Rīga, Skola iela 21 - 511

Reiki speciālistu semināri

 Рисунок специалист

Kursi ,,Reiki speciālists”, skolniekiem ar zināšanām Reiki jomā. Apmācību programma izstrādāta, lai dalībnieki paplašinātu un padziļinātu zināšanas un praktiskās iemaņas.

Reiki speciālistu apmācības semināri

1. Ievads: ja esat iepazinuši Reiki pamatus un vēlaties profesionāli attīstīties. Mūsu semināri pavērs unikālu iespēju tiem, kas vēlas palīdzēt cilvēkiem atgūt un stiprināt veselību un garīgo līdzsvaru. Kursi dod ideālu iespēju paplašināt un nostiprināt zināšanas un praktiskās iemaņas.

2. Struktūra: apmācības sastāv no četriem semināriem, kas ietver dažādus Reiki aspektus. Katrs seminārs plānots tā, lai nodrošinātu maksimāli dziļu Reiki teorijas un prakses apgūšanu, kā arī iemaņu pilnveidošanu, cilvēku kvalitatīvai un efektīvai dziedināšanai.

3. Sertifikācija: Kursus beidzot, dalībnieki saņem Reiki speciālista sertfikātu, kurš apliecina zināšanas un prasmes Reiki dziedināšanas jomā. Tas ir svarīgs sasniegums profesionālajai darbībai un izaugsmei.

4. Kursus vada starptautiskā centra ,,Reiki Gaismas Skola” vadītājs un Mikao Usui Reiki Klīnikas dibinātājs Mihails Mošenkovs. Pateicoties viņa plašajām zināšanām japāņu Reiki tradīcijām, Mihails Mošenkovs ir atzīts eksperts šai nozarē.

5. Apmācību iespējas: Ofline un Online pieeja. Pirmo reizi tiek dota tāda iespēja. Šis jaunievedums nodrošina kursu ,,Reiki speciālists” pieejamību dalībniekiem no dažādiem reģioniem. Tas dod iespēju mācīties attālināti.

   Online semināri notiks dzīvajā ēterā, kas dod pilnvērtīgu iespēju sadarbībai, jautājumiem un atbildēm reālajā laikā, kvalitatīvām apmācībām. Pie tam, visi semināri tiks ierakstīti, pie kuriem dalībniekiem būs piekļuve, lai atkārtotu un iedziļinātos materiālos.

Lai pierakstītos semināram, obligāti piezvaniet un piereģistrējieties iepriekš (+371) 20006245

MIHAILA MOŠENKOVA REIKI PROFESIONĀLĀS TĀLMĀCĪBAS SKOLA - www.spirit.lv

Mihaila Mošenkova starptautiskais alternatīvās medicīnas centrs - www.reikiriga.lv