Rīga, Skola iela 21 - 511

Semināra «Dzimtas saišu izdziedināšana» rezultāti

dzimtassaites

   Šis seminārs priekš manis ir kaut kas īpašs. Visu mūsu priekšteču bezgalīgā dziļuma un gurdības vissmalkākā izjušana… Pateicoties kam mēs esam šeit. Dzīvot, sajūtot Mīlestību un savas Dzimtas atbalstu – tā ir liela laime un veiksme. Izlasiet dalībnieku atsauksmes un sajūtiet kāds ir Jūsu dzimtas atbalsts. Dzīvojot mīlestību viss ir iespējams. Visu, ko mēs esam saņēmuši mantojumā, mēs dāvājam tālāk mūsu bērniem. Tā ir jūtu stafete… Jūsu Dzimtas Koka enerģētiskās vienotības, enerģijas kustības un harmonijas atjaunošana – tāds ir šī semināra mērķis. 

blank lielais

Broņislavs A. Secinājumi priekš manis:. Sajutu un apzinājos, kā ir pa īstam būt atbalstā, piemēram, atbalstīt izvietojumus. It kā sēdi maliņā, bet rokās enerģijas plūsma, galvā nekādu lieku domu. Protams, ka pēdējā dienā uzmanība jau sāka aizpeldēt.
Izgāju emociju šūpoles. Dzīvē nav bijis tik daudz labu asaru, kā 4 dienās izvietojumos.
Pirmā apzinātā sirds centra atvēršanās pieredze, atvērtā sirds stāvokļa sajušana.
Enerģētiskā pieredze - sajutu enerģijas plūsmu ar nebijušu spēku.
Beidzot nopietni aizdomājos par savu dzimtu, atklāju pavisam jaunu "Dzimtas" sapratnes jēdzienu. Izmainīju attieksmi pret vectētiņiem un vecmāmiņām no "neandertālieši" uz "pilnīgi normāli cilvēki".
Spēcīgi izmainījās attieksme dalījumam dzīvos un mirušos. Tagad tas ir kā posmi, liela procesa laikā.
Pirmo divu dienu rezultātā salikās jauna ideja par to, no kurienes nāk grūtības: saku vienu - domāju citu; daru vienu - gribu ko citu; sapņoju par to, ka es esmu apgaismots, bet reāli - mīcos uz vietas kā "liekais pie vārtiem". Šo problēmu atrisināšana - iekšējā starpnieka atvēršana, bezierunu laipna attieksme pret cilvēkiem, kustība šeit un tagad, nebaidoties no izmaiņām un zaudējumiem.
Ļoti patika "vaņkas vstaņkas" tēls kā atbilde uz apvainojumiem sadzīves situācijās utt.
Izmainīju savu attieksmi pret diviem Reiki kolēģiem (modrība, nosodījums) vienkārši parunājoties. Izrādījās pilnīgi normāli, patīkami cilvēki.
Kopumā, pat pus gadu atpakaļ vēl nedomāju (līdz ziemas retrītam), ka Reiki - tas ir tik dziļi un nopietni. Sirsnīgs paldies Jums, Mihail un Angelīna!

Anna. Mihail milzīgs paldies Jums par darbu ar mums! Jūs esat ne tikai Skolotājs no Dieva, bet arī Dievišķīgs Skolotājs! Vakar uz jūsu jautājumu, kurš gribētu no kautkā atteikties, es it kā ne par tēmu pateicu par nožēlu, kura caurstrāvojo manu dzīvi.
Es redzēju kā jūs noķērāt to, par ko es jau pati sev sen nebiju teikusi. Un jau šodien, mūsu uzdevumā "mīlestības stāsts putnu valodā", es no tās nožēlas atbrīvojos! Neiedomājami, nereāli skaisti un tik daudz gaismas un mīlestības es atstāju sev nožēlas vietā! Un vēl es nevarēju saprast, kam tas uzdevums vajadzīgs? Es esmu tik laimīga, ka atradu Skolotāju! Ar mīlestību un pateicību!

Anna. 03.08.2012. Dzimtas izvietojumi. Es ļoti, pat ne tas, ka negribēju, bet bija nepieciešams darbs ar dzimtu. Es ne līdz galam stādījos priekšā, kas tieši notiks. Protams, bija milzīga vēlme iegūt tādu kolosāla atbalstu kā dzimtas atbalsts, bet man iesākumā bija sajūta, kā bez spēka, izmirstošas, tādas kā bezvērtīgas un saskaldītas dzimtas sajūta. Pa tēta un mammas līniju visi radinieki, kurus es zinu, ir kārtīgi, godīgi, klusi, laipni, zvaigznes no debesīm neraujoši, ļaudis. Un visi tādi, ne tas, ka neagresīvi, bet neaizsargāti, pilnīgi ar neesošām pašaizsardzības iemaņām. Un bija pret visiem kolosāla žēlsirdības sajūta. Un tieši gribējās savilkt, sacementēt, iedot prieku, labestību viņiem. Un vēl es cerēju sevī kā personībā izmainīt savas vājās vietas uz stiprām un stabilām. Ļoti uztraucos, jutu atbildību pret cilvēkiem, kurus grasījos pieaicināt lomām. Kad visi dalībnieki jau stāvēja un skatījās uz mani un es devos pie viņiem, tad apmēram divus soļus līdz mammai, tētim, es it kā iekāpu citā telpā ar savu skaņu un laiku. Kad es piespiedos ar muguru pret vecākiem, es vienkārši smaku nost no žēluma, bija ļoti lielas emocijas, man šķita ka sirds tūlīt apstāsies no tās vides, kur viņa atrodas. Kamēr es šņukstēju - nejutu enerģiju, piespiedu sevi nomierināties un sajutu spēcīgu enerģijas pieplūdumu krūšu kurvī - vienkārši fiziski sāka piepildīties. Plūsmu, mani caurstrāvojošu, kā tādu, es neredzēju un nejutu, bet atnāca atklāsme, ka cilvēki sāka uzplaiksnīt kā lampiņas, ātri, vēl ātrāk kā ķēdes reakcija un, tā lūk, man tālu aiz muguras visumā izgaismojas vesela jūra tādu "lampiņu". No šīs izgaismojošās jūras un pēc 15 "izgaismoto" aiz manas muguras, manī ielija smalka, bet spēcīga gaismas plūsma.
Tad es izgāju priekšā un atvēru acis. Man ļoti traucēja emocijas, es nevarēju katram veltīt skatienu. Es tikai redzēju viņus visus vienā veselā gaismas seju grupā. Un viņi bija tik tuvi, un viņi mani gaidīja, un no viņiem nāca siltums, gaisma, labestība. Pie pirmās es piegāju pie mammas. Nespēju noticēt, ka šī sieviete no sirds mani tik spēcīgi apskāva, ar tādu spēcīgu maigumu un labestību. Es to novērtēju un pieņēmu. Tēvu es nesajutu apzināti, mani atkal pārņēma emocijas. Ar vecmāmiņām, vectētiņiem es jau, droši vien, biju iegājusi tādā stāvoklī, ka sajutu tādus, kā zināju viņus. Visi bija laipni pret mani, ne no viena nejutu atsvešināšanos. Bet es pati, šķiet, atgāju no viņiem ātrāk, nekā gribētos. Man bija sajūta, ka šajā procesā es viņiem neiedevu tik daudz mīlestības, maiguma. Bija tāda spēcīga vēlme paspēt viņus visus sapulcināt, saliedēt, savienot savā starpā (kaut kā tā). Bija tik bezgala labi, kad viņi visi stāvēja apkārt ciešā aplī un apņēma mani un viens otru. Nekad dzīvē neko tādu neesmu izjutusi un tagad zinu, ka vienmēr esmu gribējusi to sajust. Kad es apsēdos savā vietā, es sajutu sevi pavisam savādāk smalkā plānā, tāda kā atjaunota veselumā, kā no cita "materiāla". Bezgalīgi interesanti bija klausīties dalībniekus. Bet to jau vajag rakstīt diktofonā, es ļoti nožēloju, ka nevarēšu mammai pastāstīt kā pilnīgi nepazīstami cilvēki sajūsminājās par tēta jūtām pret viņu. Pavisam savādāk tagad uztveru aizgājušos radiniekus - no viņiem nāk miers un neliels, bet noturīgs spēks, tāds kā miers par viņiem. Milzīgs paldies, Jums, Mihail! Vienkārši vārdiem nevar izteikt savu pateicību un sajūsmu par Jūsu Darbu!

Maksims D.
Kad sākās izvietojumi, es biju apbrīnojami mierīgs. Izvēlētie cilvēki smējās, es kopā ar viņiem. Mana dzimta stāv, es esmu gatavs! Nostājos ar muguru, aizvēru acis. Mammas roka viegli turējās uz mana pleca, tad pārstāju just pieskārienus, gribējās sajust. Bet jūtu - atbalsts nāk spēcīgs, maigs, bet man gribējās vēl fiziski. Centos nodot visu to gaišāko, mīlestības sajūtu, lūdzu radiniekus būt tuvāk. Atbalsta siltā plūsma pakāpeniski pieauga, bet saspringums spēcīgs, sevišķi no tēta puses. Centos harmonizēt šo lietu. Pamazām plūsma kļuva harmoniska. Acu priekšā gsišs. Kad plūsma kļuva vienmērīga, tā kādā brīdī sāka plūst man cauri. Aiz sevis redzēju un jutu arvien vairāk gaismas. Apkārt viss izzuda un es gāju. Iet nebija viegli, kaut arī es jutu kolosālu vieglumu - apkārt tikai gaisma un nav horizonta. Kad atvēru acis, es biju šokā - cik visi tuvi, un cik viņi patiešām ārēji līdzīgi īstiem cilvēkiem, īpaši mammai un tētim. Kad gāju apkampties, uzreiz sāku šņukstēt un bez vārdiem vispirms pirmo apķēru mammu. Man bija skumji, vienkārši gribēju viņu apķert un raudāt. Tāpat bija tēva apskāvienos. Pārējos apķert bija vieglāk, bet es turpināju raudāt. Kā sāku apķert, tā abas rokas sāka tirpt, sākot no mazā pirkstiņa. Beigās atgriezās miers un pārliecība, tik ļoti nepierasti, it kā es atrastos citā dimensijā, telpā. Plūsmu no muguras jūtu visu laiku, patīkams atbalsts. Šodien kādā brīdī, izrādot fizisko spēku, ļoti jūtami sajutu sevī vectēvu no mātes puses. Izvietojuma dalībnieku atbilstība apbrīnojami sakrita ar realitāti. Viss bija tik spēcīgi, tik redzami, ka vēl joprojām cenšos atiet sevī. Paldies!

Sarma.
Es ļoti gribēju. Paldies, ka tas bija. Mans trešais izvietojums - sākums, kautkā.... es nepaguvu apzināti sagatavoties. Es gaidīju tikšanos ar dzimtu. Kā dzīvē - emocionālu, bez iekšēja uzdevuma. Apzināti izvēlējos cilvēkus tikai tēta un mammas lomai. Kad sagatavoju viņus - jau jutu spēku. Kad pienācu pie vecākiem, uzreiz liels uztraukums, atbildība par visiem, un tā līdz lielajam sprādzienam sirdī - ļoti skumji, smagi.... Kad atlaida, aizgāju. Ā, jā - Mihaila balss: "Neaiztiek Iet viņu!" - mans jautājums: " Kāpēc?" Mani pat neapķēra. Aizgāju. Atvēru acis, un pirmais, - jūsu tik daudz. Aizkustinoši un atbildīgi - sejas neredzu, bet lielais kupols - dažādas acis, smaidi, izbrīns, siltums, apstiprinājums. Raudu, piegāju - apņēmu mammu, ļoti grūti, un tikai tad jutu, cik skumji, viņa mīl, bet it kā no attāluma. Tēti, kā pienākums. Saku visiem paldies, daudz smaidu, atbalsta. Bet kur ir mani vectētiņi, vecmāmiņas? Visi aizgāja... Sajūta- es atkal viena. Teica mamma un tētis. Mihails steidzināja. Neviens pat neko nepateica. Nav informācijas. Ne vārda par enerģiju. Nav foto. Pati domāju - viss normāli, tā jābūt. Tas ir pirmais solis dzimtas atveseļošanā.
Paldies, ka tas bija!
Pēc tā ir uzdevumu plūsma par dzimtu, bet mani resursi - atjaunot kontaktus!
Esmu lepna, ka man tāda loma dzimtā, mani tā kā pamudināja.
Esmu spēku pilna. Paldies!

Daiga Š.
Darbs ar dzimtas koku. Šīm notikumam es iesākumā gatavojos jau no pirmās retrīta dienas. Man ir ļoti svarīgi apzināt sava dzimtas koka saknes. Manā dzimtā bija daudz daudz sāpju un konfliktu. Bija jāienes tur gaisma. Es aizsūtīju viņiem savu Mīlestību un ceļu enerģijas plūsmai līdz pat mana dzimtas koka saknēm, lai tas var augt, aizstāt un dzīt jaunus dzinumus. Tā jau ir trešā prakse ar dzimtas koku, kurā es piedalos. Ar katru reizi es eju arvien dziļāk un dziļāk. Pagājušajā gadā divās praksēs es atradu savu "mammu"un sajutu viņas mīlestību. Šajā reizē atklājums bija mans " tētis", jo beidzot es viņu satiku. Es skatījos viņa zilajās acīs, apķēru viņu un jutu, tētis mani mīl, un es mīlu tēti un tas ir tik brīnišķīgi!!! Es jutu arī citu ģimenes locekļu atbalstu. Vecmāmiņa Alma mani mīl un lūdza piedošanu, ka maz man veltījusi uzmanību. Vectētiņam Danielam es šķietu smieklīga meitene. Viņš ir no spēcīgas dzimtas un pie viņa es varu vienmēr vērsties pēc enerģētiskās palīdzības. Prakses laikā es iepazinos ar vectēvu, vecmāmiņu un vecvectēvu no tēta puses. Viņi mani beidzot pieņēma. Vecvectēvs teica: " Skaista meitene izaugusi!" Aizgāja saspringums, kurš bija starp manu mammu un vecmāmiņu. Viņas beidzot apķēra viena otru. Paldies vecmāmiņas brālim Jānim, kurš savas dzīves laikā mūs ar mammu finansiāli atbalstīja. Es biju vienkārši laimīga dzirdēt, ka tētis un mamma mīl viens otru! Tas ir pats brīnišķīgākais - mīlestības un harmonijas pilnas attiecības starp dzimtas ļaudīm. Tas ir tāds spēks un atbalsts! Pateicoties manam Reiki Skolotājam Mihailam Mošenkovam prakses laikā apzināju savus resursus, kā tos sasniegt. Liels paldies arī visiem Retrīta dalībniekiem, īpaši tiem, kuri piedalījās manas dzimtas koka izvietojumos!

Rimma.
04.08.2012. Ļoti lūdzu Augstākos spēkus nokļūt uz izvietojumiem šajā Retrītā. Kad jūs izvēlējāties kartīti ar manu vārdu, izjutu milzīgu pateicību par to, ka man palīdzat. Pirms izvietojuma biju galīgi uztraukusues un nepacietīga. Izvietojumā jutu visuma mīlestību no tēta, lūdzu piedošanu, un pati piedevu mammai. Vieglums, maigums, liels atbalsts pa tēva līniju, un sāpes, smagums pa mātes. Kopīgu, apvienojošu enerģiju no maniem senčiem es nejutu. Atlikušo dienas daļu pēc izvietojuma vēl ilgi ilgi nespēju " atgriezties". Kad pastaigājos gar jūru, periodiski parādījās un ar jaunu spēku izspēlējās izvietojumu momenti. Parādījās sajūta, ka ar mani viss izdarīts pareizi un tā ir liela palīdzība manai meitai viņas dzīves problēmu risināšanā. Meditācijā plkst.22:00 sekoja tikai viena doma: "man nepieciešams nomazgāties". Plūsmu sajutu vāji, nevarēju nosēdēt, sāpēja kreisā roka. Nākamajā dienā parādījās sajūta, ka kautko neesmu līdz galam izdarījusi izvietojumā, parunāju vēl ar "vectēvu"pa tēva līniju un apskāvos ar "vecmāmiņu" pa mātes līniju. Ļoti ceru, ka nesaņemtā veseluma un kopības sajūta pie manis atnāks. Milzīgs paldies Mihailam, Angelīnai un visai mūsu skolai, tā bija bagātākā psiholoģiskā pieredze, par kādu sen sapņoju, esmu laimīga un ļoti pateicīga. Ar cieņu un Mīlestību, Rimma.

Vika P. 03.08.2012.
Dzimtas harmonizācija. Cilvēku mammas lomai es izvēlējos samērā ātri. Ja izvietojumos Skolā par mammu es izvēlējos Liru, tad tagad jutu, ka enerģētiki tas jau ir cits cilvēks. Izvēle krita uz Rimmu. Kurš būs tēvs, vēl nebija skaidrs. Ar grūtībām noteicu trīs cilvēkus, bet kurš būs īstais, vēl nejutu. Tad es domās vērsos pie tēva ar lūgumu parādīt man, kuru izvēlēties. Parādījās Tarasa tēls, viņš nebija šajā kandidātu trīniekā. Prasīju vēlreiz, vai esmu pareizi sapratusi un saņēmu to pašu tēlu. Tālāk viss aizgāja. Izdzirdot, ka varu izvēlēties vēl 20 cilvēkus, es sāku to darīt pilnīgā haosā. Mani uzreiz aizvilka pie Sandras, kuru es iepriekš biju noskatījusi brāļa Viktora/ Andreja lomai. Bet pirmie četri ir vectētiņi un vecmāmiņas, bet atiet no viņas nevaru. Galvā turas brāļa tēls, Sandra stājas aiz Tēta, un es pilnībā "izlidoju", jo redzu, ka cilvēki, kurus es turpinu izvēlēties, domās iedalot lomas, sastājas galīgi NE TĀ (pēc mana priekšstata). Galva un sirds pilnīgi nedraudzējas, un es turpinu kaut kādas darbības, kā es saprotu tagad, pati paliekot uz sava viļņa, enerģētiski nepieslēdzoties pa īstam tajā, kas notiek. Ieciklēšanās savos pieņēmumos un gaidās aizver mani realitātei: es skatos un neredzu. Es pat nevaru atcerēties visus tos cilvēkus, kuri man palīdzēja, tie bija tikai 12 cilvēki (tas ir ar manu atmiņu seju atpazīšanā). Kautkāda mana daļa kautko darīja, kāda - vienkārši panikoj. Pēc būtības tas ir, ko pateica Sandra: "Te bērns, te pieaugušais". Neatceros kurš ko teica apspriešanā. Atkal koncentrācija uz to, ko sāku pati, vai rezonē emocijas ar izteikto. Pēc izvietojuma stāvoklis sarežģīts. Jūtu, kā paceļas pazīstamais patumšais stāvoklis, klausu padomu un neliekos atpūsties ( lai gan vienkārši gribas nokrist), bet eju pie jūras. Un te sākas mans īstais darbs situācijas apjaušanu. Mana galvenā apgūtā mācību stunda - UZTICĪBA UN PATEICĪBA. Atkal un atkal pie tā atgriežos. Bailes izrādīties ne pietiekami labai: "cik neforši visu izdarīju"; ko par mani tagad domās...""apvainojusiescuz DZīvi"; "es taču prasīju tā, bet saņēmu šitā..." šī un vēl citas NEBŪŠANAS lai arī uz īsu laiku, bet izlec kā policists no krūmiem. Es netaisos sevi grauzt kopā (kā agrāk), vienkārši es redzu, kas manī tas parādās,un tieku galā ar šiem stāvokļiem arvien ātrāk un veiksmīgāk ( esmu pārliecināta, ka veiksmīgāk). Tas vispār nav galvenais. Cits ir galvenais. Kad atgriezos no jūras, stāvoklis un sajūtas bija pavisam citas. Kādā brīdī es vienkārši reāli sajutu kā Eņģeļi man aiz muguras aplaudē. Kad vakara seansā es no jauna nostādīju visu savu dzimtu aiz sevis, tā bija jau cita Vika. Ne vairs maza, abižota meitene, bet pieaudzis un apzināts cilvēks. Es ieraudzīju VISUS. Un es viņus mīlēju. Mīlēju un pateicos, un lepojos ar to, ka esmu dzimtas pēctecis. Esmu tāda pateicoties tam, ka bija un ir katrs no viņiem. Es rakstu un no jauna sajūtu siltumu sirdī. Kā seansā, kad Sirds piepildījās no aizmugures un novirzīja plūsmu uz priekšu.
Man gribas dažus ieskicējumus parādīt, kurus veicu savā blociņā, tā teikt, laika gaitā:
Pat ja nav iespējams nodibināt fizisku saikni (tikties), tad caur mīlestību enerģētiski tas ir REĀLI. Patiesa piedošana, pieņemšana u Beznosacījuma mīlestība, pateicība visiem, kurš bija un ir, mīlestības sūtīšana - viss strādā un nostrādā. Izdarīt visu, ko var, šeit un tagad, un liels, garīgs darbs ar katru, par kuru zini, un par kuru Prāts nezin, bet jūt SIRDS. Asinis zin. Zaudēto kapilāru enerģētiskā atjaunošana. Viss jau ir iekustināts. Mana misija - uzturēt to un nest tālāk. Lielu sirdi.
Ja tu vēlies kautko saņemt (mīlestību, cieņu, pateicību, atbalstu), nav svarīgi... Vispirms UZDĀVINI to. Uzdāvini no visas sirds. Tas ir varenais Dzīves likums:" Gribi saņemt - atdod". Un tev tiks atdots. Es visu dzīvi gaidīju, ka pasaule iemīlēs mani. Vai es mīlu savus radiniekus? Iemācīties mīlēt. Pirmkārt tos, kuri līdzās: savu ģimeni.
Viss saprotams, viss dzirdētais, viss pateiktais. Tie nav pieraksti no Skolotāja. Tas ir tas, kas TAGAD nolaidās no galvas sirdī. Darbs turpinās. Es jūtu, cik spēcīgi viss aizkustināts. To nevar aprakstīt. Pēdējā laikā es daudz DOMĀJU AR GALVU un mazāk jutu. Tagad tāda sajūta, it kā plīst un sabrūk bruņas, kuras bija paguvušas izaugt.
Kautkad prātu staigāt pa ūdeni. Es no jauna vēlos to iemācīties. Vika.
P.S. Dievs lai tevi sargā, Mišeņka! Par visu to, ko tu dēļ cilvēkiem dari.

