos realitātē stiprināta jaunai dienai. Paldies Dzīvības spēkiem un Paldies Mihailam!

/___/ Seansa laikā jutu sildošu sajūtu tajās vietās par kuru dziedināšanu domāju, piemēram, siltums acīs, krūša kurai, vēderā. Ļoti vispārējs atslābinājums un miera sajūta. Jau seansa sākumā, kad Mihails pacela roku, jūtu tādu kā saikni un enerģijas plūsmu. Paldies!

/___/ Seansa sākumu jutu jau noskaņojoties Mihaila iznācienam. Noskaņojos uz roku arī bija viegli. Acis pašas aizvērās. Enerģijas vilnis tēlaini izskatījās kā liels okeāna vilnis. Ar milzīgu vilni tas ielija manā mājā ar lielu, gaišu prieku pa stāviem uz augšu, piepildot katru telpu. Tas man bija liels pārsteigums, negadīts. Parsteidzos bija tas, ka man nebija it kā nekas jādara, jāvirza, tikai jāļauj tam norīkt. Seansa laikā bija 4 – 6 nelielāki sižeti. Redzēu savus tuvākos cilvēkus, suni. Mūs katru atseviški saņemam šī enerģija un mēs kļuvam tādi kā līdzīgām noskaņā. Interesanti, ka redzēju gaismas starus. Sens tā, ka it nē tie izlauztes caur sieta acīm. Sajūta iekšējais stāvoklis – viegls, sirdī daudz maiguma un siltuma. Mīlu.
 
Vinete. Kad, Mihails pacēla roku ap viņu ķermeni un īpašī ap roku tādu kā gaismu kā cīmdi,  tā bija aure. Šī gaisma pulsējošām kustībām nāca uz mani. Nomainījas uz situāciju, ne savu, bet konkretā dzīve. Viņa arpūsē patreiz ši posms kad viņš šī nostājus uz malam un apmāna, ļoti vēlos viņam palīdzēt. Jūtīju  Gaismas Enerģiju, lūdzu, lai viņš nāk pie manis, ka varu palīdzot. Viņš nostājās man pretī gan ar muguru un es nosutīju enerģiju. Pēc laika es redzēju kā viņam izaug spārni un viņš pacelas virs zemes. Jūtīju mīlestības enerģiju. Beigās viņš man tuvojās un es redzēju violetē krāsā. Arī seanse laikā redzēju pulsējoši enerģiju, kā violetās gaismas.

Edgars. Enerģija nāca kā lēni lāzerimpulsi – no aizmugures caur mani aizejot samazinošā aplī tālumā uz priekšu. Starp enerģiju impulsu grupām vīzijas – dzelteni ūdens, sudraba ābeles kalna galā, it kā zem ūdens no klints malas parādas saule, aizpildot visu apvārsni ar baltu gaismu. Tad atkal lāzerimpulsi, kurus sūtiju uz problēmvietām. Tad vizijas par skaistam lapu kokiem – apstādījumos.

Vēlos Jums pateikties par šo burvības piestrāvoto un enerģētiski jaudīgo seansu. Iespaidi līdz šim laikam ir ļoti spilgti. Seansa laikā es centos atvērt Visaugstākajam savas durvis, taču atvērās pavisam nelielas durtiņas, un es tādēļ jutos tik neērti, arvien centos atrast lielākas durvis. Taču pa šim durvīm iešļācās zelta straume, kas sāka vīties lielā spirālē. Bet pēc tam atlidoja skaists, balts balodis, viņš apsēdās kreisajā pusē un sēdēja kopā ar mani līdz pašām seansa beigām. Kad Jūs teicāt atvērt acis, man ļoti negribējās atgriezties. Paldies! Ar mīlestību, М.

Mihail! Vēlos izteikt Jums sajūsmu un pateicību par seansu „Dzīves dziedinošais vilnis”! Grūti izteikt vārdos sajūtas un stāvokli, ko es izjutu seansa laikā. Atvainojiet, ka es izteikšu savas sajūtas juceklīgi un haotiski. Enerģija bija vienkārši kolosāla! Es pabiju dažādās pasaulēs, kuras nav iespējams aprakstīt ar cilvēku valodu. Enerģiju jutu fiziski. Mani gan cēla augšup, gan laida lejup. Uzplūda dažādu krāsu un dažādu gaismu viļņi. Dega viss ķermenis. Katra ķermeņa šūniņa. Kaut kādā secībā vibrēja enerģētiskie centri. Kad enerģija sasniedza sirds centra apvidu, kādā brīdī visa sirds, visas krūtis pielija ar neaprakstāmu siltumu, sirds atvērās, un viss sāka mirdzēt zeltītā spīdumā, es kļuvu kā saule. Stari stiepās uz visām pusēm. Pēc seansa es kādu laiku jutu sirdi, negribējās kustēties, runāt, gribējās pabūt klusumā, vienai. Jebkuri vārdi bija lieki. Nezinu, par ko brīnīties vairāk – par visām šīm izjūtām vai par to, ka man pārgājušas sāpes locītavās, kas bija sāpējušas vairākus gadus gan spēcīgāk, gan vājāk. Es sāku ar izbrīnu sevī ieklausīties: sāpes brīžiem parādījās un izzuda. Locītavās kaut kas kutēja, nedaudz kniesa – un aizgāja!!! Kad vakarā apgūlos, es sapratu, ka seanss turpinās; tas turpinājās arī nākošajā dienā. Liels paldies! Olga

Mihail! Liels paldies par lielisko meditāciju Dziedinošais dzīvības vilnis! Man tā bija pavisam citāda nekā pirmā. Es sajutos kā mazītiņa daļiņa ar tādām pašām mazītiņām vēlmēm Dieva priekšā. Man bija grūti viņu uztvert. Man ļoti gribējās raudāt tāpēc, ka es viņu jūtu, un pēc tam – kad ar viņu šķīros. Asaras pašas ritēja man pa vaigiem, gribējās vienkārši paraudāt. Viņš saprata manu stāvokli, noslēpās no manis aiz tāda caurumaina aizkara. Bet viņa mirdzums spiedās caur šiem caurumiņiem un iesūcās manī. Es vienkārši fiziski sajutu visā ķermenī viņa klātbūtni sevī. Pēc tam kļuva ļoti karsti, dega ik ķermeņa šūniņa! Kad meditācija beidzās, palika Viņa klātbūtnes manā dzīvē, tīrības un kaut kādu saldu asaru sajūta. Es tobrīd nekādi nespēju saprast, kas tad ir mainījies, kas ar mani notiek. Arī šobrīd es līdz galam to neesmu sapratusi. Taču droši varu teikt, ka ir iestājies miera, kaut kādas mierīgas pārliecības par dzīvi stāvoklis dvēselē. Bez tam – un tas ir ļoti svarīgi! – ir uzlabojies mans fiziskais stāvoklis!!! Paldies Jums! О.

Miša, es saņēmu seansu "DZĪ-VI" 31.12. - liels paldies! Ļoti ilgi bija gaisma un siltums galvā un krūtīs. Pēc tam siltums izpletās vēderā un patīkami izplūda pa ķermeni. Pēc tam ļoti Liels un labs Eņģelis pilnībā apsedza mani ar savienm spārniem no mugurpuses - bija silti, mierīgi un droši zem spārniem. Šie spārni nomainījās ar labām un maigām vīrieša rokām. Siltuma, miera un maiguma sajūta saglabājās ilgi. Paldies! Ar Mīlestību, Jeļena 

 

  Rekomendējam ierasties laicīgi. 
 

 Uzziņas pa telefonu (+371) 20006245