Ksjuša 04.08.2012.
Dzimtas harmonizācija. Vispirms bija sajūta, ka vecāki tur mani. Pēcāk, kad skatījos uz viņiem, atnāca sapratne, ka neesmu tuvinieku mīlēta. Mammai bija tāds kā siltums, bet mamma ir slima. Aizgāja ilūzijas, atnāca realitāte, un es sapratu, ka uz mani gulstas liela atbildība manas dzimtas turpināšanā, kura saņems, nodos un izplatīs apkārt Mīlestības enerģiju. Es, kā Akela, sāku just atbildību par savu baru. Un tā ir svarīga sajūta. Es jūtos cienīga šai misijai. Senatnē mani senči šo milzīgo enerģiju kā svētumu nodeva no paaudzes paaudzē. Kādā brīdī šis spēks bija zaudēts un aizmirsts. Bet tagad es jūtu šo spēka avotu, varu dzert no tā jebkurā brīdī un dāvāt savu mīlestību tuviniekiem un pārējiem tāpat vien. Es vēlos dzīvot mīlestībā, un lai mani pēcnācēji, visas nākamās paaudzes zinātu par šo enerģiju, lai viņi peldētos siltos gaismas staros. Un Jūs, Mihail, es ļoti ļoti MĪLU! Ar cieņu un pateicību, Ksjuša.

Jānis.
Dzimtas dziedināšanas prakse.
Pateicos Skolotājam Mihailam par doto iespēju izdziedināt savu senču energo - informatīvo struktūru un tās ietekmi uz manu dzīvi. Bija patīkami saņemt palīdzību un atbalstu no saviem priekšlaicīgi aizgājušiem tuviniekiem enerģētiskā vēstījuma veidā caur prakses dalībnieku acīm. Piemēram, saņēmu milzīgu daudzumu mīlestības no saviem abiem vectētiņiem, no kuriem viens gāja bojā Otrā pasaules kara laikā, bet otrs nomira no slimības. Pateicos visiem prakses dalībniekiem, kurus izvēlējos manu radinieku lomām no Retrīta dalībniekiem, īpaši Angelīnai un Viktorijai. Ar mīlestību un pateicību, Jānis.

Sandra.
Dzimtas dziedināšana.
Kas priekš manis ir dzimtas saišu dziedināšanas prakse? Man, vispirms, bija svarīgi ieraudzīt savu stāvokli mijiedarbojoties ar maniem asins radiniekiem. Dzimta - tas ir mūsu milzīgais resurss. Tas ir tas, kas mūs baro un atbalsta. Bet tas ir iespējams, ja ir apmaiņas plūsma mīlestības stāvoklī. Es jutu šo plūsmu caur sirdi. Mīlestības un pateicības plūsma. Pateicība visiem saviem senčiem par to, kā viņi dzīvoja un mīlēja. Šajā plūsmā bija tik daudz Gaismas! Es pa īstam biju laimīga, redzot to cilvēku, kuri stāvēja man pretī, acīs. Paldies Jums Visiem!

Vēstījums no Žiļa (tulkots no franču valodas).
Dārgais Mihail! Es esmu iztērējis daudz laika, lai saprastu Reiki iespējas un svarīgumu, un cik daudz darba man ar sevi un sev jāveic. Reiki ir daļa no manas ikdienas dzīves, un nesen es sāku ar to lepoties un runāt par to ar apkārtējiem. Šodien man ir skaidrs viens - es vēlos turpināt attīstīties un attīstīt savu ceļu iekš Reiki. Vai varu Jūs lūgt iniciēt mani Reiki 3. līmenī? Ar cieņu, Žils.
P.S. Vakar man bija ļoti grūti sakoncentrēties un veikt darbu. Es aizmigu, jo biju ļoti noguris. Šajā momentā man pastāvīgi galvā bija viena un tā pati doma... Tā skar trīs notikumus manās attiecībās, kurus es nespēju piedot. Es pat sāku nervozēt, tāpēc ka tā doma atgriezās pat pēc tā, ka dzinu to prom. Vēlāk, vakara nobeigumā, man atnāca trīs sapratnes, tiešas un pozitīvas:
Es domāju par savu radošo attīstību pa ceļam uz skolu (šeit) - izdzirdēju klavieru spēli aktu zālē.
Jūras krastā domāju par savām attiecībām un ieraudzīju putnu pāri, planējot virs ūdens un dzenājot vienam otru. Priekš manis tas bija pozitīvs un skaists moments. Vai es varu uzskatīt, ka tas moments dzēš vai atbild uz negatīvo domu? Pēc tā, negatīvā doma neatgriezās.
Es domāju par ceļojumiem un pasaules atklāšanu un interesantām vietām, un redzēju pārlidojošu pīļu kāsi. Bet es neesmu pārliecināts, kā to visu interpretēt.

Nataša V.
Sesija deva kolosālu uzlādi sirds līmenī. Es sajutu spēcīgu saikni ar savām dzimtas saknēm. Un caur šo saikni - ar apkārtējiem cilvēkiem, sajūtas un sapratne, ka cilvēku dzīve nesaved kopā tāpat vien. Starp mums visiem patiešām eksistē cieša saikne un tā iziet caur sirdi! Bērnībā es vairāk enerģijas saņēmu no tikšanās ar radiem pa tēva līniju. Procesa rezultātā es sajutu saikni arī ar mammas dzimtas līniju, t.i. plūsmas harmonizējās.
Mans izvietojums bija viens no pirmajiem, viss notika pārāk ātri, un man, pēc sajūtām, nepietika tuvības ar tiem cilvēkiem, kuri jau "aizgājuši". Tas ir ļoti svarīgs moments, vēlreiz pabūt kopā ar viņiem, sajust viņu tuvumu, apmainīties enerģijām un apzināti viņus atlaist. Un jēga ne tikai tajā, lai sakārtotu plūsmu un saņemtu atbalstu no dzimtas, bet arī iespēju mums novirzīt tur mīlestības un gaismas plūsmu! Milzīga pateicība Mihailam par šo iespēju un visiem, kuri bija līdzās!

Anda S.P. Mana garīgās enerģijas atjaunošana ar manu dzimtu noritēja mīlestības pilnā gaisotnē. Par savu mammu izvēlējos Olgu. Par tēti – Gunāru. Man bija vēl jāizvēlas 24 cilvēki, kas palīdzēs man atjaunot garīgo saikni ar maniem senčiem. Ļoti ātri sajutu siltumu un enerģiju, kas nāca no aizmugures. Negribējās atrauties no viņiem. Kad sāku iet prom no savas dzimtas, mazliet pat sāka reibt galva. Atbalstu jutu visu laiku. Pagriežos, atvēru acis un sajutu milzīgu mīlestību, gaišu enerģiju. Skatījos uz saviem „vecākiem”. Likās, ka pēc šo gadu prombūtnes atkal tiekos ar savu tēti. Man bija svarīgi piespiesties klāt, apkampt viņu. Laikam to pašu sajuta arī Gunārs ka man nepieciešams šīs pieskāriens, šī sajūta, ka atkal esmu pie tēta. Paldies visiem. Mīlestību jutu ļoti lielu. Biju laimīga. Mana dzimta ir liela ar stabilām, stipram ģimenēm. To arī sajūtu. Sajutu arī spēcīgo saikni ar savu dzimtu.

Dace. Jau vakar, kad Mihail izvilka manu vārdu un man būs dzimtas izvietojums, jau sajutu dzimtas enerģiju. No vienas puses man bija bail, bet no otras puses pārņēma liels miers, harmonija un mīlestība. Šodien, kad uzzināju, ka manā dzimta ir 30 cilvēki, nesapratu no kurienes tik daudz, bet bija patīkams pārsteigums. Ļoti daudzījās sirds, bet tad pie sevis padomāju: „kāpēc es baidos, es taču eju satikt savus mīļos!”. Kad vajadzēja izvietot visus cilvēkus tā lai es viņus redzētu, jau sajutu lielu lepnumu par savu dzimtu. Kad piegāju pie vecākiem un aizvēru acis, gaidīju kad kaut kas notiks, bet bez lielām izmaiņām sajutu mieru, harmoniju, mīlestību. Tad sapratu, kad jāiet uz priekšu un atvēru acis. Arī tad sajutu to pašu mieru un harmoniju un ļoti lielu veseluma sajūtu. Es neatpazinu, kas bija tie daudzie cilvēki, bet sapratu, ka mūs kaut kas vieno, kaut kas labs. Mammas un tēta acīs sajutu lielu atbalstu un mīlestību. Vecvecāki raudāja un es nevarēju saprast kāpēc. Tad vecāmamma teica: tāpēc, ka tu mums esi ļoti skaista un laba. Gribējās visus ļoti apķert. Izjutu ļoti lielu prieku, vieglumu, laimi un mīlestību, un kopienas sajūtu. Ļoti raudāja kāda sieviete, viņa nezināja kas viņa ir un arī es neatpazinu. Manī radās nejauta, kas šī sieviete varētu būt, jo arī reālajā dzīvē ir uzcelts tāds kā tilts un mes netiekamies, kaut gan agrāk bija ļoti labas attiecības. Pēc šī izvietojuma, esmu sapratusi, cik liela nozīme ir dzimtai. Kā tas ietekmē cilvēku attiecības. Cik svarīgi ir piedot un nedusmoties uz radiem. Pēc šī izvietojuma sapratu, ka man jāpiedod kādai radiniecei un, ka dzīve ir dzīve un tajā notiek daudz kas. Kaut arī mana dzimta ir ļoti harmoniska, sapratu, ka man šis izvietojums bija ļoti vajadzīgs, lai piedotu šai radiniecei un par to liels paldies Mihailam. Sapratu, ka šai radiniecei ir ļoti liela loma manā dzīvē un es nedrīkstu uz viņu dusmoties, bet kaut kādā veidā uzlabot ar viņu attiecības. Ceru, ka dzimtas izvietojums bija jau sākums uz jaunām attiecībām. Paldies!!!

Dinija D. Pirmkārt, paldies par brīnišķīgo iespēju veikt šo „uzdevumu”. Atklāti sakot, lielu daļu manas dzīves tēmas, kas skar manu izcelsmi daļēji man ir bijis ļoti sāpīgs jautājums. Tas tāpēc, ka nekad neesmu satikusi un pazinusi savu tēvu un viņa radiniekus. Zinu tikai viņa vārdu, uzvārdu (jo tas ir raksties dzimšanas apliecībā) un to, ka viņš jau aizgājis no šīs pasaules. Un tātad attiecības ar mammu viņiem nav bijušas izdevušās, līdz ar to mana ģimene vienmēr ir bija „no vienas puses”. Šodien (vakar) man bija iespēja „satikt” savus pārējos radiniekus – paldies par to! Bija ļoti liels saviļnojumu stāvēt starp mammu un tēti. Sājutu laimi, piepildījumu – sajutu – it kā īstenojies nereāls sapnis, jo šajā pasaulē tas vairs nav iespējams. Stāvot visiem priekšā un skatoties es jutu, ka tēvs lūdz man piedošanu (pēc tam to arī izteica vārdos). Un mēs piedevām viens otram. Sajutu, it kā viņš būtu beidzot atgriezies. Bija ļoti liels saviļņojums saprotot, ka „kontaktējos” ar cilvēkiem, kurus nekad neesmu zinājusi, pazinusi, un, kuri, iespējams, jeb nezin par manu eksistenci. Tēva dzimtas enerģiju es sajutu un zinu, ka šis „atbalsts” ir vienmēr kopā ar mani. No mammas dzimtas jūtu lielu mīlestību un atbalstu. Saprotu, ka šā ir cilvēki, kas spēj jebkurā dzīves situācijā atrast labu un gaida to arī no manies. Lai arī kādas būtu problēmas - neviens bez tā nav izdzīvoji, visiem mēdz būt sarežģījumi dzīvē, tas ir normāli. Pietiek raudāt, ir vienkāršie jādzīvo. Tas arī sakrīt ar to, ko pēdējā laikā esmu saprotu un pirms kāda laika apņēmusies – „easy going life”. Paldies.

Aija G. Manas atmiņas par seansu „Dzimtas enerģētikas uzlabošana”. Raksta Aija Giptere – Mihailam, izjūtot milzīgu pateicību par to darbu, ko Jūs veicāt manā, manas dzimtas labā, man piepalīdzot. J Šis seanss bija liels pārsteigums man, bet arī kā dāvana no Augstākajiem spēkiem. Jo pavisam nesen es ar savu mammu runājām – nu kā gan varētu izmainīt situāciju vismaz mūsu jauniešu (ģimenes) dzīvi, lai tajās nosekotu notikumi, kas vajā mūsu dzimtas sievietes no paaudzes uz paaudzi – mes, lielākā daļa paliekam bez vīra – tie vai nu pazūd karā vai tos nošauj vai pēkšņi nomirst, vai pēkšņi vienkārši aiziet. Mums nu jau paaudzēm nav bijis vectētiņu, jo visi aiziet pirms mazbērniem vai tiem esot pavisam maziem. Tāda lūk situācija, un sievietes velk vienas dzīves vezumu. Kā savu enerģētisko mammu un papu izvēlējos Daigu un Jāni, jo jutu, ka viņiem ir jābūt vienam otram mīlošam pārim. Pārējos – kuru vizuāli līdzīgu, kuru – tāpat vien, intuitīvi. Stāvot kopā ar saviem radiem –jutu milzīgu enerģijas pieplūdumu sirds rajonā. Tad gāju nost, un līkas, ka nemāku vairs iet – tik grūti bija likt soļus. Baidījos nokrist. Skatoties uz savu dzimtu jutu - daudz, bet es jūs lielāko daļu nepazīstu, bet tāpat – paldies, ka tie esat. Galvenais - redzēju iespēju tikties ar savu papu – vēlme iekļauties izraudāties tēta rokās, un lūgt piedošanu un piedot. Papu sacīja, cik ļoti mani mīl. Tas bija man svarīgi, lai gan zinu to tāpat. Nedaudz vēlāk ļāvu arī mammai mums pievienoties – gribējās sajust, cik labi būt mums visiem kopā. Raudāju izmisīgi. Kad kaut cik nomierinājos, jutu – jāiet prom, bet ar pateicību, mīlestību sevī. Atceros, ka citi kaut ko stāstīja, bet ko – neatceros, jo biju tik emocionāli piepildīta, ka informācijai nepietika vietas. Paldies, Mihail, ka ļaujat man arī pastāstīt par dažiem notikumiem manā reālajā dzīvē, jo laikam tas ir pārāk sāpīgi uzkrājies manās domās. Paldies. Naktī meditēju, un lūdzu parādīt, no kurienes nāk tas ļaunums pie mūsu dzimtas. Redzēju lauku ciematu – bet ne Latvija -varbūt, jo no turienes nāk mani poļu radi, un tur – kaut kas noslēpts zem akmens. Tad iedomājos- tur var būt ir kāds nolādējums noslēpts. Tad lūdzu visu savu radu palīdzību – ar mūsu kopējo mīlestību salīdzināt šo ļaunumu, lāstu. Un tā ar mīlestības viļņiem dedzinājām visu – lāstus, ļaunus vārdus, sliktas domas, visu pēc kārtas. Tad pateicos par padarīto. Jā, vakara meditācija atkal lūdzu savus aizgājušos mīļos pie sevis – savu papu, brāļi, omammas, un lūdzu viņu palīdzību, atbalstu „no tās puses”, bet es sniegšu savu mīlestību no šis puses. Samīļoju visus. Tad dāvāju katram no savas dzimtas mīlestību baltu lodīšu veida – tās izplūda viena pēc otras no vienas lodes, un mazas rociņas sniedzās pēc tām ar pateicību. Daudz, daudz lodīšu veidoja apli. Tad dāvāju katram pateicību un iededzās katram svecīte piemiņai – gara gara rinda pa kalnu uz augšu. Jutu, ka palīdzība nāk, un viss ir labi. Rokās milzīgs smagums – kā pēc liela darba. Negribējās pēc meditācijas vērt vaļā acis. Paldies par šo dziļo, nozīmīgo meditāciju. Ārā vakar zibeņoja un gāza lietus – arī tas man deva enerģiju, jaunu spēku. Lai katram ir šī vaida enerģijas batareja savas dzimtas uzlādēšanai.
Paldies, Mihail!

Zandas dzimtas harmonizācija. Paldies Mihailam un Angelinai. Man paveicās. Biju pirmā. Nebija nekadas nejausmas, pieredzes. Mammu izvelējas, pēkšņi saskatot Olgā mammas gaišumu, žestus. Tēvu izvēlējos gandrīz nejauši, tikai pastiepās roka. Arī pārējos vienkārši aicināju un skaitīju līdzi ciparus. Darīju to ātri, arī cilvēki ātri un organizēti paši sastājās. Kad stāvēju ar muguru, sajutu vienmērīgi plūstošu enerģiju, kas pārtapa no gaismas vibrācijām, spilgtā baltā gaismas lodē. Tad arī gāju uz priekšu. Kad atvēru acis - liels izbrīns, liels gandarījums – cik vienota dzimta, cik skaisti mīloši cilvēki, cik viņi dažadi, bet kopā kāds gaišs spēks. Cik gaiša mamma, cik mierīgs tētis. Tikai viens cilvēks stāvēja malī un neskatījās acīs – ar nelieliem pārpratumiem tuvākajās 2-3 dienā atklājās, ka tā ir tēva māsa. Kad pēc izvietojuma sāku viņai pievērot īpaši, mīlošu uzmanību – viņa atplauka, atmaiga. Darbs notiek visu laiku un zinu, ka tas turpināsies arī vēlāk un es zinu, kā man jāsniedz mīlestības apliecinājumi dzīvē. Prakse ir unikāla – esmu pārliecināta, ka šis darbs ar dzimtas harmonizācija sākas brīdī, kad ierodamies uz Gaismas skolu, kad izejam iniciāciju, kad sāk formēties vēlme – vēlos izdziedēt sevi, savus bērnus utt. Vēlos gaišāku dzīvi. Gaismas skolā ierodamies ar sasprindzinājumiem. Kad satiekam tur cilvēkus – daži mūs patīkami it kā kontaktēt ar savas dzimtas pārstāvjiem. Jo mūsu izvēle praksi jā rezonē ar mūsu simpātijām vai antipātijām, kad šos pašus cilvēkus satiekams Gaismas skola!!!
Secinājums – ļoti svarīgi apzināti līdzināt attiecības arī Gaismas skolā, darīt to ar milzīgu atdevi. Skola nav domāta, lai lidinātos skaistās meditācijās, bet lai darītu dvēseļu satikšanās darbu J. Paldies Reiki, paldies Dzimtai, paldies Man!

Uldis. Man šī savienošanās ar savu dzimtu, deva daudz siltu un nebijušu emociju. Kad biju piespiedies pie Mātes un Tēva jutu lielu atbalstu aiz muguras, šo patiesa, stipro ģimeniskumu. Atverot acis un vērojot savu dzimtu biju priecīgs par to, ka visi ir kopā un lepns cik dzimta liela. Es varbūt neizrādīju emocijas, tik cik man vajadzēja, bet kopumā man šī savienošanās ļoti patika. Esmu apsveicis domu uztaisīt savas dzimtas koku, ja tik maz par to zinu. Paldies, Mihail, ka esat cik dodat šo iespēju cilvēkiem būt mīlošiem un labiem. Vēlu jums visu visu to labāko. Ar mīlestību Uldis!

Mareks. Labdien, Mihail! Liels Tev paldies par šo retrīta gaitu, notikumiem un dinamiku. Par ģimenes izvietojuma tehniku, es priecājos ļoti, jo jūnijā un jūlija sākumā dažas no manu radinieku dvēselēm aizgāja citā saulē. Man bīja sajūta, ka vairākas dvēseles iet prom, lai saktu jaunu savu attīstības ceļu (iespējams gatavotos jaunām zemes lomām). Kad es uzzināju, ka sāksies ģimenes izvietojumi, sajutu stabilitāti un prieku par šādu iespēju. Man tie bija svētki. Tieši man sava izvietojuma laikā bija atstumtības sajūta, nezinu kāpēc. Kad apkampos ar savējiem bija siltums krūtīs. Paldies Tev un visiem, kas nodrošināja plūsmu, apzinoties savu cilvēcisko būtību – esību šajā praksē. Tā kā iepriekš par saviem radiem biju daudz pierakstījis, datumus un dzīves status, klausījies tēti un mammu man bija patīkami redzēt cilvēkus kas dalījās ar savām izjūtām, mīlestības izpausmēm. Patīkami ir apzināties cik ļoti mūs mīl katru mīl mūsu dzīvie radinieki cik ļoti cilvēciski mīlēja vecmāmiņas dzīvas būdamas un cik ļoti mūs mīl gari, esot citā pasaulē. Katrs no mums veidoja šo retrītu. Man bija ļoti patīkami konstatēt, kā mēs katrs ar savām domām mainām apkārtējos. Man ir iekšēji miers par saviem radiniekiem tajā saulē, un zinu ka viņu gariem ir ļoti patīkami, kad mēs dzīvie par viņiem atceramies, nosaucam viņu vārdus un pārdzīvojam viņu emocijas realizētās uz šīs zemes. Vēl reiz paldies par šo unikālo retrītu! Ar cieņu Marek! 04.08.2012 (Disciplīna – man ir sajūta, ja uztaisītu vēl stiprāku disciplīnu, tad kaut kad informācijai atvērtos vel labāk, jo tas ir vienkārši koncentrācijas princips). Katra doma ir realitāte J. Veiksmi un izturību Tev Mihail! 

jutosaizsargata

Dzimtas atveseļošana Mīlestības atgriešana 

1.19.04.2015. Irina 1. Nekad pēdējo 6 gadu laikā es ar pašas gribu un tik daudz neraudāju. Asaras bira pašas "kā no leikannas", 2. Pārdzīvojumi par dalībniekiem. 3. Neticami, bet palīgi-pēcnācēji pastāstīja precīzu stāstu par vectēvu, vecmammu, tēvu - tēva līnija, viņi kā sajūta ciešu ar mammu un vecmammu. 4. Es nevarēju saprast pie kura no dzimtās es vairāk sliecos. 5. Tagad es sapratu, ka tēvs un viņa vecāki mani sargā un mīl. 6. Noteikti atlaižu aizgājējus! Es esmu šeit un tagad! Pagātnē ir pagātne! Pateicos visiem! Pateicos Mihailam! Pateicos Irina! Vēl pateicos sev! No vakar vakara tuvs cilvēks dusmojas ka s iešu uz treningu. Līdz rītam negulēju, līdz rītam bīja šaubas un neizpratne. Kad braucu uz treningu, teicu sev "Ja tas nav mans, lai ir šķēršļi".

Ceļš bija brīvs - tātad tikšanās nav nejauša! Es sapratu, ka manas asaras bija no tā, ka es varēju pieskarties, apskaust savus mīļos, tuvos, kuru vairs nav.  Lilija. Es, Lilija (44 gadi) šo praksi izgāju 2 reizes ar pusotra gada starpību. Pašā sākumā, kad Mihails strādāja ar Dzimtu, es sajutu bezsvara stāvoklī, pārliecību. Vēršoties pret savu dzimtu es uzreiz ieraudzīju savas mātes acis, it kā viņa būtu blakus. Pienākot pie dzimtas un nostājoties ar muguru es sajutu siltumu, ieraudājos un man uzreiz palika mierīgi., jūtos aizsargāta, kag man vajadzēja iet, bija tāda sajūta it kā pārtrūkst kaut kādas bērnības saites, es palieku pieaugusi, patstāvīga un aizejot, tēvs mani viegli palaida (kas nav bijis dzīvē). Sajūta it kā man aiz muguras ir aizsardzība.

Es dodos patstāvīgā pieaugušo dzīvē. Sākas jauna dzīves lapaspuse kur es zinu priekš kam es šeit un kur man iet un ko darīt. Pateicos Mihailam par mīlestību un atbalstu. Pateicos visiem dalībniekiem kuri man palīdzēja un atbalstīja. Pateicos Augstajiem spēkiem!                Svetlana. Sajutu ka man ir ļoti liela ģimene, draudzīga. Vecā māte uz mani neabižojas ka reti braucu. Vectēvam labi, viņš skatās no malas, mīl,  priecājas par mani. Vecā mamma Ņina (viņa ir dzīva), viņa dažkārt pukst, bet #eit ir sajūta, ka gribas viņu aizsargāt, ka viņa nav tirāns, bet tā ir aizsarg reakcija, viņa ļoti mani mīl. Vectēvs Borja var būt ne glūži samierinājos, var būt, nezinu kāpēc, es tā sajūtu viņu ar muguru, bet šeit vēl vairāk. Viņš visu laiku centās nostāties tuvāk par mammu man aiz muguras. Un Ludmila, kura bija viņa tēlā, šajās minūtes teica, ka tas sauca mani "Stariņš", viņš būdams dzīvs tā arī manī sauca. Un tas ko viņš teica, ir arī ļoti svarīgi, jo man ir cukurdiabēts un jau ir bijusi koma un ja godīgi, es ne pārāk ar to tieku galā.

Kad sastājās kopā, ļoti silti, pēc tam karsti un tādā jauda, tik daudz cilvēku, ne fiziski, bet pūlis mīlošs viens otru un mani. Es viņš ļoti mīlu, visus mīlu ļoti un pateicos, ļoti liela vēlme padarīt viņu dzīvi labāku, jo vecvecmammai pat lampiņa bija neredzēta lieta, tur nevaru labot, bet mīlu viņus. Pateicos, pateicos... Paldies visiem.         

  Aleksandrs. Es sajūtu to mīlestību, siltumu kas man dažreiz trūkst, to siltumu ko man vajag. Kad es pieskāros Tēvam, Mātei, Vectēvam, Vecmātei... es sajutu apmierinātību un viņu mīlestību. Es to sajūtu uz sevis un apzinājos, ka tas strādā un es esmu tikai priecīgs, ka nokļuvu uz jūsu treningu. Būšu priecīgs uzzināt vēl daudz ko interesantu.     

 Larisa. Bija izveidota klasiskā ķēde no 6 cilvēkiem - tēvs, māte, vecmammas un vectēvi. Prakses laikā man sirds palika it kā akmens, un bija grūti elpot. No visiem tikai mamma ir dzīva, un es brīnos kā viņa it kā stāv starp mani un vecmāmmu, nedodot mums kontaktēt. Kaut gan es to it kā nemanīju. Ar tēvu dzīvē mēs konfliktējam, bet tagad man viņa pietrūkst, kaut gan kad viņš nomira man bija pāri 30. Bet tagad es viņu bieži atceros. Kad ir vajadzīgs padoms vai notika kaut kas labs, kā tēvs būtu priecājies. Ar mammu pēdējo laiku attīstības palikušās saspringtas. Viņa, aizejot pensijā, palika īgna, pastāvīgi pamāca. Mihail, jūs teicāt, ka vajag būt sievišķīgai. Jā, es piekrītu, tā kā man pastāvīgi nākas pieņemt lēmumu un bakstīt vīru un dēlu. Liels paldies Mihail. Prakse Dzimtas Atveseļošana ir jauns grūdiens dzīvē, pārdomas par tuviem un sevi viņu vidū! Liels paldies!   

  Uljana D. Prakse laikā man bija daudz asaras, un sajūtas bija smagas. Kad lūdzu būt par vecākiem - lija asaras. Es zinu ar ko tas ir saistīts, kad stāvēju ar muguru pret Dzimtu, spiediens bija uz muguras apakšdaļu un tas viss spieda pie sirds. Pēc tam bija kā cauršave sirdī un sāka plūst enerģija. Es jūtu, ka aiz manas muguras ļoti daudz cilvēku un it kā viņi visi stiep pie manis savas rokas. Es esmu ļoti pateicīga Mihailam ka nokļuvu šajā praksē. Gaisma, kas atnāk un tas siltums nekad  ne aizmirsīsies. Es lūdzu piedošanu par to, ka nevaru daudz aprakstīt, bet tās sajūtas ir neaptveramas.       

  Gaļina B. Es esmu pateicīga Mihailam par pārdzīvotām emocijām un jūtām. Es it kā atrados savu mirušo tuvinīeku vidū. Mans tēvs ir sen miris un man viņš vienmēr pietrūka. Man radās iespēja atkal sajust savus tuviniekus, apskaut, pateikt ka mīlu viņus. Es sajūtu viņu mīlestību un ticību man.. Es zinu ka varēšu mainīt mūsu Dzimtas nākotni.. Es sajūtu to un domās apsolīju to tuviniekiem. Ļoti negaidīts atzinums no vecmammas no mammas puses, kura likās vēsa pret mums mazbērniem. P~c "tikšanās" un  saskarsmes" ar maniem tuviniekiem, es sajutu vieglumu, mieru, neskatoties uz to, ko es dzirdēju no cilvēkiem, kuri bij radu lomās. Es sajūtu vienotību un mīlestību starp mums. Pateicos Jums Mihail.    

 dievamiera

Prakses dalībnieka anketa Dzimtas saišu izdziedināšana. Mīlestības atjaunošana. 2019.gada 15. Jūnijs

N. Prakses laikā jutu ļoti lielu mīlestības plūsmu, iekšējo uztraukumu un prakses beigās līdzsvara sajūtu un mieru. Tāda sajuta, ka esmu satikusi visus savus radus un izjutu viņu mīlestību. Paldies!

D. 

 • Biju laimīga! Satikt savu mammu un vēlreiz pateikt, ka mīlu un dzirdēt arī to, ka viņa mani lūdz sevi atlaist, kam vēl nav spēka.
 • Man ļoti jādomā par tēti, kurš man ir stiprs, bet izradās, ka mans spēks viņam vairāk vajadzīgs. Viņš vienmēr ir dusmīgs, ja cilvēks atvieglot viņa ikdienu, tagad būs ... jāmeklē atslēga.
 • Man mīļais opis „Tētens”, kurš  ir OPIS, kādu vajadzību katram mazbērnam.
 • Man prieks uz laiku bija satikt savu vectēvu, kurš tika izstumts no ģimenes, bet izrādās, ka viņš ir ļoti klātesošos .
 • Esmu saņēmusi miera sajūtu un vēlēšanas drīzāk izbaudīt šis 5 min, kopā ar saviem mīļajiem.
 • Vēl esmu lepna par to, ka mamma mani redz pašas spēku.
 • Esmu pilnīgā pozitīvā fonā par šo dienu!
 • Vēlos atvest arī savus bērnus!

I. Es jutu mīlestību, rūpes no saviem vecākiem, mātes un tēva. Un mīļumu no savām vecāmammām. Jutu, ka manu senču starpā ir bijusi cieņa, bet ne mīlestība. Bet aiz manis stāv stipri cilvēki. Satiku manu svarīgāko cilvēku – mammu. Sajutu viņu, vienīgo mīlestību sajutu tikai pret savu mammu. Milzīgs paldies Jums par šo pieredzi.

Z. Šādā praksē piedalījos pirmo reizi. Sākumā pārņēma nemiers un satraukums. Dauzījās sirds. Kad izvietoju savus vecākus, vecvecākus un senci, sajutu siltumu un mieru. Kad devos pie viņiem, gribēju ļoti apskaut un samīļot mammu, viņa smaidīja. Mana dvēsele raudāja prieka asaras. Tāpat samīļojos ar saviem mammas vecākiem un senci. Viņi teica, ka esmu viņu saulīte, un ka viņiem ir prieks par mani. Jutu lielu spēku un mīlestību. Steidzos samīlot arī tēvu. Gribējās raudāt. Tēvs bija vēss. Vectētiņš un vecmāmiņa no tēva puses bija mīļi un priecīgi mani satīkot. Vectētiņš teica, ka netiek pie manis caur tēvu, bet gar viņu pa citu ceļu. Sajutu aiz sevis reālu spēku un atbalstu, mīlestību, sūtu viņiem pateicību, gaismu un mīlestību! Paldies!

D. Jutu pret dzimtas cilvēkiem mīlestības jūtas, siltumu un vēlmi visu nolīdzināt. Esmu ļoti pateicīga pārējiem kas uzaicināja piedalīties dzimtas lomās. Es pat nezināju, ka vienlaicīgi var tā sajust citu cilvēku, sajust dzimtas mīlestību. Man tas ļoti palīdzēja sagatavoties savas dzimtas saišu dziedināšanai. Deva mieru un pieņemšanu. Paldies! Vārdu maz, bet sirdī man kosmoss.

J. Stipras emocijas, visu kratīja no iekšām. Asaru vilnis pilnībā plūda ārā. Nostājoties pie visas dzimtas, sajustu atbalstu no senčiem pa mammas līniju. No tēva puses viss bija mierīgs. Māte – pilnīgs tukšums bez emocijām, viņai tikai gribējās mani noglāstīt un pateikt, lai neraud. Esat jutusi galvas reiboņu, nestabilitāti, no dzimtas atbalsta nav. Tēvs: nesaprašanā – kāpēc es raudu? Viss taču ir labi! Viņš ir priecīgs, ka es esmu stipra. Mātes māte: jūt kādu dabas spēku, kuru jānodod tālāk, ar meitu negrib sarunāties. Jūt vīra atbalstu. Jūt, ka no senčiem nāk atbalsts, ka jānodod kāda spēja. Tēva senči neizpratne, kāpēc es raudu, jo viss taču ir labi. Sencis – nodod to ko jānodod – tikai labās īpašības! Pēc aptaujas ar radiniekiem – dzimtu, sirdī iestājās miers. Palika viegli! Tā kā akmens no sirds nokrita. Vieglāk skatīties uz pasauli.

М. Во время практики ощутила тепло со стороны отца, только отца, так как всех, кто за ним я их не почувствовала совсем. Я не ожидала, что на практике все чувства я отдала маме. У меня с ней такие отношения, что мы никогда не обнимались, и не разу не поцеловались, я не помню, чтобы она меня держала на коленях, а на практике я почувствовала ее любовь, которой мне хватало всю жизнь!

Д. Восторг, если до этого я очень скептически ко всему этому относилась, то теперь ощутив все это на себе, и через себя могу точно сказать, что все происходящее было очень сильно. Столько я еще не плакала. А также было интересно послушать чужие истории судеб. Спасибо вам огромное за знание! 

А. Практика произвела неизгладимое впечатление. Как интересно было слушать ощущения участников. За столь короткое время сделать прыжок в прошлое за информацией, которая помогает «вылечить» будущее!

Е. Добрый день! Перед тем как начнем, хочу рассказать, что меня привело на эту практику. Много времени в моем сердце находиться, живет любовь, которую к сожалению, я не куда деть и подарить/применить. Это чувство незнания начинает меня мучить. Вот с этой целью я и пришел найти для нее выход. Когда Михаил держал мою руку, было ощущение, что сейчас получу ожог. Проходя практику, у меня на глазах были слезы счастья, и огромное количество любви и благодарности ко всему роду. Первого любимого родственника я потерял в достаточно в большом для себя возрасте в 27 лет и эта была любимая бабушка. Но я не понимал тогда, что такое любовь. Осознал потом, но было поздно. И в Душе появился неразрешимый конфликт, что я виноват, что я неправильно расставил приоритеты. После практики чувство вины спало, и снялся или частично снялся блок на любовь. Теперь проявлять, чувствовать любовь не страшно, а очень приятно. После ее смерти я всегда чувствую ее поддержку и любовь, она всегда рядом. Чувствую и знаю, что я на правильном пути и моя безграничная любовь скоро сможет найти выход и применение во благо обществу. Благодарю каждого, кто принимает участие и за возможность участвовать и помогать людям. Я всю жизнь от помощи людям заряжаюсь позитивом и любовью. Нужно идти по написанному пути, а не выдумывать что-то новое. И я знаю, что я на правильном пути, и если не иду, то лежу в нужном направлении.

Ю. Я в 4-й раз прохожу практику Исцеления Рода. Передать словами просто невозможно. Рекомендую всем, всем. В Роду происходят большие изменения, в прямом смысле Исцеление. Люди в роду чувствуют больше гармонии, глубже любовь и единение. В этот раз я получила очень много поддержки и новое глубинное состояние покоя. Я когда поддерживала людей, испытала новые для себя состояния, которые никогда не испытывала. На семинаре важны все участники и все роли. Все несет в себе ресурсы для Жизни и трансформацию состояния на гармоничное. Благодарю за все, что вы делаете для нас, наши любимые Учителя. Практика Исцеления Рода – это Чудо!

Т. Давно пыталась работать с Родом, приходила в церковь, ставила свечи, молилась, разговаривала на могилке, но было ощущение, что всего этого недостаточно. Рада, что соединилась с родителями в живую, обняла папу, маму, бабушек, дедушек, чувствовала их тепло, любовь, прикосновения, запах, как будто они вернулись на мгновение! Спасибо за эту встречу! Так неожиданно они уходят, и всегда опаздываешь сказать главное!

И. Было очень удивительно и необычно осознать любовь Рода, поддержку и любовь. Благостное удивление от услышанного. Ощущение силы, правильности своего пути. Огромная благодарность за возможность осознания того, что тебя любят, гордятся и верят, дают поддержку и ждут. Я еще больше утвердилась в своем желании и устремлении работать со своим Родом, прорабатывать, получать и давать свою любовь. С Благодарностью и Любовью за практику Михаилу, и за поддержку Ангелине!

П. Состояние эйфории, безграничного счастья, истинные ощущения любви, добра, ощущения каждого родственника энергии любви, объятий, эти ощущения нельзя описать никаким эпитетом. Потоки информации о роде, которые были сокрыты, неизвестны, неясны. Видение родственников и их восприятие полностью изменится. Этот практикум нужно пробовать, читать историю других это совсем не то.

 pecpraksesiestajasmiera

2018. gada 11. augusta

V. Jau pirms prakses, gatavojoties un, vācot informāciju, nāca liels informatīvais un enerģētiskais vilnis, kurā izjutu līdzjūtību, vēlmi atvainoties, sapratni, vēlmi redzēt. Prakses dienā pamodos ar sajutu, ka šodien satikšu sen neredzētos radiniekus un iepazīšos ar tiem, kurus nekad neesmu satikusi. Prakses laikā sajutu sirds čakras rajonā siltumu (kad stāvēju kopā ar senčiem). Apķeroties ar katru no senčiem, bija vēlme pateikt katram svarīgāko, ko diktēja sirds: pateikt, ka mīlu, atvainoties, ka, līdz šim dažus necienīju, nemīlēju (tēva vecākus), tēvam atvainoties, ka vienu brīdi viņu necienīju, dusmojos, kad jau viņam mirušam esot, uzzināju, kā viņš ir rīkojies. Pateikt tēvam, ka mēs – pēcnācēji un mamma viņu mīlam, un lūgt palīdzību mūs sargāt, mums palīdzēt. Pēc uzstādījuma bija sajūta, ka visu esmu izdarījusi: satikusi, pateikusi, iepazinusies devusi un saņēmusi Mīlestību, atbalstu. Paldies.
S. Prakses laikā jutu apjukumu, satraukumu, nedrošību. Stāvot, un, sajūtot dzimtu, atbalstu, vislielāko atbalstu jutu no tēva dzimtas, kas man bija pārsteigums. Sajutu savu mirušo vecmāmiņu Ritu, kuru ļoti vēlu iepazinu un sajutu viņas atbalstu. Tēti sajutu, ka viņš ir apjucis un pazaudējies. Pēc prakses iestājās miers. Man visu mūžu pietrūcis mīlestības, šeit to saņēmu. Līdz ar to es acīmredzot nevaru dot mīlestību savam bērnam. Nemākuša. Mācos to arī izrādīt. Bija neparasti, bet patīkami apķert savu mammu un tēti un samīļot. Visiem vajag mīlestību. Ne tikai ņemt, bet arī dot. Man jāmācās savādāk dot un izrādīt jūtos. Jutu, ka jāuzmeklē tēvs. Ir labi tas, kas nav nekāda aizvainojuma. Uzskatu, ka esmu dzimusi no jauna, bet nogurusi. Nākamajā dienā ir ļoti labas sajūtas. Sajutu savus vecākus, vecvecākus. Liels paldies Skolotājām Mihailam par profesionalitāti. Un paldies visiem klātesošajiem par sirds siltumu, mīlestību, sapratni, līdzjūtību. Paldies!
M. Sākumā sajūtas bija jūtama uztraukuma sajūta. Tiklīdz piegāju pie visas dzimtas, sajutu karstumu no aizmugures. Tāds karstums kā ugunskurs. Pirmās sajūtas – uztraukums pazuda. Viegluma sajūta, draudzīgums un miers man apkārt. Liels atbalsts un iedrošinājums. Gaišums un pieņemšana. Jau pirmajā dienā, kad gaidīju savu rindu – noskaidroju, ka man ir vecvectētiņš, par kuru nezināju. Kā arī, nebija pirms tam vajadzības to noskaidrot. Kā arī uzzināju sava īstā vectēva vārdu. Vēlāk jau vārēju pievienot šos abus savus radiniekus sarakstā, un noskaidrot vairāk, un uzzināt to, ko viņiem gribējās man pateikt. Pateicos savai atbalsta komandai un Mihailam ar Angelīnu par šo lielisko iespēju sadzirdēt informāciju, ko mani sēnei, radinieki atstāja man. Noteikti turpināšu ar savas dzimtes koka izveidošanu, jo tikai tagad to apzīmēs – pateicoties informācijai ko saņemu no šim apmācībām.
D. Vispirms paldies, pateicos! Mana sākotnējā doma bija atnākt kā palīgam un atbalstītajai. Kad sākām šo praksi es sajutu savu vecvecāku klātbūtni ļoti spēcīgi un saprotu, ka man arī ir vajadzīga šī dzimtas dziedināšana. Manas dzimtas dziedināšana notika – sākotnēji liels uztraukums, bet kad sajutu savu dzimtu. Tikšanās ar viņiem bija fantastiska. Es ļoti gatavojos, sameklēju fotogrāfijas. Sajutu to visu ar milzīgu cieņu un pateicību. Es reāli sarunājos ar savām vecmāmiņām un vectētiņiem. Sajutu viņus. Bija iespēja pateikt to, ko vēlējos pateikt. Pateicu vecākiem, ko jutu. Prakse ir vienreizēja, lieliska. Šo prakse iesaku ikvienam. Sapratne, cieņa, piedošana, atbalsts un Mīlestība – Dievišķa!
D. Uztraucos ļoti. Kad gāju pie savas dzimtas, līkas sirds pa muti izlēks. Nostājoties ar muguru, sajutu fiziskas sāpes sirds apvīdu. Likās kāds ar vietu durtu. Enerģijas plūsmu sajutu, bet dažādu no tēva puses un atšķirīga no mātes puses. Asaras lija. Kāpēc tik ļoti sevi žēl? Pēc laika sajutu patīkamu siltumu un savas dzimtas atbalstu. Apskāvu un samīļoju visus dalībniekus kā savus patiesus radiniekus. Paldies visiem, kas piedalījās un palīdzēja labot manu dzimtu un atgriezt mīlestību. Paldies!
V. Patīkami bija piedalīties kā dalībniekam un izjust kā daļu pie kādas dzimtas. Tās bija spēcīgas izjūtas. Paldies par tām. Esmu atnākusi uz to praksi, jo sajutu, ka man ir kāds uzdevums, to izjutu uz sevis, sajūtot sevī kā tukšumu un nepiepildījumu, tā it kā nebūtu atrasta dzīvē sava vieta. Tas neskatoties uz to, ka strādāju piepildītu darbu un esmu pozitīva un atvērta, visu novērtēju un esmu pateicīga par visu, kas ar mani noticis. Šodien manu dzimtu uzstāstīja cilvēki un es klausījos un jutu, ka sāku saprast lietas, kuras man nebija līdz šim izskaidrojamas.  
 A. Sirsnīgs paldies par doto iespēju un palīdzību. Ļoti vēlos darīt visu, lai dziedinātos un dziedinātu. Sajūtas ir grūti aprakstāmas, bet pārsvarā sāk rīt ar tām, ko jūtu dzīvē. Vēlos mācīties darīt visu vērst par labu, svētīt ceļu saviem pēc nācējiem. Jūtu milzīgu mīlestību pateicību un arī enerģiju. Vēlos ar to dalīties. Mīlu visus un katru. Sirsnīgas paldies!
L. Jutu patiesu atbalstu, mīlestību un enerģiju prakses laikā. Ļoti liela bezgalīga, liela beznosacījuma mīlestība pret pilnīgi visiem. Harmonijas, laimes, prieka, pateicības sajuta. Pārliecinājos par to, ko zināju, zinu un zināšu vienmēr – par to ka mani mīl un es varu dot citiem – visiem – beznosacījuma mīlestību.
R. Paldies. Ļoti patīkami bija uzzināt par manas dzimtas attiecībām un izjust viņu mīlestību caur atbalsta grupu, diemžēl pats nekādas izjūtas no mātes un tēva puses nejutu.
V. Šādā praksē biju pirmo reizi. Iespaidi bija neaprakstāmi. Satikties un sajust savus dzimtas radiniekus arī tos ko dzīvē neesi redzējusi. Satiku savus mīļākus cilvēkus. Pats spēcīgākās izjūtas, ko es vispār dzīvē esmu izbaudījusi.

М. Благодарю Бога, Вселенную, Вас Михаил, за счастье оказаться на «Исцелении Рода». Сначала мне было очень волнительно, даже могу сказать страшно не почувствоваться, либо ошибиться в своих ощущениях. Боялась, что включится голова и все напортит. Но «о, счастье», включилось сердце и большая безусловная любовь к миру и Роду. Я так счастлива, что смогла встретиться со своими предками, поговорить – сказать, как сильно я люблю, вспомнить какие-то эпизоды, как прожила с ними в детстве, либо слышала от родителей. Поблагодарила за все и мега счастливая, что смогла во взрослом состоянии сказать, все что не успела, либо не могла вовсе. Я счастлива сегодняшней встречей со своими любимыми предками. Словами невозможно описать, что я чувствую, но я безумно благодарна роду, что они радуются мне, любят меня, заботятся обо мне, а теперь и я о них. Общение с предками предало мне много сил и мощи в разных направлениях. В самом начале, когда я только подошла спиной к предкам и витала в ожидании чуда, но с большим позитивным волнением, меня сразу стали брать за руки мои предки, я чувствовала сильную поддержку с их стороны и большое счастье прикоснуться, поздороваться, поблагодарить и мне сказать. Именно в этот момент появилось желание все сказать, что на душе и я даже не смела надеяться, что у меня возможен диалог с каждым в отдельности. Столько всего нашлось друг другу сказать. Прям вот если не скажу, то провал. Мы говорили, говорили, разные, благодарные, любящие, помогающие друг другу. Теперь я уверенна, что за мною и со мною огромная поддержка моих предков. И такое чувство, что я та «девочка, открывающая двери в небеса», я ее видела на инициации на 2 уровень.  Я изменила и меняю, все что будет у меня на новый уровень. Это большой шаг к Безусловной Любви! Это тихое чувство абсолютного счастья. Счастье оно у каждого в сердце! И мне посчастливилось сегодня любить и говорить с предками и знать, что меня любят!!! И надежда на меня! Спасибо!
Н. Вначале волнение. При выборе родственников из зала, безграничная благодарность, любовь, уважение, отсутствие оценки. Когда обнимала папу, бабушку Капитолину, бабушку Аню, хотелось побыть в таком состоянии подольше, чем с остальными родственниками. Ощущение, что я всех люблю, нет никаких обид, негативных чувств, эмоций. Гармония, благодать со всеми. Когда выслушивала играющих роли, для себя открыла, что безграничная любовь между нами, она объединяет. Не хотелось подключать разум и вспоминать, что в земной жизни бывают и негативные чувства, конфликты. Удивляет то, что я как будто забыла, не чувствовала ничего негативного, только свет, любовь, гармонию.
И. Глубокая и сердечная благодарность за эту практику. Почувствовала, что на уровне Рода тоже работает закон благодарности, от каждого Рода, которому я смогла послужить, я получила в благодарность качество или энергию, которой мне не хватало. Огромная благодарность Михаилу за поддержку, которая мне была нужна, чтобы пройти свою практику, за то, что мне так хватило смелости открыться всему этому. Я чувствовала, как они все меня звали и ждали, но я этому чувству не доверяла. Но теперь я обрела больше уверенности в своей душе и в том, что она мне говорит и мне стало легче, стало спокойнее и я смогла принять эту свою задачу. Прошу поддержки в ее решении.

blank lielais

2015.gada 5. decembrī

Ingrīda. Pēc „izlozes „ mans izvietojums bija kā pēdējais. Atbalstot, esot klāt un vērojot  šķita: Nē, es to nespēju, negribu, iešu prom, tas man būt par smagu! Ar katru izvietojumu kļuva arvien mierīgāk. Manā dabā ir, ja esmu kaut ko aprēķinus, izdarīšu līdz galam, paliku zālē. Tuvoties manam izvietojumam  saku just tos cilvēkus no zāles, kuri piedalīties mana izvietojumā. Iesākumā, protam, uztraucos, šķita, ka sirds izleks pa krūti, bet pēc Mihaila pieskāriena tā nomierinājās, kļuva ļoti mierīgi un silti. Izvietojuma laikā ļoti izjutu pati sevi, „pastiprināti” un „izteiktāka” tas rakstura iezīmes, par kuram biju dzirdējusi, bet tas nebiju piefiksējusi, tā arī apstiprināja izvietojuma dalībnieki. Raugoties no attāluma izjutu bezgala lielu, vārdos neaprakstāmu mīlestību uz saviem dzimtas locekļiem. Tā vien gribējās iesaukties: „Kā es jūs visus mīlu!” un apķert visus kopā! Brīnišķīga mīļuma un siltuma sajuta, kādu nebiju izjutusi lai gan man bija teikts, ka esmu mīļa. Pašai visgrūtāk bija pabeigt izvietojumu un šķirties, pēc kā sapratu, ka pati esmu ļoti pieņemtus visiem cilvēkiem, ir paļauj visiem katram dzīvot savi dzīvi, tāpat kā man pašai, paturot viņus visus sirdī!  Ta ir fantastiska sajūta turot sev mīlas sirdī un dzīvot katram savu dzīvi. Iepriekš biju dzirdējusi: „Turu Tevi sirdī”, bet tagad zinu, ko tas nozīmē! Paldies jums Mihail un Angelina!

2016.gada 30. jūlijā

Maruta. Bija ļoti liels siltums un mīļums no manas mammītes. Tētis ka vienmēr auksts. Taču es ļoti centos viņam sūtīt savu mīlestību. Esmu pateicīga visiem maniem senčiem.

Sandra. Jutu siltumu un mīlestību no mammas un tēva puses, arī no vecmammas un vectēva. Pašas beigās siltums palielinājās, tā kā viņi sūtītu savu mīlestību man. 

30 июля 2016 года

Наталия.  Почувствовала большую благодарность за возможность сделать эту практику, соприкоснуться со своим родом, наладить связи, высказать свою благодарность и любовь людям, которым при их жизни не получилось это выразить. Счастье!

Олег. Очень интересные ощущения, которые были в течение всей практики. Я описывал и рассказывал то, что возникало в душе для всех участников практики и это были не только энергетические ощущения, но и конкретные пожелания и слова, которые рождались в душе. Во время моей практики почувствовал сильную энергию по отцовской линии, хотя думал, что будет больше по маминой линии. От ее линии шла энергетика сравнимая с теплым морским бризом, тогда как по отцовской линии шло сильное ровное тепло. Довольно долго эти энергии выравнивались внутри (даже чувствовал, как покачивает, и дергаются глаза под веками). Когда все выровнялось, почувствовал спокойствие и наполнение. Обняв отца, заплакал (был выброс накопившихся эмоций), это помогло душе успокоиться. Был рад услышать, что мной гордятся, и я могу обратиться за помощью и поддержкой к маминой и папиной линии, и я также внутренне почувствовал, что смогу ее получить. Я рад этому чувству, оно добавляет внутренней уверенности и стабильности. Это очень важно для меня. Спасибо.

Людмила. Очень сильная, мощная практика! Я очень рада, что приехала на нее. Классно, что могла помочь другим и мне помогали в работе над собой и своим родом. Понравилось буквально все. Я влюбилась в вашу школу и приношу огромную благодарность Вам. 

blank lielais

I. Jutos ļoti emocionāli, jo ar manu dzimtu nav vienkārši. Augu ar tēvu visu savu dzīvi, domādama, ka viņš ir mans ideālais tētis. Tā diemžēl nebija patiesība. Mamma man pēc 27 gadiem atklāja, ka man ir cits tēvs. Manī bija neizpratne, dusmas, sajuta, ka pasaule sabrukusi, jo mīļie mani nemaz neskaitās mani radinieki. Nebiju piedevusi mammai šo noslēpumu glābšanu līdz pat šai dienai. Arī pret bioloģiska tēvu jutu dusmas naidu, bija sajūta, ka neuzdrīksties mani saukt par savu meitu, ja man tevis nebija. Šodien es piedevu abiem vecākiem, it īpaši mammai par šo noslēpuma glabāšanu. Sapratu viņus un sajutu, ka lielu daudzumu mīlestības gan pa īstās dzimtas, gan pa tās kurā augu. Sajutos ka, viņi man ir, un es viņus mīlu un viņi lepojas ar mani. Un es neesot tā vainīga, ka viss tā sanācis. Viņi lepojas ar mani un atbalsta mani. Sajutos kā mīlestība pārņem un mēs visi apvienojamies vienā veselumā. Neņemot vērā kļūdas. Lepna un bagāta sajuta, ka aiz manis ir spēcīgi cilvēki un viņi mani mīl. Un es sajutu pret mīlu. Esmu no sirds pateicīga par šo pieredze, jo man tā bija ļoti nepieciešama!

I. Jutu patiesu mīlestības spēku, kājas sākumā bija ledus augstas, tad ieplūda patīkams siltums un miers. Tik ļoti vēlējos satikt savu vecmāmiņu Valliju. Esmu laimīga, ka satiku visus, ar visiem bija beznosacījuma mīlestība. Viņi ir, bija un būs. Esmu pateicīga, ka varēju būt šeit, ka saņēmu atbalstu no apkārtējiem. Visiem iesaku izdziedināt savu dzimtu, tas ir brīnums, tā ir laime, un milzīga pateicība, ka varam veikt šo dziedināšu. Mēs visi esam to pelnījuši. Visa mana dzimta manā sirdī, un tagad vienmēr mēs būsim kopā. Paldies!

I. Esmu pateicīga, ka bija iespēja satikt savas mammas vecākus. Es to gaidīju visu dzīvu. Neaprakstāmas izjūtas, kad varēju apskaut sen miruši vecmammu (no mammas puses) un vectēvu Antonu (arī no mātes puses). Pēc seansa sajutu milzīgu vectēva Antona mīlestību. Man bija svarīgi uzzināt, ka vectēvs sen gaidīja šo brīdi, kad ar viņu sazināšos. Mēs to pēc tām abi. Seansa laikā izveidojās patīkama saruna ar maniem senčiem arī no tēva puses. Pēc izdziedināšanas sajūtas viegli un labi. Ir visu laiku ir vectēvs Antons, kas mani sargāt! Ar vecmammu visu laiku aizlīdz par mani. Jutos, ka tagad esmu drošībā, ka kāds visu laiku par mani rūpējies! Esmu saņēmusi mīlestību no visiem senčiem un pretī sutu savu neizmērojamo mīlestību!

Н. Для меня было много открытий на «Исцелении Рода», и при встрече с моим Родом, я поняла, что моей маме сложно открыть сердце и дать мне ту любовь, которую я жду от нее. Я поняла, что очень сильная, хотя я раньше об этом догадывалась, но здесь я ощутила эту мощь. И, конечно, эта сила – это Любовь моего Рода. Я поняла и почувствовала, как меня любит наш Род, какая Любовь идет ко мне. Я поняла, что теперь я буду знать, какие лучшие качества я взяла от них: умение любить своего мужа, своих детей, и своих потомков. Как будто рухнула стена, или рассыпался панцирь, который не пускал ко мне любовь и мою любовь с папиной стороны. А сейчас, я как будто выросла, стала больше во всех смыслах. Как будто открыли дополнительный резервуар, как недостающий воздух и я сейчас наслаждаюсь каждым вздохом с любовью, нежностью и некоторой бережностью, чтобы не «расплескать». Так хорошо, спокойно внутри, и непередаваемое чувство счастье. 

 blank lielais

Dzimtas saišu izdziedināšana „Mīlestība atjaunošana”

 • Augsta enerģija
 • Galvassāpes
 • Absolūta piederības sajūta dzimtai, kuras problēma tiek risināta
 • Spēcīga enerģija starp cilvēkiem
 • Pati nevarēju (tā līkas, kad bija jāiet pie Skolotāja, piecelties, kāds smagums plecos).
 • Mazliet iepriekš biju strādājusi ar dzimtas karmu
 • Ļoti smagas dienas bija 6,7,8. janvārī – ļoti liela enerģija nāca.
 1. To grūti aprakstīt. Galvenais ir noskaņoties uz darbu un mīlestību. Nevis tieši darītas (kas, ko kam ir nodarījis). Sajutu ar sirdi savu dzimtu. Visus aizvainojums. To var tikai sajust, piedzīvot, bet vārdos ietērpt nav iespējams.
 1. Dzimtas saišu izdziedināšana piedalījos jau 4. reizi. Šī prakse lieliski palīdz sakārtot gan dzimtas enerģētiku, gan sevi. Esmu ļoti pateicīga visiem, kuri palīdzēja satikties ar maniem tuviniekiem. Īpaši liels paldies Skolotājam Mihailam. Paldies!
 1. Pats svarīgākais ir tas, kad uzzināju par palīdzību no tālāka senču puses. Tagad zinu no kurienes varu gaidīt palīdzību pasakoties saviem senčiem. Dažas atklāsmes par kurām nezināju un nenojautu. Tas kad mamma ļoti gribēja saņemt no sava tēta mīlestību, bet vectēvs bija stingrs un principiāls, kā rezultāta mamma nesaņēma mīlestību un tādēļ nemācēja to dot tālāk. Arī vectēvs nebija iemācīts mīlēt. Jāstrādā pie pateikšanās senčiem un tad būs rezultāts. Vecmamma centās apvienot enerģiju, bet acīmredzot neizdevās.
 1. Dzimtas saišu izdziedināšanā piedalījos pirmo reizi. Mans mērķis ierodoties bija panākt izmaiņas savā dzīvē, savā ģimenē. Vēlme līdz galam realizēties – piepildīt savus sapņus un nonākt līdz nospraustajam galamērķim ar mīlestību sirdī, apvienojoties ar savas dzimtas enerģiju. Process jauns, mierīgā gaisotnē, bagāts ar dažāda veida pilnvērtīgu informāciju. Es atguvu sirds mieru, procesa laikā saņēmu vērtīgu informāciju. Saprotu, ka daudz jāstrādā ar sevi un jādalās ar senčiem ar mīlestību. Paldies Jums! Skaistus, svētīgus Ziemassvētkus un Laimīgu sajūtām bagātu Jauno 2019. gadu! Visu cerību piepildījumu!
 1. Paldies maniem tuviniekiem par sniegto mīlestību man. Par enerģijas bumbu, ko es guvu. Es kārtējo reizi apliecinos, ka ar mani, ar visu kas saistīts ar mani (mana dzīve, dzimta, es pati utt.). Viss ir vislielākajā kartībā. Es pati izdomāju problēmas, kuru nav. Tātad, kas, kurā dzimta paaudzē? 6-tajā? Un vēl, ko es sapratu, par sevi, ka es esmu ļoti straujas dabas pat jāsaka virspusēja un ātra. Uzstādījumu izdarīju bez dziļuma. Ha-Ha, atkal es sevi kritizēju. Saprotu tikai to, ka būs vēl reiz jānāk. Paldies milzīgs visiem!                         
 2. L. Dzimtas saišu dziedināšanā piedalos jau trešo reizi. Laikam jau tāpēc, ka manā dzimtā ir daudz sarežģītu likteņu, daudz smagumu un sarežģītu attiecību. Jāsaka, ka no priekštečiem gandrīz neviena nav, pat fiziski sajust atbalstu, mīlestību un spēku, kas ir saknēs. Šajās minūtēs ir iespēja apskaut savus tuvos un mīļos, pateikt un dzirdēt kaut ko ļoti, ļoti būtisku. Piemēram, paprasīt piedošanu, pateikt, ka mīlu viņus kā spēju. Sajust to, ka varu būt laimīga, ka man ir ģimene. Fantastiski! Ka citi cilvēki spēj iejusties tavu vecāku un vecvecāku lomā un nodot to svarīgāko, kas ir ģimenē. Sajust to kā kurš jutās. Tas ir brīnums. Tas ir kaut kas pārdabisks, kas ir pāri apziņas robežām. Tas ir mīlestības strāvojums, ko varam nodot citiem, palīdzēt viņiem.
 1. I. Kad es piegāju pie saviem vecākiem, saņēmu viņu rokas, es ļoti ātri sajutu sev aiz muguras lielu karstumu. Es sajutos ļoti laimīga! Un tas es it kā redzēju sev aiz muguras visu manu lielo ģimeni un viņu pēctečus. Ar katru apskāvienu es izjutu lielu laimes sajutu, ar katru es izdzīvoju un izjutu lielu siltumu un viņa klātbūtni. Es visu laiku jutos laimīga un sūtīju viņiem pozitīvas domas to arī sajutu pretī.
 1. Asaras, asaras, asaras. Peldu pa straumei, iekšēja pārliecība, ka pārmaiņas notiek manī. Atbildes mazliet, mazliet šokēja, pat sarūgtināja. Sapratu savas kļūdas, saprotu kas jādara.
 1. Biju prakse otro reizi. Ļoti krasa atšķirības, salīdzinot ar pirmo reizi. Jutu saikni ar savu dzimtu. Lielu mīlestību un pateicību. Jutu stipru mīlestību un atbalstu. Jūtos gandarīta par to, ka man izdevās paveikt šo darbu, atjaunot saikni ar savu dzimtu. Arī ikdienā mana pašsajūta ir mainījusies. Es biežāk jūtu prieks, pateicību.
 1. D. Savai dzimtai izvēlējos 6 dalībniekus. Nostājoties savas dzimtas priekšā, sajutu ļoti lielu atbalstu no tēva un viņa radu puses. Bija liels siltums u pat likās spiediens no vienas puses. No mammas puses nejutu tādu atbalstu. Kādu laiku pastāvēju līdz kā man likās, ka sajutu tādu kā harmoniju arī no mammas dzimtas puses. Šoreiz nebija tik sāpīgi kā pirmajā reize, bet tomēr jutu sāpes sirds rajonā. Paldies visiem kas piedalījās un ticu, ka mana dzimta ir dziedināta u mīlestība tajā ir atgriezusies. Paldies brīnišķīgiem Skolotājiem!
 1. A. No paša sakuma jutu milzīgu karstumu, vēlāk mierīgu ,bet intensīvu enerģijas plūsmu, bet sapratu, ka beidzot jūtos pieņemta visā ģimenē, ka viņi pieniem arī manu mīlestību nevis tikai es viņu. Ļoti spēcīgs iekšējs process, ko ieteiktu jebkuram, jutos pateicīga.

 Исцеление Рода. Возвращение любви. 5.01.2019

 М. Благодарю за практику, это мой 3 раз. Это была моя осознанная практика – абсолютно информационно-душевный непредсказуемый итог. Исписала всю тетрадь – это я разговаривала с каждым из предков в отдельности. Это такое счастье – обнимать, целовать, разговаривать и чувствовать рядом своих предков. Я ждала сегодняшней встречи, я счастливая, что получилось приехать и любить, и поддерживать своих предков. Я чувствовала в прошлый раз, что у меня колоссальная поддержка за спиной. А в этот раз я поняла, что теперь им всем нужна. И это такое счастье быть нужной – а главное кому – РОДУ. Я благодарю свой Род, я люблю свой Род, я принимаю поддержку всего моего Рода – я поддерживаю свой Род. У меня самый крутой РОД!!!

blank lielais

Исцеление Рода. Возвращение Любви. 2015.03.01


Andris. Kad es stāvēju ar muguru pret radiem jutu vēsumu, tad siltāks palika, kad palika krūtī karsti pagriezos.   Galvenais no visa bija tas, ka man ir jāatrod mans tēvs Antons.


Vineta. Es jutos labi, satraukta, bet jutos labi. Bija silti un droši. Es pagriezos tā kā virpulī starp zvaigznēm debesīm, kaut kur tur tālumā spīdēja kaut kas gaiss – oranžs vai dzeltens. Es griezos un domāju – vai tur tai gaismā ir izeja, gan jau es līdz tam gaismām aizgriezīšos. Tikai negribas steigties, lai visu sasteigt. Tikai Visu atkal nesteigt. Vēl es domāju ka mēs jaucam mīlestību ar rūpēm. Man ir jāmācās mīlēt, es to jūtu, es to zinu. Es gribu ar mani bērni un mazbērni jūt MĪLESTĪBU. Es visu laiku domāju, jo es vairāk rūpējošos, tas nozīmē, ka es vairāk mīlu. Bet tā nav.


Egija. Biju emocijas pārpilna, trīcēja labā puse, kurā stāvēja mamma un parēji. Tā pat asaras vairāk tecēja labajā pusē. Lielas emocijas bija pret tēvu, kas ģīmi nebija, bet negribēja mani laist prom. Kopumā jutos tagad daudz labāk gan garīgi, gan emocionāli.


Maruta V. Sajutu siltumu, kā aizstāvību, emocionālu pārdzīvojumu. Pēc seansa sajutu dvēseles atvieglo jaunu, gaišumu, labsajūtu.


Aija. Sajūtas ir ļoti patīkamas un siltas. Ir tāda sajūta, ka ir padarīts vai arī iesākts darīt ļoti labs darbs. Piedaloties citu cilvēku dzimtas saišu izdziedināšana varēju ļoti labi sajust un saprast arī savas situācijas dzīvē. Esmu ļoti pateicīga par šo iespēju un novēlu jums daudz mīlestības.


Evita. Negaidītas, mīļas un pareizas sajutās. Ieguvu visas šīs dienas garumā. Nedomāju, kad viss ir tik reāls. Nākot uz šejieni, visu laiku uztraucos kā būs, un kas būs. Bet noslēgumā jūtos labi, ceru kad labošu dzimtas kļūdas.


Ulde. Sajūtas ir neizsakāmas. Situācijas izspēlē ļāva man paskatīties savas emocijas no cita skatu punkta un saprast cik ļoti es mīlu savus vecākus un kā viņi mīl mani. Tas ļāva arī labāk izprast kādā veida mēs attīstāmies un uzkurini ejam, un ka par savu dzīves veidošanu esam atkarīgi mēs paši un, protams,  paaudžu paaudzes, kas stāv mums aiz muguras. Mums katram ir jāattīra apziņa, jāieklausās sirdī un jāseko sirdsbalsij, lai pēc iespējas virzītos un ielu gaismas ceļu.


Dana. No sākuma man bija liels uztraukums un gribējās raudāt, bet pēc procesa manī iestājās miers un atvieglojums. Paldies  par visu Jums, kad man bija iespēja te atrasties un izjust. Paldies!


Оксана М. Спасибо большое за практику. Видимо в моей жизни сейчас не самый легкий момент.  Во время практики я увидела, что я такая упертая, что я почему-то решила, что все свои проблемы я должна решить сама. Конечно же, это так, но ведь есть поддержка моего Рода, который всегда был и будет со мной. И я несу ответственность перед своими потомками, чтобы донести настоящую, искреннюю любовь, которая и через меня, и от меня, и ко мне и повсюду, на все моменты моей жизни, и жизни моих детей и внуков.  И мои отношение к маме и папе сейчас будут еще чище, еще лучше и глубже, потому что на свете нет Силы важней и нужней, чем сила Любви, Любви искренней и настоящей. И пусть Любовь наполнит все мое прошлое, настоящее и будущее. Да, будет так! Благодарю!


Людмила Е. Появилась ясность, почему я не умею расслабиться, почему в определенных случаях нахожусь в напряжении. Появилась ответственность за исцеление Рода, так как предыдущие родственники почти все умерли. И еще надо научиться любить, в том числе и себя!


Наталья. Благодарю за чудесную практику. Сегодня я почувствовала от себя и от моего рода Любовь, тепло и нежность. Это, то к чему я шла. Я надеюсь, что в скором времени в моей жизни настанут позитивные перемены. Большое спасибо! 

blank lielais

I. Jutos ļoti emocionāli, jo ar manu dzimtu nav vienkārši. Augu ar tēvu visu savu dzīvi, domādama, ka viņš ir mans ideālais tētis. Tā diemžēl nebija patiesība. Mamma man pēc 27 gadiem atklāja, ka man ir cits tēvs. Manī bija neizpratne, dusmas, sajuta, ka pasaule sabrukusi, jo mīļie mani nemaz neskaitās mani radinieki. Nebiju piedevusi mammai šo noslēpumu glābšanu līdz pat šai dienai. Arī pret bioloģiska tēvu jutu dusmas naidu, bija sajūta, ka neuzdrīksties mani saukt par savu meitu, ja man tevis nebija. Šodien es piedevu abiem vecākiem, it īpaši mammai par šo noslēpuma glabāšanu. Sapratu viņus un sajutu, ka lielu daudzumu mīlestības gan pa īstās dzimtas, gan pa tās kurā augu. Sajutos ka, viņi man ir, un es viņus mīlu un viņi lepojas ar mani. Un es neesot tā vainīga, ka viss tā sanācis. Viņi lepojas ar mani un atbalsta mani. Sajutos kā mīlestība pārņem un mēs visi apvienojamies vienā veselumā. Neņemot vērā kļūdas. Lepna un bagāta sajuta, ka aiz manis ir spēcīgi cilvēki un viņi mani mīl. Un es sajutu pret mīlu. Esmu no sirds pateicīga par šo pieredze, jo man tā bija ļoti nepieciešama!

I. Jutu patiesu mīlestības spēku, kājas sākumā bija ledus augstas, tad ieplūda patīkams siltums un miers. Tik ļoti vēlējos satikt savu vecmāmiņu Valliju. Esmu laimīga, ka satiku visus, ar visiem bija beznosacījuma mīlestība. Viņi ir, bija un būs. Esmu pateicīga, ka varēju būt šeit, ka saņēmu atbalstu no apkārtējiem. Visiem iesaku izdziedināt savu dzimtu, tas ir brīnums, tā ir laime, un milzīga pateicība, ka varam veikt šo dziedināšu. Mēs visi esam to pelnījuši. Visa mana dzimta manā sirdī, un tagad vienmēr mēs būsim kopā. Paldies!

I. Esmu pateicīga, ka bija iespēja satikt savas mammas vecākus. Es to gaidīju visu dzīvu. Neaprakstāmas izjūtas, kad varēju apskaut sen miruši vecmammu (no mammas puses) un vectēvu Antonu (arī no mātes puses). Pēc seansa sajutu milzīgu vectēva Antona mīlestību. Man bija svarīgi uzzināt, ka vectēvs sen gaidīja šo brīdi, kad ar viņu sazināšos. Mēs to pēc tām abi. Seansa laikā izveidojās patīkama saruna ar maniem senčiem arī no tēva puses. Pēc izdziedināšanas sajūtas viegli un labi. Ir visu laiku ir vectēvs Antons, kas mani sargāt! Ar vecmammu visu laiku aizlīdz par mani. Jutos, ka tagad esmu drošībā, ka kāds visu laiku par mani rūpējies! Esmu saņēmusi mīlestību no visiem senčiem un pretī sutu savu neizmērojamo mīlestību! 

blank lielais

Dzimtas Saišu izdziedināšana. Mīlestības atjaunošana

Liels Paldies! Šis ir trešais mans mēģinājums atvērt mīlestības plūsmu starp mani un manu dzimtu. Šoreiz mīlestības plūsmu sajuta katrs dalībnieks un man bija milzīgs atvieglojums un prieks, ka tas izdevās. Ir padarītā darba sajūta, brīvības sajūta un mīlestības sajūta sevi.

Jau no paša sākuma jutu lielu siltumu un enerģijas lādiņu. Daudz mīlestības un prieka par to, ka mana dzimta ir vienota un mīlestības pilna gan no tēva, gan no mātes puses. Liels prieks par vecmāmiņu no matēs puses. Prieks par to, ka viņa mani ļoti mīl un izradīja  daudz siltuma, jo īstajā dzīvē mums to jutusi. Visa seansa laikā jutu patiešām mīlēta un lolota. Paldies par patiešām labojām un pozitīvajam emocijām.

Izjūtas bija spēcīgas jau paša sākuma. Paša sākumā vecākus nejutu, bija tukšums un sāpes. Asaras bija straumēm. Vēlāk pie pārrunām precīzu kolēģu vērtējumu dzirdēju no pa mātes līniju. Teiktais bija ļoti precīzi. Domāju, ka varētu būt izdarīta kāda puse, īsta atvieglojuma sajūtas nebiji.

Kad tika izgāju priekšā, iekšēju jutu sevī milzīgu spēku un aicināju, lai nāk viena dzimta, ka došu mīlestību. Kad stāvēju ar muguru, sākumā nejutu nekādu balstu – zinu, ka viņi aiz muguras ir, bet esmu viena. Sāku sūtīt mammai mīlestību, tētim arī, bet jutu , ka visa mana kreisā puse iekustās, un no tās mīlestība plīst visai mammas dzimtai. Mamma mani apķēra – es par to ļoti priecājas, sajutos, ka viņa jūt manu mīlestības plūsmu. Un visa dzimta man pienāca tuvāk, es visus sajutu ka savu aizmugurei. Uzreiz nespēju pagriezties, sāku raudāt. Mazliet baidījos vilties. Kad pagriežos ar seju, sajutu konkrētā nebija. Raudāju, apķeru vecākus. Tēti sajutu kā dzīvē – “stipra klints”. Mamma mazliet sevī un es viņu ļoti mīļoju, lai viņa atvērtos. Tad saprāto, ka jau to kas jāskumst, ka jāliek viņa mierā un vienkārši jāsūtas mīlestība. Kad visi nostājas aplī, sajuta, ka man katram no viņiem jādot mīlestība, ka esmu viņiem ļoti vajadzīgs. Katram liku rokas uz sirds un mīļoju. Jo šķita kas tas ir tas kas vajadzīgs. Joprojām jutu, ka manā dzimta tētis ir liels balsts. Es esmu viņa gaisma. Var jau būt, k tad, kad bušu viņas piepildījusi ar mīlestības enerģiju, sajutīšu, ka viņi mani atbalsta.

Исцеление Рода. Возвращение любви

/___/. Практика вызвала сильные эмоции. В первую очередь, я шла, чтобы помочь маме (точнее, почти только ради этого). Я была очень рада узнать, что мы хорошо и у мамули нет на меня никакой обиды. Ее история и чувства были описаны почти со 100 % точностью. Я чувствовала ее любовь и тепло. Чувства маминой мамы (бабушки) тоже были точно описаны и радовали меня, согревала любовь. Те, кто были мамой и бабушкой, в один голос сказали, что они чувствовали мощнейшую поддержку рода, как будто все стоят сзади. Они чувствовали мою любовь тоже. Сила этой родовой поддержки удивила и очень обрадовала. Неожиданно обнаружила, насколько большие проблемы с отцом. Узнала больше об отношениях в его семье. Оказалось, что именно над связью с отцом надо работать. Благодарна Михаилу и всем, кто помогал.

Ирина. Для меня был важнее отец и его род. Так и получилось. От мамы шла нежность, со стороны ее рода – легкая энергия, мягкая. Со стороны рода отца – энергия тяжелая, но не сбивающая с ног, а наоборот, помогающая идти вперед и поддерживающая. А сам отец стоял как бы за серой стеной. Я все время просила у него прощения, трудно сказать, за что, наверно за обиду на него. Со стороны рода отца откуда-то издалека шел сильный поток белого света, не задевая нас. Я стояла, прижавшись к родителям спиной, и говорила им, что очень люблю их. И в какой-то момент почувствовала от них поток любви. Меня окатило горячей волной, и почувствовала, и внутренне увидела свет в груди. Отец сказал, что любит меня и это очень важно для меня. А мама рядом как-то незаметно стояла. Женечка в роли отца передала, что он любил маму, и она была для него поддержкой. И меня маленькой девочкой носил на плечах. Так и есть, у меня есть куча фотографий, где я сижу у папы на плечах. А потом родился брат, и я перестала для отца существовать. Так я воспринимала. Оказывается, он был просто очень сдержанным человеком. Но все равно, я была где-то в тени брата. Но отец меня любил. Прочитал, и сама не поняла, что написала. Пусть так и останется. Главное, что он меня любит.   

blank lielais

Daiga. Biju nobijusies. Nebiju satikusi nevienu no vecvecākiem, par pārējām paaudzēm neko nezināju. Līdz semināram man bija sajūta, ka esmu viena, man nav no kā saņemt mīlestību, nemāku mīlēt, mani nav kas atbalsta. Ļoti ilgojos pēc vecmāmiņām un vectētiņiem – ļoti trūkst viņu. Mana izdziedināšana iekrita svētdienā. Jau sestdienas vakarā jutos bagātāka, mierīgāka, manī bija ienācis līdzsvars. Kad pienāca mana kārta, domāju, ka man nekas neizdosies, neko nesajutīšu. Stāvot un koncentrējoties, lai sajustu aicinājumu doties pie dzimtas, šķīta, ka nekas nesanāk. Tad pēkšņi jutu, ka esmu gatava un vēlos doties pie saviem tuvākajiem. Pagriezos un bija pārsteigta, ka viņu ir tik daudz (man bija jāizvēlas 14 cilvēki), tik daudz, viņi visi mani gaida un priecājas mani redzot – tas mani apmulsināja vēl vairāk. Bet biju tik priecīga viņus redzēt, ka visi mani mīl un gaida.

Centos visus saskatīt, iegaumēt. Ieraugot vecākus emocijas uzvirmoja, viņi nemācīja parādīt savas jūtas, man nekad netika teikts, ka mani mīl un tas man pietrūka. Sapratu, ka es vecākiem varēju dot vairāk mīlestības nekā devu, it īpaši tēvam – es lūdzu piedošanu, ka viņu daudz kur vainoju. Man nepieciešams bija sajust abu vecāku mīlestību, tāpēc apskāvu abus, tēvs atkārtoja, ka esmu viņa acuraugs. To viņš dzīvē nekad neteica, bet es to jutu.

Jutu siltumu no abām pusēm, abas puses manuprāt ar vienādu spēku sūtīja savu atbalstu un mīlestību.
Šī satikšanās ar paaudzēm mani ļoti ļoti nomierināja, vecmāmiņas sūtīja milzīgu mīlestību, tēva mīlestības apliecinājums un pārējās ģimenes atbalsts man bija ļoti, ļoti vajadzīgs.
Interesanti, ka mīlestība nāk no visas dzimtas, un maniem senčiem nav skaidrs, kāpēc es jūtos nedroša. Vēl mani pārsteidza tēva līnijas pārstāvju mīlestība un vēlme tapt atpazītiem, tas nozīmē, ka šis seminārs man bija svētīts, jo šī vēlēšanās piedalīties, uzzināt, atpazīt savus senčus ir ne tikai man, bet šī vēlēšanās tiek sūtīta arī no paaudzēm.
Varu teikt milzīgu paldies, par atbalstu, mīlestību visiem, kas piedalījās un vislielākais paldies Mihailam par šo fantastisko iespēju dziedināties, atjaunoties, savienoties ar nezināmiem vai neiepazītiem manas dzimtas locekļiem un sajust visas dzimtas neviltoto mīlestību un atbalstu. Tas ir svētīgs darbs, ko Mihails ar Angelīnu veic. Paldies par visu.
Paldies, ka izdziedinājāt, paldies, ka parādījāt īsto ceļu. Vismaz ar mammu es vēl varu paspēt atjaunot mīlestības saites šajā pasaulē.
No visas sirds pateicos. Ar mīlestību – Daiga

Laimdota
Dzimtas spēku sajutu kā siltumu jau pašā sākumā. Jutu pāri plūstošu enerģiju un mīlestību pret visiem saviem senčiem, ko centos nosūtīt viņiem visiem. Es zināju un biju izjutusi mīlestību pret sevi, bet vēlējos, lai viņi to izjūt viens pret otru un pasaka to viens otram, lai starp viņiem noārdās stīvuma un atturības mūris. Ieskaujot samus mīļos priekštečus savas mīlestības vilnī, saņēmu pretī vēl lielāku mīlestību, īpaši no vecmāmiņas no mātes puses. Jau iepriekš, bieži par savu dzimtu domājot, sajutu viņu spēku un vienotību. To apstiprināja arī šīs dienas prakse. Sūtot viņiem savu mīlestību, vēlos piepildīt viņu pašreizējo esību ar savstarpēji apliecinātu (ar vārdiem un darbiem) mīlestību un sagaidīt uzlabojumus, ko sniegtu no viņiem plūstošā mīlestība, savu bērnu un tālāko pēcteču dzīvēs un spējā mīlēt.

Татьяна Л.
Произошло чудо. Я теперь знаю, что я любима своими родичами и люблю их безумно. Связь произошло и это радость. Я счастлива.
Перед расстановкой состояние менялось от волнения, до спокойствия. До прикосновения с родом – желание дать всё, что есть у меня, связанное с любовью. Её очень много. Но вопрос? Нужна ли моя любовь моему роду? Счастье - нужно. Я почувствовала и насладилась, меняясь своими чувствами. Очень рада связаться со своим родом энергетическим путём и познакомиться, прикоснуться, потому, как из родственников не знала большинства. Счастье и спокойствие. Жить хочется с большей силой, и двигаться вперёд смело и уверенно по своей дороге жизни, отдавая свою любовь. СЛАВА БОГУ, любовь у меня есть.
СПАСИБО ВСЕМ – участникам расстановки, и большая благодарность Михаилу, за его огромное сердце и большую любовь к нам.

Diana P.
Lai gan mana prakse notika 17.02., reāli process aizsākās jau 1. dienā 16.02., kad sajutu, ka tēva atbalsts un siltums no aizmugures jau ir. Tas, kas notika 17.02. – nākošajā dienā manas prakses laikā, tiešām – kaut kas fantastisks!
Atskārtu, ka galvenā problēma ir manī.
Apmērām pēc ~1-2h parādījās sajūta, ka man ir parādījušies 2 spārni (līdz šīm bija 1 kreisais), varu lidot.
Vēl pēc ~1h sajutu, ka mīlestība plūst caur mani arī virzienā uz priekšu, uz maniem bērniem no maniem senčiem. Sirdij kļuva ļoti viegli, kaut kas atvērās. Sen aizmirsta viegluma sajūta caurstrāvoja manu būtību un fiziskā līmenī sirdi.
Tagad tāda sajūta, ka pat mugura iztaisnojās. Domāju, ka milzīgās skumjas aizskaloja 2 dienu asaras. Paldies! :)

Alise
Ļoti daudz gribējās ar prātu izdomāt. Vajadzētu vairāk ļauties sirdij. Bet man grūti. Taču sajūtas apskaujot bija fantastiskas un es priecājos par šo iespēju! Bija sajūta, ka patiešām satieku šīs dvēseles, kas jau sen aizgājušas.
Paldies :)

Инесса А.
Ехала на практику „Исцеление Рода” с глубокой трепетной радостью в сердце, как на встречу с Любовью. Изначально понимала, что больше должна дать Любовь Роду и, конечно, хотелось ощутить ответную Любовь и Поддержку Рода.
У стола, стоя спиной, практически сразу ощутила тепло. Соприкоснувшись с Родом спиной, ощутила сильное волнение и вибрацию, затрясся подбородок, потом тепло и нежность. Я старалась думать о том, как люблю свой Род и как хочу обнять и согреть каждого, и чем больше человек, тем лучше. Накануне молилась, чтобы в расстановке приняли участие побольше человек, очень хотелось соприкоснуться с родными, давно ушедшими, обнять их. Когда это случилось, на сердце было так замечательно светло и радостно. Я чувствовала себя реально сильной, что я могу делиться Любовью, во мне она есть. Огромное чувство Благодарности ко всем участникам и Михаилу за то, что это смогло состояться.
Очень важно было услышать в комментариях, что надо больше любить мамочку, что есть ещё местами холод в ощущениях участников, но что холод не главная составляющая. Сейчас на сердце легко и радостно. Огромное спасибо всем!!!

Виктория
Практика „Исцеление Рода” для меня прошла удивительно спокойно. Ощущалась безграничная любовь, энергетический подъём, состояние полёта. Казалось, что у меня длинные-длинные руки, и я этими руками обнимаю весь свой род. Отклик от рода, жар, любовь почувствовались почти сразу. Я осознала свою важность для рода. Почувствовала, насколько я нужна своим родителям и, что именно я могу им помочь.
Очень мощная поддержка шла от предков за родителями. Эта поддержка ощущается и после практики.
На физическом плане перед практикой болела голова, и было очень плохое самочувствие. Это состояние прошло после подготовительной медитации и первых сеансов других людей.
Кажется, что исцеление моего рода началось уже с того момента, как я приняла решение посетить данную практику, а сама практика стала кульминацией.
Столько любви, энергии и поддержки такой силы не чувствуется даже во время инициации. Эта практика очень важна и необходима.

Andris A.
Kad es stāvēju ar muguru pret dzimtu pamazām sāku just, ka no krūtīm sāk plūst mīlestība un kāds mani sāk grūst pie dzimtas. Es aizgāju un nostājos ar muguru pret dzimtu. Sākumā jutu vēsumu, tad pamazām no mātes puses sāka plūst mīlestība un atbalsts. No tēva jutu vienaldzību un vēsumu, man gribējās piespiesties pie tēva, lai viņš man uzliek roku, tad maza enerģijas plūsma sāka plūst un tad atkal aukstums.
Es apgriezos un apkampu tēvu un jutu vēsumu un vienaldzību, no mātes mīlestību, no vectētiņa un vecmāmiņas pārplīsa aizsprosti un bloki un sāka plūst mīlestība, pārliecība, atbalsts, spēks. Tēvs mani atkal apkampa un es sajutu nelielu tuvību un siltumu. Emocionāli jutos neaprakstāmi, ar katru ķermeņa šūnu krūtis bija pilnas ar emocijām.
Par radu izdziedināšanu jūtu pateicību, mīlestību un uzskatu, ka tas ir ļoti stiprs seanss, spēcīgs un noderīgs. Paldies. 

blank lielais

2015.03.01


Andris. Kad es stāvēju ar muguru pret radiem jutu vēsumu, tad siltāks palika, kad palika krūtī karsti pagriezos.   Galvenais no visa bija tas, ka man ir jāatrod mans tēvs Antons.


Vineta. Es jutos labi, satraukta, bet jutos labi. Bija silti un droši. Es pagriezos tā kā virpulī starp zvaigznēm debesīm, kaut kur tur tālumā spīdēja kaut kas gaiss – oranžs vai dzeltens. Es griezos un domāju – vai tur tai gaismā ir izeja, gan jau es līdz tam gaismām aizgriezīšos. Tikai negribas steigties, lai visu sasteigt. Tikai Visu atkal nesteigt. Vēl es domāju ka mēs jaucam mīlestību ar rūpēm. Man ir jāmācās mīlēt, es to jūtu, es to zinu. Es gribu ar mani bērni un mazbērni jūt MĪLESTĪBU. Es visu laiku domāju, jo es vairāk rūpējošos, tas nozīmē, ka es vairāk mīlu. Bet tā nav.


Egija. Biju emocijas pārpilna, trīcēja labā puse, kurā stāvēja mamma un parēji. Tā pat asaras vairāk tecēja labajā pusē. Lielas emocijas bija pret tēvu, kas ģīmi nebija, bet negribēja mani laist prom. Kopumā jutos tagad daudz labāk gan garīgi, gan emocionāli.


Maruta V. Sajutu siltumu, kā aizstāvību, emocionālu pārdzīvojumu. Pēc seansa sajutu dvēseles atvieglo jaunu, gaišumu, labsajūtu.


Aija. Sajūtas ir ļoti patīkamas un siltas. Ir tāda sajūta, ka ir padarīts vai arī iesākts darīt ļoti labs darbs. Piedaloties citu cilvēku dzimtas saišu izdziedināšana varēju ļoti labi sajust un saprast arī savas situācijas dzīvē. Esmu ļoti pateicīga par šo iespēju un novēlu jums daudz mīlestības.


Evita. Negaidītas, mīļas un pareizas sajutās. Ieguvu visas šīs dienas garumā. Nedomāju, kad viss ir tik reāls. Nākot uz šejieni, visu laiku uztraucos kā būs, un kas būs. Bet noslēgumā jūtos labi, ceru kad labošu dzimtas kļūdas.


Ulde. Sajūtas ir neizsakāmas. Situācijas izspēlē ļāva man paskatīties savas emocijas no cita skatu punkta un saprast cik ļoti es mīlu savus vecākus un kā viņi mīl mani. Tas ļāva arī labāk izprast kādā veida mēs attīstāmies un uzkurini ejam, un ka par savu dzīves veidošanu esam atkarīgi mēs paši un, protams,  paaudžu paaudzes, kas stāv mums aiz muguras. Mums katram ir jāattīra apziņa, jāieklausās sirdī un jāseko sirdsbalsij, lai pēc iespējas virzītos un ielu gaismas ceļu.


Dana. No sākuma man bija liels uztraukums un gribējās raudāt, bet pēc procesa manī iestājās miers un atvieglojums. Paldies  par visu Jums, kad man bija iespēja te atrasties un izjust. Paldies!


Оксана М. Спасибо большое за практику. Видимо в моей жизни сейчас не самый легкий момент.  Во время практики я увидела, что я такая упертая, что я почему-то решила, что все свои проблемы я должна решить сама. Конечно же, это так, но ведь есть поддержка моего Рода, который всегда был и будет со мной. И я несу ответственность перед своими потомками, чтобы донести настоящую, искреннюю любовь, которая и через меня, и от меня, и ко мне и повсюду, на все моменты моей жизни, и жизни моих детей и внуков.  И мои отношение к маме и папе сейчас будут еще чище, еще лучше и глубже, потому что на свете нет Силы важней и нужней, чем сила Любви, Любви искренней и настоящей. И пусть Любовь наполнит все мое прошлое, настоящее и будущее. Да, будет так! Благодарю!


Людмила Е. Появилась ясность, почему я не умею расслабиться, почему в определенных случаях нахожусь в напряжении. Появилась ответственность за исцеление Рода, так как предыдущие родственники почти все умерли. И еще надо научиться любить, в том числе и себя!


Наталья. Благодарю за чудесную практику. Сегодня я почувствовала от себя и от моего рода Любовь, тепло и нежность. Это, то, к чему я шла. Я надеюсь, что в скором времени в моей жизни настанут позитивные перемены. Большое спасибо! 

blank lielais

Inga Z. Pirms prakses man bija brīžiem bailes, brīžiem atkal stabilitāte, likās, ka man tas nav vajadzīgs, tad atkal sapratu, ka vajag gan. Tādas svārstības bija visu pirmās dienas pirmo daļu. Pirmās dienas vakarā bija mazliet vilšanās, ka neesmu tikusi uz izvietojumu, tad nomierinātos, jo saprotu, ka viss notiek tā kā tam jānotiek. Svētdien no rīta Skolotājs manu uzvārdu izvilka pirmo un sākās manas dzimtas izdziedināšanas prakse. Jau prakses 1. dienā skaidri zināju, ko izvēlēšos par savu mammu un savu tēti. Kad skatījos uz savu dzimtu jutu mieru un mīlestību, ļoti gribēju ātrāk iet pie mammas, jo redzēju, ka viņa nejutās labi. Sajūtas bija tādas, ka man jāiet, jā palīdz un jāatbalsta mani vecāki, vecvecāki un tā liekie senči. Kad ar muguru piekļāvos pie vecākiem. Jutu siltumu un mīlestību, kā arī to, ka man jābalsta mamma. Man jābūt stiprai un jātur senāki senči, ko arī darīju. Pēc izvietojuma bija apmulsums, īsti nezināju ko teiks, bet MILZĪGS PALDIES!!! Jutos atvieglota, bet samulsusi par to, ka manā dzimtā nebija bijusi mīlestība. Tagad tā IR! Milzīgs paldies visiem, it īpaši Skolotājam!

 Armands. Kad pagriezos ar seju pret dzimtu, māca prātā ainiņas no filmas „Limuzīns Jāņu nakts krāsā” . Mūzika fonā bija atbilstoša J. Iepriekš biju domājis, ka uzreiz sākšu raudāt, taču tā nemaz nebija – smaidīju un gāju pie savas dzimtas. Tad notika kādi enerģētiski procesi. Samīļojos ar mammu, ar viņas mammu. Tad ar tēti, viņa mammu un tēti. Visspēcīgākā reakcija bija satiekoties ar mammas tēti. Ilgi stāvējām apskāvušies un es raudāju. Beidzot atraud savu neizraudāto asaru iemeslu. Viņš palika Krievijā, kad kara laikā manas mammas ģimene atbēga uz Latviju. Viņš daudziem pietrūka. Satikšanās ar vectēvu un izraudāšanās bija svarīgākais priekš manis šajā praksē! Jutu no viņa ļoti spēcīgu atbalstu! Liels paldies!

Līga. Man bija ļoti grūti pirmo reizi pagriezties pret savu dzimtu. Ļoti gribas, bet tajā pašā laikā ļoti bail no tā, ko ieraudzīšu. Beidzot saņēmos, pagriezos un ar lielu atvieglojumu ieraudzīju, ka viss ir kārtībā, visi normāli cilvēki, man ir liela, stipra, gaiša dzimta. Kad nostājos dzimtas priekšā, sajutu stabilitāti un drošību aizmugurē, pēc tam sirdī parādījās siltums, kas kļuva arvien lielāks un lielāks. Kad otro reizi nostājos pretī dzimtai, es biju laimes pārpilnas, priecīga, platu smaidu caur asarām. Un es nevis gājis, bet turēju pie saviem vecākiem! Tas bija tāds atvieglojums, kad mamma un tētis man atkārtoja un atkārtoja, ka viņi mani mīl un iedrošina būt drošai un patstāvīgai. Es sajutu viņu kustību, mana sirds bija karsta jo karsti! Un kad es apkampu savu vectēvu, sajutu arī viņa mīlestību un stingru atbalstu, kaut gan dzīvē viņš bija samērā skarbs un savas pūtas īpaši neizrādīja.
Galvenais mans ieguvums no šis prakses ir tas, ka pazuda, izšķīda manas dusmas uz mammu par to, ka viņa tik agri nomira un ka man dzīvē viņa ļoti pietrūka.... Tagad es droši zinu, ka starp mums ir tikai mīlestība!
Es droši sajutu savas dzimtas stiprumu, savas saknes un ka man ir pamats, ar ko balstīties!
Un man ir laba apziņa, ka es arī saviem bērniem, mazbērniem un nākošajiem pēcnācējiem radu labu pamatu!
No visas sirds pateicos skolotājam Mihailam par šo brīnišķīgo iespēju satikties ar saviem senčiem, atjaunot un nostiprināt mīlestības plūsmu dzimtā!

Vineta P. Ar dziļu mīlestību un pateicību ik brīdi atgriežos ritrita nedēļā un pieglaužos pie jums – manas dzīves skolotāji. Priekš manis, tā vien šķiet, šī ir jauna piedzimšana. Tās ir sajūtas, ko nevar izstāstīt, taču padalīties ar ritrītā notikušo, kā arī pēc tā, gribētos. Es piedalījos vairākos dzimtas uzstādījumos, taču visspēcīgāk atmiņā palikusies Tarasa dzimta. Jau pašā sākuma izjutu, ka dzimtā Taras tiek ļoti gaidīts, - nu tad beidzot kāds ir atnācis kas to ir gatavs darīt, kas to var izdarīt, mēs te darīsim ko spēsim, palīdzēsim cik varēsim. Ļoti laba sajūta bija, kad uz muguras izjutu rokas un šī dziļā pārliecība, ka neesmu viena. Enerģija plūda labi, meklēju Tarasu, lai ar acīm to nodotu. Kad viņš atgriezās pie vecākiem, liels aukstuma vilnis no priekšējiem flangiem (stāvēju tēva zarā, aiz vectēva otrā, pirms manis Ksjuša). Sapratu, ka trūkst spēka, man sākās vibrācijas, velku rokas no aizmugures, meklēju atbalstu. Ksjuša priekšā tā kā pretojas, tad paliek man uz rokas. Man vienīgā doma, kur ir Taras, man Ksjuša jāiegrūž viņam rokās, un viss būs kārtībā. Kad beidzot tas izdodas jutos atbrīvota. Fantastiskais atslābums, iekritu sava sargeņģeļa rokās ar domu „ es savu darbu esmu izdarījusi”, manuprāt, pat pagriezu muguru pret visu notiekošo. Tā bija ļoti labi, pagriezos, vectēvs kaut ko runāja, tad kritiens mātes spārnā. Taras lēnām virzās no viena pie otra. Tad atkal vectēvs, viņam paliek slikti, pilnīgi nosvīdis, kaut ko runā. Pirmā doma, skriet pie Tarasa un vilkt pie vectēva, tad sapratu, ka nepaspēšu, pati eju pie vectēva, cenšos viņu atbalstīt. Tad palieku vienkārši agresīva, vai Taras te ir ieradies mīlināties vai darīt kaut ko lietas labā, paķeru viņu aiz rokas, atvilku pie vectēva, un pārējie pievienojās, mums visiem jābūt kopā. Šausmas, bet uzvedos es kā īsta lielmāte, vēl tagad nevaru saprast, kas biju viņa dzimta. Un tad stājāmies aplī, pārrunājās par notikušo. Sajūta mierīga, ierunājās Ksjuša, mani sāka vienkārši kratīt, jo tas ko viņa pateica mani satrieca, viņa melo! Tad sāka runāt cilvēciņš, kurš mātes spārna krita, man uznāca tāda vienaldzība, varētu no tā apļa aiziet, jutos nogurusi, te ierunājās man blakus mans sargeņģelis. Viņa pateica manas domas, ka ir vēlēšanās no apļa aiziet, tikai, jūtot, ka es tur pūru, viņa cenšas mani atbalstīt. Tad notika kaut kas ..., pēc vārdu pārmaiņas starp Ksjuša un manu sargeņģeli manī kaut kas sprāga, tā īsti neatceros, tikai kliedzu, kādi meli, stāstīju par aukstumu, kā vilku rokas no aizmugures, kā turēju Ksjušu, metos Tarasam ap kaklu un saucu, lai palīdz Ksjušai. Un tās jau bija laimīgas beigas.
To visu atceroties, ir dīvainas pārdomas. Ir epizodes, kur saskatīju sevi savā dzīvē. Kad stāvējām aplī un dzirdot melus mani sāka kratīt drebuļi, tad to krupi noriju un iestājas dziļa vienaldzība, noslēdzos sevī – tā esmu es savā dzīvē (tieši tā es jūtos pirmdien darbā pie priekšniecības). Man interesanti, ka šeit noprojicējās mana nākotne. Vismaz daļēji esmu sākusi runāt, jo jūtu fantazisku atbalstu, nejūtos vairs viena, - tāpat kā aplī pie Tarasa. Tad interesanti, ka trešdien pēc ritrīta sēdēju puķu dobē nedaudz izmisumā, ka nekas jau nav mainījies, manis pāraudzināšanas drudzis turpinās. Izmisums, tad lūdzu visus augstos spēkus, lai palīdz Mārtiņam tikt vaļā no vēlmes manipulēt, pāraudzināt. Tad atcerējos pēdējo epizodi aplī pie Tarasa, kad lūdzu viņam palīdzēt Ksjušai.
Es ne zinu, kā ir ar tām pārējām epizodēm, taču šīs ir tik spilgtas, ka liek aizdomāties, kādēļ esmu tur, tas ir kā spogulī, bet kā tas var būt, tā taču ir Tarasa dzimta un es atrados kādā 5. paaudzē? Esmu ļoti pateicīga Tarasam par uzaicinājumu, pateicīga jums par lielisko darbu, bezgalīgo mīlestību, par to, kas notika.
Manis pašas dzimta īpašus pārsteigumus man nesagādāja, lai gan gaidīju. Tas bija tik spēcīgi un mīļi, jutu fantastisku atbalstu, lai gan, ejot uz priekšu streipuļoju. Liels prieks, ka jutu no vecākiem uzticēšanos, viņi mani sagatavoja un palaida, īpaši jau māmiņa. Atkal redzēšanās dziļa, sirsnīga, pat dīvaini, domāju piestrādāt pie mammas un tēta attiecībām, bet viss taču bija labi. Lai nu kā sajūtās bija tāds nepabeigtas, jau tad, kad klausījos dziesmiņu, nebija gaidītās gandarījuma sajūtas. Arī augšā istabā salīdzinot ar Ingu, jutos nekāda, taču no rīta, jāāāāāāā. Uz raudāšanu vien velk, pat jūra nelīdzēja. Naktī redzēju mammas mammīti. No rīta nevarēju par viņu pat padomāt, kad sāpes, asaras. Tā pamazām par viņu piedomāju, pa solītim, kamēr spēju viņu apskaut un cieši cieši viņu samīlēt. Mihailam liels paldies, lieliski jutu atbalstu. Tā vien liekas, ka atbrīvojos no kaut kā smaga, kas pavadīja mūsu sieviešu dzimtu no māmiņas puses. Ha, otrdienas naktī pēc ritri 02.03.2013 ta redzēju omīti no tēva puses ar tumšu skatienu, samīlēju, ļoti, ļoti, ļoti kamēr skatiens gaišs, liekas, ka mugurai vieglāk, pleci laižas uz leju, lai gan nekad nejutu tos uzrāvusi. Fantastisks darbs, lielisks rezultāts, apbrīnojami un neticami. Varbūt pat tam ir nozīme, ka pēc manas dzimtas uzstādījuma nākošā dienā sekoja Tarasa dzimta. Viena tāda doma, par cik jau iepriekš zinājām, ka galvenā tēma būs darbs ar dzimtām, un bija arī meditācija veltīta šai tēmai, daudz par savējiem piedomāju, no sirds samīļoju. Kad bija manas dzimtas uzstādījums, bija tāda dīvaina sajūta, ka viņi būtu sagatavojušies, viņi aizmirsuši savas neskāņas, ka viņi jutuši manu mīlestību un tagad atbild ar to pašu. Nu nav nekā labāka par mīlestību.
Pirmā un ļoti spēcīga man bija Jaņa dzimtas epizode, kur biju vecmāmiņa. Ilgi nevarēju iziet no šīs sajūtas. Ritritā esmu pierakstījusi: „Gribas tekt, ka vecmāmiņa bija ļoti, ļoti spēcīga. Visas tās ķermeņa vibrācijas, ta karstums, tā lielā mīlestība, man pat gribas teikt, ka viņa iedvesma Jāņim dzīvību. Man vēl tagad skan tie vārdi, - un tagad ej, ar tevi viss kārtībā, tu vari, tev jāiet. Es neredzēju, taču likās, ka viņš aizgāja. Un tad tā bezgalīgā mīlestība, kad viņš atgriezās pie vecākiem, kā viņa glāstīja Jāni ar acīm, kā gribēja viņu apskaut. Un tā vienreizēja laimes sajuta, ka izdevās, ka viss ir kārtībā”. Izjust kaut ko tik dziļu ir neizsakāma sajūta. Teikšu kā ir, es šeit smēlos fantastisku spēku. Vecmāmiņa ne tikai Jāni, arī mani pacēla. Neizsakāms paldies Jānim un viņa vecmāmiņai.

Елена Л. Очень сильная энергия любви к своим родным переполняла Душу, почувствовала огромную боль предков. Была радость, что могу побыть с ними и помочь им. Теперь спокойствие и любовь. Пришло осознание, того, что моим родным не хватало любви, которую теперь им дала.

Валентина Л. Я чувствовала тепло людей моего рода. Спокойствие. Радость со слезами на глазах. Хотелось еще больше и дольше стоять с отцом и слушать напутствие рода, что ты держись, веди и поддерживай всех остальных. Ощущался подъем тела, и хотелось с высоты уже окунуться в полет. Спасибо всем за поддержку. Я вас люблю!!!

Антонина Г. Когда подошла к столу, то разволновалась. Мне – 14 человек. Идти к ним не могла. Качалась, останавливалась, боялась, что могу упасть. Повернулась спиной к родителям. Папу чувствую хорошо, а маму нет. Хочется ее обнять, почувствовать. Я услышала, что нельзя. А потом решила нарушить запрет. Стало тепло, хорошо. Ждала тепло от рода сзади, не почувствовала. Пошла с закрытыми глазами. Снова шатает. Боялась упасть! Когда повернулась и смотрела на род, любовалась, красиво стоят и тоже улыбаются мне. Снова подошла, обняла родителей, тепло. Все хорошо. Все важны и все нужны. Благодарна своему Роду и людям, которые помогли мне моим Ангелам, наставникам. Спасибо моим дорогим учителям Ангелине и Михаилу! С Любовью и благодарностью, Антонина.
P.S. Поехала домой, почувствовала легкость, и спина стала мягче. Спасибо!

Дайга Ш. Эта была уже третья практика «Исцеления Рода». И каждый раз открывается что-то новое, это прохождение вглубь, как река, которая ищет проход в море. Чудесно! Каждый раз открываются новые горизонты. Если во воторой раз я смогла выбрать только 7 членов рода, то на этот раз уже 20! А за ними стоят еще 106, вместе 126! И все они мои родственники! Я благодарна им всем за то, что я есть. Я люблю их. Я чувствую, что и они меня любят, я им нужна, я могу помочь своему роду исцелиться! Так радостно было обнять каждого и взглянуть в глаза. Спасибо Михаилу за эту чудесную практику!

Наталья. Смогла найти силы и переключиться с ожидания помощи и любви от Рода на давание этого Роду. Благодарю всех! Уменьшилось напряжение в тонких телах, соответственно и в физическом уровне полегчало. 

blank lielais

Dzimtas Saišu izdziedināšana. Mīlestības atjaunošana

Liels Paldies! Šis ir trešais mans mēģinājums atvērt mīlestības plūsmu starp mani un manu dzimtu. Šoreiz mīlestības plūsmu sajuta katrs dalībnieks un man bija milzīgs atvieglojums un prieks, ka tas izdevās. Ir padarītā darba sajūta, brīvības sajūta un mīlestības sajūta sevi.

Jau no paša sākuma jutu lielu siltumu un enerģijas lādiņu. Daudz mīlestības un prieka par to, ka mana dzimta ir vienota un mīlestības pilna gan no tēva, gan no mātes puses. Liels prieks par vecmāmiņu no matēs puses. Prieks par to, ka viņa mani ļoti mīl un izradīja  daudz siltuma, jo īstajā dzīvē mums to jutusi. Visa seansa laikā jutu patiešām mīlēta un lolota. Paldies par patiešām labojām un pozitīvajam emocijām.

Izjūtas bija spēcīgas jau paša sākuma. Paša sākumā vecākus nejutu, bija tukšums un sāpes. Asaras bija straumēm. Vēlāk pie pārrunām precīzu kolēģu vērtējumu dzirdēju no pa mātes līniju. Teiktais bija ļoti precīzi. Domāju, ka varētu būt izdarīta kāda puse, īsta atvieglojuma sajūtas nebiji.

Kad tika izgāju priekšā, iekšēju jutu sevī milzīgu spēku un aicināju, lai nāk viena dzimta, ka došu mīlestību. Kad stāvēju ar muguru, sākumā nejutu nekādu balstu – zinu, ka viņi aiz muguras ir, bet esmu viena. Sāku sūtīt mammai mīlestību, tētim arī, bet jutu , ka visa mana kreisā puse iekustās, un no tās mīlestība plīst visai mammas dzimtai. Mamma mani apķēra – es par to ļoti priecājas, sajutos, ka viņa jūt manu mīlestības plūsmu. Un visa dzimta man pienāca tuvāk, es visus sajutu ka savu aizmugurei. Uzreiz nespēju pagriezties, sāku raudāt. Mazliet baidījos vilties. Kad pagriežos ar seju, sajutu konkrētā nebija. Raudāju, apķeru vecākus. Tēti sajutu kā dzīvē – “stipra klints”. Mamma mazliet sevī un es viņu ļoti mīļoju, lai viņa atvērtos. Tad saprāto, ka jau to kas jāskumst, ka jāliek viņa mierā un vienkārši jāsūtas mīlestība. Kad visi nostājas aplī, sajuta, ka man katram no viņiem jādot mīlestība, ka esmu viņiem ļoti vajadzīgs. Katram liku rokas uz sirds un mīļoju. Jo šķita kas tas ir tas kas vajadzīgs. Joprojām jutu, ka manā dzimta tētis ir liels balsts. Es esmu viņa gaisma. Var jau būt, k tad, kad bušu viņas piepildījusi ar mīlestības enerģiju, sajutīšu, ka viņi mani atbalsta.

Исцеление Рода. Возвращение любви

/___/. Практика вызвала сильные эмоции. В первую очередь, я шла, чтобы помочь маме (точнее, почти только ради этого). Я была очень рада узнать, что мы хорошо и у мамули нет на меня никакой обиды. Ее история и чувства были описаны почти со 100 % точностью. Я чувствовала ее любовь и тепло. Чувства маминой мамы (бабушки) тоже были точно описаны и радовали меня, согревала любовь. Те, кто были мамой и бабушкой, в один голос сказали, что они чувствовали мощнейшую поддержку рода, как будто все стоят сзади. Они чувствовали мою любовь тоже. Сила этой родовой поддержки удивила и очень обрадовала. Неожиданно обнаружила, насколько большие проблемы с отцом. Узнала больше об отношениях в его семье. Оказалось, что именно над связью с отцом надо работать. Благодарна Михаилу и всем, кто помогал.

Ирина. Для меня был важнее отец и его род. Так и получилось. От мамы шла нежность, со стороны ее рода – легкая энергия, мягкая. Со стороны рода отца – энергия тяжелая, но не сбивающая с ног, а наоборот, помогающая идти вперед и поддерживающая. А сам отец стоял как бы за серой стеной. Я все время просила у него прощения, трудно сказать, за что, наверно за обиду на него. Со стороны рода отца откуда-то издалека шел сильный поток белого света, не задевая нас. Я стояла, прижавшись к родителям спиной, и говорила им, что очень люблю их. И в какой-то момент почувствовала от них поток любви. Меня окатило горячей волной, и почувствовала, и внутренне увидела свет в груди. Отец сказал, что любит меня и это очень важно для меня. А мама рядом как-то незаметно стояла. Женечка в роли отца передала, что он любил маму, и она была для него поддержкой. И меня маленькой девочкой носил на плечах. Так и есть, у меня есть куча фотографий, где я сижу у папы на плечах. А потом родился брат, и я перестала для отца существовать. Так я воспринимала. Оказывается, он был просто очень сдержанным человеком. Но все равно, я была где-то в тени брата. Но отец меня любил. Прочитал, и сама не поняла, что написала. Пусть так и останется. Главное, что он меня любит.   

blank lielais

Inga Z. Pirms prakses man bija brīžiem bailes, brīžiem atkal stabilitāte, likās, ka man tas nav vajadzīgs, tad atkal sapratu, ka vajag gan. Tādas svārstības bija visu pirmās dienas pirmo daļu. Pirmās dienas vakarā bija mazliet vilšanās, ka neesmu tikusi uz izvietojumu, tad nomierinātos, jo saprotu, ka viss notiek tā kā tam jānotiek. Svētdien no rīta Skolotājs manu uzvārdu izvilka pirmo un sākās manas dzimtas izdziedināšanas prakse. Jau prakses 1. dienā skaidri zināju, ko izvēlēšos par savu mammu un savu tēti. Kad skatījos uz savu dzimtu jutu mieru un mīlestību, ļoti gribēju ātrāk iet pie mammas, jo redzēju, ka viņa nejutās labi. Sajūtas bija tādas, ka man jāiet, jā palīdz un jāatbalsta mani vecāki, vecvecāki un tā liekie senči. Kad ar muguru piekļāvos pie vecākiem. Jutu siltumu un mīlestību, kā arī to, ka man jābalsta mamma. Man jābūt stiprai un jātur senāki senči, ko arī darīju. Pēc izvietojuma bija apmulsums, īsti nezināju ko teiks, bet MILZĪGS PALDIES!!! Jutos atvieglota, bet samulsusi par to, ka manā dzimtā nebija bijusi mīlestība. Tagad tā IR! Milzīgs paldies visiem, it īpaši Skolotājam!

Armands. Kad pagriezos ar seju pret dzimtu, māca prātā ainiņas no filmas „Limuzīns Jāņu nakts krāsā” . Mūzika fonā bija atbilstoša J. Iepriekš biju domājis, ka uzreiz sākšu raudāt, taču tā nemaz nebija – smaidīju un gāju pie savas dzimtas. Tad notika kādi enerģētiski procesi. Samīļojos ar mammu, ar viņas mammu. Tad ar tēti, viņa mammu un tēti. Visspēcīgākā reakcija bija satiekoties ar mammas tēti. Ilgi stāvējām apskāvušies un es raudāju. Beidzot atraud savu neizraudāto asaru iemeslu. Viņš palika Krievijā, kad kara laikā manas mammas ģimene atbēga uz Latviju. Viņš daudziem pietrūka. Satikšanās ar vectēvu un izraudāšanās bija svarīgākais priekš manis šajā praksē! Jutu no viņa ļoti spēcīgu atbalstu! Liels paldies!

Līga. Man bija ļoti grūti pirmo reizi pagriezties pret savu dzimtu. Ļoti gribas, bet tajā pašā laikā ļoti bail no tā, ko ieraudzīšu. Beidzot saņēmos, pagriezos un ar lielu atvieglojumu ieraudzīju, ka viss ir kārtībā, visi normāli cilvēki, man ir liela, stipra, gaiša dzimta. Kad nostājos dzimtas priekšā, sajutu stabilitāti un drošību aizmugurē, pēc tam sirdī parādījās siltums, kas kļuva arvien lielāks un lielāks. Kad otro reizi nostājos pretī dzimtai, es biju laimes pārpilnas, priecīga, platu smaidu caur asarām. Un es nevis gājis, bet turēju pie saviem vecākiem! Tas bija tāds atvieglojums, kad mamma un tētis man atkārtoja un atkārtoja, ka viņi mani mīl un iedrošina būt drošai un patstāvīgai. Es sajutu viņu kustību, mana sirds bija karsta jo karsti! Un kad es apkampu savu vectēvu, sajutu arī viņa mīlestību un stingru atbalstu, kaut gan dzīvē viņš bija samērā skarbs un savas pūtas īpaši neizrādīja.
Galvenais mans ieguvums no šis prakses ir tas, ka pazuda, izšķīda manas dusmas uz mammu par to, ka viņa tik agri nomira un ka man dzīvē viņa ļoti pietrūka.... Tagad es droši zinu, ka starp mums ir tikai mīlestība!
Es droši sajutu savas dzimtas stiprumu, savas saknes un ka man ir pamats, ar ko balstīties!
Un man ir laba apziņa, ka es arī saviem bērniem, mazbērniem un nākošajiem pēcnācējiem radu labu pamatu!
No visas sirds pateicos skolotājam Mihailam par šo brīnišķīgo iespēju satikties ar saviem senčiem, atjaunot un nostiprināt mīlestības plūsmu dzimtā!

Vineta P. Ar dziļu mīlestību un pateicību ik brīdi atgriežos ritrita nedēļā un pieglaužos pie jums – manas dzīves skolotāji. Priekš manis, tā vien šķiet, šī ir jauna piedzimšana. Tās ir sajūtas, ko nevar izstāstīt, taču padalīties ar ritrītā notikušo, kā arī pēc tā, gribētos. Es piedalījos vairākos dzimtas uzstādījumos, taču visspēcīgāk atmiņā palikusies Tarasa dzimta. Jau pašā sākuma izjutu, ka dzimtā Taras tiek ļoti gaidīts, - nu tad beidzot kāds ir atnācis kas to ir gatavs darīt, kas to var izdarīt, mēs te darīsim ko spēsim, palīdzēsim cik varēsim. Ļoti laba sajūta bija, kad uz muguras izjutu rokas un šī dziļā pārliecība, ka neesmu viena. Enerģija plūda labi, meklēju Tarasu, lai ar acīm to nodotu. Kad viņš atgriezās pie vecākiem, liels aukstuma vilnis no priekšējiem flangiem (stāvēju tēva zarā, aiz vectēva otrā, pirms manis Ksjuša). Sapratu, ka trūkst spēka, man sākās vibrācijas, velku rokas no aizmugures, meklēju atbalstu. Ksjuša priekšā tā kā pretojas, tad paliek man uz rokas. Man vienīgā doma, kur ir Taras, man Ksjuša jāiegrūž viņam rokās, un viss būs kārtībā. Kad beidzot tas izdodas jutos atbrīvota. Fantastiskais atslābums, iekritu sava sargeņģeļa rokās ar domu „ es savu darbu esmu izdarījusi”, manuprāt, pat pagriezu muguru pret visu notiekošo. Tā bija ļoti labi, pagriezos, vectēvs kaut ko runāja, tad kritiens mātes spārnā. Taras lēnām virzās no viena pie otra. Tad atkal vectēvs, viņam paliek slikti, pilnīgi nosvīdis, kaut ko runā. Pirmā doma, skriet pie Tarasa un vilkt pie vectēva, tad sapratu, ka nepaspēšu, pati eju pie vectēva, cenšos viņu atbalstīt. Tad palieku vienkārši agresīva, vai Taras te ir ieradies mīlināties vai darīt kaut ko lietas labā, paķeru viņu aiz rokas, atvilku pie vectēva, un pārējie pievienojās, mums visiem jābūt kopā. Šausmas, bet uzvedos es kā īsta lielmāte, vēl tagad nevaru saprast, kas biju viņa dzimta. Un tad stājāmies aplī, pārrunājās par notikušo. Sajūta mierīga, ierunājās Ksjuša, mani sāka vienkārši kratīt, jo tas ko viņa pateica mani satrieca, viņa melo! Tad sāka runāt cilvēciņš, kurš mātes spārna krita, man uznāca tāda vienaldzība, varētu no tā apļa aiziet, jutos nogurusi, te ierunājās man blakus mans sargeņģelis. Viņa pateica manas domas, ka ir vēlēšanās no apļa aiziet, tikai, jūtot, ka es tur pūru, viņa cenšas mani atbalstīt. Tad notika kaut kas ..., pēc vārdu pārmaiņas starp Ksjuša un manu sargeņģeli manī kaut kas sprāga, tā īsti neatceros, tikai kliedzu, kādi meli, stāstīju par aukstumu, kā vilku rokas no aizmugures, kā turēju Ksjušu, metos Tarasam ap kaklu un saucu, lai palīdz Ksjušai. Un tās jau bija laimīgas beigas.
To visu atceroties, ir dīvainas pārdomas. Ir epizodes, kur saskatīju sevi savā dzīvē. Kad stāvējām aplī un dzirdot melus mani sāka kratīt drebuļi, tad to krupi noriju un iestājas dziļa vienaldzība, noslēdzos sevī – tā esmu es savā dzīvē (tieši tā es jūtos pirmdien darbā pie priekšniecības). Man interesanti, ka šeit noprojicējās mana nākotne. Vismaz daļēji esmu sākusi runāt, jo jūtu fantazisku atbalstu, nejūtos vairs viena, - tāpat kā aplī pie Tarasa. Tad interesanti, ka trešdien pēc ritrīta sēdēju puķu dobē nedaudz izmisumā, ka nekas jau nav mainījies, manis pāraudzināšanas drudzis turpinās. Izmisums, tad lūdzu visus augstos spēkus, lai palīdz Mārtiņam tikt vaļā no vēlmes manipulēt, pāraudzināt. Tad atcerējos pēdējo epizodi aplī pie Tarasa, kad lūdzu viņam palīdzēt Ksjušai.
Es ne zinu, kā ir ar tām pārējām epizodēm, taču šīs ir tik spilgtas, ka liek aizdomāties, kādēļ esmu tur, tas ir kā spogulī, bet kā tas var būt, tā taču ir Tarasa dzimta un es atrados kādā 5. paaudzē? Esmu ļoti pateicīga Tarasam par uzaicinājumu, pateicīga jums par lielisko darbu, bezgalīgo mīlestību, par to, kas notika.
Manis pašas dzimta īpašus pārsteigumus man nesagādāja, lai gan gaidīju. Tas bija tik spēcīgi un mīļi, jutu fantastisku atbalstu, lai gan, ejot uz priekšu streipuļoju. Liels prieks, ka jutu no vecākiem uzticēšanos, viņi mani sagatavoja un palaida, īpaši jau māmiņa. Atkal redzēšanās dziļa, sirsnīga, pat dīvaini, domāju piestrādāt pie mammas un tēta attiecībām, bet viss taču bija labi. Lai nu kā sajūtās bija tāds nepabeigtas, jau tad, kad klausījos dziesmiņu, nebija gaidītās gandarījuma sajūtas. Arī augšā istabā salīdzinot ar Ingu, jutos nekāda, taču no rīta, jāāāāāāā. Uz raudāšanu vien velk, pat jūra nelīdzēja. Naktī redzēju mammas mammīti. No rīta nevarēju par viņu pat padomāt, kad sāpes, asaras. Tā pamazām par viņu piedomāju, pa solītim, kamēr spēju viņu apskaut un cieši cieši viņu samīlēt. Mihailam liels paldies, lieliski jutu atbalstu. Tā vien liekas, ka atbrīvojos no kaut kā smaga, kas pavadīja mūsu sieviešu dzimtu no māmiņas puses. Ha, otrdienas naktī pēc ritri 02.03.2013 ta redzēju omīti no tēva puses ar tumšu skatienu, samīlēju, ļoti, ļoti, ļoti kamēr skatiens gaišs, liekas, ka mugurai vieglāk, pleci laižas uz leju, lai gan nekad nejutu tos uzrāvusi. Fantastisks darbs, lielisks rezultāts, apbrīnojami un neticami. Varbūt pat tam ir nozīme, ka pēc manas dzimtas uzstādījuma nākošā dienā sekoja Tarasa dzimta. Viena tāda doma, par cik jau iepriekš zinājām, ka galvenā tēma būs darbs ar dzimtām, un bija arī meditācija veltīta šai tēmai, daudz par savējiem piedomāju, no sirds samīļoju. Kad bija manas dzimtas uzstādījums, bija tāda dīvaina sajūta, ka viņi būtu sagatavojušies, viņi aizmirsuši savas neskāņas, ka viņi jutuši manu mīlestību un tagad atbild ar to pašu. Nu nav nekā labāka par mīlestību.
Pirmā un ļoti spēcīga man bija Jaņa dzimtas epizode, kur biju vecmāmiņa. Ilgi nevarēju iziet no šīs sajūtas. Ritritā esmu pierakstījusi: „Gribas tekt, ka vecmāmiņa bija ļoti, ļoti spēcīga. Visas tās ķermeņa vibrācijas, ta karstums, tā lielā mīlestība, man pat gribas teikt, ka viņa iedvesma Jāņim dzīvību. Man vēl tagad skan tie vārdi, - un tagad ej, ar tevi viss kārtībā, tu vari, tev jāiet. Es neredzēju, taču likās, ka viņš aizgāja. Un tad tā bezgalīgā mīlestība, kad viņš atgriezās pie vecākiem, kā viņa glāstīja Jāni ar acīm, kā gribēja viņu apskaut. Un tā vienreizēja laimes sajuta, ka izdevās, ka viss ir kārtībā”. Izjust kaut ko tik dziļu ir neizsakāma sajūta. Teikšu kā ir, es šeit smēlos fantastisku spēku. Vecmāmiņa ne tikai Jāni, arī mani pacēla. Neizsakāms paldies Jānim un viņa vecmāmiņai.

Елена Л. Очень сильная энергия любви к своим родным переполняла Душу, почувствовала огромную боль предков. Была радость, что могу побыть с ними и помочь им. Теперь спокойствие и любовь. Пришло осознание, того, что моим родным не хватало любви, которую теперь им дала.

Валентина Л. Я чувствовала тепло людей моего рода. Спокойствие. Радость со слезами на глазах. Хотелось еще больше и дольше стоять с отцом и слушать напутствие рода, что ты держись, веди и поддерживай всех остальных. Ощущался подъем тела, и хотелось с высоты уже окунуться в полет. Спасибо всем за поддержку. Я вас люблю!!!

Антонина Г. Когда подошла к столу, то разволновалась. Мне – 14 человек. Идти к ним не могла. Качалась, останавливалась, боялась, что могу упасть. Повернулась спиной к родителям. Папу чувствую хорошо, а маму нет. Хочется ее обнять, почувствовать. Я услышала, что нельзя. А потом решила нарушить запрет. Стало тепло, хорошо. Ждала тепло от рода сзади, не почувствовала. Пошла с закрытыми глазами. Снова шатает. Боялась упасть! Когда повернулась и смотрела на род, любовалась, красиво стоят и тоже улыбаются мне. Снова подошла, обняла родителей, тепло. Все хорошо. Все важны и все нужны. Благодарна своему Роду и людям, которые помогли мне моим Ангелам, наставникам. Спасибо моим дорогим учителям Ангелине и Михаилу! С Любовью и благодарностью, Антонина.
P.S. Поехала домой, почувствовала легкость, и спина стала мягче. Спасибо!

Дайга Ш. Эта была уже третья практика «Исцеления Рода». И каждый раз открывается что-то новое, это прохождение вглубь, как река, которая ищет проход в море. Чудесно! Каждый раз открываются новые горизонты. Если во второй раз я смогла выбрать только 7 членов рода, то на этот раз уже 20! А за ними стоят еще 106, вместе 126! И все они мои родственники! Я благодарна им всем за то, что я есть. Я люблю их. Я чувствую, что и они меня любят, я им нужна, я могу помочь своему роду исцелиться! Так радостно было обнять каждого и взглянуть в глаза. Спасибо Михаилу за эту чудесную практику!

Наталья. Смогла найти силы и переключиться с ожидания помощи и любви от Рода на давание этого Роду. Благодарю всех! Уменьшилось напряжение в тонких телах, соответственно и в физическом уровне полегчало. 

blank lielais

Daiga.
Biju nobijusies. Nebiju satikusi nevienu no vecvecākiem, par pārējām paaudzēm neko nezināju. Līdz semināram man bija sajūta, ka esmu viena, man nav no kā saņemt mīlestību, nemāku mīlēt, mani nav kas atbalsta. Ļoti ilgojos pēc vecmāmiņām un vectētiņiem – ļoti trūkst viņu. Mana izdziedināšana iekrita svētdienā. Jau sestdienas vakarā jutos bagātāka, mierīgāka, manī bija ienācis līdzsvars. Kad pienāca mana kārta, domāju, ka man nekas neizdosies, neko nesajutīšu. Stāvot un koncentrējoties, lai sajustu aicinājumu doties pie dzimtas, šķīta, ka nekas nesanāk. Tad pēkšņi jutu, ka esmu gatava un vēlos doties pie saviem tuvākajiem. Pagriezos un bija pārsteigta, ka viņu ir tik daudz (man bija jāizvēlas 14 cilvēki), tik daudz, viņi visi mani gaida un priecājas mani redzot – tas mani apmulsināja vēl vairāk. Bet biju tik priecīga viņus redzēt, ka visi mani mīl un gaida.

Centos visus saskatīt, iegaumēt. Ieraugot vecākus emocijas uzvirmoja, viņi nemācīja parādīt savas jūtas, man nekad netika teikts, ka mani mīl un tas man pietrūka. Sapratu, ka es vecākiem varēju dot vairāk mīlestības nekā devu, it īpaši tēvam – es lūdzu piedošanu, ka viņu daudz kur vainoju. Man nepieciešams bija sajust abu vecāku mīlestību, tāpēc apskāvu abus, tēvs atkārtoja, ka esmu viņa acuraugs. To viņš dzīvē nekad neteica, bet es to jutu.

Jutu siltumu no abām pusēm, abas puses manuprāt ar vienādu spēku sūtīja savu atbalstu un mīlestību.
Šī satikšanās ar paaudzēm mani ļoti ļoti nomierināja, vecmāmiņas sūtīja milzīgu mīlestību, tēva mīlestības apliecinājums un pārējās ģimenes atbalsts man bija ļoti, ļoti vajadzīgs.
Interesanti, ka mīlestība nāk no visas dzimtas, un maniem senčiem nav skaidrs, kāpēc es jūtos nedroša. Vēl mani pārsteidza tēva līnijas pārstāvju mīlestība un vēlme tapt atpazītiem, tas nozīmē, ka šis seminārs man bija svētīts, jo šī vēlēšanās piedalīties, uzzināt, atpazīt savus senčus ir ne tikai man, bet šī vēlēšanās tiek sūtīta arī no paaudzēm.
Varu teikt milzīgu paldies, par atbalstu, mīlestību visiem, kas piedalījās un vislielākais paldies Mihailam par šo fantastisko iespēju dziedināties, atjaunoties, savienoties ar nezināmiem vai neiepazītiem manas dzimtas locekļiem un sajust visas dzimtas neviltoto mīlestību un atbalstu. Tas ir svētīgs darbs, ko Mihails ar Angelīnu veic. Paldies par visu.
Paldies, ka izdziedinājāt, paldies, ka parādījāt īsto ceļu. Vismaz ar mammu es vēl varu paspēt atjaunot mīlestības saites šajā pasaulē.
No visas sirds pateicos. Ar mīlestību – Daiga

Laimdota
Dzimtas spēku sajutu kā siltumu jau pašā sākumā. Jutu pāri plūstošu enerģiju un mīlestību pret visiem saviem senčiem, ko centos nosūtīt viņiem visiem. Es zināju un biju izjutusi mīlestību pret sevi, bet vēlējos, lai viņi to izjūt viens pret otru un pasaka to viens otram, lai starp viņiem noārdās stīvuma un atturības mūris. Ieskaujot savus mīļos priekštečus savas mīlestības vilnī, saņēmu pretī vēl lielāku mīlestību, īpaši no vecmāmiņas no mātes puses. Jau iepriekš, bieži par savu dzimtu domājot, sajutu viņu spēku un vienotību. To apstiprināja arī šīs dienas prakse. Sūtot viņiem savu mīlestību, vēlos piepildīt viņu pašreizējo esību ar savstarpēji apliecinātu (ar vārdiem un darbiem) mīlestību un sagaidīt uzlabojumus, ko sniegtu no viņiem plūstošā mīlestība, savu bērnu un tālāko pēcteču dzīvēs un spējā mīlēt.

Tatjana L.
Notika brīnums. Es tagad zinu, ka esmu savu senču mīlēta un neprātīgi viņus mīlu. Saikne ir nodibināta un tas priecē. Esmu laimīga.
Pirms prakses sajūtas mainījās no uztraukuma līdz mieram. Līdz saskarei ar dzimtu - vēlme iedot visu, kas man ir, kas saistīts ar mīlestību. Tās ir ļoti daudz. Bet jautājums? Vai mana mīlestība ir nepieciešama manai dzimtai? Laimē - nepieciešama. Es sajutu un tīksminājos kā mainās manas sajūtas. Ļoti priecājos sasaistīties ar savu dzimtu enerģētiskā veidā un iepazīties, pieskarties, tā kā no radiniekiem vairumu nepazinu. Laime un miers. Gribas dzīvot ar vēl lielāku spēku, droši un pārliecinoši iet uz priekšu pa savu dzīves ceļu, dodot savu mīlestību. PALDIES DIEVAM, mīlestība man ir.
PALDIES VISIEM - izvietojuma dalībniekiem, un liela pateicība Mihailam par viņa milzīgo sirdi un lielo mīlestību uz mums.

Diana P.
Lai gan mana prakse notika 17.02., reāli process aizsākās jau 1. dienā 16.02., kad sajutu, ka tēva atbalsts un siltums no aizmugures jau ir. Tas, kas notika 17.02. – nākošajā dienā manas prakses laikā, tiešām – kaut kas fantastisks!
Atskārtu, ka galvenā problēma ir manī.
Apmērām pēc ~1-2h parādījās sajūta, ka man ir parādījušies 2 spārni (līdz šīm bija 1 kreisais), varu lidot.
Vēl pēc ~1h sajutu, ka mīlestība plūst caur mani arī virzienā uz priekšu, uz maniem bērniem no maniem senčiem. Sirdij kļuva ļoti viegli, kaut kas atvērās. Sen aizmirsta viegluma sajūta caurstrāvoja manu būtību un fiziskā līmenī sirdi.
Tagad tāda sajūta, ka pat mugura iztaisnojās. Domāju, ka milzīgās skumjas aizskaloja 2 dienu asaras. Paldies! :)

Alise
Ļoti daudz gribējās ar prātu izdomāt. Vajadzētu vairāk ļauties sirdij. Bet man grūti. Taču sajūtas apskaujot bija fantastiskas un es priecājos par šo iespēju! Bija sajūta, ka patiešām satieku šīs dvēseles, kas jau sen aizgājušas. Paldies :)


Inessa A.
Uz "Dzimtas saišu izdziedināšanas" praksi braucu ar dziļa prieka satraukumu sirdī, kā uz tikšanos ar Mīlestību.
Iesākumā sapratu, ka man jādod Dzimtai vairāk Mīlestības, un, protams, gribējās sajust atbildes Mīlestību un Dzimtas atbalstu.
Pie galda, stāvot ar muguru, praktiski uzreiz sajutu siltumu. Saskaroties ar Dzimtu no mugurpuses, sajutu spēcīgu uztraukumu un vibrāciju, sāka trīcēt apakšžoklis, pēc tam siltums un maigums. Es centos domāt par to, kā mīlu savu Dzimtu un kā gribu apskaut un sasildīt katru , un jo vairāk cilvēku, jo labāk. Iepriekšējā vakarā lūdzos, lai izvietojumos būtu vairāk cilvēku, ļoti vēlējos saskarties ar tuviniekiem, kuri sen aizgājuši, apskaut viņus. Kad tas notika, sirdī bija tik gaiši un priecīgi. Es sajutos reāli spēcīga, ka varu dalīties ar Mīlestību, manī viņa ir. Milzīga Pateicības sajūta pret visiem dalībniekiem un Mihailam par to, ka viss šis ir noticis.
Ļoti svarīgi bija dzirdēt komentāros, ka vajag vairāk mīlēt mammīti, ka vietām vēl ir aukstuma sajūta pēc dalībnieku domām, bet aukstums nav svarīgākais. Tagad sirdī viegli un priecīgi. Milzīgs paldies visiem!!!

Viktorija.
Prakse "Dzimtas saišu dziedināšana" man norisinājās apbrīnojami viegli. Bija jūtama bezgalīga mīlestība, enerģētiskais pacēlums, lidojuma sajūta. Šķita, ka man ir garas, garas rokas un es ar šīm rokām apkampju visu dzimtu. Atsauksme no dzimtas - karstums, uzreiz sajutu mīlestību. Es apzinājos savu svarīgumu priekš dzimtas. Sajutu, cik esmu vajadzīga saviem vecākiem, un ka tieši es varu viņiem palīdzēt.
Ļoti jaudīgs atbalsts nāca no vecāku senčiem. Tas atbalsts bija jūtams arī pēc prakses.
Fiziskā plānā pirms prakses sāpēja galva un bija ļoti slikta pašsajūta. Tas stāvoklis parādījās pēc pēc sagatavošanās meditācijas un citu cilvēku pirmajiem seansiem.
Šķiet, ka manas dzimtas izdziedināšana sākās jau tajā momentā, kad es nolēmu apmeklēt šo praksi, bet pati prakse bija kulminācija.
Tik daudz mīlestības, enerģijas un tādu spēka atbalstu nejutu pat iniciācijas laikā. Šī prakse ir ļoti svarīga un nepieciešama.

Andris A.
Kad es stāvēju ar muguru pret dzimtu pamazām sāku just, ka no krūtīm sāk plūst mīlestība un kāds mani sāk grūst pie dzimtas. Es aizgāju un nostājos ar muguru pret dzimtu. Sākumā jutu vēsumu, tad pamazām no mātes puses sāka plūst mīlestība un atbalsts. No tēva jutu vienaldzību un vēsumu, man gribējās piespiesties pie tēva, lai viņš man uzliek roku, tad maza enerģijas plūsma sāka plūst un tad atkal aukstums.
Es apgriezos un apkampu tēvu un jutu vēsumu un vienaldzību, no mātes mīlestību, no vectētiņa un vecmāmiņas pārplīsa aizsprosti un bloki un sāka plūst mīlestība, pārliecība, atbalsts, spēks. Tēvs mani atkal apkampa un es sajutu nelielu tuvību un siltumu. Emocionāli jutos neaprakstāmi, ar katru ķermeņa šūnu krūtis bija pilnas ar emocijām.
Par radu izdziedināšanu jūtu pateicību, mīlestību un uzskatu, ka tas ir ļoti stiprs seanss, spēcīgs un noderīgs. Paldies.